Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

poziomy zaawansowania angielskiego
CV
Języki obce w CV. 6 rad, jak opisać poziom znajomości języka.

Nie wiesz, jak opisać swój poziom znajomości języka w CV? Słownie czy na skali? Gdzie wpisać języki? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć o językach w CV.

staże i praktyki
Jak szukać pracy?
Jak znaleźć staż i praktyki na wakacje? Kompletny przewodnik.

Szukasz praktyk lub stażu, ale nie chcesz parzyć kawy? Zobacz kompletny przewodnik, jak znaleźć staż, który zwiększy Twoje szanse na pracę.

cv wykształcenie
CV
Wykształcenie w CV. 5 rad jak opisać Twoją edukację (Przykłady)

Zastanawiasz się, co wpisać w wykształcenie w CV? Nie wiesz, czy wpisywać liceum albo technikum? Zobacz 5 porad, dzięki którym skutecznie opiszesz edukację w CV.

stan cywilny w cv
CV
Stan cywilny w CV. 3 najważniejsze rady (+ lista stereotypów).

Zastanawiasz się, czy podawać stan cywilny w CV? Czy pracodawca powinien wiedzieć, czy jesteś przed czy po ślubie? Zobacz rady, jak napisać profesjonalne CV.

dane personalne w cv
CV
Dane personalne w CV. Wzór po polsku, angielsku i niemiecku.

Zastanawiasz się, czy dobrze opisałeś dane personalne w CV? Zobacz, jakich danych kontaktowych oczekuje pracodawca, czego nie wpisywać w danych osobowych i które dane mogą pozbawić Cię szansy na pracę.

szata graficzna cv
CV
Jaką czcionką pisać CV? 5 przykładów najlepszych czcionek do CV.

Nie wiesz, jaką czcionką pisać CV? Zastanawiasz się, czy lepszy wybór to Tahoma czy Helvetica? W tym artykule dowiesz się, jakiej czcionki do CV użyć.

cytaty noworoczne
Efektywność i motywacja
Postanowienia noworoczne. 5 rad, jak je dotrzymać.

Zdarzyło Ci się nie wytrwać w Twoich postanowieniach noworocznych? Wypróbuj każdy z 5 sprawdzonych kroków z artykułu, a zwiększysz swoje szanse na dotrzymanie postanowień!

mocne i słabe strony
Rozmowa kwalifikacyjna
Mocne i słabe strony. 5 rad, jak odpowiedzieć i dostać pracę.

Zastanawiasz się, jak odpowiadać na pytanie o mocne i słabe strony? W tym artykule dowiesz się, co powiedzieć pracodawcy, żeby zwiększyć swoje szanse na pracę.

praca w startupie
Jak szukać pracy?
Praca w startupie – 22 startupy o wadach i zaletach.

Ciekawe obowiązki, możliwość realizowania własnych pomysłów, elastyczne godziny pracy, pełna lodówka i wiele innych korzyści. Tak często wygląda praca w rozwijającym się startupie. Czy startup to idealne miejsce pracy dla każdego? Sprawdź, co mówią największe polskie startupy o wadach i zaletach pracy u nich.

prokrastynacja
Jak szukać pracy?
3 rady, jak walczyć z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

Wciąż obiecujesz sobie, że od jutra zaczniesz szukać pracy? Tymczasem nie zabrałeś się jeszcze za napisanie CV! Zobacz 4 skuteczne porady, które pomogą Ci wygrać z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

jak pokonać stres
Efektywność i motywacja
Jak radzić sobie ze stresem? 11 prostych sposobów (Przykłady)

Ciągle czujesz stres, napięcie i nerwowość, a na dodatek nie możesz spać? Zobacz 5 skutecznych wskazówek, jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu prywatnym.

badanie kandydatów 6
Jak szukać pracy?
1700 kandydatów podpowiada firmom co zmienić w rekrutacji.

Dzięki zaangażowaniu użytkowników InterviewMe przeprowadziliśmy badanie, które sprawdziło, na co firmy powinny zwracać szczególną uwagę w rekrutacjach.

przykłąd cv
CV
Przykłady CV, które zapewniły tym 12 kandydatom pracę.

Zobacz przykładowe CV, które podbiły Internet i zyskały uznanie pracodawców. Dodatkowo dowiesz się jak opisać umiejętności w CV i jak ciekawie przedstawić zainteresowania.

wzór list motywacyjny
List motywacyjny
Kreator listu motywacyjnego - stwórz list w szybkich 6 krokach

Zastanawiasz się, czy list z kreatora listu motywacyjnego może być skuteczny? W tym artykule zobaczysz, jak profesjonalny list motywacyjny w pdf zwiększy Twoje szanse na pracę.

cv doc pdf
CV
CV Doc czy Pdf? - w jakim formacie wysłać CV, żeby zwiększyć szanse na pracę?

Czy wiedziałeś, że format CV może mieć wpływ na to, czy otrzymasz pracę? W tym artykule dowiesz się, czy wysyłać cv w doc czy w pdf.

List motywacyjny wzór doc
List motywacyjny
List motywacyjny - wzór. Jak zacząć, jak zakończyć i przykład, który dał pracę!

Szukasz wzoru listu motywacyjnego? Zastanawiasz się, Jak zacząć i jak zakończyć list motywacyjny, aby był skuteczny? Dowiesz się tego w tym artykule. Zobaczysz rówież przykład listu motywacyjnego, który dał pracę.

jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? 5 przydatnych rad.

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, aby zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Po przeczytaniu tego przewodnika będziesz wiedzieć, jaki strój wybrać na rozmowę do biura, banku oraz sklepu. Dowiesz się również co założyć zimą, a co latem. Dzięki temu nie popełnisz błędu i zwiększysz swoje szanse na pracę.

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - pytania i odpowiedzi, zwroty i przykłady

Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną po angielsku? Zastanawiasz się, jakie są najczęstsze pytania i najlepsze odpowiedzi? Zobacz przykłady i zwroty oraz dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku, aby nie stracić szansy na pracę.