Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog › Efektywność i motywacja

cytaty noworoczne
Efektywność i motywacja
Postanowienia noworoczne. 5 rad, jak je dotrzymać.

Zdarzyło Ci się nie wytrwać w Twoich postanowieniach noworocznych? Wypróbuj każdy z 5 sprawdzonych kroków z artykułu, a zwiększysz swoje szanse na dotrzymanie postanowień!

jak pokonać stres
Efektywność i motywacja
Jak radzić sobie ze stresem? 11 prostych sposobów (Przykłady)

Ciągle czujesz stres, napięcie i nerwowość, a na dodatek nie możesz spać? Zobacz 5 skutecznych wskazówek, jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu prywatnym.

jak zwiększyc wydajność
Efektywność i motywacja
10 aplikacji, które pozwolą Ci zwiększyć produktywność i oszczędzić czas

Sprawdź listę 10 przydatnych narzędzi do organizacji. Jedne z nich pozwolą Ci oszczędzić czas, inne zwiększą Twoją produktywność, a jeszcze inne sprawią, że niektóre obowiązki staną się prostsze.

praca-zdalna-jak-znaleźć-praca
Efektywność i motywacja
3 skuteczne rady, jak pracować z domu

Zobacz 3 skuteczne i proste rady, jak efektywnie pracować z domu. Czy też nie możesz skupić się na pracy dłużej niż 15 minut? Przeglądasz zbyt często Facebook? Ten wpis jest dla Ciebie.

genialny-pomysl
Efektywność i motywacja
Genialne pomysły, które zmieniły świat! [infografika]

Około 2200 lat Archimedes w czasie kąpieli niespodziewanie wpadł na genialne rozwiązanie trapiącego go problemu. Wtedy podobno wybiegł nagle nago na ulice krzycząc słynne "Eureka!" ("Znalazłem") Każdemu z nas zdarzyło się bezskutecznie zmagać z jakimś problemem i nagle rozwiązanie pojawiło się w najmniej spodziewanym momencie.Co za tym stoi?

geniusz! jesteś nim? sprawdź w 4 minuty
Efektywność i motywacja
Geniusz! Jesteś nim? Sprawdź w 4 minuty

Geniusz. Co go charakteryzuje? Co wspólnego mieli Einstein , Edison , da Vinci , Darwin i Mozart? Okazuje, że wszyscy mieli podobny sposób myślenia. Badacze od wielu lat próbują wykazać powiązanie między inteligencją, a geniuszem. Na pewno wysoki iloraz inteligencji pomaga, jednak nie decyduje o tym, czy osoba jest geniuszem.

której półkuli mózgu używasz
Efektywność i motywacja
Sprawdź w 2 minuty, której półkuli mózgu używasz!

Ten świetny film pozwoli Ci w 2 minuty sprawdzić, czy masz większe szanse na karierę naukowca, czy raczej sukcesy artystyczne. Zobacz, która półkula jest Twoją dominującą!

wizytówki
Efektywność i motywacja
24 kreatywne wizytówki dla freelancera, które musisz zobaczyć

Sprawdź 24 najbardziej kreatywne wizytówki jakie znajdziesz w całej sieci. Zainspiruj się do stworzenia własnej. Przed Tobą 24 niesamowite inspiracje.

motywujące cytaty
Efektywność i motywacja
32 najlepsze cytaty motywacyjne – Steve Jobs, Mark Twain i inni.

Bez dobrego nastawienia nie masz szansy wziąć się za szukanie pracy. Zobacz najlepsze cytaty motywacyjne, które pomogą Ci szybciej znaleźć pracę.

4 kroki jak z sukcesem wyznaczać cele zawodowe
Efektywność i motywacja
4 kroki, jak wyznaczać cele zawodowe!

Jeżeli masz dobrą pracę albo nadal jej poszukujesz, musisz mieć też cele zawodowe, których trzymasz się bez względu na wszystko. Aby dostać wymarzoną pracę trzeba mieć na siebie plan. Jak z sukcesem wyznaczyć swój cel zawodowy i jak do niego dążyć? Zastosuj te 4 porady!