Iglotex

Iglotex

FMCG
Duża
 1. Iglotex

Praca w Iglotex - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne.

Iglotex stawia na Pracowników

Obecnie zatrudniamy około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju. Pracujemy jako jeden zespół, ponad granicami geograficznymi oraz podziałami funkcjonalnymi. Stwarzamy pracownikom możliwości rozwoju w różnych obszarach. W myśl zasady „właściwy człowiek na właściwym stanowisku”, indywidualnie podchodzimy do realizacji ich pomysłów.

Poznaj Iglotex bliżej!

Nasza historia

Iglotex to firma z ponad 30 letnią tradycją. W 1991 roku nasz zakład zaczął produkcję mrożonych wyrobów kulinarnych takich jak pizza i pierogi oraz handel lodami i mrożonkami.

Systematyczny rozwój

Systematycznie zdobywaliśmy rynek, a w 1995 r. przeniesiono siedzibę firmy do Skórcza i rozpoczęto budowę nowego zakładu produkcyjnego. Ciągle się rozwijamy.

Iglotex na świecie

W 2009 r. staliśmy się największym regionalnym dystrybutorem żywności mrożonej w kraju. Iglotex rozpoczął również sprzedaż własnych produktów na rynki zagraniczne - Unii Europejskiej i Europy Środkowo-Wschodniej.

Kariera w Iglotex - atmosfera, benefity, możliwości rozwoju

Wspieramy naszych pracowników nie tylko w rozwoju zawodowym, ale również w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Promujemy aktywne spędzanie czasu wolnego oraz pracę zespołową. Wśród naszych pracowników powołaliśmy LIGĘ MISTRZÓW IGLOTEX. W każdym z naszych oddziałów odbywają się mecze piłki nożnej, promujące zdrową rywalizację na zasadach FAIR PLAY. Emocje towarzyszące meczom sięgają zenitu!

Ponadto dbamy o przyjazną atmosferę w naszej firmie, będąc w stałym kontakcie ze wszystkimi Pracownikami poprzez:

 • INTRANET, to nasza platforma komunikacji, znajdują się tam zarówno ważne informacje dotyczące różnych działów, jaki i ciekawostki dla Pracowników w postaci konkursów i wywiadów,
 • NEWSLETTER, nasz wewnętrzny magazyn, który tworzymy razem. Można w nim przeczytać o aktualnych zmianach jakie zachodzą w firmie, dowiedzieć się o ciekawych eventach w których bierzemy udział. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się strony dotyczące konkursów oraz rekrutacji wewnętrznych. W tym miejscu publikujemy też wywiady z naszymi Pracownikami, którzy chętnie dzielą się swoimi pasjami.

W zależności od stanowiska, naszym pracownikom oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie,
 • Nowoczesne narzędzia pracy,
 • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
 • Możliwość skorzystania z platformy kafeteryjnej i programu MultiSport,
 • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży,
 • Dofinansowanie do wczasów,
 • Świadczenia świąteczne,
 • Wsparcie w procesie adaptacji,
 • Udział w ciekawych projektach.
W myśl zasady „właściwy człowiek na właściwym stanowisku” indywidualnie podchodzimy do rozwoju naszych pracowników. Wiemy, że odpowiednie dopasowanie do stanowiska pracy wpływa na wzrost zaangażowania.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby nasi Nowi Pracownicy zostali profesjonalnie wdrożeni. Dlatego wprowadziliśmy politykę Adaptacji - „StartuJEMY w Iglotexie”, dzięki której m.in. każda nowa osoba ma przydzielonego Opiekuna Merytorycznego, który wdraża i szkoli nowego Pracownika.

Doskonale wiemy, że największą wartością firmy są nasi Pracownicy, dlatego chętnie wspieramy ich rozwój. Inwestujemy w szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Realizujemy je w oparciu o roczny plan szkoleń opracowany na podstawie analizy potrzeb szkoleniowych. Każda inwestycja w pracownika, przynosi ogromne korzyści dla firmy.

Rozwijamy kompetencje Pracowników organizując szkolenia:

 • menedżerskie – skuteczny menadżer osiąga swoje cele przede wszystkim dzięki zespołowi, którym kieruje,
 • specjalistyczne – wysoko cenimy profesjonalizm i stosowanie najlepszych praktyk,
 • sprzedażowe – satysfakcja Klienta stanowi dla nas najwyższy priorytet,
 • produktowe –ważna jest dla nas wiedza praktyczna i znajomość naszych produktów.


Zarządzanie projektami to jedno z kluczowych ogniw umożliwiających sprawne zarządzanie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi, procedur i usprawnień w organizacji. Angażujemy naszych pracowników w różne projekty strategiczne, wierząc, że przez to mogą się rozwijać , doskonalić swoje kompetencje oraz realizować własne pomysły w praktyce. Doceniamy w pracownikach kreatywność oraz dzielenie się wiedzą. Tworzymy zespoły projektowe, w których dzięki wymianie wiedzy, wypracowujemy innowacyjne rozwiązania.

Oferty pracy Iglotex, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Iglotex?

Napisz do nas na hr@iglotex.com.pl.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.4 37

Pracowałeś w Iglotex?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: