Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

cv magazynier
Wzory CV
CV i list motywacyjny magazynier- wzór i 6 wskazówek

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny magazyniera? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

5 typów kandydatów
Rozmowa kwalifikacyjna
5 typów kandydatów, którzy nie dostają pracy po rozmowie kwalifikacyjnej

Czy istnieje typ kandydata, któremu trudniej jest dostać pracę? Po opracowaniu CV i przeprowadzeniu konsultacji dla ponad 700 klientów, jestem przekonany, że tak. Sprawdź, czy jesteś jednym z poniższych 5 typów kandydatów:

cv i list motywacyjny kierowca
Wzory CV
CV i list motywacyjny: Kierowca - wzór i 7 rad jak wypełnić CV.

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny kierowcy? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

cv i list motywacyjny sekretarka
Wzory CV
CV i list motywacyjny sekretarka - wzór i 7 porad

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny sekretarki? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

dobry list motywacyjny
Wzory CV
CV i list motywacyjny pracownik biurowy - wzór i 7 rad

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny pracownika biurowego? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

cv kelner/ cv kelnerka
Wzory CV
CV kelner / kelnerka: 7 wskazówek, przykłady i wzór CV

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać skuteczne CV kelnera/CV kelnerki? Pokażemy Ci, jak opisać zakres obowiązków oraz swoje doświadczenie. Skorzystaj z naszych wskazówek oraz zobacz wzór CV, który pomoże Ci szybko dostać pracę.

kłamstwa w CV
Rozmowa kwalifikacyjna
9 najczęstszych kłamstw na rozmowie kwalifikacyjnej.

9 najczęstszych kłamstw, które kandydaci powtarzają na rozmowie kwalifikacyjnej. Sprawdź, skąd pracodawca wie, czy mówisz prawdę.

jak zwiększyc wydajność
Efektywność i motywacja
10 aplikacji, które pozwolą Ci zwiększyć produktywność i oszczędzić czas

Sprawdź listę 10 przydatnych narzędzi do organizacji. Jedne z nich pozwolą Ci oszczędzić czas, inne zwiększą Twoją produktywność, a jeszcze inne sprawią, że niektóre obowiązki staną się prostsze.

kreator CV
CV
Program do pisania CV – stwórz CV online w 5 minut!

Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy na zupełnie nową wersją naszego kreatora CV i listów motywacyjnych. Dostaliśmy od Was wiele uwag i wskazówek uwag. Udało nam się wprowadzić w życie większość z nich Czym różni się nowy program do pisania CV?

kierunki studiów, które dadzą prace
Jak szukać pracy?
Kierunki studiów (2017). Co studiować, by mieć pracę po studiach?

Które kierunki studiów zagwarantują Ci atrakcyjną pracę za kilka lat? Sprawdź już teraz, czy dobrze wybrałeś swój zawód. Czytaj więcej!

jak szukać pracy
Jak szukać pracy?
Jak szukać pracy? 49 stron i narzędzi, które Ci pomogą.

Jak szukać pracy w Internecie? Przed Tobą nasze kompendium wiedzy o polskim rynku pracy, zawierające strony i narzędzia. Musisz je znać, jeśli chcesz szybko znaleźć atrakcyjną i dobrze płatną pracę. Czytaj więcej!

list motywacyjny przedstawiciel handlowy
List motywacyjny
7 rad i wzór jak napisać list motywacyjny dla sprzedawcy i przedstawiciela handlowego

Wzór i 7 prostych rad, jak napisać skuteczny list motywacyjny dla sprzedawcy albo przedstawiciela handlowego. Skorzystaj z tych wskazówek, jeśli chcesz szybko znaleźć atrakcyjną pracę w sprzedaży. Te rady wyróżnią Cię wśród setek innych kandydatów.

kurs CV
CV
(Bezpłatny kurs pisania CV) Jak dostawać 8x więcej ofert pracy?

Zapisz się na darmowy kurs pisania i wysyłania CV dla zaawansowanych. Pokażę Ci, jak 8x zwiększyłem liczbę zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

cv studenta
CV
Pierwsze CV studenta bez doświadczenia - 8 rad jak napisać (+Wzór)

Nie mam pracy, bo nie mam wymaganego doświadczenia. Nie mam doświadczenia, bo nie mogę znaleźć pracy. Znasz ten problem? Zobacz, jak napisać pierwsze CV studenta!

klauzula do CV
CV
Aktualna Klauzula do CV (2017) - 4 Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć.

Tutaj sprawdzisz i pobierzesz aktualną klauzulę o ochronie danych osobowych. Upewnij się, że stosujesz wszystkie wskazówki opisane w artykule.

jak negocjować wynagrodzenie
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak negocjować wynagrodzenie, aby zarabiać więcej? 13 rad

Przeczytaj nasz szczegółowy poradnik jak negocjować wynagrodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdradzę Ci 13 przydatnych wskazówek oraz mało znane ale skuteczne techniki, jak przekonać pracodawcę, aby zgodził się zapłacić Ci więcej. Przeczytaj koniecznie, jeśli chcesz otrzymywać lepsze oferty pracy.

narzędzie do szukania pracy
Jak szukać pracy?
4 nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybciej dostaniesz pracę

Czasy, gdy w internecie po prostu odpowiadało się na dziesiątki podobnych ofert, masowo produkując identyczne wiadomości do potencjalnych pracodawców, dawno się skończyły. Jeśli sądzisz, że taka strategia pomoże ci zdobyć etat, jesteś w błędzie. Poniżej przedstawiamy zestaw innowacyjnych narzędzi, z których warto skorzystać, jeśli akurat szukasz pracowników albo pracownicy szukają ciebie.

błędy w CV
CV
24 błędy w Twoim CV, przez które nie dostajesz pracy

Najbardziej rozbudowany przewodnik, który pokaże Ci krok po kroku jak napisać CV doskonałe i jak je wysyłać, aby otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Cała wiedza w jednym miejscu. Przeczytaj cały poradnik teraz.