Moje konto

20+ szablonów CV na każde stanowisko. Wszystko w jednym miejscu.

Wybierz szablon CV. Uzupełnij go. Pobierz. Zdobądź pracę.

Zobacz najlepsze szablony CV dostępne w całym Internecie

Cascade

Profesjonalny szablon CV, który sprawdzi się we wszystkich branżach i na wszystkich poziomach stanowisk: od osób szukających pierwszej pracy po kandydatów na stanowiska menedżerskie.

Concept

Oś czasu po lewej stronie tego szablonu CV sprawia, że idealnie nadaje się on do CV z formatem klasycznym. Używając tego szablonu CV możesz dobrze rozmieścić treść i sprawić, że będzie łatwa do przeczytania.

Crisp

Elegancki, przejrzysty i prosty szablon CV z dwiema kolumnami. Najlepszy szablon CV do rekrutacji w branżach tradycyjnych.

Cubic

Kreatywny szablon CV z przyciemnioną sekcją boczną, wykresem kolumnowym i podświetlonym nagłówkiem. Kolory i czcionki każdego z elementów tego szablonu CV możesz dowolnie modyfikować.

Vibes

Podstawowy szablon CV z nowoczesnymi akcentami. Duże odstępy sprawiają, że ​​jest elegancki i estetyczny. Małe ikony przyciągają uwagę. Świetny szablon CV z układem funkcjonalnym.

Diamond

Fajny szablon CV dla kandydatów, którzy chcą stworzyć mniej standardowe CV. W poszczególnych sekcjach takiego CV rekruter łatwo znajdzie najważniejsze informacje.

Enfold

Nowoczesny i profesjonalny szablon CV, który idealnie nadaje się zarówno dla kandydatów aplikujących na stanowiska w korporacjach, jak i osób szukających pracy w branżach kreatywnych.

Iconic

Kolejny podstawowy szablon CV z naszej kolekcji. Dobry wybór w przypadku rekrutacji do korporacji, które przyciągają wielu kandydatów. Szablon CV bardzo łatwy do skanowania.

Influx

Szablon CV bez przesadnych udziwnień, ale wystarczający, żeby wyróżnić Cię na tle innych kandydatów. Świetny szablon CV managera do rekrutacji w branżach tradycyjnych.

Initials

Podkreśl swoją markę osobistą w CV. To szablon CV rekomendowany szczególnie dla managerów najwyższego szczebla.

Minimo

Minimalistyczny szablon, które nadaje się do bardzo formalnych CV. Idealny wybór dla pracowników naukowych i kandydatów poszukujących pracy w tradycyjnych sektorach.

Modern

Ten nowoczesny szablon CV jest idealny dla kandydatów aplikujących na stanowiska w wyższej kadrze menedżerskiej oraz w branżach technicznych.

Muse

Szablon CV, który idealnie łączy prostotę z kreatywnością. Dzięki rzucającym się w oczy tytułom możesz zwrócić uwagę rekrutera na te sekcje CV, na których najbardziej Ci zależy.

Nanica

Masz dużo doświadczenia zawodowego? Nie możesz zmieścić CV na jednej stronie? Wybierz ten podstawowy szablon CV. Dzięki temu, że nie ma w nim wyszukanego formatowania, idealnie nadaje się do stworzenia dwustronicowego CV.

Newcast

Szablon CV studenta lub CV naukowego, który uczyni Cię najbardziej pożądanym kandydatem. Przejrzysty układ CV wywrze wrażenie nawet na najsurowszych komisjach i jury.

Primo

Dzięki strategicznemu użyciu odstępów ten prosty szablon CV pozwoli Ci wysunąć na pierwszy plan swoje najważniejsze osiągnięcia zawodowe. To idealny szablon CV do wydrukowania, więc wybierz go, jeśli idziesz na targi pracy!

Simple

Prosty szablon CV, który pozwoli Ci oszczędzić miejsce. Idealny wybór dla kandydatów z dużym doświadczeniem, który chcą stworzyć CV jednostronicowe.

Valera

Jeden z najlepszych szablonów CV studenta, którymi dysponujemy. Dobrze wyważone połączenie młodzieńczych wibracji z przejrzystym formatowaniem CV.

Nie wiesz, który szablon CV wybrać?

W trakcie tworzenia CV możesz jednym kliknięciem zmienić szablon i podejrzeć jego nowy wygląd.

Szablon CV jest pustym formularzem, który możesz wypełnić treścią i przesłać potencjalnemu pracodawcy. Szablony CV InterviewMe zostały stworzone z pomocą rekruterów i są zgodnie ze wszystkimi najlepszymi praktykami HR.

Spójrzmy prawdzie w oczy: szablony CV w Word są bardzo trudne do formatowania. Szablony CV w Dokumentach Google? Jeszcze gorsze. Edytor tekstu nagle staje się narzędziem tortur.

Dzięki szablonom CV InterviewMe oszczędzisz czas i energię. Wybierz formularz CV, który najbardziej Ci się podoba, wypełnij go w 5 minut, dostosuj kolory i czcionki, pobierz swoje CV i przygotuj się na telefony od rekruterów!

Każdy z naszych szablonów CV możesz pobrać, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje CV zachowa poprawny układ i profesjonalny wygląd, zgodny ze standardami rekrutacji w 2019 roku.

Odkryj wzory CV dla 200+ zawodów

Sukces CV to nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim treść. Odkryj naszą kolekcję autentycznych wzorów CV stworzonych przez ekspertów. Każdemu towarzyszy przewodnik.

Odkryj wzory CV dla 200+ zawodów

Wybierz odpowiedni układ swojego CV

Który układ CV wybierasz? Wybierz szablon CV, który najbardziej Ci się podoba, a nasz kreator automatycznie dostosuje go do wybranego formatu CV.

CV chronologiczne

CV chronologiczne

Najbardziej uniwersalny format CV. Wybierz CV chronologiczne, aby wysunąć na pierwszy plan swoje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia.

CV funkcjonalne

CV funkcjonalne

Idealny format dla CV kreatywnych i wojskowych. Wybierz CV w formacie funkcjonalnym, jeśli chcesz zwrócić uwagę rekrutera na swoje umiejętności.

Dołącz do 400 000+ zadowolonych użytkowników InterviewMe! Stwórz CV w 5 minut i zdobądź pracę!

Wykorzystaj wszystkie możliwości naszych szablonów CV

Stwórz CV w 5 minut.

Z pomocą naszych szablonów szybko i łatwo stworzysz swoje CV. Wystarczy, że wybierzesz szablon, który Ci się podoba i uzupełnisz puste miejsca formularza. Dzięki naszym wskazówkom i przewodnikom dowiesz się, jak napisać CV, które da Ci pracę. Gdy już uzupełnisz formularz CV treścią, możesz pobrać go jako plik PDF zgodny w 100% z oprogramowaniem do skanowania CV.

Szablony CV online, które możesz dowolnie formatować. Kiedy chcesz i jak chcesz

Z szablonami CV InterviewMe łatwo stworzysz i edytujesz swoje CV online. Jeśli chcesz przerobić CV, po prostu wybierz inny szablon, a treść Twojego CV skopiuje się automatycznie. Możesz dowolnie zmieniać kolory, dostosowywać czcionki i przestawiać sekcje CV zgodnie ze swoimi potrzebami.

Wydajne i kompaktowe szablony CV.

Nasze szablony CV słyną ze skuteczności i wydajności. Oto opinia Marcina — jednego z naszych użytkowników: „Użyłem szablonu CV, który znalazłem na InterviewMe. Moje CV ma teraz jedną stronę długości, a nie trzy. Z tą samą treścią.” Wypróbuj nasze szablony CV z dwiema kolumnami i przekonaj się sam!

Wszechstronność, której potrzebujesz

Nasze szablony CV pasują do każdego formatu: CV chronologicznego i CV funkcjonalnego. Na InterviewMe znajdziesz świetny układ CV niezależnie od tego, ile masz doświadczenia. Wybierz motyw, który ci się podoba i baw się z formatowaniem.

Profesjonalne szablony CV stworzone przez grafików i zatwierdzone przez ekspertów kariery.

Odkryj profesjonalne szablony CV dla wszystkich ścieżek zawodowych i stanowisk, na które aplikujesz. W naszym kreatorze CV znajdziesz różne szablony: od kreatywnych po formalne i dostosowane do potrzeb rekrutacji na szczeblu menedżerskim. Nie ma znaczenia, jakiej pracy szukasz — mamy wszystko, czego potrzebujesz. Nasze puste szablony CV idealnie nadają się w rekrutacjach do pracy dla inżynierów, nauczycieli, marketingowców i w wielu innych zawodach. Doskonale sprawdzą się w przypadku nastolatków i studentów szukających pierwszej pracy, jak i doświadczonych profesjonalistów. Pamiętaj: te szablony nie tylko świetnie wyglądają, ale w 100% są czytelne dla urządzeń. Już nie musisz szukać innych szablonów CV.

Wypróbuj profesjonalny kreator CV InterviewMe już teraz

Zdobądź wymarzoną pracę