Moje konto
24 darmowe szablony CV + Gotowy wzór CV do wypełnienia i pobrania

24 darmowe szablony CV + Gotowy wzór CV do wypełnienia i pobrania

Szukasz darmowego kreatora CV? Może wystarczą 24 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia. Znajdź gotowy wzór CV na swoje stanowisko i po problemie.

Na pewno się zgodzisz, że w CV najważniejsza jest treść, czyli Twoje doświadczenie i umiejętności.

 

Warto jednak przykuć uwagę pracodawcy już w pierwszej sekundzie. Ciekawy szablon CV albo profesjonalny kreator CV online pozwolą Ci wyróżnić się wśród innych kandydatów, czytelnie zaprezentować swoje umiejętności i doświadczenie oraz zainteresować pracodawcę!

 

Masz gotowe CV i zastanawiasz się co zrobić, aby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

 

Pamiętaj, by dobrać odpowiedni szablon do stanowiska, na które aplikujesz. W zdecydowanej większość firm najważniejsza jest czytelna i przejrzysta forma. Zbyt kreatywny szablon CV może Ci bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

 

Zobacz 24 darmowe szablony CV do pobrania i wybierz gotowy wzór CV do wypełnienia odpowiedni dla siebie.

 

Uwaga: Prezentowane szablony CV do pobrania są darmowe. Do ich edycji może być potrzebna znajomość programów graficznych. Jeśli chcesz szybko stworzyć atrakcyjne CV online, skorzystaj z naszego płatnego kreatora CV i listu (stwórz CV w 5 minut tutaj). Do wyboru masz 20 szablonów i możesz zmieniać je jednym kliknięciem. 

 

Zobacz, jak szybko przerobiliśmy w naszym kreatorze CV Marty na szablonie po prawej  Wygląd i szablon CV możesz zmienić jednym kliknięciem myszy: 

 

szablon CV Dominiki

Szablon CV Cubic - zobacz inne szablony i stwórz CV tutaj

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

kreator cv interviewme

 

1. Darmowy szablon CV z ciekawym elementem

 

cv do pobrania

Darmowy szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Ten darmowy szablon CV jest jednocześnie profesjonalny i ciekawy. Zwróć uwagę na przykuwający uwagę zielony element. Układ w dwóch kolumnach pozwoli Ci czytelnie przedstawić najważniejsze informacje. Dedykowana sekcja na górze umożliwia opisanie podsumowanie zawodowego. Tutaj dowiesz się, jak wykorzystać podsumowanie zawodowe, aby zainteresować pracodawcę:

 

"Cele zawodowe w CV - 4 porady jak je opisać" (czytaj)

 

Dla kogo jest ten szablon CV?

 

Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnym designem, takie gotowe CV będzie pasować zarówno dla osoby poszukującej pracy w branży kreatywnej, jak i dla innych specjalistów.

 

Uwaga: Szablon CV wygląda dobrze, jeśli uda Ci się zmieścić treść na jednej stronie. 

 

2. Czytelny, ale oryginalny szablon CV do pobrania za darmo

 

cv do wypełnienia

Szablon CV do wypełnienia (TUTAJ)


Ten darmowy szablon CV jest przejrzysty i czytelny, a jednocześnie bardzo oryginalny. Zwróć uwagę na kształt zdjęcia. Ciekawą sekcją tego projektu jest portfolio na dole strony. Jeśli jesteś freelancerem albo pracowałeś dla różnych firm (np. w agencji PR), możesz łatwo wymienić kluczowych klientów lub ważne projekty

 

Kandydaci aplikujący do działów marketingu i przedstawiciele wolnych zawodów docenią możliwość dodania ikon social media. Pozostali kandydaci mogą dodać profil LinkedIn. Sprawdź jak ulepszyć swój profil LinkedIn, aby był bardziej widoczny dla pracodawców:

 

"LinkedIn, na który zwróci uwagę rekruter – zobacz 6 porad!" (czytaj)

 

Wybierając ten szablon CV, będziesz mieć dużo miejsca na wymienienie swoich kompetencji.

 

Szablon idealny dla kogoś, kto musi mieć czytelne, ale też kreatywne CV i pracował z klientami - fotograf, PR-owiec, grafik i inni freelancerzy.

 

Wskazówka: Zadbaj o formalności. Czy Twoja klauzula CV jest aktualna? Sprawdź!

 

W naszym kreatorze znajdziesz praktyczne wskazówki i przykłady, jak napisać profesjonalne CV. Skopiuj przykłady, uzupełnij je własnymi informacjami i stwórz CV w 5 minut (tutaj)!

 

kreator cv porady

W naszym kretorze znajdziesz eksperckie porady i przykłady do Twojego CV (tutaj).

 

3. Profesjonalny, darmowy szablon CV z kodem QR

 

profesjonalny szablon CV do pobrania za darmo z kodem QR

Szablon CV z kodem QR do pobrania za darmo (TUTAJ)

 

Szablon CV, który jest podzielony na 3 kolumny i sekcje. Dzięki zastosowanemu układowi dokument staje się przejrzysty oraz wygląda ciekawiej niż standardowe curriculum vitae

W tym szablonie CV znajdziesz miejsce na umieszczenie m.in osiągnięć naukowych, zdobytych certyfikatów/nagród oraz kodu QR. Szablon nadaje się dla osób z branż kreatywnych.

Darmowy szablon jest dostępny do pobrania w postaci plików PSD oraz PDF. 

 

Zupełnie jak darmowy kreator CV strona oferuje Ci kolekcję wysokiej jakości bezpłatnych zasobów graficznych, a wśród nich między innymi dokumenty aplikacyjne. 

 

Uwaga: Jeśli aplikujesz do zagranicznego pracodawcy, lepiej nie dodawać do CV zdjęcia. Dlaczego? Tutaj dowiesz się więcej: CV dla zdjęcia - kiedy takie przygotować. A tutaj z kolei zobaczysz dobre alternatywy: 20+ CV wzorów do wypełnienia bez zdjęcia.

 

 

4. Czarno-biały, elegancki, gotowy wzór CV za darmo do wypełnienia

 

gotowe cv

Szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Ten czarno - biały szablon CV zwraca uwagę prostym designem. Ciekawe infografiki dodają oryginalności i pomagają zaprezentować informacje o kandydacie. Zwróć uwagę na dwukolumnowy układ, który wpływa na czytelność CV.

 

Wybierz ten wzór, jeśli chcesz precyzyjnie przedstawić rekruterowi swoje umiejętności. W przypadku tego projektu możesz to zrobić na 10-stopniowej skali. Niestety nie masz tu wiele miejsca na przedstawienie opisu doświadczenia. Zobacz jak opisać umiejętności w CV: Umiejętności do CV. Co wpisać, aby szybko znaleźć pracę? 6 rad

 

 

 

5. Darmowy szablon CV do pobrania - ciekawe infografiki

 

szablon cv word

CV do pobrania (TUTAJ)

 

Szukasz ciekawego i niestandardowego CV za darmo? Powyższy kolorowy szablon CV będzie idealny. Układ sekcji “doświadczenie” po obydwu stronach osi nadaje temu wzorowi dynamiki. Czytelna skala kompetencji od razu rzuca się w oczy i z pewnością przykuje uwagę rekrutera.

 

Szablon CV idealny dla kogoś, kto rozpoczyna karierę zawodową w branży kreatywnej. Sekcja “Wykształcenie” jest na samej górze CV. Początek kariery to jedyny moment, kiedy Twoja edukacja może mieć większą wartość niż doświadczenie (które na tym etapie jest jeszcze dość krótkie). Przekonaj się, czy kreatywne CV jest dla Ciebie:

 

"Kreatywne CV - kiedy wysyłać i jak je stworzyć" (czytaj)

 

6. Oryginalny szablon CV do pobrania za darmo

 

cv do pobrania

Gotowy szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Szablon CV, w którym każda sekcja wpisana jest w osobną ramkę. Nadaje to dokumentowi przejrzystości i uporządkowania. Zaletą jest duża ilość miejsca przeznaczona na doświadczenie oraz umieszczenie kompetencji oraz znajomości języków obcych w bocznej kolumnie. Dzięki temu są od razu widoczne!

 

Błędem, który popełnia część kandydatów jest umieszczanie umiejętności i znajomości języków obcych w dalszej części CV, gdzie pracodawca może już nie doczytać. Dowiedz się więcej o tym, jak napisać skuteczne CV:

 

"Jak napisać CV, które zapewni Ci pracę?" (czytaj)

 

Szablon CV występuje w komplecie z szablonem listu motywacyjnego oraz referencjami. To pomoże Ci zaciekawić pracodawcę.

 

7. Darmowy szablon CV do pobrania w dwóch wersjach kolorystycznych

 

szablony cv do pobrania

CV do wypełnienia (TUTAJ)

 

Ten profesjonalny szablon CV do pobrania czytelnie i przejrzyście przedstawia ważne informacje. Zwróć uwagę, że nazwy firm oraz uczelnie są subtelnie wyróżnione kolorem. To pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji.

 

Niestandardowe zdjęcie przykuwa uwagę. Chcesz się dowiedzieć, jak wykorzystać zdjęcie w CV, aby zainteresować pracodawcę? Przeczytaj:

 

"Zdjęcie do CV - 4 rady jak je dobrać i czego unikać" (czytaj)

 

Lewa kolumna pozwala na umieszczenie podsumowania zawodowego i kluczowych umiejętności w najbardziej widocznym miejscu CV.

 

To idealny szablon CV dla osoby odważnej, ale poukładanej np. dla grafika komputerowego. Szablon w wersji szaro-białej jest uniwersalny i pasuje dla praktycznie każdego kandydata.

 

8. Darmowy szablon CV na ciemnym tle

 

darmowe szablony CV

Darmowe szablony CV do pobrania (TUTAJ)

 

Ten szablon CV to propozycja dla osób, które mogą sobie pozwolić na wysłanie bardziej niestandardowego dokumentu. Jeśli jesteś pewien, że pracodawca poszukuje kreatywnych osób i nie będzie oszczędzał na tuszu do drukarki, możesz skorzystać z tego projektu.

 

Ciemne tło pozwoli Ci się wyróżnić, a dobrze dobrane kolory zapewniają wysoką czytelność. Prawa kolumna skupia uwagę dzięki okrągłemu zdjęciu oraz liście umiejętności ocenionych za pomocą infografik.

 

Szablon na pewno nie będzie najlepszym wyborem dla niektórych stanowisk np. do banku, instytucji państwowej albo kancelarii prawnej.

 

9. Ten projekt obejmuje szablon listu motywacyjnego

 

Darmowe szablony CV

Darmowe wzory CV do wypełnienia (TUTAJ)

 

Chcesz zrobić wrażenie na rekruterze wysyłając mu komplet profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych? Wykorzystaj ten bezpłatny szablon CV i listu motywacyjnego. Dowiedz się, jak napisać list motywacyjny, który działa na pracodawców:

 

"Jak napisać list motywacyjny, który zapewni Ci pracę?" (czytaj)

 

Szablony łączą ciekawy projekt z profesjonalnym i czytelnym wyglądem. Mają niestety jedną wadę: będą wyglądać dobrze tylko, jeśli uda Ci się ułożyć treść na jednej stronie.

 

Zwróć uwagę na umiejętności. Inny kolor tła sprawia, że są one jeszcze lepiej widoczne. Niestety ocena w postaci infografiki może być dla niektórych mało precyzyjna.

 

To na pewno nie jest klasyczne CV. Taki szablon CV nadaje się bardziej dla branży kreatywnej lub dla tłumacza bądź dziennikarza.

 

10. Darmowy szablon CV dla branży tłumaczeniowej i nie tylko

 

cv do pobrania

CV do wypełnienia (TUTAJ)


Ten formularz CV zwraca uwagę prostotą i czytelnym wykonaniem. Podsumowanie zawodowe i umiejętności znajdują się w lewej kolumnie. Dzięki temu automatycznie przykuwają uwagę pracodawcy.

 

Na pewno zwróciłeś uwagę na sekcję “języki”. Taki sposób prezentacji umiejętności językowych sprawia, że CV może idealnie sprawdzić się dla osób, które szukają pracy jako tłumacz lub lektor. Chcesz napisać CV po angielsku? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów:

 

"Jak napisać CV po angielsku? Kompendium wiedzy" (czytaj)

 

Z drugiej strony prosty i czytelny projekt sprawia, że jest to całkiem nowoczesny szablon CV.

 

11. Klasyczny szablon CV z eleganckimi ikonami

 
klasyczny szablon CV do pobrania z infografikami

 Klasyczny szablon CV dla każdego (TUTAJ)

 

Rozmieszczenie elementów w dwóch kolumnach pozwoli Ci czytelnie przedstawić najważniejsze informacje o sobie. Szablon CV posiada wiele miejsca na pole "doświadczenie zawodowe", które jest jedną z najważniejszych sekcji w CV.

 

Swoje umiejętności przedstawisz w schludny sposób na bocznym pasku. Zwróć uwagę na estetyczne ikony, które w widoczny sposób prezentują Twoje dane kontaktowe.

 

Chcesz stworzyć klasyczne i proste CV? Nie pracujesz w branży kreatywnej? To CV nadaje się prawie dla każdego.

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

  

12. Darmowy szablon z żółtymi elementami

 

curriculum vitae szablon

Żółty szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Powyższy szablon CV pochodz ze strony Microsoft. Możesz z nej pobierać proste dokumenty. Strona nie oferuje darmowego kreatora CV, a jedynie bezpłatne szablony do wypełnienia. 

 

Żółte elementy tego szablonu CV na pewno zwrócą uwagę pracodawcy. Wyróżniają się, ale jednocześnie dobrze wpływają na czytelność.

 

Uważaj jednak, jeśli aplikujesz do firmy, która ma tradycyjne podejście do rekrutacji. Raczej nie będzie to dobry wybór w przypadku banku ani firmy konsultingowej.

 

Projekt sprawdzi się, jeśli uda Ci się zmieścić całą treść na jednej stronie. Pobierz ten szablon CV, jeśli chcesz podkreślić swoje umiejętności i zainteresowania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak Twoje zainteresowania mogą pomóc Ci w otrzymaniu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Przeczytaj ten artykuł: Zainteresowania w CV - 5 rad jak je opisać".

 

 13. Darmowy szablon CV dla odważnych

 

szablon cv do pobrania

Szablon CV dla odważnych do pobrania (TUTAJ)

 

Ten gotowy szablon CV przykuwa uwagę niestandardowym projektem. Jeśli jesteś osobą dynamiczną i pełną energii to wzór dla Ciebie. Zwróć uwagę na kontrastową prezentację imienia i nazwiska oraz stanowiska, na które aplikujesz. Jest to pierwsza rzecz, która rzuci się w oczy pracodawcy.

 

Minusem szablonu jest sposób prezentacji treści w sekcji “doświadczenie” - duże bloki tekstu napisanego jasną czcionką nie sprzyjają wnikliwemu czytaniu. Postaraj się zwrócić na to uwagę edytując szablon.

 

Dla kogo? Dla odważnych osób z branż kreatywnych.

 

14. Darmowy szablon CV z osią czasu

 

cv po angielsku szablon


Ten szablon CV zawiera sekcję “osiągnięcia”, więc będzie idealny dla osoby, która może się nimi pochwalić. Ciekawym zabiegiem wizualnym jest umieszczenie CV w ramce, co odróżnia je od tradycyjnego dokumentu, a także zastosowanie poziomych linii pomiędzy tekstem.

 

Choć sekcje “Doświadczenie” i “Wykształcenie” są bardzo widoczne i zdecydowanie przykuwają uwagę, minusem takiej prezentacji jest brak możliwości opisania doświadczenia zawodowego na poszczególnych stanowiskach. Szablon CV nadaje się więc dla designera, którego projekty mówią same za siebie.

 

15. Gotowy szablon CV za darmo dla trenera personalnego

 cv szablon do pobrania

Szablon cCV dla sportowca do pobrania za darmo (TUTAJ)


Kto powiedział, że kreatywny szablon CV nadaje się tylko dla projektantów i grafików?


Oto świetny przykład wzoru CV dla sportowca. Branżowe ikony oraz ciekawa i wesoła kolorystyka idealnie oddają ducha sportu oraz pozytywne nastawienie kandydata. Dwukolumnowe ułożenie treści sprawia, że szablon jest czytelny i przejrzysty.

 

16. Bezpłatny dwukolorowy szablon CV

 

cv do pobrania word

Szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Szablon CV, który nadaje się zarówno dla programisty, jak i dla każdej innej osoby, która chce ciekawie zaprezentować swoje doświadczenie.

 

Zwróć uwagę, jak podział na dwa kolory wprowadza ład do prezentowanych treści. To rzadko spotykane rozwiązanie, więc pomoże Ci się wyróżnić pośród innych kandydatów.

 

Infografiki czytelnie i przejrzyście przedstawiają umiejętności. Jeśli właśnie tę sekcję chcesz wyeksponować, ten bezpłatny szablon CV będzie wręcz idealny.

 

17. Kolorowy i czytelny szablon CV do wypełnienia za darmo

 darmowy szablon cv

Kolorowy szablon CV do pobrania (TUTAJ)

 

Plusem tego szablonu CV jest dwukolumnowy układ czytelnie prezentujący treści, a także ciekawe infografiki, podkreślające poszczególne sekcje.

 

Minusem może być nieintuicyjna prezentacja dat w sekcji “doświadczenie”.

 

Ten szablon CV jest dość uniwersalny i będzie pasował nie tylko do kandydata na stanowisko projektanta czy grafika, ale także marketingowca czy trenera.

 

18. Oryginalny, darmowy szablon CV dla grafika

 

szablon cv chomikuj

Pobierz oryginalny szablon CV dla grafika (TUTAJ)

 

Ten oryginalny szablon CV charakteryzuje się nowatorskim podejściem do prezentacji danych i odwróceniem tradycyjnego układu treści. Z tego powodu nadaje się wyłącznie dla osób szukających pracy w branżach kreatywnych.

 

Zwróć uwagę na zastosowaną kolorystykę, niespotykaną zazwyczaj w szablonach CV.

 

Uważaj! Ten szablon CV może pomóc Ci się wyróżnić, lecz może Cię także zdyskwalifikować np. w oczach konserwatywnego rekrutera.

 

19. Nowoczesny gotowy wzór CV do wypełnienia za darmo

 

Darmowy szablon CV

Nowoczesny szablon CV do wypełnienia (TUTAJ)


Ten nowoczesny szablon CV czytelnie rozmieszcza doświadczenie i wykształcenie na osi czasu. Zwróć uwagę na oryginalny sposób przedstawienia znajomości języków obcych! Możesz je pokazać na mapie świata.

 

Kolejną zaletą jest dopasowany do CV list motywacyjny.

 

Takie CV z pewnością nie jest dla każdego, ale dla grafika czy freelancera może się dobrze sprawdzić.

 

20. Darmowy szablon CV z czerwonymi elementami

 

szablon cv doc

Szablon CV do pobrania za darmo (TUTAJ)

 

Szablon CV charakteryzuje się prostym układem treści i przejrzystością. Dynamiki dodają mu czerwone elementy i ciekawe ikony.

 

Ten szablon CV może zostać wykorzystany właściwie tylko przez programistę albo grafika. Większość miejsca zajmuje opis umiejętności oraz zainteresowania (te można zamienić np. na ważne projekty albo klientów.)

 

Na pewno nie jest to szablon CV dla osoby, która chce szczegółowo opisać swoje doświadczenie i osiągnięcia.

 

21. Nietypowy szablon CV za darmo

 

szablony do cv

CV szablon do pobrania (TUTAJ)

 

Szablon CV o dość nietypowym układzie treści i oryginalnej kolorystyce. Pomimo nowoczesnego projektu, całość jest spójna i sprawia wrażenie ładu.

 

Zwróć uwagę na wyróżniający się kształt zdjęcia, a także na ciekawe infografiki w sekcji “Zainteresowania”. Graficzne przedstawienie umiejętności pomoże Ci przykuć uwagę pracodawcy. Rzadko spotykanym w CV elementem są “nagrody” w lewym dolnym rogu.

 

Ten darmowy szablon będzie odpowiedni dla osób poszukujących pracy w branży kreatywnej.

 

22. Oryginalny szablon CV i listu motywacyjnego

 

darmowe szablony cv do pobrania

Szablon CV i listu motywacyjnego do pobrania (TUTAJ)

 

Szablon CV zdecydowanie tylko dla odważnych kandydatów. Uwagę rekrutera przykuje charakterystyczne zdjęcie w dużym formacie, a także tabele z opisem doświadczenia i wykształcenia.

 

Ciekawy układ kolorów sprawia, że CV jest oryginalne i nietuzinkowe, a najważniejsze informacje są w nim dobrze wyszczególnione. W dodatkowej sekcji “aktywności” możesz wpisać swoje osiągnięcia bądź zdobyte nagrody.

Zaletą jest dopasowany szablon listu motywacyjnego.

 

23. Darmowy szablon CV z sekcją "cechy osobowości"

cv szablony do pobrania

 CV szablon do wypełnienia pobierz (TUTAJ)

 

Jeśli potrzebujesz kreatywnego, ale jednocześnie czytelnego CV to odpowiedni wzór dla Ciebie. Zwróć uwagę na intuicyjne ułożenie treści. CV idealne dla osoby, która chce się wyróżnić.


Szablon CV zawiera ciekawą i rzadko spotykaną sekcję “cechy osobowości”. Może się ona przydać osobom poszukującym pracy z dziećmi lub w obsłudze klienta, gdzie cechy osobowości mogą mieć duży wpływ przy wyborze przyszłego pracownika.

 

Sekcję tę możesz zmienić w czasie edycji na inną bardziej dla Ciebie przydatną.

 

24.  Darmowy szablon CV z czytelnymi tabelami

 
szablon CV do pobrania z tabelami

Ciekawy szablon CV do pobrania za darmo (TUTAJ)

 

Ten przykuwający uwagę szablon CV jest podzielony na trzy części: dwie kolumny i bordową stopkę. Dzięki ciekawemu rozwiązaniu graficznemu projekt jest kreatywny i zarazem schludny.


Zastoswanie tabel w sekcjach "doświadczenie" i "wykształcenie" w idealny sposób eksponuje najważniejsze informacje o Twojej kandydaturze. Na uwagę zasługuje także sekcja "cel" (objective). Dzięki niej, rekruter łatwo i szybko zapozna się z Twoimi planami zawodowymi.

Użyj tego szablonu CV, jeśli poszukujesz pracy w branży kreatywnej.

 

Uwaga: Prezentowane szablony CV są darmowe. Do ich edycji może być potrzebna znajomość programów graficznych. Jeśli chcesz szybko stworzyć atrakcyjne CV, możesz skorzystać z naszego kreatora CV i listu (stwórz CV w 5 tutaj). Do wyboru masz 400 szablonów!

 

Tutaj dowiesz się więcej o wzorach CV InterviewMe.

 

Darmowy ebook: Chcesz upewnić się, że Twój życiorys pomaga Ci zdobywać najlepsze oferty pracy? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów: "24 błędy CV, przez które nie dostajesz pracy" (pobierz)

  

Musisz napisać również list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Który szablon CV podoba Ci się najbardziej? Znasz darmowy i w miarę uniwersalny szablon CV, który powinien się tutaj znaleźć? Wstaw link w komentarzu.

Oceń mój artykuł: darmowe szablony cv do pobrania
Średnia: 3.57 (303 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Kamila Okulska
Kamila Okulska jest ekspertką kariery w InterviewMe. Odpowiada za treści związane z pisaniem CV, listów motywacyjnych i szukaniem pracy.
Linkedin

Podobne artykuły