Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

Targi pracy Wrocław
Jak szukać pracy?
Najlepsze targi pracy w Polsce - które wybrać? (10+ propozycji)

Sprawdź, które targi pracy warto odwiedzić i jak się do nich przygotować. Poznaj 7 skutecznych sposobów, dzięki którym pracodawcy Cię zapamiętają.

Praca przez internet
Jak szukać pracy?
Praca w domu - 12 pomysłów na zarabianie przez internet [Zarobki]

Chcesz pracować zdalnie? Oto 12 pomysłów na zarabianie przez internet. Sprawdź, jak zacząć, gdzie szukać ofert pracy i jak uniknąć internetowych oszustów.

freelancer cv
Wzory CV
CV i list motywacyjny grafika. 5 rad, jak napisać kreatywne CV

Jesteś grafikiem i zastanawiasz się, jak przygotować skuteczne CV? W tym artykule zobaczysz, co powinno znaleźć się w CV grafika, żebyś dostał pracę.

Jak napisać CV dla lekarza
Wzory CV
CV i list motywacyjny lekarza - 7 rad jak napisać (Przykłady)

Jesteś lekarzem i chcesz stworzyć profesjonalne CV? Dzięki moim poradom podkreślisz swoje atuty i zwrócisz uwagę pracodawcy. Wyjaśnię Ci również, jak napisać skuteczny list motywacyjny.

programy do cv
CV
Obsługa komputera w CV. 3 rady, jak opisać znajomość programów

Wpisujesz w CV "biegła obsługa komputera" lub "znajomość MS Office"? To za mało! Zobacz przykłady, jakie programy dodać do CV i jak opisać ich znajomość.

data urodzenia w cv
CV
Data urodzenia w CV. Czy podawać swój wiek pracodawcy?

Zastanawiasz się, czy wpisywać datę urodzenia do CV? Czy podać wiek w CV po angielsku i po niemiecku? Zobacz najważniejsze fakty o dacie urodzenia w CV.

poziomy zaawansowania angielskiego
CV
Języki obce w CV. 6 rad, jak opisać poziom znajomości języka.

Nie wiesz, jak opisać swój poziom znajomości języka w CV? Słownie czy na skali? Gdzie wpisać języki? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć o językach w CV.

staże i praktyki
Jak szukać pracy?
Jak znaleźć staż i praktyki na wakacje? Kompletny przewodnik.

Szukasz praktyk lub stażu, ale nie chcesz parzyć kawy? Zobacz kompletny przewodnik, jak znaleźć staż, który zwiększy Twoje szanse na pracę.

cv wykształcenie
CV
Wykształcenie w CV. 5 rad jak opisać Twoją edukację (Przykłady)

Zastanawiasz się, co wpisać w wykształcenie w CV? Nie wiesz, czy wpisywać liceum albo technikum? Zobacz 5 porad, dzięki którym skutecznie opiszesz edukację w CV.

stan cywilny w cv
CV
Stan cywilny w CV. 3 najważniejsze rady (+ lista stereotypów).

Zastanawiasz się, czy podawać stan cywilny w CV? Czy pracodawca powinien wiedzieć, czy jesteś przed czy po ślubie? Zobacz rady, jak napisać profesjonalne CV.

dane personalne w cv
CV
Dane personalne w CV. Wzór po polsku, angielsku i niemiecku.

Zastanawiasz się, czy dobrze opisałeś dane personalne w CV? Zobacz, jakich danych kontaktowych oczekuje pracodawca, czego nie wpisywać w danych osobowych i które dane mogą pozbawić Cię szansy na pracę.

szata graficzna cv
CV
Jaką czcionką pisać CV? 5 przykładów najlepszych czcionek do CV.

Nie wiesz, jaką czcionką pisać CV? Zastanawiasz się, czy lepszy wybór to Tahoma czy Helvetica? W tym artykule dowiesz się, jakiej czcionki do CV użyć.

cytaty noworoczne
Efektywność i motywacja
Postanowienia noworoczne. 5 rad, jak je dotrzymać.

Zdarzyło Ci się nie wytrwać w Twoich postanowieniach noworocznych? Wypróbuj każdy z 5 sprawdzonych kroków z artykułu, a zwiększysz swoje szanse na dotrzymanie postanowień!

mocne i słabe strony
Rozmowa kwalifikacyjna
Mocne i słabe strony. 5 rad, jak odpowiedzieć i dostać pracę.

Zastanawiasz się, jak odpowiadać na pytanie o mocne i słabe strony? W tym artykule dowiesz się, co powiedzieć pracodawcy, żeby zwiększyć swoje szanse na pracę.

praca w startupie
Jak szukać pracy?
Praca w startupie – 22 startupy o wadach i zaletach.

Ciekawe obowiązki, możliwość realizowania własnych pomysłów, elastyczne godziny pracy, pełna lodówka i wiele innych korzyści. Tak często wygląda praca w rozwijającym się startupie. Czy startup to idealne miejsce pracy dla każdego? Sprawdź, co mówią największe polskie startupy o wadach i zaletach pracy u nich.

prokrastynacja
Jak szukać pracy?
3 rady, jak walczyć z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

Wciąż obiecujesz sobie, że od jutra zaczniesz szukać pracy? Tymczasem nie zabrałeś się jeszcze za napisanie CV! Zobacz 4 skuteczne porady, które pomogą Ci wygrać z prokrastynacją i szybciej znaleźć pracę.

jak pokonać stres
Efektywność i motywacja
Jak radzić sobie ze stresem? 11 prostych sposobów (Przykłady)

Ciągle czujesz stres, napięcie i nerwowość, a na dodatek nie możesz spać? Zobacz 5 skutecznych wskazówek, jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu prywatnym.

badanie kandydatów 6
Jak szukać pracy?
1700 kandydatów podpowiada firmom co zmienić w rekrutacji.

Dzięki zaangażowaniu użytkowników InterviewMe przeprowadziliśmy badanie, które sprawdziło, na co firmy powinny zwracać szczególną uwagę w rekrutacjach.