Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

strona wizytówka
CV
Jak stworzyć stronę - wizytówkę, która da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Jeśli ktoś ma się Tobą zainteresować i zaprosić Cię na rozmowę, to musi widzieć w Tobie kogoś, kto ma to “coś”, na czym mu zależy. Musisz więc “to” pokazać światu. Zobacz, jak zrobić to za pomocą strony internetowej.

cv dla kucharza bez doświadczenia
Wzory CV
CV i list motywacyjny kucharz - wzór i 6 rad

Chcesz wiedzieć, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny kucharza? Zobacz, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj ze naszych rad oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko znaleźć pracę.

przykład CV wzór Piotr
CV
Zobacz przykład CV Piotra "przed" i "po" zmianach

Zobacz przykład CV Piotra "przed" i "po zmianach", które wprowadziliśmy w ramach konsultacji i opracowania CV dla niego. Widzisz różnicę?

umiejętności w CV
Jak szukać pracy?
5 umiejętności, które pozwolą Ci znaleźć pracę w 2016 roku

Chcesz znaleźć lepszą pracę w 2016 roku? Umiejętność obsługi MS Office, czy znajomość angielskiego już nie wystarczą, aby przekonać do siebie rekrutera. Zobacz kluczowych 5 umiejętności, które pozwolą Ci dostawać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. I to w firmach, na których Ci najbardziej zależy!

cv kosmetyczka
Wzory CV
CV i list motywacyjny kosmetyczka - wzór i 6 rad

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny kosmetyczki? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj ze wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko znaleźć pracę.

cv do banku
Wzory CV
CV i list motywacyjny do banku - wzór i 7 wskazówek

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV bankowca i list motywacyjny do banku? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj ze wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko znaleźć pracę.

cv magazynier
Wzory CV
CV i list motywacyjny magazynier- wzór i 6 wskazówek

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny magazyniera? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

5 typów kandydatów
Rozmowa kwalifikacyjna
5 typów kandydatów, którzy nie dostają pracy po rozmowie kwalifikacyjnej

Czy istnieje typ kandydata, któremu trudniej jest dostać pracę? Po opracowaniu CV i przeprowadzeniu konsultacji dla ponad 700 klientów, jestem przekonany, że tak. Sprawdź, czy jesteś jednym z poniższych 5 typów kandydatów:

cv i list motywacyjny kierowca
Wzory CV
CV i list motywacyjny: Kierowca - wzór i 7 rad jak wypełnić CV.

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny kierowcy? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

cv i list motywacyjny sekretarka
Wzory CV
CV i list motywacyjny sekretarka - wzór i 7 porad

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny sekretarki? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

dobry list motywacyjny
Wzory CV
CV i list motywacyjny pracownik biurowy - wzór i 7 rad jak napisać

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny pracownika biurowego? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

cv kelner/ cv kelnerka
Wzory CV
CV kelner / kelnerka: 7 wskazówek, przykłady i wzór CV

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV kelnera/CV kelnerki? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

kłamstwa w CV
Rozmowa kwalifikacyjna
9 najczęstszych kłamstw na rozmowie kwalifikacyjnej.

9 najczęstszych kłamstw, które kandydaci powtarzają na rozmowie kwalifikacyjnej. Sprawdź, skąd pracodawca wie, czy mówisz prawdę.

jak zwiększyc wydajność
Efektywność i motywacja
10 aplikacji, które pozwolą Ci zwiększyć produktywność i oszczędzić czas

Sprawdź listę 10 przydatnych narzędzi do organizacji. Jedne z nich pozwolą Ci oszczędzić czas, inne zwiększą Twoją produktywność, a jeszcze inne sprawią, że niektóre obowiązki staną się prostsze.

kreator CV
CV
Program do pisania CV – stwórz CV online w 5 minut!

Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy na zupełnie nową wersją naszego kreatora CV i listów motywacyjnych. Dostaliśmy od Was wiele uwag i wskazówek uwag. Udało nam się wprowadzić w życie większość z nich Czym różni się nowy program do pisania CV?

kierunki studiów, które dadzą prace
Jak szukać pracy?
Kierunki studiów (2017). Co studiować, by mieć pracę po studiach?

Które kierunki studiów zagwarantują Ci atrakcyjną pracę za kilka lat? Sprawdź już teraz, czy dobrze wybrałeś swój zawód. Czytaj więcej!

jak szukać pracy
Jak szukać pracy?
Jak szukać pracy? 49 stron i narzędzi, które Ci pomogą.

Jak szukać pracy w Internecie? Przed Tobą nasze kompendium wiedzy o polskim rynku pracy, zawierające strony i narzędzia. Musisz je znać, jeśli chcesz szybko znaleźć atrakcyjną i dobrze płatną pracę. Czytaj więcej!

list motywacyjny przedstawiciel handlowy
List motywacyjny
7 rad i wzór jak napisać list motywacyjny dla sprzedawcy i przedstawiciela handlowego

Wzór i 7 prostych rad, jak napisać skuteczny list motywacyjny dla sprzedawcy albo przedstawiciela handlowego. Skorzystaj z tych wskazówek, jeśli chcesz szybko znaleźć atrakcyjną pracę w sprzedaży. Te rady wyróżnią Cię wśród setek innych kandydatów.