Moje konto
20+ CV wzorów do wypełnienia bez zdjęcia (pobierz jako PDF)

20+ CV wzorów do wypełnienia bez zdjęcia (pobierz jako PDF)

CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia nie musi wyglądać źle. Zobacz profesjonalne CV wzory bez zdjęcia i stwórz atrakcyjne curriculum vitae w PDF w parę minut.

Nie chcesz zamieszczać zdjęcia w CV? Nie musisz. Ale — 

 

Musisz stworzyć CV, które jakoś zapełni tę lukę i będzie prezentowało treść w uporządkowany sposób. To nie jest trudne, a my pokażemy Ci profesjonalne CV wzory do wypełnienia bez zdjęcia, które zainspirują Cię do stworzenia własnego dokumentu. 

 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak wygląda CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia, który dobrze się prezentuje
  • jak wygląda prawidłowo zaprojektowane CV bez zdjęcia
  • jak wypełnić puste CV bez zdjęcia w kreatorze CV.

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

szablon cv

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz CV teraz

 

Może Cię też zainteresować: Jak napisać CV

 

1. CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia - jak wypełnić dokument treścią? 

 

Pytanie o to, czy lepsze jest CV ze zdjęciem, czy bez jest trudne. Właściwie nie ma na nie odpowiedzi. Co prawda, w Polsce (jak i w całej Europie) kandydaci dodają z reguły fotografię do swojego dokumentu, ale CV bez zdjęcia jest na równie akceptowalne. 

 

Chcemy Ci pokazać, jak profesjonalnie może wyglądać CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia. Jeśli masz przed sobą puste CV i nie wiesz jak je zapełnić, by korzystnie wykorzystać miejsce po fotografii, po prosu przejrzyj nasze przykłady. 

 

Każdy z poniższych CV wzorów bez zdjęcia opisaliśmy w taki sposób, byś wiedział, co zyskujesz, wybierając dany szablon. Zobacz, jak ciekawie można zaplanować dokument, by zrobił dobre wrażenie na rekruterze. 

 

CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia w pastelowych kolorach

 

 

Ten dokument to bardzo profesjonalne CV. Każdy fragment dokumentu jest zaprezentowany w optymalny sposób. Wszystkie elementy CV są doskonale widoczne. Wyróżniliśmy listę umiejętności w CV, żeby od razu rzucała się w oczy.

 

Jeśli chcesz, możesz dopisać więcej punktów i podzielić je umiejętności miękkie i twarde. Jak widzisz, mimo że w tym CV nie ma zdjęcia, życiorys wygląda na kompletny. 

 

CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia, ale z inicjałem

 

 

W powyższym CV nie ma zdjęcia. Fotografię zastępuje ciekawy element graficzny z inicjałem. Jeśli chcesz postawić na kreatywne CV, ten szablon może Ci się spodobać. Nasz przykład prezentuje CV do marketingu, ale będzie pasowało również jeśli ubiegasz się np. o pracę w kulturze.

 

Nie podoba Ci się kolor niebieski? W naszym kreatorze CV możesz dowolnie zmieniać kolor zarówno tła, jak i wszystkich innych elementów. Możesz postawić na creative CV, by w inny sposób urozmaicić swoje curriculum vitae.

 

CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia dla freelancerów

 

 

Jak pewnie zauważyłeś, to CV bez zdjęcia zawiera bardzo dużo treści. Udało się to osiągnąć między innymi dzięki temu, że kosztem fotografii umieściliśmy w nim długą listę umiejętności, rozbudowane doświadczenie oraz sekcję wykształcenie w CV

 

Powyższy szablon pozwala też na wyróżnienie klauzuli CV, która jest koniecznym elementem każdego dokumentu aplikacyjnego. Ponadto — jeśli jesteś freelancerem i chcesz pokazać przyszłemu zleceniodawcy, jakie masz umiejętności, powyższy wzór CV bez zdjęcia jest dla Ciebie idealny. 

 

CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia dla osób z dużym doświadczeniem

 

 

Jeśli masz do zaoferowania przyszłemu pracodawcy naprawdę dużo, a Twoja kariera jest usłana samymi sukcesami, którymi chcesz się pochwalić, dobrze, że wybrałeś CV bez zdjęcia. Pamiętaj, że optymalna długość CV to 1-2 strony, więc dodawanie fotografii w Twoim przypadku tylko niepotrzebnie zajmuje cenne miejsce. 

 

Zauważ, że w miejscu, w którym dodałbyś zdjęcie, znajduje się podsumowanie zawodowe. To bardzo istotna część CV, która pozwala opisać swój profil zawodowy w kilku zdaniach i od razu zwrócić uwagę na wysoką jakość swojej kandydatury.

 

Przejrzysty CV wzór do wypełnienia bez zdjęcia

 

 

To CV bez zdjęcia doskonale nadaje się dla osób, które piszą CV studenta lub CV bez doświadczenia. Poziome linie świetnie oddzielają każdą sekcję, przez co dokument jest przejrzysty. Zobacz, że umiejętności i języki obce w CV przedstawione są graficznie, co bardzo ułatwi rekruterowi lekturę.

 

Poza tym — w każdej części dokumentu umieściliśmy ikony do CV. Dzięki temu zabiegowi dokument jest ciekawy i czytelny. Jeśli podoba Ci się taki wygląd CV, możesz go osiągnąć, koszty stając z kreatora CV.

 

Chcesz zobaczyć więcej CV wzorów do wypełnienia bez zdjęcia i pobrania w PDF? Zobacz 20+ szablonów CV do pobraniaKażdy z tych CV wzorów możesz stworzyć w wersji ze zdjęciem i bez zdjęcia  a Twoje curriculum vitae zawsze będzie wyglądało profesjonalnie.

 

 

2. Dlaczego CV wzór bez zdjęcia najlepiej wypełnić w kreatorze CV? 

 

Nie oszukujmy się — napisanie CV w Wordzie wymaga trochę pracy. Jeśli dbasz o dobry design CV, możesz postawić na narzędzie, które Ci go zapewni. Jest jeszcze kilka innych powodów:

  • CV wzór bez zdjęcia prezentuje się dobrze, gdy nie ma w nim zbyt wiele pustych miejsc. 
  • Odpowiednio zaplanowany CV wzór bez zdjęcia do wypełnienia pozwala zaoszczędzić dużo czasu piszącemu życiorys.
  • W CV wzorze bez zdjęcia można pokusić się o niestandardowe formatowanie i ciekawe kolory, które z łatwością ustawisz w kreatorze CV. 

 

Chcesz od razu napisać CV? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Może Cię również zainteresować:

 

Masz jeszcze jakieś pytania na temat wypełniania CV wzorów bez zdjęcia? Potrzebujesz porady? A może masz swoje własne obserwacje związane z pisaniem CV na wzorze bez zdjęcia? Dodaj komentarz na forum poniżej!

Oceń mój artykuł: cv wzor do wypelnienia bez zdjecia
Średnia: 3.67 (3 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Marta Rojewska
Ekspertka kariery w InterviewMe. W swoich tekstach staram się poruszyć wszystkie kwestie związane z życiem zawodowym. Moja misja? Pomóc Ci w znalezieniu dobrze dopasowanego miejsca pracy.

Podobne artykuły