Decathlon Sp. Z o.o.

Decathlon Sp. Z o.o.

Handel
Duża
  1. Decathlon Sp. Z o.o.

Praca w Decathlon – Wszystko, co musisz wiedzieć

Profil firmy

W Decathlon zatrudniamy ludzi, w których życiu obecny jest sport i którzy dzielą te same wartości. Wierzymy, że tylko ktoś, w sercu kogo obecna jest pasja, kto jest blisko sportu, będzie w stanie dzielić się korzyściami z niego wynikającymi. Pragniemy, aby jak najwięcej osób na całym świecie mogło cieszyć się zdrowiem, sprawnością i czerpać przyjemności płynące ze sportu.

O pracy w Decathlon

Swoim CV pokaż nam, że – tak jak my – sprawdzasz się w sporcie. W jaki sposób? Wszystko w Twoich rękach, nogach i głowie :). Szukamy osób aktywnych, które chętnie połączą zamiłowanie do sportu z pracą.

Dzień bez treningu jest dla Ciebie dniem straconym? Uwielbiasz sport i chciałbyś dzielić się tą pasją z innymi? Lubisz pracować nie tylko samodzielnie, lecz także w grupie? A do tego masz odwagę, żeby podejmować decyzje i wprowadzać w życie własne pomysły? To się dogadamy!

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Decathlon w liczbach

Na rynku od 43 lat, obecnie liczba Decathlończyków na świecie to 82 000.

W Polsce Decathlon to 58 sklepów, 2 magazyny i ponad 3500 pasjonatów sportu.

Obecnie posiadamy ponad 30 Marek Pasji Decathlon, każda dedykowana jest dla innego sportu oraz sprzęt i artykuły sportowe do ponad 70 sportów.

Kariera w Decathlon – benefity, sylwetka kandydata

Łączy nas pasja.

 

Nic nie przebije jednak towarzystwa, które mamy na pokładzie Decathlon. Wszyscy pasjonujemy się sportem, mówimy sobie po imieniu i razem spędzamy aktywnie czas - nie tylko uprawiając sport, ale również podczas wspólnych wyjść po pracy czy wyjazdów integracyjnych. To na nich świętujemy sukcesy i planujemy przyszłe działania. U nas nie obowiązują sztywne zasady. Dress code? To Ty decydujesz, w czym czujesz się najlepiej.

 

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie,
  • Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Zniżki pracownicze,
  • Testowanie i wypożyczanie produktów Decathlon
  • Nowoczesna platforma szkoleniowa oraz szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • System premiowy,
  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
  • Sportowa integracja,
  • Dobrowolny plan emerytalny.

 

 

Zależy Nam na godnym wynagradzaniu Naszych pracowników dlatego wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od zakresu odpowiedzialności.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, miejsce pracy możesz wybrać spośród 58 sklepów, 2 magazynów lub dołączyć do centrali, która znajduje się na warszawskim Targówku. Tutaj mieszczą się takie działy jak Ecommerce, Finansowy, Handlowy, Marketing etc.

 

Każda ekipa - w sklepie, magazynie czy dział w centrali - jest zupełnie inna, przez co wyjątkowa... ale łączy nas oczywiście pasja do sportu! Dlatego w wybrane dni w każdej placówce w Polsce wspólnie uprawiamy sport. Jaki? To już zależy od Was. Benefity? Też mamy! Więcej o nich dowiesz się z sekcji Benefity.

 

 

 

Od pierwszych dni każdy z nas ma określoną odpowiedzialność i jest w pełni przeszkolony na swoim stanowisku by móc wykonywać różnorodną i interesującą pracę. Ufamy sobie i akceptujemy prawo do błędów.

 

Regularnie (najlepiej co 4 tygodnie) na spotkaniach indywidualnych i zebraniach całego zespołu dzielimy się swoimi sukcesami. Niezastąpioną częścią takich spotkań jest wspólne uprawianie sportu.

 

Rozwijamy się także poprzez dodatkowe projekty, role i odpowiedzialności oraz szkolenia dostępne od początku zatrudnienia. Promujemy awanse wewnętrzne, a także możliwość rozwoju w retailu, e-commerce, logistyce czy produkcji.

 

Podstawą naszego managementu jest wspieranie autonomii. Od pierwszego dnia pracownik posiada własną odpowiedzialność w formie misji. Zachęcamy do podejmowania samodzielnych decyzji przez każdego Decathlończyka. Mamy prawo do błędów - działamy, czasami się potykamy, uczymy się! W Decathlon nigdy nie jesteśmy sami, bo zawsze możemy liczyć na wsparcie kogoś bardziej doświadczonego.

 

Fundacja Decathlon wspiera projekty sportowe, które zwiększają szanse na lepszy start w przyszłość osobom będącym w niekorzystnej sytuacji życiowej. Jako firma, która czyni sport dostępnym dla wszystkich Polaków musimy zadbać o liczną grupę ludzi, która nie ma możliwości lub środków, aby uprawiać sport.

 

Biorąc na siebie odpowiedzialność społeczną, Decathlon chce nie tylko przybliżać tych ludzi do sportu, ale również ułatwić im start w przyszłość poprzez zwiększenie możliwości zawodowych. 

Chcemy odpowiadać na potrzeby naszego społeczeństwa. Społeczeństwa, które jest zróżnicowane. Dlatego od kilku lat, w czerwcu, organizujemy Dzień Fundacji Decathlon. W tym dniu każdy Decathlończyk, który zgłosi swój udział w projekcie, może w swoim lokalnym środowisku spotkać się i nawiązać relacje z potrzebującymi, jak również ma możliwość zaproszenia lokalnych organizacji, które wspierają osoby żyjące w trudnych warunkach, do wspólnego uprawiania sportu.

 

 

 

W Decathlon każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby upowszechniać radość i korzyści płynące z uprawiania sportu. Chcemy, aby na całym świecie sport stał się jeszcze bardziej dostępny dla wielu ludzi. We wszystkich sklepach Decathlon zatrudniamy wyłącznie sportowych pasjonatów, a największy wybór sportowych produktów pod jednym dachem to nasz wyróżnik na rynku. Wyznajemy dwie podstawowe wartości: witalność i odpowiedzialność. 

 

Witalność - energia i motywacja która pracownicy mają na co dzień . To intensywność działań, zdolność przekształcenia trudności w szanse oraz nieustanne poszukiwanie rozwoju.

 

Odpowiedzialność - to wartość która pomaga nam wzajemnie sobie ufać. Możemy popełniać błędy, ponieważ to na nich się uczymy.

 

 

Rekrutacja w Decathlon krok po kroku

1
Etap #1 Wyślij swoje CV.

 Na tym etapie chcemy dowiedzieć się, w jakim sporcie sprawdzasz się najlepiej, dlatego nie zapomnij o tym wspomnieć. Nasz zespół rekrutacyjny dokona wstępnej selekcji dokumentów. Jeśli Twoje CV spełni oczekiwania, przekaże je dalej.

2
Etap #2 Zadzwonimy do Ciebie.

 Drugi etap to rozmowa przez telefon. Porozmawiamy chwilę i o Tobie (czym się zajmujesz, co lubisz), i o nas, czyli o tym, co możemy Ci zaoferować. Ty też możesz śmiało zadawać pytania.

3
Etap #3 Zaprosimy Cię na rozmowę.

 Chętnie się spotkamy, aby porozmawiać o Twojej sportowej pasji, motywacji do pracy w Decathlon i planach na przyszłość. Zaprosimy Cię do miejsca, do którego aplikowałeś.

4
Etap #4 Otrzymujesz decyzję.

 Bez względu na wynik wcześniejszych etapów, dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeżeli Twoja kandydatura była najlepsza, powiemy Ci o tym podczas rozmowy telefonicznej. Potem zostają już tylko kwestie formalne – zaprosimy Cię do siebie, aby podpisać umowę. Oczywiście umowę o pracę, bo u nas to standard. No i witaj na pokładzie!

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Decathlon?

Wiesz, że w naszej firmie pracujemy dla sportu. Podczas rekrutacji chcielibyśmy, abyś opowiedział nam o swojej sportowej pasji, dlaczego sport jest ważną częścią jego życia, w jakich wydarzeniach sportowych miałeś okazję uczestniczyć.

Oferty pracy w Decathlon, na które możesz aplikować

Decathlon – Kontakt do firmy

Anna Dzienis

Employer Branding Manager

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Decathlon? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 4

Masz opinię o pracy w Decathlon?

Podziel się nią na forum poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: