PEPCO Poland

PEPCO Poland

Handel
Duża
  1. PEPCO Poland

Praca w PEPCO Poland - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą, obecną w Polsce i w Europie. 

Firma PEPCO od samego początku związana jest z Poznaniem. To tutaj znajduje się centrala na całą Polskę i Europę. Zatrudniamy ponad 16 000 pracowników, mamy ponad 800 sklepów w Polsce i ponad 1500 w Europie. Co miesiąc nasze sklepy odwiedza ponad 15 mln klientów, kupując odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. Sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

PEPCO Poland w liczbach

PEPCO ma ponad 1500 sklepów w Europie.

Zatrudniamy ponad 16000 pracowników.

PEPCO odwiedza ponad 15 milionów klientów miesięcznie.

Kariera w PEPCO Poland - atmosfera, benefity, rozwój

Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ oferujemy naszym pracownikom:

 

  • pracę w niezwykłej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę i elastyczne godziny pracy
  • korzystne wynagrodzenie zawsze na czas, premię za sprzedaż i rabat pracowniczy do 25%
  • bogaty system szkoleń, możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.

 

 

 

 

Centrala PEPCO od samego początku jest związana z Poznaniem, gdzie kilkanaście lat temu powstała firma. To właśnie tutaj podejmujemy decyzje dotyczące strategii i sposobów jej realizacji. Rozwijamy firmę, a wraz z nią nas samych. Centrala obejmuje też pracowników terenowych i centra dystrybucji.

 

 

Dzięki pracującym w PEPCO, specjalistom możemy planować dalszą ekspansję, wzbogacać ofertę handlową, projektować komunikację, udoskonalać infrastrukturę czy zarządzać kilkunastotysięcznym zespołem pracowników.

 

Dołącz do zespołu PEPCO i stań się częścią naszego sukcesu!

 

Na rozwój pracowników PEPCO spoglądamy z dwóch perspektyw.

 

Z jednej strony są to potrzeby rozwojowe wynikające ze strategii i kultury firmy, z drugiej indywidualne potrzeby rozwojowe pracowników.

 

Przykładem strategicznego projektu, jaki rozpoczęliśmy w minionym roku, jest projekt rozwoju kompetencji przywódczych – Leadership Excellence. Projekt ten jest elementem większej całości i kompleksowego podejścia do rozwoju organizacji i jej ludzi. Przygotowujemy managerów do wyzwań związanych z dynamicznym rozwojem firmy. Zmieniamy sposób myślenia o pracy z ludźmi, zarządzaniu zespołem, czerpaniu korzyści z kapitału ludzkiego. Indywidualne podejście do rozwoju pracowników realizujemy w ramach procesu Performance & Development.

 

 

Staż w PEPCO.

 

Stażyści, którzy z nami współpracują, wspierają pracę wielu działów przez cały rok. Zależy nam na dłuższej współpracy, dlatego oferujemy staże, które zwykle trwają od 6 do 12 miesięcy. Wszyscy, niezależnie od działu, do którego trafią, mają możliwość uczestniczenia w dziesiątkach zróżnicowanych projektach. Wielu stażystów zostaje z nami także po zakończeniu stażu.

 

 

RETAIL MANAGEMENT PROGRAM

 

Poznaj branżę handlową od podszewki biorąc udział w RETAIL MANAGEMENT PROGRAM! Zdobądź niepowtarzalną okazję poznania całego procesu sprzedaży podczas rocznego projektu opartego o metodę on-the-job.

 

Rozpoczniesz od pracy w sklepie, gdzie sprawdzisz się w roli zastępcy kierownika. Poznasz pracę w Centrum Dystrybucji oraz różnych działach w Centrali PEPCO. Poznasz naszego klienta. Będziesz realizować ciekawe, międzynarodowe projekty. Sprawdzisz swoje kompetencje i potencjał poprzez pracę na różnych etapach powstawania produktu. Zweryfikujesz swoje wyobrażenia dotyczące pracy w większości działów. Weźmiesz też udział w szkoleniach rozwojowych.

 

Pokieruj świadomie swoją karierą! Sprawdź i wybierz obszar, w którym będziesz najlepszy!

Nowi pracownicy PEPCO  już od pierwszych dni pracy mogą liczyć na udział w specjalnie przygotowanym dla nich programie wdrożeniowym.

 

Ważny element wdrożenia stanowi moduł dotyczący kultury organizacyjnej firmy. Przygotowaliśmy specjalny warsztat, który zatytułowaliśmy „Pepcooltura, czyli wartości w działaniu”. Pozwala on nowym pracownikom zapoznać się i zrozumieć wartości Pepco.

 

Pepcooltura jest zestawieniem kilku słów: Pepco, cool i kultura. Nasze wartości pomagają nam określić drogę, którą podążamy w naszej codziennej pracy. Są nimi: Doskonalenie, Współpraca, Uczciwość, Szacunek i Entuzjazm. Podstawą komunikacji podczas tego szkolenia jest bezpośredniość, partnerska relacja z uczestnikami oraz luźna, nieformalna atmosfera. Udaje nam się to nawet teraz, gdy centrala jest tak duża i rozrosła się do prawie 600 pracowników.

 

Oferty pracy w PEPCO Poland, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w PEPCO Poland? Napisz do nas

rekrutacja@pepco.eu

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 14

Masz opinię o pracy w PEPCO Poland?

Podziel się nią na forum poniżej