Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog

Wybierz kategorię
Wszystkie artykuły
cv do pobrania word
Wzory CV
24 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia (Zobacz)

24 darmowe szablony CV do pobrania i wypełnienia. Dobierz odpowiedni szablon CV do stanowiska, na które aplikujesz. Pobierz szablony za darmo tutaj!

wzory na każde stanowisko
Wzory CV
22 przykładowe wzory CV na wiele stanowisk (Zobacz i Pobierz)

Dobierz wzór CV do swojego stanowiska i zobacz przykłady, jak napisać CV, które zapewni Ci pracę. Czytaj więcej!

cv kreator
Wzory CV
CV kreator - gotowe CV do pobrania w 5 minut!

Sprawdź, czy znasz wszystkie funkcjonalności, które oferuje nasz CV kreator online w nowej wersji. Przed Tobą szybki przewodnik po nowościach. Dowiesz się jak wykorzystać statystyki, aby śledzić, czy pracodawcy czytają i zapisują Twoje dokumenty. Pokażemy Ci również jak szybciej i łatwiej tworzyć CV i jak wykorzystać wszystkie funkcje naszego kreatora CV.

jak napisać CV
CV
Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad [Prawdziwe przykłady]

Badania pokazują, że masz tylko 6 sekund, aby zainteresować pracodawcę swoim CV. Większość kandydatów rzadko otrzymuje zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne. Dowiedz się jak napisać CV, które da Ci przewagę nad innymi i pozwoli szybko zmienić pracę.

cv po angielsku
CV
Jak Napisać CV Po Angielsku? 12 Kroków, Przykłady, Wzór, Zwroty

Wszystko co musisz wiedzieć o pisaniu CV po angielsku w jednym miejscu. CV czy resume? Sprawdź, ile z tych 12 błędów popełniasz.

list motywacyjny
List motywacyjny
Jak napisać list motywacyjny do pracy? 8 rad, przykłady i wzory.

Wiesz, co jest największym problemem listów motywacyjnych? Większość pracodawców ich nie w ogóle nie czyta. Jak napisać list motywacyjny, który da Ci zaproszenie na rozmowę? Przeczytaj 8 nieznanych rad od rekrutera, a dowiesz się, jak napisać list, z którym znajdziesz pracę znacznie szybciej!

umiejętności w CV
CV
Umiejętności do CV. Co wpisać, by szybko znaleźć pracę? (Przykłady)

Wpisujesz tu: kreatywność, praca pod presją czasu, MS Word? Lepiej zobacz, co jeszcze robisz źle.

cele zawodowe
CV
Cele zawodowe w CV - 4 rady jak napisać podsumowanie zawodowe

4 przydatne rady, jak opisać cele zawodowe w CV. Napisz życiorys, który przyciągnie uwagę pracodawcy od pierwszych sekund i pomoże Ci otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Większość kandydatów nie korzysta z tych rad. Przeczytaj ten artykuł, a znajdziesz pracę szybciej.

zainteresowania w CV
CV
Zainteresowania w CV – 6 rad jak opisać hobby w CV [Przykłady]

Czy warto opisywać swoje zainteresowania w CV? Oczywiście, że tak! Jeśli masz ciekawe hobby, spróbuj opisać je tak, aby zainteresować rekrutera swoją osobą. Co zrobić, aby zainteresowania pomogły Ci znaleźć pracę?

linkedin
Jak szukać pracy?
LinkedIn pomoże Ci szukać pracy! Zobacz 4 porady

Jak znaleźć pracę dzięki LinkedIn? Zobacz 4 porady, które pozwolą w prosty sposób zoptymalizować Twój profil na LinkedIn!

List motywacyjny prawnik
Wzory CV
CV prawnika - wzór, przykłady i list motywacyjny (+ 6 porad)

Chcesz zainteresować pracodawcę? Dowiedz się, jak opisać w CV swoje cele, doświadczenie, edukację i osiągnięcia oraz stworzyć list motywacyjny prawnika.

Jak napisać profil zawodowy
CV
Profil zawodowy w CV - przykłady i wzór (20+ porad)

Dowiedz się, jak napisać profil zawodowy w CV, aby zainteresować pracodawcę. Ponad 20 porad, także dla osób bez doświadczenia [Przykłady + wzór].

Targi pracy Wrocław
Jak szukać pracy?
Najlepsze targi pracy w Polsce - które wybrać? 10+ propozycji

Sprawdź, które targi pracy warto odwiedzić i jak się do nich przygotować. Poznaj 7 skutecznych sposobów, dzięki którym pracodawcy Cię zapamiętają.

Praca przez internet
Jak szukać pracy?
Praca w domu - 12 pomysłów na zarabianie przez internet

Chcesz pracować zdalnie? Oto 12 pomysłów na zarabianie przez internet. Sprawdź, jak zacząć, gdzie szukać ofert pracy i jak uniknąć internetowych oszustów.

freelancer cv
Wzory CV
CV i list motywacyjny grafika. 5 rad, jak napisać kreatywne CV

Jesteś grafikiem i zastanawiasz się, jak przygotować skuteczne CV? W tym artykule zobaczysz, co powinno znaleźć się w CV grafika, żebyś dostał pracę.

Jak napisać CV dla lekarza
Wzory CV
CV lekarza - wzór, przykłady i 7 porad + list motywacyjny

Jesteś lekarzem i chcesz stworzyć profesjonalne CV? Dzięki moim poradom podkreślisz swoje atuty i zwrócisz uwagę pracodawcy. Wyjaśnię Ci również, jak napisać skuteczny list motywacyjny.

programy do cv
CV
Obsługa komputera w CV. 3 rady, jak opisać znajomość programów

Wpisujesz w CV "biegła obsługa komputera" lub "znajomość MS Office"? To za mało! Zobacz przykłady, jakie programy dodać do CV i jak opisać ich znajomość.

data urodzenia w cv
CV
Data urodzenia w CV. Czy podawać swój wiek pracodawcy?

Zastanawiasz się, czy wpisywać datę urodzenia do CV? Czy podać wiek w CV po angielsku i po niemiecku? Zobacz najważniejsze fakty o dacie urodzenia w CV.