Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog › CV

jak napisać CV
CV
Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad [Prawdziwe przykłady]

Badania pokazują, że masz tylko 6 sekund, aby zainteresować pracodawcę swoim CV. Większość kandydatów rzadko otrzymuje zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne. Dowiedz się jak napisać CV, które da Ci przewagę nad innymi i pozwoli szybko zmienić pracę.

cv po angielsku
CV
Jak Napisać CV Po Angielsku? 12 Kroków, Przykłady, Wzór, Zwroty

Wszystko co musisz wiedzieć o pisaniu CV po angielsku w jednym miejscu. CV czy resume? Sprawdź, ile z tych 12 błędów popełniasz.

cv doc pdf
CV
CV Doc czy Pdf? - w jakim formacie wysłać CV, żeby zwiększyć szanse na pracę?

Czy wiedziałeś, że format CV może mieć wpływ na to, czy otrzymasz pracę? W tym artykule dowiesz się, czy wysyłać cv w doc czy w pdf.

jak napisać cv - mail
CV
Co napisać w mailu z CV? Jak wysłać CV, by dostać pracę?

Niewiele osób wie, co napisać w mailu z CV, aby zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź 6 rad, jak znaleźć pracę wysyłając maila z CV.

kurs CV
CV
(Bezpłatny kurs pisania CV) Jak dostawać 8x więcej ofert pracy?

Zapisz się na darmowy kurs pisania i wysyłania CV dla zaawansowanych. Pokażę Ci, jak 8x zwiększyłem liczbę zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

błędy w CV
CV
24 błędy w Twoim CV, przez które nie dostajesz pracy

Najbardziej rozbudowany przewodnik, który pokaże Ci krok po kroku jak napisać CV doskonałe i jak je wysyłać, aby otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Cała wiedza w jednym miejscu. Przeczytaj cały poradnik teraz.

Jak napisać profil zawodowy
CV
Profil zawodowy w CV - 3 rady jak napisać (Wzór + 10 Przykładów)

Dowiedz się, jak napisać profil zawodowy w CV, aby zainteresować pracodawcę. Ponad 20 porad, także dla osób bez doświadczenia [Przykłady + wzór].

data urodzenia w cv
CV
Data urodzenia w CV. Czy podawać swój wiek pracodawcy?

Zastanawiasz się, czy wpisywać datę urodzenia do CV? Czy podać wiek w CV po angielsku i po niemiecku? Zobacz najważniejsze fakty o dacie urodzenia w CV.

programy do cv
CV
Obsługa komputera w CV. 3 rady, jak opisać znajomość programów

Wpisujesz w CV "biegła obsługa komputera" lub "znajomość MS Office"? To za mało! Zobacz przykłady, jakie programy dodać do CV i jak opisać ich znajomość.

poziomy zaawansowania angielskiego
CV
Języki obce w CV. 6 rad, jak opisać poziom znajomości języka.

Nie wiesz, jak opisać swój poziom znajomości języka w CV? Słownie czy na skali? Gdzie wpisać języki? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć o językach w CV.

szata graficzna cv
CV
Jaką czcionką pisać CV? 5 przykładów najlepszych czcionek do CV.

Nie wiesz, jaką czcionką pisać CV? Zastanawiasz się, czy lepszy wybór to Tahoma czy Helvetica? W tym artykule dowiesz się, jakiej czcionki do CV użyć.

stan cywilny w cv
CV
Stan cywilny w CV. 3 najważniejsze rady (+ lista stereotypów).

Zastanawiasz się, czy podawać stan cywilny w CV? Czy pracodawca powinien wiedzieć, czy jesteś przed czy po ślubie? Zobacz rady, jak napisać profesjonalne CV.

przykłąd cv
CV
Przykłady CV, które zapewniły tym 12 kandydatom pracę.

Zobacz przykładowe CV, które podbiły Internet i zyskały uznanie pracodawców. Dodatkowo dowiesz się jak opisać umiejętności w CV i jak ciekawie przedstawić zainteresowania.

cv brak doświadczenia
CV
Doświadczenie w CV. 4 rady, jak opisać zakres obowiązków.

Jak opisać w CV zakres obowiązków, żeby pracodawca zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną? W tym artykule krok po kroku dowiesz się, jak dopasować opis obowiązków do wymagań z ogłoszenia o pracę i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy.

cele zawodowe
CV
Cele zawodowe w CV - 4 rady jak napisać podsumowanie zawodowe

4 przydatne rady, jak opisać cele zawodowe w CV. Napisz życiorys, który przyciągnie uwagę pracodawcy od pierwszych sekund i pomoże Ci otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Większość kandydatów nie korzysta z tych rad. Przeczytaj ten artykuł, a znajdziesz pracę szybciej.

cv wykształcenie
CV
Wykształcenie w CV. 5 rad jak opisać Twoją edukację (Przykłady)

Zastanawiasz się, co wpisać w wykształcenie w CV? Nie wiesz, czy wpisywać liceum albo technikum? Zobacz 5 porad, dzięki którym skutecznie opiszesz edukację w CV.

umiejętności w CV
CV
Umiejętności do CV. Co wpisać, by szybko znaleźć pracę? (Przykłady)

Wpisujesz tu: kreatywność, praca pod presją czasu, MS Word? Lepiej zobacz, co jeszcze robisz źle.

dane personalne w cv
CV
Dane personalne w CV. Wzór po polsku, angielsku i niemiecku.

Zastanawiasz się, czy dobrze opisałeś dane personalne w CV? Zobacz, jakich danych kontaktowych oczekuje pracodawca, czego nie wpisywać w danych osobowych i które dane mogą pozbawić Cię szansy na pracę.