Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

rozmowa kwalifikacyjna - jak podać dłoń rekruterowi
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - jak podać dłoń rekruterowi?

Czy wiesz, że wyrobienie pierwszej opinii o Tobie zajmuje rekruterowi 5 do 10 sekund? Jeżeli chcesz dostać pracę musisz przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. To proste! Co zrobić, by zostawić dobre wrażenie na rekrutacji? Zacznij od dobrego uścisku dłoni! Mam dla Ciebie kilka rad.

kreator cv
CV
Kreator CV online - Zobacz jak napisać profesjonalne CV

Chcesz napisać skuteczne CV, które zagwarantuje Ci więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Chcesz wiedzieć, ilu pracodawców przeczytało Twoje CV? Ilu z nich nawet nie otworzyło Twojej wiadomości? Formatowanie i tworzenie CV zajmuje Ci za dużo czasu? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", koniecznie czytaj dalej.

rozmowa kwalifikacyjna przez telefon
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon: 5 rad jak się przygotować.

Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon? Skąd ten pomysł? Z oszczędności czasu! Rekruterzy w ten sposób wstępnie poznają kandydatów. Zrobienie dobrego wrażenia jedynie za pomocą swojego głosu jest kluczowe.Jest kilka uniwersalnych rad dotyczących rekrutacji przez telefon. Co zrobić, by pierwsze wrażenie było korzystne?

pierwsza praca
Jak szukać pracy?
Jak znaleźć pierwszą pracę?

Obecnie nawet mając doświadczenie trudno jest zdobyć pracę. Wśród absolwentów bezrobocie w ostatnich miesiącach wyniosło aż 24% procent! Na trudną sytuację ekonomiczną nie masz wpływu. Jednak możesz zrobić bardzo wiele dla siebie, żeby dołączyć do pozostałych 76%, którzy wiedzieli jak znaleźć pierwszą pracę.

rozmowa kwalifikacyjna - dlaczego pytać rekruterów
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - dlaczego pytać rekruterów?

le razy po rozmowie wydawało się, że świetnie Ci poszło, ale w końcu nie było finału w postaci otrzymania pracy? Co było nie tak? Dlaczego się nie udało? Najprawdopodobniej jedyną osobą, która zna odpowiedź na te pytania, jest Twój rekruter. Informacja zwrotna, pomoże Ci ustalić, co zmienić i dopracować na kolejnych rozmowach. Dlaczego, o co i w którym momencie zapytać rekrutera?

profesjonalne cv
CV
Profesjonalne CV, które zapewni Ci pracę. Sprawdź!

8 sprawdzonych, ale mało znanych porad od rekrutera. Zobacz jak napisać profesjonalne CV i jakich błędów musisz unikać. 90% CV zawiera większość z tych błędów. Sprawdź ile z nich jest w Twoim!

list motywacyjny sprzedawca
List motywacyjny
Przykładowy list motywacyjny, który zapewni Ci pracę

7 rad rekrutera, jak pisać przykładowy list motywacyjny, który przykuje uwagę pracodawcy i pomoże Ci dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. O nr 3 zapomina prawie każdy, a Ty?