Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog › CV

nowoczesne cv
CV
Nowoczesne CV – 7 rad, jak odświeżyć CV, aby dostać pracę

7 skutecznych rad jak napisać nowoczesne CV, które da Ci więcej zaproszeń na rozmowy. Usuń z CV elementy, które sprawiają, że wygląda na przestarzałe.

kreator CV
CV
Program do pisania CV – stwórz CV online w 5 minut!

Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy na zupełnie nową wersją naszego kreatora CV i listów motywacyjnych. Dostaliśmy od Was wiele uwag i wskazówek uwag. Udało nam się wprowadzić w życie większość z nich Czym różni się nowy program do pisania CV?

jak napisać skuteczny życiorys
CV
Jak napisać życiorys zawodowy? Wzór, przykłady i 10 wskazówek

10 skutecznych, ale nieznanych rad jak napisać życiorys, który zapewni Ci pracę. Zobaczysz też wzór i przykłady , dzięki czemu dowiesz się jak napisać idealne CV, które przekona każdego pracodawcy, aby zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną. 95% kandydatów nie korzysta z tych rad, a Ty? Czytaj więcej!

6 rad rekrutera
CV
Jak powinno wyglądać CV, abyś dostał pracę? 6 rad (+Wzór)

Zobacz jak powinno wyglądać Twoje CV, jeśli chcesz szybko zmienić pracę. 6 nieznanych rad od rekrutera. Przeczytaj i zmień swoje CV!

kreatywne CV
CV
Kreatywne CV - 4 rzeczy, których o nim nie wiesz

4 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli decydujesz się na kreatywne CV. Zobacz jak się wyróżnić, aby zwrócić uwagę, ale nie przesadzić.

curriculum vitae
CV
Curriculum vitae, które zapewni Ci pracę - 7 wskazówek

Wysyłasz swoje curriculum vitae od kilku miesięcy i nadal nie masz żadnego odzewu od pracodawców? Znalezienie pracy jest trudniejsze niż myślałeś. Musisz zmienić strategię szukania pracy. Chcesz zacząć chodzić na rozmowy kwalifikacyjne 3 razy częściej. Upewnij się, że wysyłasz CV dopasowane do ogłoszenia. Pokażę Ci jak.

curriculum vitae
CV
Curriculum vitae – 9 rad jak napisać (Wzory i Przykłady)

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne curriculum vitae? Sprawdź, które elementy dodać, a które usunąć z CV, żeby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

CV dla specjalisty
CV
Idealne CV dla specjalisty - 4 rady jak napisać.

Jak napisać idealne CV jeśli jesteś specjalistą i szybko chcesz zostać managerem. Zobacz, ile z tych 4 kroków brakuje w Twoim CV.

idealne CV
CV
5 elementów, których nie ma Twoje CV

Widziałem w życiu tysiące różnych CV. Wiem, które przyciągnęły moją uwagę i dlaczego. Według moich obliczeń jedynie ok. 8% aplikacji jest skuteczna i posiada wszystkie istotne elementy, które odpowiadają za skuteczne zaprezentowanie Twoich umiejętności.

kłamstwa w cv
CV
Jak napisać CV? 5 kłamstw, których musisz unikać!

Rekruterzy od razu rozpoznają kłamstwa w Twoim CV. Jak stworzyć CV, które nie będzie miało przekłamań? W której części CV kandydaci mijają się z prawdą najczęściej?

jak napisać CV, które zapewni Ci pracę
CV
Skuteczne CV: 6 rad jak stworzyć CV, które da Ci pracę (Przykłady)

Posiadasz wymagane doświadczenie i kwalifikacje, rozsyłasz aplikacje do dziesiątek firm, ale nie dostajesz żadnej odpowiedzi? Sprawdź 5 kroków tworzenia CV, które przyciągnie uwagę rekrutera.

kreator cv
CV
Kreator CV online - Zobacz jak napisać profesjonalne CV

Chcesz napisać skuteczne CV, które zagwarantuje Ci więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Chcesz wiedzieć, ilu pracodawców przeczytało Twoje CV? Ilu z nich nawet nie otworzyło Twojej wiadomości? Formatowanie i tworzenie CV zajmuje Ci za dużo czasu? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", koniecznie czytaj dalej.