Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

jak mówić o pieniądzach na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej - jak mówić o pieniądzach?

5 skutecznych rad jak odpowiedzieć na to pytanie, aby otrzymać oczekiwane wynagrodzenie. Nie popełnij błędu z punktu 5!

ogłoszenie
Jak szukać pracy?
Co zrobić, gdy ogłoszenie na które wysłałeś CV pojawia się ponownie?

Co powinieneś zrobić, jeśli firma ponownie publikuje ogłoszenie, na które aplikowałeś? Czy Twoje CV przepadło i możesz przestać marzyć o rozmowie o pracę? A może miałeś już rozmowę i właśnie czekasz na ostateczny wynik? Dowiedz się więcej!

CV dla specjalisty
CV
Idealne CV dla specjalisty - 4 rady jak napisać.

Jak napisać idealne CV jeśli jesteś specjalistą i szybko chcesz zostać managerem. Zobacz, ile z tych 4 kroków brakuje w Twoim CV.

praca-zdalna-jak-znaleźć-praca
Efektywność i motywacja
3 skuteczne rady, jak pracować z domu

Zobacz 3 skuteczne i proste rady, jak efektywnie pracować z domu. Czy też nie możesz skupić się na pracy dłużej niż 15 minut? Przeglądasz zbyt często Facebook? Ten wpis jest dla Ciebie.

idealne CV
CV
5 elementów, których nie ma Twoje CV

Widziałem w życiu tysiące różnych CV. Wiem, które przyciągnęły moją uwagę i dlaczego. Według moich obliczeń jedynie ok. 8% aplikacji jest skuteczna i posiada wszystkie istotne elementy, które odpowiadają za skuteczne zaprezentowanie Twoich umiejętności.

jak-zmienic-prace
Jak szukać pracy?
Jak zmienić pracę? 5 rzeczy, które musisz zrobić przed odejściem.

5 ważnych rzeczy, które musisz zrobić przed odejściem z pracy, ach zachować klasę. Użyj tych rad, aby w przyszłości było Ci łatwiej znaleźć nową pracę.

jak znaleźć pracę
Jak szukać pracy?
Dlaczego mądrzy ludzie nie wiedzą, jak znaleźć pracę?

Często świetni kandydaci i rewelacyjni pracownicy mają problem ze znalezieniem pracy. Zdarza się ofertę pracy otrzymują kandydaci znacznie gorsi od nich. Pokażę Ci 6 powodów, dlaczego tak się dzieje. Czy punkt 2 dotyczy także Ciebie? Przekonaj się, jeśli chcesz wiedzieć jak znaleźć pracę.

jak znaleźć pracę - własna strategia poszukiwania pracy
Jak szukać pracy?
Jak znaleźć pracę tworząc własną strategię szukania? Zobacz 4 inspiracje!

Jeżeli szukasz naprawdę dobrej pracy, zapomnij o standardowych metodach. Pokażę Ci 4 inspiracje do stworzenia własnej strategii szukania pracy. Stwórz swoją własną strategie szukania pracy już dziś!

błędy na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna: Jak się przygotować i dostać pracę? (7 rad)

Czeka Cię ważna rozmowa kwalifikacyjna? Jak nie zepsuć dobrego wrażenia i nie stracić szansy na atrakcyjną pracę? Zobacz 7 najczęstszych błędów, które kandydaci popełniają na rozmowach kwalifikacyjnych. Wyeliminuj je już dziś i znajdź lepszą pracę.

kłamstwa w cv
CV
Jak napisać CV? 5 kłamstw, których musisz unikać!

Rekruterzy od razu rozpoznają kłamstwa w Twoim CV. Jak stworzyć CV, które nie będzie miało przekłamań? W której części CV kandydaci mijają się z prawdą najczęściej?

tłumaczenie cv
CV
Tłumaczenie CV na angielski: zwroty, wskazówki oraz typowe błędy.

Jeśli jesteś przekonany, że chcesz samodzielnie wykonać tłumaczenie CV i listu, przed Tobą 6 rad i sztuczek, z jakich także korzystają profesjonalni tłumacze w codziennej pracy.

tłumaczenie cv
CV
Tłumaczenie CV - 9 błędów w Twoim CV po angielsku

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że popełniasz te błędy. Przeczytaj dokładnie ten wpis zanim kiedykolwiek wyślesz swoje CV po angielsku. Popraw te błędy zanim Twoje CV trafi do kosza

jak napisać cv - mail
CV
Co napisać w mailu z CV? Jak wysłać CV, by dostać pracę?

Niewiele osób wie, co napisać w mailu z CV, aby zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź 6 rad, jak znaleźć pracę wysyłając maila z CV.

genialny-pomysl
Efektywność i motywacja
Genialne pomysły, które zmieniły świat! [infografika]

Około 2200 lat Archimedes w czasie kąpieli niespodziewanie wpadł na genialne rozwiązanie trapiącego go problemu. Wtedy podobno wybiegł nagle nago na ulice krzycząc słynne "Eureka!" ("Znalazłem") Każdemu z nas zdarzyło się bezskutecznie zmagać z jakimś problemem i nagle rozwiązanie pojawiło się w najmniej spodziewanym momencie.Co za tym stoi?

referecnje
CV
Referencje w CV - 5 rad jak je wykorzystać, aby dostać pracę?

Czyje referencje są najważniejsze i gdzie je umieścić? Zobacz, jak dodać je do swojego CV.Pokażę Ci, co zrobić z referencjami, które zdobywasz od swoich pracodawców i jak napisać CV, które przyciągnie uwagę rekrutera!

jak stać się niezastąpionym w pracy
Jak szukać pracy?
8 porad, jak stać się niezastąpionym w pracy

Zdradzę Ci sekret – tak naprawdę nie ma osób nie do zastąpienia w pracy! Są tylko takie, po których odejściu szefowie czuliby znaczącą pustkę i chcieliby za wszelką cenę zatrzymać je w firmie. Osoby niezastąpione nie muszą szukać pracy! Tacy pracownicy najczęściej zostają podkupieni przez inne firmy. Jak stać się taką osobą dla firmy?

mail z podziękowaniem
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - 5 rad, jak napisać maila z podziękowaniem

Pokażę Ci, jak wykorzystać szanse, które daje krótki mail po rozmowie kwalifikacyjnej.Wyślij mail po rozmowie kwalifikacyjnej i podkreśl swoje najważniejsze plusy. 95% kandydatów o tym zapomina!

której półkuli mózgu używasz
Efektywność i motywacja
Sprawdź w 2 minuty, której półkuli mózgu używasz!

Ten świetny film pozwoli Ci w 2 minuty sprawdzić, czy masz większe szanse na karierę naukowca, czy raczej sukcesy artystyczne. Zobacz, która półkula jest Twoją dominującą!