Moje konto
Program do pisania CV - stwórz CV [też w aplikacji na telefon]

Program do pisania CV - stwórz CV [też w aplikacji na telefon]

W jakim programie napisać CV? Kreator CV to świetny program online, w którym m.in. szybko dodasz do CV zdjęcie oraz klauzulę CV, napiszesz CV na telefonie i pobierzesz je w PDF.

Program do pisania CV to narzędzie, które pozwala stworzyć profesjonalny życiorys, nawet jeśli nie masz umiejętności graficznych. Istnieją darmowe i płatne programy do pisania CV. Możesz napisać CV w Wordzie (programie biurowym), w Canvie (programie graficznym) lub w kreatorze CV. 

 

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz przygotować swoje CV, ale efekt Cię nie zachwyca, spróbuj, jak działa dobry program do pisania CV. Dzięki niemu szybko stworzysz życiorys, który wyróżni Cię na tle innych kandydatów.

 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

  • jakie funkcje posiada nasz program do pisania CV i jak z nich skorzystać
  • jak szybko dodać do CV zdjęcie oraz klauzulę CV
  • jak napisać w programie CV po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, rosyjsku i innych językach obcych
  • jak pobrać CV w formacie PDF
  • jak napisać CV na telefonie.

 

Chcesz od razu napisać CV oraz list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia, praktyczne wskazówki oraz przykłady. Stwórz CV i list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

cv

Zobacz inne wzory, stwórz CV oraz list motywacyjny i pobierz dokumenty w PDF tutaj

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

 

Może zainteresuje Cię również: 12 darmowych kreatorów CV online - test funkcji za darmo.

 

 

1. Program do pisania CV InterviewMe — jak zacząć?

 

Po przejściu do aplikacji na tej stronie, w pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o wybranie szablonu swojego CV.

 

program do pisania cv

 

Po wyborze szablonu możesz od razu zacząć pisać swoje CV. Do uzupełnienia masz podstawowe sekcje: dane osobowe, doświadczenie, wykształcenie, umiejętności, podsumowanie zawodowe i klauzula. Na późniejszym etapie będziesz mógł dodać do CV inne sekcje — np. zainteresowania, języki obce, certyfikaty czy też wolontariaty.

 

program do pisania cv

 

Jak widzisz na przykładzie powyżej, w każdej rubryce znajdziesz podpowiedzi, w jaki sposób powinieneś je uzupełnić. Dodatkowo, po prawej stronie cały czas możesz śledzić na podglądzie, jak prezentuje się Twój życiorys zawodowy.

 

W trakcie uzupełniania formularza CV możesz także skorzystać z praktycznych porad.

 

program do pisania cv

 

W programie łatwo edytujesz zawartość poszczególnych sekcji. Po wejściu w ustawienia możesz zmienić kolejność wpisanych danych, a także zdecydować, które informacje znajdą się w Twoim życiorysie zawodowym.

 

program do pisania cv

 

program do pisania cv

 

Pod koniec tworzenia CV nasz program automatycznie doda do niego aktualną treść klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Musisz w niej jedynie uzupełnić nazwę firmy, do której aplikujesz.

 

program do pisania cv

 

2. Program do CV — wygodnie edytuj i pobierz dokument w PDF

 

Po uzupełnieniu formularza w programie możesz już pobrać swoje curriculum vitae w formacie PDF. Pamiętaj — aby to zrobić, musisz być zalogowany i posiadać wykupiony pakiet w kreatorze.

 

program do pisania cv

 

Na tym etapie wygodnie edytujesz dokument. Tak jak widzisz na przykładzie powyżej, możesz zmienić wybrany szablon CV oraz jego kolorystykę, czcionkę w Twoim CV i odstępy na stronie, a także dodać niestandardowe sekcje lub zmienić ich kolejność. 

 

Do wyboru masz proste CV wzory, nowoczesne CV, a także wiele innych pustych CV szablonów, które możesz dowolnie modyfikować.

 

Najważniejsze funkcje edycji w programie do CV InterviewMe:

 

Edycja szablonu CV:

 

program do pisania cv

 

Edycja kolorystyki CV:

 

program do pisania cv

 

Edycja czcionki w CV:

 

program do pisania cv

 

Edycja odstępów w CV:

 

program do pisania cv

 

Dodawanie sekcji w CV:

 

program do pisania cv

 

Zmiana kolejności sekcji w CV:

 

program do pisania cv

 

Dzięki naszemu programowi do pisania CV nie musisz martwić się formatowaniem tekstu. Twój życiorys zawsze będzie wyglądał profesjonalnie i wyróżni Cię na tle innych kandydatów.

 

Pamiętaj też, że po zalogowaniu, w programie przygotujesz dowolną liczbę dokumentów (np. kiedy chcesz dopasować CV do wielu różnych ofert pracy).

 

program do pisania cv

 

program do pisania cv

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

3. W naszym programie szybko przygotujesz CV ze zdjęciem

 

Zastanawiałeś się w jakim programie napisać CV ze zdjęciem? Już nie musisz szukać odpowiedzi na to pytanie. 

 

W naszym programie do edycji szybko wykadrujesz i dodasz zdjęcie do swojego CV. Nie musisz się też martwić przycinaniem i ułożeniem fotografii w CV. Twój dokument zawsze będzie wyglądał profesjonalnie.

 

program do pisania cv

 

program do pisania cv

 

Uwaga! Pamiętaj, że zdjęcie w CV powinno być formalne i wyraźne. Unikaj fotografii z prywatnych kolekcji (np. selfie z wakacji czy też imprezy ze znajomymi).

 

4. W programie stworzysz także CV po angielsku (oraz w 14 innych językach obcych)

 

Nasz program do pisania CV umożliwi Ci skorzystanie z szablonów nie tylko po polsku, ale również po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku czy francusku (w sumie w 15 językach obcych).

 

Skorzystaj z programu do tworzenia CV w języku obcym tutaj.

 

program do pisania cv

 

Uwaga! Pamiętaj, że program tłumaczy jedynie nazwy sekcji czy też tytuły pól w CV. Nie przetłumaczy natomiast wprowadzonej przez Ciebie treści.

 

5. Klauzula CV zostanie automatycznie dodana do Twojego CV

 

Dzięki naszej aplikacji nigdy nie zapomnisz o dodaniu do CV obowiązkowej klauzuli o ochronie danych osobowych. Program do CV doda jej treść w stopce automatycznie.

 

Oczywiście w każdej chwili możesz zmienić treść klauzuli lub ją usunąć.

 

program do pisania cv

 

6. Program pozwoli Ci napisać i pobrać CV w PDF

 

Pracodawcy najbardziej lubią otrzymywać CV w formacie PDF. Dlaczego? Ponieważ taki dokument jest najbardziej czytelny i do jego otwarcia nie jest wymagane płatne oprogramowanie. Tworząc dokument w PDF masz dodatkowo pewność, że niezależnie od urządzenia, formatowanie i wygląd CV pozostaną bez zmian.

 

Nie musisz się też martwić, że ktoś usunie lub doda jakąś niechcianą treść do Twojego CV.

 

InterviewMe to program do pisania CV, który umożliwia pobranie wzoru CV w PDF. Pobrany plik z życiorysem będzie wyglądał dokładnie tak samo jak na podglądzie w naszej aplikacji.

 

7. Jak napisać CV na telefonie? W naszym programie to proste!

 

Nasza aplikacja do pisania CV jest dopasowana również do smartfonów (możesz z niej wygodnie korzystać np. na Androidzie, iOS czy też Windows Phone). 

 

Jak napisać CV na telefonie? Wystarczy że na swoim smartfonie wejdziesz na InterviewMe.pl, a strona automatycznie dopasuje się do Twojego urządzenia. Wersja mobilna naszego programu gwarantuje, że pisanie CV na telefonie będzie wygodne i intuicyjne.

 

program do pisania cv

 

Napisz CV w programie InterviewMe tutaj.

 

Musisz napisać również list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Chcesz zobaczyć inne wzory CV? Przejdź tutaj: CV za darmo — wzory dla najpopularniejszych zawodów.

 

Jak oceniasz nasz program do pisania CV? Czy powinniśmy jeszcze coś dodać lub ulepszyć, aby aplikacja była bardziej użyteczna? Zachęcam do wpisywania opinii i uwag w komentarzach poniżej.

Oceń mój artykuł: program do pisania cv
Średnia: 3.97 (102 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Wojciech Martyński
Ekspert kariery, autor ponad 100 artykułów InterviewMe z poradami dotyczącymi pisania CV i listu motywacyjnego, rozmów kwalifikacyjnych oraz poszukiwania pracy. Swoją wiedzą dzielę się również odpowiadając na pytania w komentarzach.
Linkedin

Podobne artykuły