Moje konto
CV wzory w Word: 15 CV szablonów w Word/DOC do pobrania

CV wzory w Word: 15 CV szablonów w Word/DOC do pobrania

 

Wyobraź sobie rekrutera, który ma do przejrzenia ponad 100 CV. Większość dokumentów jest fatalnie sformatowana i bazuje na niemal identycznym szablonie.

 

Po przeczytaniu kilku takich życiorysów przestaje rozróżniać kandydatów. Zlewają mu się w bezosobową masę.

 

Chcesz, żeby Twoje CV było inne i zwróciło jego uwagę? Musisz zastosować oryginalny wzór CV i estetycznie sformatować dokument!

 

W tym artykule znajdziesz:

 

 • 15 wordowskich szablonów CV w doc / docx do pobrania za darmo
 • wskazówki, jak napisać skuteczne CV
 • sposób na stworzenie profesjonalnego CV znacznie szybciej niż w programie Word.

 

Chcesz szybko przygotować oryginalne CV online i nie martwić się formatowaniem tekstu w Wordzie? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz gotowe wzory do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

szablon cv word

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

 

Może zainteresuje Cię również: 12 darmowych kreatorów CV online - test funkcji za darmo

 

Szablony CV word - 15 wzorów w doc / docx do pobrania za darmo

 

1

Schludne i eleganckie CV (CV template word by Mats-Peter Forss)

 

cv word

 

Zaprojektowany przez Mats-Petera Forssa profesjonalny szablon CV w programie Word idealnie równoważy formalny wygląd i kreatywność. Możesz go dostosować do swoich potrzeb, zmienić kolejność sekcji i dodać inne ważne elementy dotyczące Twojej kariery.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

2

Chronologiczne CV (nowoczesny wzór)

 

cv wzór doc

 

Ten standardowy szablon CV jest idealnym wzorem dla tych, którzy chcą stworzyć proste CV w formacie doc. Świetnie nadaje się dla kandydatów, którzy szukają pracy w tradycyjnych branżach, takich jak finanse, sprzedaż czy też transport.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

3

Uporządkowany wzór CV (CV template word by Sadique P)

 

cv szablon word

 

Ten darmowy i nowoczesny wzór CV w doc został stworzony przez Sadique P. Zauważ, jak dwie kolumny pomogą Ci w pełni wykorzystać miejsce, szczególnie, gdy musisz stworzyć jednostronicowe CV. Poza tym ten układ doda Twojemu CV nieco finezji i pozwoli Ci odróżnić się od kandydatów aplikujących z CV o standardowym wzorze.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

4

Kreatywny wzór CV (CV template word by MOO)

 

cv doc

 

Stworzony przez Microsoft we współpracy z MOO, firmą zajmującą się projektowaniem graficznym, ten darmowy szablon CV Word jest schludny i czytelny. Wszystkie sekcje są dobrze widoczne, dzięki czemu rekruterzy będą wiedzieć, gdzie szukać najważniejszych informacji o Twoim doświadczeniu, wykształceniu i umiejętnościach.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

5

Wzór CV z samymi konkretami (CV template word by Zoki Design)

 

wzór cv word

 

Ten szablon CV, stworzony przez Zoki Design, możesz pobrać do programów Word, Photoshop oraz Illustrator. Ma wiele opcji edycji, w tym możliwość zmiany czcionek i kolorów.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

6

Wytworne CV (CV template word by MOO)

 

wzór cv doc

 

Oto kolejny przykład CV stworzony przez MOO razem z Microsoftem. Ten wzór cechuje się czytelnością i prostotą. Znajdziesz w nim kolory, duże tytuły sekcji i nagłówki, które przykują uwagę rekrutera. W tym szablonie możesz łatwo stworzyć dwustronne CV w doc. Ten wzór CV jest zalecany dla kadry kierowniczej.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

7

Krótkie i klasyczne CV (CV template word by Sadique P)

 

wzory cv word

 

Dzięki podziałowi tekstu na dwie kolumny w tym szablonie CV word wszystkie informacje są skanowalne i bardzo przejrzyste.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

Schludne i profesjonalne CV stworzysz dużo szybciej w kreatorze online. Znajdziesz w nim gotowe wzory do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

8

Oryginalne i przejrzyste CV

 

puste cv do wypełnienia word

 

Jeden z moich ulubionych, bardziej oryginalnych wzorów. Dzięki żółtym podświetleniom i ramkom masz pewność, że rekruter zwróci uwagę na najważniejsze informacje w Twoim CV.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

9

CV, które Cię wyróżni

 

szablony cv word

 

Tak działa personal branding w życiorysie! Nagłówek tego szablonu od razu się wyróżnia. Spersonalizowane logo przyciąga uwagę i wskazuje na profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Dzięki schludnej stopce, ten wzór jest doskonały do stworzenia dwustronicowego CV.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

10

Czyste i dokładne CV

 

cv wzór word

 

Ten wzór wygląda jak typowy, klasyczny szablon CV w programie Word. Ale zwróć uwagę na detale: cień w nagłówku i małe ikony oznaczające każdą sekcję sprawiają, że życiorys przyciąga wzrok i jest bardzo czytelny. Użyj tego szablonu Microsoft Word, jeśli piszesz klasyczne CV, ale chcesz dodać do niego nieco kreatywności.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

11

CV w formie infografiki

 

cv template word

 

Myślałeś, że nie da się stworzyć infografiki w programie Word? Szablon „Freebie” autorstwa Resume Creator udowadnia, że jest to możliwe. Być może jest to najlepszy kreatywny szablon CV w doc, jaki znajdziesz za darmo.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

12

Wzór zbalansowany

 

jak napisać cv w wordzie

 

Ten szablon od razu przyciągnie wzrok do Twojego imienia i nazwiska. Dodatkowo małe ikony u góry wyróżniają informacje kontaktowe. Sekcje Doświadczenie i Edukacja są schludne i łatwe do odczytania. Z uwagi na swoję budowę, świetnie nadaje się jako pierwsze CV

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

13

Zgrabne i eleganckie CV (CV template word by Brian Champ)

 

cv po angielsku wzór doc

 

Ten projekt CV jest bardzo elegancki i schludny. Biała przestrzeń i stonowane kolory sprawią, że rekruter łatwo zapozna się z całym CV. Żadna informacja nie przemknie niezauważona.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

14

Wzór CV czarny krawat"

 

cv w wordzie

 

Kolejny minimalistyczny szablon CV doc, doprawiony kreatywnym, ale gustownym nagłówkiem. Czysta, elegancka czcionka oraz wyraźnie odseparowane tytuły sekcji sprawiają, że życiorys jest bardzo łatwy do czytania i skanowania.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

15

CV uniwersalne i unikalne (CV template word by Gilang Tito Dharmawan)

 

cv template doc

 

Na koniec prosty, ale bardzo profesjonalny projekt CV. Wzór, którego autorem jest Gilang Tito Dharmawana to świetny przykład jednostronicowego szablonu CV Word. Ze względu na uniwersalny i elegancki układ może być stosowany przez osoby poszukujące pracy we wszystkich branżach i zawodach.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać ten szablon CV Word.

 

Chcesz zobaczyć przykładowe wzory CV na konkretne stanowiska? Znajdziesz je tutaj: Przykładowe wzory CV na wiele stanowisk. Zobacz i Pobierz (czytaj).

 

Jak zrobić CV w Wordzie?

 

Aby stworzyć CV w Wordzie otwórz programi i wybierz opcję „Nowy, a następnie przejdź do zakładki „Życiorysy i listy motywacyjne (w wersji Word 2016). W starszych wersjach Worda koniecze może być wybranie opcji Szablony ogólne czy też Kreator życiorysów

 

Po wybraniu odpowiedniej zakładki, zobaczysz listę szablonów CV w Word do wykorzystania. Teraz wystarczy kliknąć interesujący Cię wzór, a następnie go uzupełnić.

 

Gotowe CV w Word możesz pobrać klikając przycisk „Plik w lewym górnym rogu, a następnie wybierając Zapisz jako.

 

Szablony CV w Wordzie niestety nie spełniają najnowszych standardów rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć, jak powinno wyglądać CV, przejdź do: Nowoczesne CV - wzory na 2021, które sprawdzą się w każdej rekrutacji

 

O czym jeszcze pamiętać pisząc CV (nie tylko w programie Word)?

 

Niezależnie od tego, czy tworzysz CV w Wordzie, programie graficznym czy kreatorze CV online, musisz kierować się kilkoma podstawowymi zasadami.

 

Pamiętaj, że:

 

Dla rekrutera decydujący nie będzie wygląd, ale treść Twojego CV.

 

Jak zatem zwrócić uwagę pracodawcy i sprawić, aby zaprosił na rozmowę właśnie Ciebie? Jak napisać proste CV, które jednocześnie będzie skuteczne?

 

Oto 4 podstawowe zasady, które musisz zastosować, żeby Twoje CV zdeklasowało dokumenty innych kandydatów:

 

 1. Dopasuj treść CV do oferty pracy. W pierwszej kolejności opisz te doświadczenia, umiejętności i osiągnięcia, które są związane z wymaganiami w ogłoszeniu. Pokaż pracodawcy, że jesteś idealnym kandydatem i nie wysyłasz masowo identycznych CV. O tym, jak dopasować CV do oferty, przeczytasz w artykule: Jak dopasować CV do oferty pracy i je wyróżnić? (5 porad + Przykłady).

 

 1. Skup się na konkretach. W CV nie warto pisać, że jesteś „pracowity” lub „odporny na stres”. Takimi umiejętnościami może pochwalić się każdy kandydat, a pracodawca nie jest w stanie sprawdzić, czy jest to prawda. Zamiast tego opisz szczegółowo swoje obowiązki, podaj nazwy metod i programów, których używasz, pochwal się konkretnymi osiągnięciami. 

 

 1. Dodaj do CV podsumowanie zawodowe. Dobrze napisany profil i cel zawodowy skutecznie wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Jak napisać takie podsumowanie? Dowiesz się tego z poradnika: Cele zawodowe i podsumowanie w CV - wzór jak napisać (+ Przykłady).

 

 1. Podaj prawidłowo swoje dane. Może Cię to zdziwić, ale kandydatom zdarza się zapomnieć o wpisaniu danych kontaktowych lub są one niepełne. Tutaj dowiesz się, jak poprawnie wpisać do CV dane personalne: Dane personalne w CV - jak wpisać dane osobowe w CV? (Wzór).

 

Więcej wskazówek, jak napisać skuteczne CV, znajdziesz w poradniku: Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad. Prawdziwe przykłady (czytaj).

 

Chcesz się wyróżnić? Zamiast pisać CV w Wordzie, skorzystaj z kreatora!

 

Większość kandydatów tworzy CV w programie Word.

 

Efekt?

 

Rekruterzy otrzymują setki identycznych CV w formacie doc.

 

Jeśli chcesz wyróżnić się na ich tle, powinieneś przygotować życiorys w profesjonalnym generatorze CV online.

 

Dlaczego?

 

W ten sposób zyskasz znacznie więcej opcji edycji i możliwość stworzenia unikalnego CV, które zwróci uwagę każdego rekrutera.

 

Co zyskujesz tworząc CV w kreatorze InterviewMe?

 

 • Nawet 18 CV szablonów do wypełnienia w 400 wersjach kolorystycznych.
 • Możliwość dowolnej edycji dokumentu. Nie musisz martwić się formatowaniem dokumentu, ułożeniem tekstu i poszczególnych sekcji.
 • Możliwość stworzenia CV po angielsku i w ponad 20 innych językach.
 • Kreator listu motywacyjnego dopasowanego graficznie do Twojego formularza CV.
 • Możliwość pobrania CV w formacie PDF.
 • Praktyczne porady o pisaniu skutecznego CV oraz przykłady do wykorzystania.

 

Tutaj dowiesz się więcej o wzorach CV InterviewMe.

 

Wskazówka: CV w PDF czy DOC? Odpowiedź jest prosta: swoje CV powinieneś wysłać w formacie PDF. Dlaczego? Dzięki temu będziesz miał pewność, że nikt nie wprowadzi zmian w Twoim życiorysie i że wyświetli się on dokładnie w takiej formie, w jakiej go wysłałeś. Więcej o tym, w jakim formacie wysłać CV, przeczytasz w poradniku: CV w PDF czy DOC? W jakim formacie zapisać i wysłać CV? (3 porady).

 

Musisz napisać również list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Chcesz zobaczyć inne wzory CV? Przejdź tutaj: CV za darmo - wzory dla najpopularniejszych zawodów.

 

Masz wątpliwości, w jaki sposób najlepiej przygotować CV? Wpisz swoje pytanie w komentarzu poniżej. Chętnie Ci pomożemy!

Oceń mój artykuł: szablony cv word doc
Średnia: 3.79 (24 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Wojciech Martyński
Ekspert kariery, autor ponad 100 artykułów InterviewMe z poradami dotyczącymi pisania CV i listu motywacyjnego, rozmów kwalifikacyjnych oraz poszukiwania pracy. Swoją wiedzą dzielę się również odpowiadając na pytania w komentarzach.
Linkedin

Podobne artykuły

Idealne CV — wzór [+ 7 porad jak napisać perfekcyjne CV]

Idealne CV — wzór [+ 7 porad jak napisać perfekcyjne CV]

Zobacz wzór i sprawdź, jak napisać idealne CV. W artykule znajdziesz 7 wskazówek, z których dowiesz się, jakie elementy powinno zawierać perfekcyjne CV, jak wyróżnić życiorys na tle innych kandydatów, jak stworzyć idealne CV po angielsku i jak skorzystać z kreatora online.

Doświadczenie zawodowe w CV - co wpisać? Przykłady i 4 porady

Doświadczenie zawodowe w CV - co wpisać? Przykłady i 4 porady

Jak opisać w CV zakres obowiązków, żeby pracodawca zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną? W tym artykule krok po kroku dowiesz się, jak dopasować opis obowiązków do wymagań z ogłoszenia o pracę i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy.