Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

Wybierz kategorię
Wszystkie artykuły
cv do pobrania word
Wzory CV
24 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia (Zobacz)

22 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia. Dobierz odpowiedni szablon CV do stanowiska, na które aplikujesz. Pobierz szablony za darmo tutaj!

wzory na każde stanowisko
Wzory CV
22 przykładowe wzory CV na wiele stanowisk (Zobacz i Pobierz)

Dobierz wzór CV do swojego stanowiska i zobacz przykłady, jak napisać CV, które zapewni Ci pracę. Czytaj więcej!

cv kreator
Wzory CV
CV kreator - gotowe CV do pobrania w 5 minut!

Sprawdź, czy znasz wszystkie funkcjonalności, które oferuje nasz CV kreator online w nowej wersji. Przed Tobą szybki przewodnik po nowościach. Dowiesz się jak wykorzystać statystyki, aby śledzić, czy pracodawcy czytają i zapisują Twoje dokumenty. Pokażemy Ci również jak szybciej i łatwiej tworzyć CV i jak wykorzystać wszystkie funkcje naszego kreatora CV.

jak napisać CV
CV
Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad [Prawdziwe przykłady]

Badania pokazują, że masz tylko 6 sekund, aby zainteresować pracodawcę swoim CV. Większość kandydatów rzadko otrzymuje zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne. Dowiedz się jak napisać CV, które da Ci przewagę nad innymi i pozwoli szybko zmienić pracę.

cv po angielsku
CV
Jak Napisać CV Po Angielsku? 12 Kroków, Przykłady, Wzór, Zwroty

Wszystko co musisz wiedzieć o pisaniu CV po angielsku w jednym miejscu. CV czy resume? Sprawdź, ile z tych 12 błędów popełniasz.

list motywacyjny
List motywacyjny
Jak napisać list motywacyjny do pracy? 8 rad, przykłady i wzory.

Wiesz, co jest największym problemem listów motywacyjnych? Większość pracodawców ich nie w ogóle nie czyta. Jak napisać list motywacyjny, który da Ci zaproszenie na rozmowę? Przeczytaj 8 nieznanych rad od rekrutera, a dowiesz się, jak napisać list, z którym znajdziesz pracę znacznie szybciej!

umiejętności w CV
CV
Umiejętności do CV. Co wpisać, by szybko znaleźć pracę? (Przykłady)

Wpisujesz tu: kreatywność, praca pod presją czasu, MS Word? Lepiej zobacz, co jeszcze robisz źle.

cele zawodowe
CV
Cele zawodowe w CV - 4 rady jak napisać podsumowanie zawodowe

4 przydatne rady, jak opisać cele zawodowe w CV. Napisz życiorys, który przyciągnie uwagę pracodawcy od pierwszych sekund i pomoże Ci otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Większość kandydatów nie korzysta z tych rad. Przeczytaj ten artykuł, a znajdziesz pracę szybciej.

zainteresowania w CV
CV
Zainteresowania w CV – 6 rad jak opisać hobby w CV [Przykłady]

Czy warto opisywać swoje zainteresowania w CV? Oczywiście, że tak! Jeśli masz ciekawe hobby, spróbuj opisać je tak, aby zainteresować rekrutera swoją osobą. Co zrobić, aby zainteresowania pomogły Ci znaleźć pracę?

linkedin
Jak szukać pracy?
LinkedIn pomoże Ci szukać pracy! Zobacz 4 porady

Jak znaleźć pracę dzięki LinkedIn? Zobacz 4 porady, które pozwolą w prosty sposób zoptymalizować Twój profil na LinkedIn!

data urodzenia w cv
CV
Data urodzenia w CV. Czy podawać swój wiek pracodawcy?

Zastanawiasz się, czy wpisywać datę urodzenia do CV? Czy podać wiek w CV po angielsku i po niemiecku? Zobacz najważniejsze fakty o dacie urodzenia w CV.

poziomy zaawansowania angielskiego
CV
Języki obce w CV. 6 rad, jak opisać poziom znajomości języka.

Nie wiesz, jak opisać swój poziom znajomości języka w CV? Słownie czy na skali? Gdzie wpisać języki? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć o językach w CV.

staże i praktyki
Jak szukać pracy?
Jak znaleźć staż i praktyki na wakacje? Kompletny przewodnik.

Szukasz praktyk lub stażu, ale nie chcesz parzyć kawy? Zobacz kompletny przewodnik, jak znaleźć staż, który zwiększy Twoje szanse na pracę.

cv wykształcenie
CV
Wykształcenie w CV. 5 rad jak opisać Twoją edukację (Przykłady)

Zastanawiasz się, co wpisać w wykształcenie w CV? Nie wiesz, czy wpisywać liceum albo technikum? Zobacz 5 porad, dzięki którym skutecznie opiszesz edukację w CV.

stan cywilny w cv
CV
Stan cywilny w CV. 3 najważniejsze rady (+ lista stereotypów).

Zastanawiasz się, czy podawać stan cywilny w CV? Czy pracodawca powinien wiedzieć, czy jesteś przed czy po ślubie? Zobacz rady, jak napisać profesjonalne CV.

dane personalne w cv
CV
Dane personalne w CV. Wzór po polsku, angielsku i niemiecku.

Zastanawiasz się, czy dobrze opisałeś dane personalne w CV? Zobacz, jakich danych personalnych oczekuje pracodawca, czego nie wpisywać w danych osobowych i które dane mogą pozbawić Cię szansy na pracę.

szata graficzna cv
CV
Jaką czcionką pisać CV? 5 przykładów najlepszych czcionek do CV.

Nie wiesz, jaką czcionką pisać CV? Zastanawiasz się, czy lepszy wybór to Tahoma czy Helvetica? W tym artykule dowiesz się, jakiej czcionki do CV użyć.

cytaty noworoczne
Efektywność i motywacja
Postanowienia noworoczne. 5 rad, jak je dotrzymać.

Zdarzyło Ci się nie wytrwać w Twoich postanowieniach noworocznych? Wypróbuj każdy z 5 sprawdzonych kroków z artykułu, a zwiększysz swoje szanse na dotrzymanie postanowień!