Moje konto
Puste CV do wypełnienia: wzór CV do pobrania w PDF (online)

Puste CV do wypełnienia: wzór CV do pobrania w PDF (online)

Tutaj znajdziesz puste CV do wypełnienia na komputerze oraz wskazówki, jak napisać skuteczny życiorys. W naszym kreatorze szybko dodasz do CV zdjęcie i pobierzesz go w PDF.

Wiem jak to jest.

 

Włączasz program Microsoft Word żeby napisać swoje CV.

 

Szybko orientujesz się, że sformatowanie życiorysu wydaje się niemożliwe. Gdzie co wpisać? Jak sformatować tekst?

 

Jak rozwiązać ten problem?

 

Potrzebujesz odpowiedni szablon - puste CV do wypełnienia.

 

Pisanie CV jest jeszcze łatwiejsze z pomocą kreatora CV. Znajdziesz w nim nie tylko puste CV do wypełnienia na komputerze, ale przede wszystkim narzędzia, dzięki którym stworzysz profesjonalny życiorys.

 

Chcesz w 5 minut stworzyć CV, które zainteresuje pracodawcę? W naszym kreatorze znajdziesz puste CV do wypełnienia online, wskazówki oraz przykłady. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Puste CV do wypełnienia

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

 • jak w 5 minut stworzyć CV, które zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie
 • co zyskasz wypełniając puste CV w kreatorze online
 • jak przygotować czyste curriculum vitae ze zdjęciem (lub bez)
 • jak pobrać wypełnione CV w formacie PDF

 

1

Szukasz pustego CV do wypełnienia? Oryginalne szablony znajdziesz w kreatorze

 

Szukając “pustego CV do wypełnienia” prawdopodobnie myślałeś o gotowym szablonie CV do uzupełnienia.

 

Taki szablon pozwala szybko stworzyć curriculum vitae, bez konieczności zastanawiania się, jakie elementy umieścić w życiorysie i jak sformatować dokument.

 

Jednak większość kandydatów korzysta z prostych, darmowych wzorów z internetu.

 

Efekt?

 

Pracodawcy otrzymują setki identycznych CV, które zlewają się w nieczytelną masę.

 

Jeśli chcesz przygotować wyróżniający się życiorys, skorzystaj z naszego kreatora CV (tutaj). Znajdziesz w nim kilkanaście profesjonalnych szablonów do uzupełnienia, wskazówki i przykłady. Nie będziesz też musiał martwić się formatowaniem dokumentu i szybko pobierzesz CV w PDF.

 

Jeśli jednak szukasz zwykłych, darmowych szablonów CV do pobrania, znajdziesz je w naszym artykule: “24 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia”.

 

2

Co zyskasz wypełniając puste CV w kreatorze?

 

Profesjonalne CV najszybciej przygotujesz korzystając z kreatora

 

Dostaniesz w nim nie tylko czysty wzór curriculum vitae, ale także porady co wpisać w dokumencie.

 

Wypełniając puste CV na komputerze, nie musisz się również martwić formatowaniem dokumentu. Twój życiorys zawsze będzie wyglądał profesjonalnie.

 

Co zyskujesz wypełniając puste CV w kreatorze InterviewMe?

 

 1. Nawet 18 czystych wzorów CV do wypełnienia w 400 wersjach kolorystycznych (wyróżnisz się na tle kandydatów, którzy pobierają te same, darmowe puste CV z internetu).

 2. Nie musisz martwić się formatowaniem dokumentu, ułożeniem tekstu i poszczególnych sekcji (Twoje CV zawsze będzie wyglądać profesjonalnie, nawet jeśli tworzysz je pierwszy raz!).

 

 1. Możliwość stworzenia życiorysu w ponad 20 językach (nie musisz się zastanawiać jak przetłumaczyć nazwy poszczególnych sekcji i kategorii).

 

 1. Kreator listu motywacyjnego dopasowanego graficznie do CV (stworzysz profesjonalny list w tym samym szablonie co CV).

 

 1. Możliwość pobrania CV w formacie PDF (nie musisz się zastanawiać, w jaki sposób przerobić dokument na PDF).

 

 1. Możliwość stworzenia CV i listu motywacyjnego online (będziesz mógł wysłać pracodawcy link do swoich dokumentów i zobaczysz, czy zostały one wyświetlone oraz pobrane).

 

 1. Praktyczne wskazówki oraz przykłady (nie będziesz musiał zastanawiać się, co wpisać w poszczególne sekcje i w jaki sposób podkreślić swoje atuty).

 

Chcesz wypełnić puste CV online w kreatorze? Wybierz interesujący Cię wzór i stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

CV do wypełnienia na komputerze

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj

 

 

3

Jak stworzyć CV, które zainteresuje pracodawcę?

 

Wypełnienie pustego wzoru CV nie wystarczy, aby pracodawca chciał zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Musisz wyróżnić się na tle innych kandydatów. Na szczęście wielu z nich nie przykłada się do napisania życiorysu.

 

To Twoja szansa!

 

W jaki sposób wyróżnić swoje CV?

 

Sposoby na wypełnienie czystego CV, dzięki którym zainteresujesz pracodawcę

 

Sposób 1. Przygotuj tzw. podsumowanie zawodowe. Wielu kandydatów wciąż nie wie, że do CV warto dodać profil i cele zawodowe. To błąd, ponieważ ta sekcja od razu przyciągnie wzrok pracodawcy. Podsumowanie zawodowe to krótki opis na górze CV, w którym przedstawiasz swoje najważniejsze doświadczenia, umiejętności i osiągnięcia. Jest to rodzaj krótkiego tekstu “reklamowego”, którym możesz zainteresować rekrutera.

 

Sposób 2. Jeśli decydujesz się na dodanie do CV zdjęcia, zadbaj o to, aby było wykonane profesjonalnie. Unikaj fotografii słabej jakości z wakacji czy imprez i z amatorsko wyciętymi znajomymi. Warto zdecydować się na biznesową sesję z profesjonalnym fotografem.

 

Sposób 3. Dopasuj swoje CV do oferty pracy. Skup się na tych doświadczeniach, umiejętnościach i osiągnięciach, które są związane z wymaganiami w ogłoszeniu. W ten sposób pokażesz pracodawcy, że nie wysyłasz CV masowo i jesteś idealnym kandydatem.

 

Sposób 4. Najważniejsze informacje powinny znaleźć się na 1. stronie CV. Nie rozpisuj się, Twój życiorys powinien mieć maksymalnie dwie strony. Jeśli np. Twoje kluczowe osiągnięcie znajdzie się na 2. stronie, pracodawca prawdopodobnie w ogóle się o nim nie dowie!

 

Sposób 5. Zadbaj o to, aby Twoje dane kontaktowe wyglądały profesjonalnie. Unikaj “śmiesznych”, prywatnych adresów e-mail. Twój zawodowy mail powinien zawierać imię i nazwisko oraz zaufaną domenę (np. jan.kowalski@gmail.com). Do CV możesz również dodać adres do swojego profilu na LinkedIn (jeśli jest on dopracowany i zaktualizowany). W ten sposób wzbudzisz większe zaufanie.

 

Sposób 6. Zadbaj o to, aby Twoje CV łatwo się czytało. Nieczytelna czcionka, wielkie bloki tekstu, brak śródtytułów i punktorów, literówki - takie CV rekruterzy przeważnie od razu odrzucają. Twój życiorys nie powinien męczyć wzroku czytającego, a wszystkie informacje powinno dać się szybko odszukać.

 

Sposób 7. Wyślij CV w formacie PDF. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pracodawca otrzyma dokument dokładnie w takiej formie, w jakiej go wysłałeś. Jest to najbardziej uniwersalny format, do którego otwarcia nie potrzeba np. pakietu Office. Pracodawca na pewno to doceni!

 

Więcej o tym, jak przygotować CV, które zainteresuje pracodawcę, przeczytasz w naszym artykule: “Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad. Prawdziwe przykłady” (czytaj)

 

4

Jak szybko dodać zdjęcie do pustego CV?

 

Kandydaci korzystający z darmowych pustych CV dostępnych w internecie zazwyczaj mają problem z dodaniem do nich zdjęcia.

 

W którym miejscu umieścić fotografię? Jak dopasować jej wielkość? Jak zachować formatowanie tekstu, aby CV wyglądało profesjonalnie?

 

Na szczęście możesz uniknąć tych wątpliwości.

 

W kreatorze online wstawisz zdjęcie za pomocą kilku kliknięć.

 

Puste CV do wypełnienia ze zdjęciem

 

Fotografię możesz szybko wykadrować, obrócić, powiększyć lub zmienić jej format. Nie musisz też martwić się jej ułożeniem w CV. Kreator automatycznie dopasuje zdjęcie do dokumentu.

 

Oczywiście jeśli zdecydujesz się na stworzenie CV bez zdjęcia, nie musisz dodawać fotografii.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać odpowiednie zdjęcie do CV? Najważniejsze porady znajdziesz w artykule: "Zdjęcie do CV - jakie wybrać, jak wstawić w CV, czego unikać. 5 porad" (czytaj)

 

5

Jak pobrać CV w formacie PDF?

 

Zazwyczaj puste wzory curriculum vitae do wypełnienia na komputerze są dostępne w formatach takich jak .doc.

 

Jednak wysłanie pracodawcy życiorysu do odczytu w Wordzie to błąd.

 

Profesjonalne CV powinno być zapisane w PDF. Wielu kandydatów nie wie, jak przygotować dokument w tym formacie.

 

Korzystając z kreatora nie musisz się tym martwić. Po wypełnieniu pustego CV na komputerze możesz od razu pobrać dokument w PDF.

 

Puste CV do wypełnienia pdf

 

Dzięki temu pracodawca nie będzie miał problemów z otwarciem dokumentu i wyświetli go dokładnie w takiej formie, w jakiej go wysłałeś.

 

Więcej o tym, jaki format CV wybrać, przeczytasz w naszym artykule: “CV w DOC czy PDF? W jakim formacie zapisać i wysłać CV. 3 porady” (czytaj)

 

Ważne! Nie zapomnij o formalnościach, bez których rekruter nie może przetwarzać Twojego CV! Zobacz, jak wygląda aktualna klauzula CV i dodaj ją u siebie.

 

Przygotowujesz CV i masz jakieś wątpliwości? Wpisz swoje pytania w komentarzu poniżej. Chętnie Ci pomożemy!

Oceń mój artykuł
Średnia: 4.08 (25 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Wojciech Martyński
Ekspert kariery, autor ponad 100 artykułów InterviewMe z poradami dotyczącymi pisania CV i listu motywacyjnego, rozmów kwalifikacyjnych oraz poszukiwania pracy. Swoją wiedzą dzielę się również odpowiadając na pytania w komentarzach.
Linkedin

Podobne artykuły

Program do pisania CV - stwórz CV online i pobierz PDF w 5 minut!

Program do pisania CV - stwórz CV online i pobierz PDF w 5 minut!

Użyj programu do pisania CV, aby szybko stworzyć życiorys, który zainteresuje pracodawcę. W tej aplikacji znajdziesz praktyczne porady, ponad 350 szablonów do wypełnienia, wykadrujesz i dodasz do CV zdjęcie oraz pobierzesz dokument w PDF. Napiszesz także CV np. po angielsku.

Wzór CV klasyczny do pobrania + 5 porad jak napisać CV (Przykłady)

Wzór CV klasyczny do pobrania + 5 porad jak napisać CV (Przykłady)

Wypełnij i pobierz klasyczny wzór CV. Dowiedz się, kiedy warto zastosować ten rodzaj życiorysu i jakie sekcje powinny się w nim znaleźć. Stosując 5 prostych porad wyróżnisz się na tle innych kandydatów i zwrócisz uwagę pracodawcy. Poznasz również alternatywny sposób na skuteczne CV.