Moje konto
Druk CV do wypełnienia i pobrania w PDF [10+ wzorów online]

Druk CV do wypełnienia i pobrania w PDF [10+ wzorów online]

Pobierz druk CV. Wybierz dla siebie jeden spośród 10 ciekawych i profesjonalnych druków CV, dedykowanych różnym branżom i zawodom.

Ciężko znaleźć w Internecie druk CV, który naprawdę nadaje się, by wysłać go pracodawcy. Wiem coś o tym, bo sama niejednokrotnie próbowałam. Dlatego przygotowaliśmy 10 druków CV, z których możesz wybierać do woli.

 

Każdy szablon, który zaraz zobaczysz, jest inny i na swój sposób ciekawy. Łatwo uzupełnić taki druk CV swoimi danymi, a nawet dostosować kolorystycznie do własnych upodobań. Łatwo, miło i przyjemnie — teraz możesz napisać CV bez stresu i obaw, że coś pójdzie nie tak.

 

Ten przewodnik pokaże Ci również:

  • który druk CV jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie
  • duży wybór druków CV, które możesz wybrać w zależności od oferty pracy
  • jak wygląda profesjonalny druk CV.

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

szablon cv

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

 

Może zainteresuje Cię również: 12 darmowych kreatorów CV online - test funkcji za darmo.

 

 

1. Druk CV przygotowany specjalnie dla Ciebie

 

 

Oto CV, które świetnie się prezentuje. Gdy tylko rekruter otworzy wiadomość e-mail z Twoim zgłoszeniem, będzie wiedział, że ma do czynienia z poważnym kandydatem. To dlatego, że powyższy dokument jest doskonale zaprojektowany i zawiera wszystkie najważniejsze sekcje CV

 

Ten druk CV zwraca również uwagę ciekawymi kolorami. Zielone wstawki przyciągają wzrok i ułatwiają rekruterowi lekturę dokumentu. Zobacz, jak wyraźnie zaznaczono tutaj klauzulę CV, której obecność jest konieczna w każdym profesjonalnym CV

 

Przeczytaj: Jak napisać CV, które da Ci pracę?

 

2. Druk CV z wyrazistym nagłówkiem

 

 

Kolejny druk CV w naszej kolekcji to przejrzysty dokument, który nadaje się właściwie dla każdego zawodu. Ten wzór CV ma klasyczny wygląd chronologicznego CV i podkreśla wszystkie najważniejsze informacje na temat ścieżki zawodowej kandydata. 

 

Nagłówek oddziela sekcję dane osobowe w CV od reszty dokumentu i niebieskie kolory nazw sekcji świetnie się z nim komponują. W naszym kreatorze CV możesz wybierać spośród wielu kolorów i zaprojektować swoje własne, niepowtarzalne CV.

 

Przeczytaj też: CV za darmo — jak je stworzyć? Z jakich narzędzi korzystać?

 

3. Druk CV z wyróżnionymi umiejętnościami

 

 

CV nie jest typowym drukiem urzędowym. Nie spotkasz się z sytuacją, w której pracodawca będzie wymagał konkretnie wyglądającego CV. Po prostu musisz postarać się, by optymalnie wykorzystać ten krótki dokument i przekazać w nim ważne informacje na temat swojej drogi zawodowej. 

 

Powyższe CV, które możesz wypełnić w naszym kreatorze CV, wydrukować i zabrać ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną, zostało zaprojektowane w ciepłych, pustynnych kolorach. Jeśli chcesz wyróżnić swoje najważniejsze umiejętności w CV, powinieneś wybrać ten szablon. Pasek postępu wskazuje w nim stopień zaawansowania konkretnych umiejętności. 

 

Przeczytaj też: Osiągnięcia zawodowe — jakie opisać osiągnięcia w CV?

 

4. CV — elegancki druk na białym tle

 

 

Oto druk CV do pobrania, który doskonale nadaje się dla osób, które piszą CV do banku, CV księgowego, czy np. CV ekonomisty. Granatowe kolory kojarzą się ze stylem biznesowym, a jedna z sekcji została zaprojektowana tak, by umieścić w niej kursy i szkolenia w CV

 

Tu przy okazji mam dla Ciebie wskazówkę: gdy opisujesz poziom znajomości języka w CV, użyj do tego skali Common European Framework of Reference. To ten sposób przedstawienia stopnia zaawansowania języka, który określa się za pomocą liter A, B, C.

 

Przeczytaj też: Certyfikat angielski (FCE, CAE i inne certyfikaty językowe)

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

5. Druk CV z ciekawą czcionką

 

 

Teraz pora na druk CV, dla osób, które chcą, by ich CV było profesjonalne i oryginalne zarazem. W takim wypadku wystarczy zmienić czcionkę w CV ze zwykłej na coś ciekawszego.

 

Zwróć też uwagę na to, jak wygląda tutaj sekcja Zainteresowania w CV. Zamiast wymieniać po przecinku banalne hobby, opisaliśmy pasje kandydata w taki sposób, by naprawdę brzmiało to wiarygodnie i ciekawie.

 

Przeczytaj też: Atuty w CV, czyli jak opisać swoje mocne strony?

 

6. Druk CV ze zdjęciem

 

 

Potrzebny Ci druk CV ze zdjęciem? Ten szablon CV będzie idealny. Jest prosty, ale elegancki. Wyśrodkowana treść i wyrównane do lewej nagłówki sprawiają, że wszystkie informacje prezentują się bardzo wyraźnie. 

 

Możesz również postawić na CV bez zdjęcia. Nie ma obowiązku umieszczania fotografii w CV. To zależy tylko od Ciebie, ale również od rodzaju pracy, o którą się starasz. Jeśli ubiegasz się np. o pracę stewardessy, dodanie zdjęcia będzie prawdopodobnie wymagane. 

 

Przeczytaj też: CV design, czyli najlepszy projekt życiorysu [10 best CV designs]

 

7. Nowoczesny druk CV

 

 

Teraz pora na nowoczesne CV. Możesz pobrać ten szablon, jeśli zależy Ci na tym, by podkreślić, że myślisz nieszablonowo. Pionowa linia wzdłuż dokumentu tworzy ciekawą oś czasu. Po lewej stronie CV znajdują się daty, przyporządkowane do konkretnych wydarzeń z życia zawodowego kandydata. 

 

Jeśli piszesz CV do marketingu lub CV grafika, świetnie zaprezentujesz w nim swoją ścieżkę zawodową. Ikony w CV powodują, że dokument jest jeszcze bardziej czytelny. Takiego druku CV nie znajdziesz łatwo w Internecie, dlatego warto z niego skorzystać, jeśli przypadł Ci do gustu. 

 

Przeczytaj też: Creative CV templates — 16 szablonów, które zachwycają

 

8. Druk CV do pobrania i wypełnienia w kilka minut

 

 

Taki dokument możesz bez obaw wydrukować i przynieść ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną. Warto to zrobić, by być przygotowanym na sytuację, w której rekruter nie bezie miał akurat pod ręką Twojego dokumentu. 

 

Wybraliśmy dla tego druku CV stonowane kolory, ale w naszym kreatorze CV możesz dostosować barwy całego dokumenty dowolnie. CV wyróżni się tym samym spośród innych. Zauważ, że sekcja umiejętności podzielona jest tu na umiejętności miękkie i twarde. To kolejny zabieg, który ułatwi rekruterowi lekturę dokumentu. 

 

Przeczytaj też: Cechy charakteru do CV — jakie wpisać i jak to zrobić? [15 cech]

 

9. Druk CV w ciekawym formacie

 

 

Ten format CV jest bardzo profesjonalny i doskonale podkreśla najważniejsze umiejętności kandydata. Wydzielona sekcja po prawej stronie dokumentu kontrastuje kolorystycznie z resztą życiorysu. Takie CV rekruter przeskanuje wzrokiem bardzo szybko i od razu rozpozna największe zalety kandydatury.

 

Musisz wiedzieć, że rodzajów CV jest kilka. Żeby wiedzieć o nich więcej, przeczytaj: Rodzaje CV — jakie elementy CV powinien zawierać Twój dokument?

 

10. Prosty i przejrzysty druk CV dla tradycjonalistów

 

 

Na koniec — bardzo tradycyjny druk CV, który został uatrakcyjniony przez dodanie gwiazdek, które jak w recenzji filmu lub płyty, pokazują poziom umiejętności kandydata. To proste CV, ale wciąż skuteczne. Takie curriculum vitae możesz wysłać na każde ogłoszenie o pracę. 

 

Przeczytaj też: Życiorys — wzór jak napisać [Przykłady dla ponad 40 zawodów]

 

Musisz napisać również list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Pamiętaj, że wbrew pozorom to jest ważne, jak zaprojektujesz swoje CV. Badania pokazują, że różne zawody wymagają różnych podejść do sposobu prezentacji informacji. Zawsze kieruj się tym, co napisano w ogłoszeniu o pracę. 

 

Każdy wzór CV do pobrania z naszej listy można dowolnie dostosować, a program do pisania CV, który Ci oferujemy, jest łatwy w obsłudze.

 

A jeśli chcesz zobaczyć więcej przykładów CV, sprawdź: Free CV templates (10 ciekawych dokumentów).

 

Wybrałeś druk CV dla siebie? A może chcesz zapytać o to, jak wypełnić taki dokument? Zadaj pytanie na forum poniżej artykułu, a chętnie na nie odpowiemy.

Oceń mój artykuł: druk cv
Średnia: 4.75 (4 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Marta Rojewska
Ekspertka kariery w InterviewMe. W swoich tekstach staram się poruszyć wszystkie kwestie związane z życiem zawodowym. Moja misja? Pomóc Ci w znalezieniu dobrze dopasowanego miejsca pracy.

Podobne artykuły