Pizza Hut

Pizza Hut

Handel
Duża
 1. Pizza Hut

Praca w Pizza Hut — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji, Chinach oraz innych krajach Azji.

 

Nasze marki w Polsce to Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks oraz BlueFrog. Zarządzamy ponad 2015 restauracjami i kawiarniami w 26 krajach, zatrudniając ponad 40 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!” dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: www.amrest.eu.

O nas

Pierwszą, polską restaurację Pizza Hut, należącą do firmy AmRest, otworzyliśmy jeszcze w 1993 roku w kamienicy na Wrocławskim Rynku, dzięki czemu Wrocławianie już od 25 lat zajadają się naszymi specjałami.

 

Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość zamawiania pizzy przez internet! Był rok 1994, a pierwszą zamówioną online pizzą była pepperoni z pieczarkami i dodatkowym serem.

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Pizza Hut w liczbach

13 000 restauracji

w 100 krajach

od 1958 roku

Kariera w Pizza Hut — benefity, historia, rozwój, sylwetka kandydata

Pizza Hut oferuje Ci następujące benefity:

 

 • możliwość rozwoju na okrągło dzięki wybranej przez Ciebie ścieżce kariery
 • inspirujące szkolenia
 • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
 • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dla której najważniejszą wartością są ludzie
 • nagrody za osiągnięcia
 • konkursy
 • premia za polecenie przyjaciół, bo przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi
 • karnet multisportowy
 • Zniżka BonAmPetit do kawiarni Starbucks oraz restauracji KFC, Burger King i oczywiście Pizza Hut
 • pakiet medyczny

 

Zaspokajamy apetyty ludzi na całym świecie już od 60 lat!

 

Dziedzictwo Pizza Hut rozpoczyna się w 1958 roku, kiedy to dwoje studentów college’u z Wichita (Kansas) Frank oraz Dan Carney dostali od przyjaciela rodziny pomysł otworzenia salonu z pizzą. Pomimo, iż dla wielu Amerykanów w tamtym czasie pomysł był całkiem nowy, bracia szybko spostrzegli potencjał owego nowego przedsięwzięcia. 

 

Po pożyczeniu 600 dolarów amerykańskich od swojej matki, zakupili używane wyposażenie oraz wynajęli małe pomieszczenie na ruchliwym skrzyżowaniu w swoim rodzinnym mieście. Rezultatem ich wysiłków związanych z rozpoczęciem takiego przedsięwzięcia, była pierwsza restauracja Pizza Hut. Był to także fundament pod przyszłą i największą oraz najbardziej pomyślną pizzerię na świecie.

 

Jeżeli chcesz zjeść pizzę w tym legendarnym miejscu - masz na to szansę, ponieważ restauracja wciąż działa na pełnych obrotach.

 

Obecnie serwujemy nasze dania gościom odwiedzającym niemal 14 000 restauracji zlokalizowanych w najróżniejszych zakątkach świata.

 

Pierwszą, polską restaurację Pizza Hut, należącą do firmy AmRest, otworzyliśmy jeszcze w 1993 roku w kamienicy na Wrocławskim Rynku, dzięki czemu Wrocławianie już od 25 lat zajadają się naszymi specjałami.


Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość zamawiania pizzy przez internet! Był rok 1994, a pierwszą zamówioną online pizzą była pepperoni z pieczarkami i dodatkowym serem.


Pizza Hut dociera we wszystkie zakątki świata... a nawet dalej! W 2001 dostawa pizzy z Pizza Hut dotarła na Międzynarodową Stację Kosmiczną.


Nikt nie może się oprzeć naszemu chrupiącemu ciastu i pysznym dodatkom - nawet goście zaproszeni przez Barbarę Bush do Białego Domu zajadali się naszą pizzą podczas imprezy.


Obecnie Pizza Hut funkcjonuje w trzech konceptach: klasycznym z obsługą kelnerską, gdzie miło spędzisz czas z przyjaciółmi i rodziną, Delivery- gdy chcesz zamówić pizzę z dostawą do domu lub odebrać osobiście, Express- gdy chcesz otrzymać świeżo wypieczoną na miejscu Pizzę w 5 minut!


Niezależnie od rodzaju restauracji, do każdej pizzy dodajemy jeden sekretny składnik: miłość do jedzenia! Już dziś możesz to sprawdzić w 133 restauracjach w Polsce, a już jutro…kto wie, mamy apetyt na więcej i wciąż poszerzamy swoje portfolio o kolejne lokalizacje. Z nami WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

 

 

A co Kręci Ciebie?

 

Dołącz do naszego zespołu już dziś i rozwijaj się z nami Na Okrągło!

Zmotywowany do podjęcia wyzwania? Przyjdź, wszystkiego Cię nauczymy! 

Cenimy osobowości, nie pozycje w CV!

 

Wszystkie oferty znajdziesz na stronie: karieranaokraglo.pl.

 

W naszych restauracjach nie ma miejsca na nudę, rozwijamy się na okrągło!

 

90% struktury managerskiej zbudowaliśmy dzięki awansom wewnętrznym.

 

Jak to robimy?

 

Dowiedz się więcej na temat programu Spread Your Wings, dzięki któremu nasi pracownicy mają nieograniczone możliwości rozwoju! Zasady programu są bardzo jasne i dotyczą wszystkich naszych pracowników- każdy ma szansę, by się rozwijać, a my podpowiadamy, jak to zrobić! 

 

https://www.superpracodawcy.pl/supermarki-pracodacow/amrest-skuteczne-rozwijanie-przyszlych-liderow/

 

Jako stale rozwijająca się, międzynarodowa firma dajemy wiele możliwości poszerzania wiedzy, umiejętności, kompetencji, doświadczenia w różnych dziedzinach. Prowadzimy szkolenia ze specjalistami wielu działów, wszystkiego uczymy od podstaw, bazując na narzędziach stworzonych specjalnie dla naszej firmy. 

 

Rekrutacja na stanowiska Pracownik Restauracji/Kelner/Dostawca

1

Analiza CV.

2

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna.

3

Spotkanie rekrutacyjne z Zastępcą Kierownika Restauracji.

4

Decyzja o zatrudnieniu.

Rekrutacja w Pizza Hut na stanowiska Kierownik Zmiany/Zastępca Kierownika Restauracji/Kierownik Restauracji

1

Analiza CV.

2

Wywiad kompetencyjny z działem HR.

3

Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Regionalnym Pizza Hut.

4

Decyzja o zatrudnieniu.

Kontakt do firmy

Jolanta Wiśniewska

Recruitment & Employer Branding Manager w AmRest

Chcesz zapytać o pracę w Pizza Hut? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Ocen go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.9 42

Dodaj swoją opinię o pracy w Pizza Hut