Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Starbucks praca opinie

Starbucks

Sieć kawiarni / Wrocław

Praca w Starbucks - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Każdego dnia w pracy przyświecają nam dwa cele: dzielić się z przyjaciółmi wspaniałą kawą i starać się, by świat był lepszy. Tak było, kiedy otwieraliśmy pierwszą kawiarnię Starbucks w 1971 r. i tak jest dziś. Wspaniałą i bogatą tradycję związaną z kawą chcemy uzupełnić poczuciem wspólnoty.

 • Kawiarnie Starbucks

  Dziś działa ponad 15 000 lokali w 50 krajach, a Starbucks jest jednym z największych na świecie producentów i sprzedawców specjalnych gatunków kawy. W każdym serwowanym napoju chcemy przekazywać nasze dziedzictwo i wyjątkowe doznania.

 • AmRest i Starbucks

  Firma AmRest jest operatorem sieci kawiarni Starbucks na 7 europejskich rynkach: Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Węgry, Bułgaria oraz Rumunia. Na chwilę obecną zarządzamy już niemal 300 kawiarniami Starbucks i wciąż mamy apetyt na więcej!

 • Co jest dla nas najważniejsze?

  Inspirować i rozwijać ludzi - w każdej chwili: jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce.

Starbucks w Polsce i na świecie

1971 r.

Powstaje pierwsza kawiarnia Starbucks na Pike Place Market w Seattle.

7 kwietnia 2009 r.

AmRest otwiera pierwszą kawiarnię w Polsce na warszawskim Nowym Świecie.

28 listopada 2016 r.

Otworzyliśmy 50. kawiarnię Starbucks w Polsce na Wilanowie.

Starbucks zarobki, benefity, rozwój pracowników

 • Nasi Partnerzy potrafią parzyć najlepszą kawę na świecie! Swoją wiedzą i pasją chętnie dzielą się z innymi.

  Kilkadziesiąt tysięcy – na tyle sposobów możesz przygotować kawę w Starbucks, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Codziennie możesz inspirować innych swoją kreatywnością!

  Nasi Partnerzy cenią u nas przede wszystkim:

  • globalny charakter marki Starbucks, a co za tym idzie nieograniczone możliwości rozwoju
  • liczne spotkania integracyjne
  • wysokie standardy pracy
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • wyjątkową atmosferę pracy.
 • Naszym pracownikom chcemy zaoferować jak najlepsze warunki pracy. Co powinieneś wiedzieć?

  • Wynagrodzenie uzależnione jest od zajmowanego stanowiska.
  • Do kwestii zatrudnienia podchodzimy w sposób elastyczny.
  • Naszym Partnerom oferujemy zarówno umowę zlecenie, jak i umowę o pracę.


  Wszyscy Partnerzy Starbucks zyskują:

  • Ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut i Burger King w wyjątkowo atrakcyjnych cenach
  • Raz na 2 tygodnie paczkę ulubionej kawy lub herbaty Starbucks
  • Premie za polecanie swoich przyjaciół
  • A dla ceniących rozrywkę – liczne imprezy dla naszych Partnerów!


  Dodatkowo, nasi managerowie mogą korzystać z Programu Kafeteryjnego, w ramach którego mogą wybierać spośród 200 świadczeń, takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenia, lokaty inwestycyjne, karta Multisport, tanie bilety do kina czy gromadzenie środków na wakacje. Jeśli interesują Cię bardziej wyszukane świadczenia, mamy również coś dla Ciebie. Co powiesz na kurs Sushi, zakupy przez Internet, skoki ze spadochronem czy naukę gry na instrumencie? Wierzymy, że „Wszystko Jest Możliwe!”.
 • Nazywamy naszych pracowników Partnerami, ponieważ jesteśmy dla siebie nawzajem wsparciem i dążymy do osiągania wspólnych celów. Razem realizujemy misję Starbucks i jesteśmy częścią nie tylko lokalnej społeczności, ale marki, której nazwę znają wszyscy na całym świecie.

  Partnerzy spędzają czas w naszych kawiarniach nawet w wolnych chwilach. Przyciąga ich tutaj nasza niezwykła atmosfera, którą również sami tworzą.

 • Chcemy, aby nasi Partnerzy byli z nami jak najdłużej. Dlatego możesz być pewna/pewien, że będziemy wspierać Cię w realizacji marzeń osobistych i zawodowych każdego dnia.

  Marką Starbucks w Polsce zarządza spółka AmRest, w której portfolio znajdują się inne globalne marki – dzięki temu masz nieograniczone możliwości rozwoju.

  Barista

  Pracując jako Barista przyczynisz się do sukcesu marki kochanej na całym świecie. Twoim zadaniem będzie dostarczenie naszym gościom wyjątkowej, szybkiej obsługi, wyśmienitej jakości produktów oraz utrzymanie kawiarni w idealnej czystości. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę Starbucks, której możesz być częścią.

  Kierownik Zmiany

  Jako Kierownik Zmiany w Starbucks będziesz odpowiedzialny za jeden z dwóch obszarów: Product lub Facility. Product Manager dba o najwyższą jakość produktów i stoi na straży standardów ich przygotowywania. Planuje dostawy, analizuje sprzedaż oraz osiągane wyniki. Rolą Facility Managera jest czuwanie nad tym, aby kawiarnia prezentowała się z jak najlepszej strony. Dba on o przestrzeganie standardów czystości, poprawne działanie sprzętu znajdującego się w kawiarni oraz buduje relacje z konserwatorami. Planuje również koszty stałe oraz analizuje osiągane wyniki. Kierownicy Zmiany prowadzą szkolenia dla Partnerów dotyczące ich obszarów odpowiedzialności, a także prowadzą zmianę, codziennie dbając o jak najlepszą atmosferę.

  Zastępca Kierownika Kawiarni

  Zastępca Kierownika Kawiarni to w Starbucks tzw. People Manager, czyli osoba odpowiedzialna za naszych Partnerów. Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie budowanie zespołu, szkolenie i motywowanie, będzie czemu obsługa gości w kawiarni będzie na najwyższym poziomie. People Manager dąży do zatrudniania jak najlepszych osób na właściwe stanowiska. Rekrutuje Partnerów, którzy zarażają uśmiechem i przekazują naszym gościom swoją pozytywną energię. Odpowiedzialny jest również za tworzenie grafików, planowanie i kontrolę kosztów pracy, a także analizę osiąganych wyników. Prowadzi także zmiany i buduje atmosferę pracy w swojej kawiarni. Kluczem do jego sukcesu jest doskonałe poznanie wszystkich Partnerów.

  Kierownik Kawiarni

  Kierownik Kawiarni Starbucks zapewnia doskonałą obsługę klienta i najwyższej jakości produkt, przy zachowaniu optymalnych kosztów. Jego zadania koncentrują się na dwóch obszarach: sprzedaży oraz na naszych Gościach. Store Manager odpowiada za lokalny marketing spójny z działaniami brandu i strategią firmy AmRest. Buduje relacje i angażuje się we współpracę z lokalną społecznością. Jego obowiązkiem jest także planowanie wysokości sprzedaży, analiza wyników oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Kierownik Kawiarni stale rozwija się i dba o ciągły rozwój swojego zespołu.

  Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź naszą zakładkę kariera.

Co powinieneś wiedzieć o rekrutacji w Starbucks?

 • Starbucks jest doskonałym miejscem zarówno dla osób szukających swojej pierwszej pracy, jak i doświadczonych, ceniących dalszy rozwój.

 • Jeśli chcesz dołączyć do nas jako Pracownik Kawiarni, aplikuj na ofertę pod adresem http://www.starbucks.pl/kariera lub odwiedź wybraną kawiarnię i wypełnij formularz aplikacyjny.

 • Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem, dołącz do zespołu naszych managerów i zarządzaj jedną z kawiarni Starbucks. Aktualne oferty znajdziesz pod adresem http://www.rozwojwrozmiarzeventi.pl

Opinie pracowników o pracy w Starbucks

"Moja przygoda ze Starbucks rozpoczęła się 1 września 2015r. Kiedy jeszcze mieszkałem na Pomorzu, byłem czasem wysyłany w delegację do Warszawy. Gdy przyjeżdżałem na miejsce, pierwszym miejscem do którego się udawałem był właśnie Starbucks. Ogromnie spodobał mi się smak kawy oraz klimat panujący w warszawskich kawiarniach. Podczas jednej z wizyt postanowiłem, że muszę być jednym z nich i udało się! W Starbucks nawiązujemy relacje z klientami, z których często powstają najlepsze przyjaźnie - jestem tego przykładem. Kocham tę kawę, miejsce, ludzi, a jedyne czego brakuje mi w Warszawie to morze i plaża w Mielnie. Jednak elastyczny czas pracy pozwala mi łączyć obowiązki i przyjemności." Rafał Marszałek, Zastępca Kierownika Kawiarni Starbucks Warszawa Wilanów

starbucks praca opinie


"Swoją karierę w Starbucks rozpocząłem w 2010r., jako Barista w kawiarni Grunwaldzki Center we Wrocławiu. Po krótkim czasie zostałem wyszkolony na Shift Supervisora czyli osobę odpowiedzialną za zaopatrzenie w kawiarni, konserwację sprzętu i jakość produktów. Dzięki nowemu stanowisku, miałem szansę nabycia dodatkowych umiejętności i doświadczeń. Mój potencjał i zaangażowanie szybko zostało docenione i awansowałem na Assistant Store Managera (inaczej People Managera). Obecnie, mając 26 lat pracuję na stanowisku Store Managera i prowadzę nowo otwartą kawiarnię we Wrocławiu. Starbucks zdecydowanie różni się od innych pracodawców. To firma inna niż wszystkie. Starbucks dla mnie to nie tylko praca, to przede wszystkim niesamowici ludzie, pozytywna energia i prawdziwa pasja." Patryk Atłas, Kierownik Kawiarni Starbucks Wrocław Galeria Dominikańska

Oferty pracy Starbucks, na które możesz zaaplikować:

Olga Wettler

Specjalista ds. Rekrutacji Starbucks Polska
Olga Wettler Starbucks

LinkedIn

Chcesz pracować w Starbucks? Napisz do mnie :)

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

4.7

Chcesz zapytać jak wygląda praca w Starbukcs?

Dodaj komentarz poniżej