Moje konto
Szybki. Łatwy w obsłudze. Skuteczny.

InterviewMe. Najlepszy kreator CV online.

Tworzenie CV bywa trudne. Stresuje, męczy i zabiera za dużo czasu. Chyba że skorzystasz z kreatora CV InterviewMe. Stwórz CV online bez wkładania w to wysiłku.

STWÓRZ CV W 5 MINUT
InterviewMe. Najlepszy kreator CV online.

Stwórz CV, które da Ci pracę

Nie musisz znać się na wszystkim — w tym na pisaniu CV. Kreator CV InterviewMe pomoże Ci szybko stworzyć dokument, który da Ci przewagę nad innymi kandydatami. Zasługujesz na to!

Wybierz szablon CV

Wybierz szablon CV

Wybierz z 20+ profesjonalnych szablonów CV w ponad 400 wariantach kolorystycznych.

Dostosuj CV do swoich potrzeb

Dostosuj CV do swoich potrzeb

Zwiększ swoje szanse na pracę, idealnie dostosowując swoje CV do oferty pracy. Z kreatorem CV online to bardzo łatwe.

Pobierz gotowe CV w PDF i aplikuj

Pobierz gotowe CV w PDF i aplikuj

Zapisz wersję CV do druku jako PDF i aplikuj na oferty pracy. Zobacz, jak Twoja kariera nabiera rozpędu.

Moje CV. Lepsze od wszystkich poprzednich.

CV online stworzone w kreatorze CV InterviewMe

Kreator CV InterviewMe powstał z myślą o Tobie. Jeśli szukasz pracy i myślisz poważnie o swojej karierze, tutaj stworzysz CV, które pokaże Twój prawdziwy potencjał i podkreśli mocne strony Twojej kandydatury.

W generatorze CV online znajdziesz też gotowe treści, dopasowane do Twojego stanowiska i branży. Wstawisz je w CV jednym kliknięciem i dzięki wbudowanym wskazówkom ekspertów kariery uzupełnisz CV online w kilka minut. Pokaż pracodawcy, że powinien zatrudnić właśnie Ciebie.

STWÓRZ CV TERAZ

Najlepszy kreator CV online według użytkowników

Kreator CV InterviewMe

Będziesz żałować, że nie odkryłeś tego narzędzia wcześniej. CV kreator InterviewMe pomógł już milionom użytkowników w Polsce szybko stworzyć profesjonalne CV i dostać wymarzoną pracę. Pora na Ciebie.

Wypróbuj, jak to działa. Po prostu wybierz jeden z 20+ profesjonalnych szablonów CV, wypełnij wskazane pola i pobierz dokument. Nasz kreator CV online poprowadzi Cię przez ten proces krok po kroku.

Izabela Awatar użytkownika

Kreator CV jest świetny, w dobie smartfonów i wysyłaniu CV przez e-mail ten kreator to strzał w dziesiątkę dla osoby, która szuka pracy, ale nie ma jeszcze aktualnego, nowoczesnego dokumentu.

Anna Awatar użytkownika

Fantastyczny kreator CV! Bardzo szybko i przyjemnie spędziłem czas nad opracowaniem swojego dokumentu. Polecam.

CV kreator online InterviewMe

SZYBKI

Wyprzedzisz konkurencję już na starcie. Kreator CV InterviewMe to najszybsza aplikacja do tworzenia CV online. Ciesz się swoją karierą, zamiast stresować się pisaniem CV. Nasz CV kreator pomoże Ci wybrać odpowiedni szablon, zasugeruje, co masz wpisać w każdą sekcję CV i podpowie Ci gotowe przykłady treści do CV zgodne z Twoim stanowiskiem i poziomem doświadczenia. Kilkoma kliknięciami uzupełnisz cały dokument.

 • Korzystaj z kreatora CV w dowolnym miejscu i czasie.
 • Pobierz lub wydrukuj swoje CV albo edytuj je online.
 • Używaj podglądu CV online na żywo, żeby sprawnie stworzyć doskonały dokument.
Ela Awatar użytkownika

Kreator CV działa bardzo sprawnie. Zapisuje wszystko na bieżąco, można skorzystać z automatycznych porad. Obsługa jest bardzo intuicyjna. Polecam.

Paweł Awatar użytkownika

Świetny kreator CV! Prosty, łatwy i przyjemny program. Nie trzeba siedzieć i godzinami rzeźbić CV w Wordzie, które i tak nie będzie wyglądało tak ładnie i przejrzyście. Polecam.

ŁATWY W OBSŁUDZE

Kreator CV InterviewMe daje Ci wsparcie na każdym kroku. Pisanie CV jest łatwiejsze niż kiedykolwiek — a wszystko to bez żadnych problemów technicznych. Dość walki z programem, który nie działa. Dość rozczarowań efektem końcowym tworzenia CV

 • Dowolnie zmieniaj kolory, czcionki i ikony CV.
 • Przestawiaj kolejność sekcji, aby dostosować CV do swoich potrzeb.
 • Korzystaj z wbudowanych w kreator CV eksperckich podpowiedzi.
Użytkownicy kreatora CV online
Andrzej K. Awatar użytkownika

Świetny kreator CV. Pozwala stworzyć bardzo dobrze wyglądające CV, co na pewno ułatwia zainteresowanie swoją osobą rekruterów. Bardzo ważne jest to, że CV można poprawiać, ulepszać wielokrotnie w czasie trwania abonamentu. Gorąco polecam.

Ania Awatar użytkownika

Bardzo dobry i intuicyjny CV kreator. Zaoszczędził mi wiele czasu przy tworzeniu efektownego CV i LM. Bardzo przydatna opcja zmiany ustawień językowych oraz kolorystyki i dostosowania układu sekcji do własnych potrzeb. Polecam!

Klient Awatar użytkownika

Intuicyjna strona, łatwa nawigacja i dla mnie największy plus za automatyczne zapisywanie CV online. Cokolwiek nie się stanie z komputerem, można zawsze zalogować się w innym miejscu i dane są zapisane. Polecam.

CV kreator online InterviewMe

SKUTECZNY

Dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zdobyć wymarzoną pracę. Kreator CV InterviewMe ma wbudowane porady i gotowe treści do wstawiania w CV, stworzone przez ekspertów kariery.

Bez względu na to, czy masz duże, czy niewielkie doświadczenie zawodowe, generator CV pomoże Ci w taki sposób przedstawić swoją kandydaturę, że w efekcie stworzysz najlepsze CV, jakie dotychczas miałeś.

Marcin Awatar użytkownika

Użyłem szablonu CV, który znalazłem na InterviewMe. Moje CV ma teraz jedną stronę długości, a nie trzy. Z tą samą treścią.

Maria Awatar użytkownika

Za każdym razem, kiedy za pomocą InterviewMe przygotowywałam swoje dokumenty, aplikując na dane stanowisko, rekruterzy podkreślali ich profesjonalizm, co z kolei pozwalało mi na wyróżnienie mojej osoby wśród wielu innych kandydatów.

Stwórz CV online i zdobądź pracę

Zdobądź wymarzoną pracę — a nie pierwszą lepszą, którą Ci oferują. Przestań zaniżać swoje oczekiwania i godzić się na oferty, które tak naprawdę Ci nie odpowiadają.

Zacznij wybierać spośród ofert pracy, które Cię interesują. Tworząc CV, zastosuj wskazówki z kreatora CV online, zoptymalizuj swoją aplikację, i zacznij chodzić na rozmowy kwalifikacyjne do najlepszych firm.

Krzysztof Awatar użytkownika

Dzięki pisaniu CV przez InterviewMe, wysłałem CV do 7 firm i otrzymałem od wszystkich wiadomość zwrotną z zaproszeniem do rekrutacji. A szablony, których można użyć, wyróżniają aplikację na tle innych. Jestem bardzo zadowolony i polecam z czystym sumieniem.

Miłosz Awatar użytkownika

InterviewMe mógłbym porównać do ekskluzywnego salonu mody, w którym z naszych kompetencji i zdobytych dotychczas doświadczeń zawodowych będziemy mogli "uszyć" najwyższej jakości, w pełni profesjonalne CV oraz list motywacyjny. Za każdym razem, kiedy za pomocą InterviewMe przygotowywałem swoje dokumenty aplikując na dane stanowisko, rekruterzy podkreślali ich profesjonalizm, co z kolei pozwalało mi na wyróżnienie mojej osoby wśród wielu innych kandydatów.

daGamba Awatar użytkownika

Polecam szablony InterviewMe do aplikacji o pracę w kraju i za granicą. Korzystam z szablonów InterviewMe od ponad 6 lat, przygotowując CV i listy motywacyjne. Szczególnie cenię sobie możliwość zmiany języka, dzięki czemu mogłam starać się o pracę także za granicą. Duża liczba porad i przykładowych aplikacji pomaga w przygotowaniu własnych dokumentów, a gotowe szablony zapewniają im profesjonalny wygląd.

Joanna Awatar użytkownika

Pisanie CV nigdy nie było tak proste! A szablony, których można użyć, wyróżniają aplikację na tle innych. Dosłownie 5 minut po aplikacji online dostałam telefon od rekrutera. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem :)

... a jak rozwinie się Twoja kariera?

stwórz cv teraz

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co to jest kreator CV?

Kreator CV to program do tworzenia CV online z profesjonalnymi szablonami CV, które uzupełnia się jak prosty i intuicyjny formularz. W kreatorze CV InterviewMe użytkownicy znajdą gotowe treści do wstawienia w CV, które są dopasowane do wszystkich branż i typów stanowisk. Oprócz tego aplikacja oferuje wskazówki ekspertów i porady, jak napisać CV, aby jak najlepiej podkreślić swoje mocne strony i zwrócić uwagę rekruterów.

Dla kogo jest kreator CV InterviewMe?

Kreator CV online jest przeznaczony dla każdego, kto jest zmęczony lub zniechęcony formatowaniem CV w Wordzie. Narzędzie będzie szczególnie pomocne dla osób, które chcą szybko napisać CV lub martwią się, że nie będą umiały wypełnić go odpowiednią treścią i samodzielnie zadbać o profesjonalny wygląd dokumentu. Kreator CV InterviewMe pomaga znacznie ograniczyć czas potrzebny na stworzenie CV. Korzystają z niego stażyści, juniorzy, pracownicy średniego szczebla, a także osoby na szczeblu kierowniczym.

Czy kreator CV InterviewMe to bezpieczne narzędzie?

Tak. InterviewMe to jeden z najpopularniejszych serwisów kariery w Polsce, a nasz kreator CV jest dostępny na rynku już od wielu lat. Wszystkie informacje na temat naszej firmy i produktów znajdziesz w zakładce O nas. CV kreator online od InterviewMe to bezpieczna aplikacja do tworzenia CV, oparta o szyfrowanie danych przy pomocy protokołu SSL. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z rygorystycznymi zasadami — więcej na ten temat dowiesz się w zakładkach Regulamin i Polityka prywatności.

Jakie produkty i funkcje oferuje InterviewMe?

InterviewMe to zestaw profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi do tworzenia CV i listów motywacyjnych online. Oferujemy:

 • Kreator CV
 • Kreator listu motywacyjnego
 • Wbudowane treści do wstawienia w CV, dopasowane do różnych branż i stanowisk
 • Wskazówki jak napisać CV, stworzone przez zawodowych rekruterów
 • Wbudowane narzędzie do oceny siły i jakości Twojego CV
 • Pliki do pobrania w formatach PDF i TXT, i wydrukowania
 • Prawie 500 artykułów z poradami o pisaniu CV i listów motywacyjnych za darmo na naszym blogu

Czy kreator CV InterviewMe jest darmowy?

W kreatorze CV InterviewMe możesz bezpłatnie stworzyć CV online. Aplikacja działa zgodnie z zasadą „wypróbuj zanim kupisz” — płacisz, dopiero gdy jesteś zadowolony z efektów. Pobieranie CV do druku w formacie PDF lub TXT kosztuje zaledwie 5,95 zł za 14-dniowy dostęp.

Zobacz więcej Zobacz mniej

Wypróbuj najlepszy kreator CV za darmo już teraz.

Zdobądź wymarzoną pracę