Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

cytaty noworoczne
Efektywność i motywacja
Postanowienia noworoczne. 5 rad, jak je dotrzymać.

Zdarzyło Ci się nie wytrwać w Twoich postanowieniach noworocznych? Wypróbuj każdy z 5 sprawdzonych kroków z artykułu, a zwiększysz swoje szanse na dotrzymanie postanowień!

mocne i słabe strony
Rozmowa kwalifikacyjna
Mocne i słabe strony. 5 rad, jak odpowiedzieć i dostać pracę.

Zastanawiasz się, jak odpowiadać na pytanie o mocne i słabe strony? W tym artykule dowiesz się, co powiedzieć pracodawcy, żeby zwiększyć swoje szanse na pracę.

praca w startupie
Jak szukać pracy?
Praca w startupie – 22 startupy o wadach i zaletach.

Ciekawe obowiązki, możliwość realizowania własnych pomysłów, elastyczne godziny pracy, pełna lodówka i wiele innych korzyści. Tak często wygląda praca w rozwijającym się startupie. Czy startup to idealne miejsce pracy dla każdego? Sprawdź, co mówią największe polskie startupy o wadach i zaletach pracy u nich.

prokrastynacja
Jak szukać pracy?
3 rady, jak walczyć z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

Wciąż obiecujesz sobie, że od jutra zaczniesz szukać pracy? Tymczasem nie zabrałeś się jeszcze za napisanie CV! Zobacz 4 skuteczne porady, które pomogą Ci wygrać z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

jak pokonać stres
Efektywność i motywacja
Jak radzić sobie ze stresem? 11 prostych sposobów (Przykłady)

Ciągle czujesz stres, napięcie i nerwowość, a na dodatek nie możesz spać? Zobacz 5 skutecznych wskazówek, jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu prywatnym.

badanie kandydatów 6
Jak szukać pracy?
1700 kandydatów podpowiada firmom co zmienić w rekrutacji.

Dzięki zaangażowaniu użytkowników InterviewMe przeprowadziliśmy badanie, które sprawdziło, na co firmy powinny zwracać szczególną uwagę w rekrutacjach.

przykłąd cv
CV
Przykłady CV, które zapewniły tym 12 kandydatom pracę.

Zobacz przykładowe CV, które podbiły Internet i zyskały uznanie pracodawców. Dodatkowo dowiesz się jak opisać umiejętności w CV i jak ciekawie przedstawić zainteresowania.

wzór list motywacyjny
List motywacyjny
Kreator listu motywacyjnego - stwórz list w szybkich 6 krokach

Zastanawiasz się, czy list z kreatora listu motywacyjnego może być skuteczny? W tym artykule zobaczysz, jak profesjonalny list motywacyjny w pdf zwiększy Twoje szanse na pracę.

cv doc pdf
CV
CV Doc czy Pdf? - w jakim formacie wysłać CV, żeby zwiększyć szanse na pracę?

Czy wiedziałeś, że format CV może mieć wpływ na to, czy otrzymasz pracę? W tym artykule dowiesz się, czy wysyłać cv w doc czy w pdf.

List motywacyjny wzór doc
List motywacyjny
List motywacyjny - wzór. Jak zacząć, jak zakończyć i przykład, który dał pracę!

Szukasz wzoru listu motywacyjnego? Zastanawiasz się, Jak zacząć i jak zakończyć list motywacyjny, aby był skuteczny? Dowiesz się tego w tym artykule. Zobaczysz rówież przykład listu motywacyjnego, który dał pracę.

jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? 5 przydatnych rad.

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, aby zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Po przeczytaniu tego przewodnika będziesz wiedzieć, jaki strój wybrać na rozmowę do biura, banku oraz sklepu. Dowiesz się również co założyć zimą, a co latem. Dzięki temu nie popełnisz błędu i zwiększysz swoje szanse na pracę.

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - pytania i odpowiedzi, zwroty i przykłady

Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną po angielsku? Zastanawiasz się, jakie są najczęstsze pytania i najlepsze odpowiedzi? Zobacz przykłady i zwroty oraz dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku, aby nie stracić szansy na pracę.

niemieckie cv
CV
CV po niemiecku - wzór, przykłady i rady, jak je napisać.

Zastanawiasz się, jak napisać CV po niemiecku, żeby szybciej znaleźć pracę? W tym artykule zobaczysz, jak uniknąć błędów i napisać skuteczne CV.

szybkie cv
CV
Szybkie CV. Zobacz, jak napisać skuteczne CV w kilka minut [+PRZYKŁADY].

Chcesz napisać szybkie CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Zobacz nasze rady i stwórz skuteczne CV teraz.

cv nauczyciela wzór
Wzory CV
List motywacyjny i CV nauczyciela. Zobacz 4 skuteczne rady i wzór.

Jesteś nauczycielem i szukasz rad, jak napisać profesjonalny list motywacyjny i CV nauczyciela? W tym artykule zobaczysz, jak opisać zakres obowiązków oraz umiejętności. Skorzystaj z naszych wskazówek i stwórz wzór CV, który pomoże znaleźć Ci pracę.

cv sprzedawca
Wzory CV
CV sprzedawca i przedstawiciel handlowy - wzór i 5 rad

Chcesz wiedzieć, jak napisać skuteczne CV sprzedawcy i przedstawiciela handlowego? W tym artykule zobaczysz, jak napisać CV, dzięki któremu szybko znajdziesz pracę.

cv dla inżyniera
Wzory CV
List motywacyjny i CV inżynier - wzór i 6 skutecznych porad

Jesteś inżynierem i chcesz wiedzieć, jak napisać profesjonalny list motywacyjny i CV inżyniera? W tym artykule dowiesz się, jak opisać zakres obowiązków oraz umiejętności techniczne. Skorzystaj ze naszych porad i stwórz wzór CV, który da Ci pracę.

kreator CV online
CV
Kreator CV - Zobacz Jak w 5 Minut Zmieniają się te 4 CV.

Zobacz jak wykorzystaliśmy kreator CV online, aby szybko ulepszyć CV dla tych 4 kandydatów. Porównaj wersję "Przed" i "PO". Która podoba Ci się bardziej?