Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

kurs CV
CV
(Bezpłatny kurs pisania CV) Jak dostawać 8x więcej ofert pracy?

Zapisz się na darmowy kurs pisania i wysyłania CV dla zaawansowanych. Pokażę Ci, jak 8x zwiększyłem liczbę zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

cv studenta
CV
Pierwsze CV studenta bez doświadczenia - 8 rad jak napisać (+Wzór)

Nie mam pracy, bo nie mam wymaganego doświadczenia. Nie mam doświadczenia, bo nie mogę znaleźć pracy. Znasz ten problem? Zobacz, jak napisać pierwsze CV studenta!

klauzula do CV
CV
Aktualna Klauzula do CV (2017) - 4 Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć.

Tutaj sprawdzisz i pobierzesz aktualną klauzulę o ochronie danych osobowych. Upewnij się, że stosujesz wszystkie wskazówki opisane w artykule.

jak negocjować wynagrodzenie
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak negocjować wynagrodzenie, aby zarabiać więcej? 13 rad

Przeczytaj nasz szczegółowy poradnik jak negocjować wynagrodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdradzę Ci 13 przydatnych wskazówek oraz mało znane ale skuteczne techniki, jak przekonać pracodawcę, aby zgodził się zapłacić Ci więcej. Przeczytaj koniecznie, jeśli chcesz otrzymywać lepsze oferty pracy.

narzędzie do szukania pracy
Jak szukać pracy?
4 nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybciej dostaniesz pracę

Czasy, gdy w internecie po prostu odpowiadało się na dziesiątki podobnych ofert, masowo produkując identyczne wiadomości do potencjalnych pracodawców, dawno się skończyły. Jeśli sądzisz, że taka strategia pomoże ci zdobyć etat, jesteś w błędzie. Poniżej przedstawiamy zestaw innowacyjnych narzędzi, z których warto skorzystać, jeśli akurat szukasz pracowników albo pracownicy szukają ciebie.

błędy w CV
CV
24 błędy w Twoim CV, przez które nie dostajesz pracy

Najbardziej rozbudowany przewodnik, który pokaże Ci krok po kroku jak napisać CV doskonałe i jak je wysyłać, aby otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Cała wiedza w jednym miejscu. Przeczytaj cały poradnik teraz.

przepis na skuteczne CV
CV
Przepis na dobre CV według 25 ekspertów

24 ekspertów zdradza, jak napisać dobre CV, z którym znajdziesz pracę szybciej. Czy jest na to prosty sposób? Okazuje się, że tak. Większość kandydatów wie, jak unikać podstawowych błędów, ale tylko nieliczni wiedzą, czego pracodawcy szukają w CV. Dołącz do nich, a stworzysz CV, z który zmienisz pracę znacznie szybciej.

jak napisać skuteczny życiorys
CV
Jak napisać życiorys zawodowy? Wzór, przykłady i 10 wskazówek

10 skutecznych, ale nieznanych rad jak napisać życiorys, który zapewni Ci pracę. Zobaczysz też wzór i przykłady , dzięki czemu dowiesz się jak napisać idealne CV, które przekona każdego pracodawcy, aby zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną. 95% kandydatów nie korzysta z tych rad, a Ty? Czytaj więcej!

rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa rekrutacyjna - 6 skutecznych rad jak ją przejść z sukcesem

Czeka Cię rozmowa rekrutacyjna? Zobacz 6 nieznanych porad od rekrutera, które pozwolą Ci otrzymywać więcej ofert pracy. Czytaj więcej.

6 rad rekrutera
CV
Jak powinno wyglądać CV, abyś dostał pracę? 6 rad (+Wzór)

Zobacz jak powinno wyglądać Twoje CV, jeśli chcesz szybko zmienić pracę. 6 nieznanych rad od rekrutera. Przeczytaj i zmień swoje CV!

list motywacyjny po angielsku
List motywacyjny
List motywacyjny po angielsku [Cover Letter]. Wzór, przykłady, zwroty

Wszystko co musisz wiedzieć, jeśli chcesz napisać idealny list motywacyjny po angielsku. Przykłady, wzór, zwroty oraz 7 nieznanych rad. Przeczytaj koniecznie, zanim zaczniesz pisać swój list motywacyjny po angielsku.

pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna: Pytania i najlepsze odpowiedzi (Przykłady)

Najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i rady, jak odpowiadać, aby zaskoczyć pracodawcę i dostać pracę.

list motywacyjny napisz
List motywacyjny
Napisz dobry list motywacyjny według tych 7 prostych rad

7 nieznanych ale skutecznych rad jak napisać dobry list motywacyjny, który zapewni Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Większość kandydatów nie korzysta z tych kroków, a ich listów nikt nawet nie czyta. Chcesz szybko znaleźć pracę? Przeczytaj ten artykuł!

Czy już wiesz, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?
Rozmowa kwalifikacyjna
10 rad jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

10 rzeczy, które musisz zabrać sobą na rozmowę o kwalifikacyjną, jeśli chcesz dostać pracę. Zobacz, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

cv na zamówienie
CV
CV na zamówienie - 7 rzeczy, warto sprawdzić, zanim kupisz CV

6 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na opracowanie Twojego CV na zamówienie.

kreatywne CV
CV
Kreatywne CV - 4 rzeczy, których o nim nie wiesz

4 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli decydujesz się na kreatywne CV. Zobacz jak się wyróżnić, aby zwrócić uwagę, ale nie przesadzić.

nowoczesne cv
CV
Nowoczesne CV – 7 rad, jak odświeżyć CV, aby dostać pracę

7 skutecznych rad jak napisać nowoczesne CV, które da Ci więcej zaproszeń na rozmowy. Usuń z CV elementy, które sprawiają, że wygląda na przestarzałe.

first impression
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej?

6 rzeczy, które mogą zadecydować o wyniku rozmowy o pracę jeszcze przed jej startem. Zobacz, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej.