KFC

KFC

Handel
Duża
 1. KFC

Praca w KFC - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Wiesz, że obecnie posiadamy prawie 19 400 restauracji w około 115 krajach? Marka KFC powstała w 1955 roku, obecnie jesteśmy największą, najszybciej rozwijającą się i najbardziej popularną siecią szybkiej obsługi specjalizującą się w potrawach z kurczaka. Niepowtarzalny smak dań sprawia, że każdego dnia odwiedza nas kilkanaście milionów klientów, czując się komfortowo i doceniając nasze starania.

Nasza historia

Założyciel Kentucky Fried Chicken, Harland Sanders, otwierając swoją pierwszą restaurację w 1930 roku, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces. Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: „W TO, CO ROBISZ, ANGAŻUJ SIĘ MAKSYMALNIE I RÓB TO JAK NAJLEPIEJ!” Do dziś charakterystyczny biały kostium Harlanda oraz jego miła i uśmiechnięta twarz należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych logo KFC.

AmRest i KFC

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Obecnie AmRest zarządza blisko 1 567 restauracjami w segmencie szybkiej obsługi w tym 592 to restauracje KFC zlokalizowane 11 krajach. Każdego dnia 32 tysiące pracowników AmRest w 15 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

Poznaj bliżej KFC!

Mamy ponad 230 restauracji w Polsce.

Jeśli chcesz, zostaniesz menadżerem restauracji. 85% naszych awansów odbywa się wewnętrznie.

Zatrudniamy ponad7800 pracowników w naszym kraju.

KFC — kariera, rozwój, zarobki, benefity, działania CSR

Lubisz spędzać czas z innymi ludźmi? My też! Stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi goście codziennie wychodzą z restauracji KFC zadowoleni. Do Naszego Zespołu poszukujemy osób, które są:

 • GOŚCINNE - W KFC goście są dla nas najważniejsi – to dzięki naszemu uśmiechowi codziennie do nas wracają, bo cenią sobie dobrą atmosferę i najwyższą jakość naszych produktów.
 • ZAANGAŻOWANE I PRACOWITE - Nasz zespół każdego dnia ciężko pracuje, aby zapewnić naszym gościom jak najlepszą obsługę i produkty. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i ceni sobie pracę w dynamicznym środowisku, KFC jest miejscem dla Ciebie!
 • ZORGANIZOWANE I PRZEDSIĘBIORCZE - Pracujemy wspólnie, aby osiągnąć wyznaczone cele. Cenimy pomysłowość i poszukujemy nowych rozwiązań, aby osiągać wspólnie więcej!
 • AMBITNE I GŁODNE WIEDZY - KFC to ludzie nastawieni na rozwój, zdeterminowani, nastawieni na jak najlepsze wyniki swojej pracy, dążący do perfekcji!
 • ENERGICZNE I POMOCNE - Z nami będziesz mógł stać się częścią zgranego zespołu. Cenimy dobrą atmosferę w pracy i wspieramy się nawzajem.

 

kfc praca opinie kariera

 

Zależy nam, abyś został z nami jak najdłużej. Dlatego możesz być pewien/pewna, że będziemy wspierać Cię w realizacji marzeń osobistych i zawodowych każdego dnia!

Kogo szukamy?

Ciebie, jeśli szukasz pracy na stanowisku:

 • Pracownika Restauracji KFC. W KFC zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo, dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb.
 • Kierownika Restauracji, Zastępcy Kierownika Restauracji czy Kierownika Zmiany w Restauracji KFC. W KFC prowadzimy również rekrutację zewnętrzną na stanowiska menadżerskie, bo cały czas się rozwijamy i chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.


Nawet gdy nie masz doświadczenia w gastronomii, nic nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!

Naszym pracownikom chcemy zaoferować jak najlepsze warunki pracy. Co powinieneś wiedzieć?

 • Otrzymasz od nas umowę o pracę i stabilne zatrudnienie. W KFC gwarantujemy pensję na czas. Dotrzymujemy słowa!
 • Dostaniesz coś ekstra. Mamy nagrody i premie dla najlepszych!
 • Będziesz mógł rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności. W KFC oferujemy solidne szkolenia na każdym szczeblu.
 • Oferujemy elastyczne godziny pracy.
 • Otrzymasz ulubione produkty w super cenach.
 • Jeśli chcesz, zostaniesz menadżerem restauracji. Wszystko w Twoich rękach! U nas 85% awansów odbywa się wewnętrznie.
 • Oferujemy prywatna opiekę medyczną i ubezpieczenie zdrowotne PZU.

Dodatkowo, nasi managerowie mogą korzystać z Programu Kafeteryjnego, w ramach którego mogą wybierać spośród 200 świadczeń, takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenia, lokaty inwestycyjne, karta Multisport, tanie bilety do kina czy gromadzenie środków na wakacje. Jeśli interesują Cię bardziej wyszukane świadczenia, mamy również coś dla Ciebie. Wierzymy, że „Wszystko Jest Możliwe!”. W KFC celebrujemy urodziny i razem dobrze się bawimy. U nas poznasz kogoś fajnego i będziesz częścią zgranej paczki.

 

Najważniejsi są ludzie

Dbamy o pasję naszych pracowników do pozytywnego zmieniania najbliższego otoczenia. Wykorzystujemy skalę i zasoby naszej firmy i wspieramy się wzajemnie w działaniach mających wpływ na społeczności, w których jesteśmy obecni.

Nie marnujemy - przekazujemy

W Polsce działa ponad 230 restauracji KFC, z których 194 bierze udział w programie przekazywania żywności potrzebującym. Przy pomocy Federacji Banków Żywności współpracujemy z wieloma organizacjami charytatywnymi i instytucjami społecznymi. Od początku roku 2017 przekazaliśmy na rzecz ich podopiecznych ponad 125 ton gotowych produktów z kurczaka.

Zmieniamy świat na lepsze

Wystarczą chęci i pomysł, aby pomóc tym, którzy tego potrzebują. W ramach programu grantowego pracownicy KFC mogą otrzymać dofinansowanie na działalność dobroczynną. W ciągu ostatnich trzech lat wsparliśmy ponad 500 osób, na przykład organizując mikołajki dla dzieci z domów dziecka, remontując place zabaw w przedszkolach czy spełniając marzenia ludzi niepełnosprawnych. Pomagaliśmy również zwierzętom poprzez zbiórki karmy oraz zakup wyposażenia schronisk.

Oferty pracy w KFC, na które możesz zaaplikować:

Rekrutacja - restauracja

Selekcja CV

Wstępna rozmowa telefoniczna

Spotkanie rekrutacyjne z zastępcą kierownika restauracji

Decyzja o zatrudnieniu

Etapy rekrutacji w KFC na stanowiska Kierownika Zmiany, Zastępcy Kierownika Restauracji i Kierownika Restauracji

Selekcja CV

Wstępna rozmowa telefoniczna

Testy badające kompetencje miękkie oraz zdolności analityczne

Spotkanie rekrutacyjne/pogłębiony wywiad kompetencyjny z działem HR

Spotkanie rekrutacyjne z kierownikiem regionu KFC

Decyzja o zatrudnieniu

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w KFC?

Do pracy w KFC nie potrzebujesz doświadczenia zawodowego! Wszystkiego Cię nauczymy! Liczy się dla nas Twoje pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie.
Masz już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Świetnie! Podziel się z nami swoimi sukcesami. U nas 85% awansów odbywa się wewnętrznie. Wszystko w Twoich rękach!

Kontakt do firmy

Edyta Wiśniewska

Recruitment and Employer Branding Manager

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w KFC.

LinkedIn

Bądź na bieżąco z KFC!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 67

Pracowałeś w KFC?

Podziel się opinią poniżej.