Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

jak napisać cv - mail
CV
Co napisać w mailu z CV? Jak wysłać CV, by dostać pracę?

Niewiele osób wie, co napisać w mailu z CV, aby zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź 6 rad, jak znaleźć pracę wysyłając maila z CV.

genialny-pomysl
Efektywność i motywacja
Genialne pomysły, które zmieniły świat! [infografika]

Około 2200 lat Archimedes w czasie kąpieli niespodziewanie wpadł na genialne rozwiązanie trapiącego go problemu. Wtedy podobno wybiegł nagle nago na ulice krzycząc słynne "Eureka!" ("Znalazłem") Każdemu z nas zdarzyło się bezskutecznie zmagać z jakimś problemem i nagle rozwiązanie pojawiło się w najmniej spodziewanym momencie.Co za tym stoi?

referecnje
CV
Referencje w CV - 5 rad jak je wykorzystać, aby dostać pracę?

Czyje referencje są najważniejsze i gdzie je umieścić? Zobacz, jak dodać je do swojego CV.Pokażę Ci, co zrobić z referencjami, które zdobywasz od swoich pracodawców i jak napisać CV, które przyciągnie uwagę rekrutera!

jak stać się niezastąpionym w pracy
Jak szukać pracy?
8 porad, jak stać się niezastąpionym w pracy

Zdradzę Ci sekret – tak naprawdę nie ma osób nie do zastąpienia w pracy! Są tylko takie, po których odejściu szefowie czuliby znaczącą pustkę i chcieliby za wszelką cenę zatrzymać je w firmie. Osoby niezastąpione nie muszą szukać pracy! Tacy pracownicy najczęściej zostają podkupieni przez inne firmy. Jak stać się taką osobą dla firmy?

mail z podziękowaniem
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - 5 rad, jak napisać maila z podziękowaniem

Pokażę Ci, jak wykorzystać szanse, które daje krótki mail po rozmowie kwalifikacyjnej.Wyślij mail po rozmowie kwalifikacyjnej i podkreśl swoje najważniejsze plusy. 95% kandydatów o tym zapomina!

której półkuli mózgu używasz
Efektywność i motywacja
Sprawdź w 2 minuty, której półkuli mózgu używasz!

Ten świetny film pozwoli Ci w 2 minuty sprawdzić, czy masz większe szanse na karierę naukowca, czy raczej sukcesy artystyczne. Zobacz, która półkula jest Twoją dominującą!

wizytówki
Efektywność i motywacja
24 kreatywne wizytówki dla freelancera, które musisz zobaczyć

Sprawdź 24 najbardziej kreatywne wizytówki jakie znajdziesz w całej sieci. Zainspiruj się do stworzenia własnej. Przed Tobą 24 niesamowite inspiracje.

linkedin
Jak szukać pracy?
LinkedIn - 14 rad jak stworzyć i prowadzić profil, aby dostawać oferty pracy.

Kiedy zaczynasz szukać pracy, profesjonalny profil na LinkedIn to praktycznie podstawa! 94% rekruterów używa LinkedIn, aby wyszukiwać i sprawdzać kandydatów przed zaproszeniem ich na rozmowę kwalifikacyjną. Umiejętnie napisany i prowadzony profil pomoże Ci otrzymywać zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne. Przed Tobą 14 skutecznych wskazówek!

kłamstwa rekruterów
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna – 8 najczęstszych kłamstw rekruterów

Czy rekruterzy na rozmowach kwalifikacyjnych zawsze mówią prawdę? Którym stwierdzeniom warto się przyjrzeć dokładniej?

jak napisać CV, które zapewni Ci pracę
CV
Skuteczne CV: 6 rad jak stworzyć CV, które da Ci pracę (Przykłady)

Posiadasz wymagane doświadczenie i kwalifikacje, rozsyłasz aplikacje do dziesiątek firm, ale nie dostajesz żadnej odpowiedzi? Sprawdź 5 kroków tworzenia CV, które przyciągnie uwagę rekrutera.

złe prowadzenie rekrutacji
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna – 5 oznak złego prowadzenia rekrutacji

Musisz pamiętać o tym, że rekrutacja to dwustronny proces. Oprócz wyboru pracownika przez pracodawcę, także Ty wybierasz swojego przyszłego pracodawcę. Zobacz, czy któryś z tych 5 sygnałów złego prowadzenia rekrutacji nie pojawił się na Twojej rozmowie kwalifikacyjnej!

po rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - 5 rzeczy, które powinieneś zrobić po jej zakończeniu

Myślisz, że rozmowa kwalifikacyjna to koniec procesu rekrutacji i pracodawca wie o Tobie już wszystko? Zobacz 4 rzeczy, które powinieneś zrobić po jej zakończeniu. 90% kandydatów o nich zapomina!

pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej zadać pracodawcy?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zadajesz pytania, które sprawią, że pracodawca Cię zatrudni? Większość kandydatów o tym zapomina. Zobacz pytania jakie powinieneś zadać pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej, aby sprawić dobre wrażenie i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy.

geniusz! jesteś nim? sprawdź w 4 minuty
Efektywność i motywacja
Geniusz! Jesteś nim? Sprawdź w 4 minuty

Geniusz. Co go charakteryzuje? Co wspólnego mieli Einstein , Edison , da Vinci , Darwin i Mozart? Okazuje, że wszyscy mieli podobny sposób myślenia. Badacze od wielu lat próbują wykazać powiązanie między inteligencją, a geniuszem. Na pewno wysoki iloraz inteligencji pomaga, jednak nie decyduje o tym, czy osoba jest geniuszem.

pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Jakich pytań nie zadawać na rozmowie kwalifikacyjnej? 7 przykładów

Trafne pytania zadane na rozmowie działają na Twoją korzyść. Jednak nietrafione pytanie może zaprzepaścić Twoją szansę. Zobacz 7 pytań, których nie wolno Ci zadawać, jeśli chcesz zdobyć pracę.

jak znaleźć pracę
Jak szukać pracy?
Zmiana pracy - jak znaleźć pracę, kiedy często ją zmieniasz

Czy częste zmiany pracodawców mogą być korzyścią? Jak znaleźć pracę, gdy nie mamy stabilnego przebiegu zatrudnienia? Pokażę Ci, co zrobić, by nie zniechęcać do siebie pracodawcy mimo wielu zmian w swoim życiorysie.

pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, które padną na pewno.

Zobacz 6 odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, które na pewno się pojawią! Nie daj się zaskoczyć na interview i zwiększ swoje szanse na otrzymanie pracy. W tym artykule pokaże Ci, jakich pytań możesz się spodziewać i jakich odpowiedzi oczekuje od Ciebie pracodawca.

powody, przez które jesteś bezrobotny
Jak szukać pracy?
9 powodów przez które nadal jesteś bezrobotny

Bezskutecznie szukasz pracy od kilku miesięcy? Z każdym dniem Twoja motywacja spada? Pokażę Ci 9 błędów, które mogą sprawiać, że nadal jesteś bezrobotny i nie wiesz jak znaleźć pracę.