Alior Bank

Alior Bank

Bankowość
Duża
 1. Alior Bank

Praca w Alior Banku - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy ogólnopolskim bankiem uniwersalnym i jedną z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Alior Bank stawia na innowacje

Stale postępująca digitalizacja, popchnęła nas do postawienia kroku, którym było powołanie w 2015 roku zespołu Innovation Lab. Tworzymy rozwiązania takie jak aplikacja Trusted Advice czy programy akceleracyjne dla start-upów.
Idealne CV do pracy w Alior Bank przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Alior Bank bliżej!

Nasza marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród konsumentów.

W 2012 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zaufało nam blisko 3 miliony klientów, w tym ponad 120 tys. firm.

Kariera w Alior Banku - zarobki, benefity, ścieżki rozwoju

Naszym pracownikom oferujemy wynagrodzenie dostosowane do poziomu stanowiska i merytoryki pracy.

Praca w sprzedaży

Na Twoje wynagrodzenie w Alior Banku składa się stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premia obliczana zgodnie z obowiązującym systemem premiowym.

Wysokość premii uzależniona jest od realizacji dwóch rodzajów celów: sprzedażowych oraz powiązanych ze standardem jakości obsługi klienta.

Praca w centrali

Na Twoje wynagrodzenie w Alior Banku składa się stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premia obliczana w cyklu rocznym.

Wysokość premii uzależniona jest od realizacji celów indywidualnych oraz wyników Banku.

Alior Bank praca opinie

Każdy pracownik Alior Banku ma dostęp do benfitów takich jak:

 • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym,
 • karta sportowa,
 • pakiet ubezpieczeń grupowych,
 • cykliczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami,
 • zniżki na zakupy u wybranych Partnerów,
 • dofinansowanie zakupu okularów i soczewek.


Oferujemy również dodatkowe benefity, z których możesz skorzystać w zależności od obszaru, w którym robisz karierę. Są to między innymi:

 • Pyszne jabłka dostępne w każdej kuchni,
 • Wyjazdy na aliorowe olimpiady,
 • Świadczenia dla dzieci pracowników,
 • Pikniki rodzinne,
 • 10 sekcji sportowych,
 • Szkolenia fabryka wiedzy.
Oddziały Alior Banku znajdują się na terenie całej Polski i stanowią czwartą co do wielkości sieć dystrybucji w branży bankowej. Sieć sprzedaży liczy ponad 860 placówek.

Dodatkowo wraz z operatorem sieci komórkowej T-Mobile współtworzymy sieć punktów sprzedaży T-Mobile Usługi Bankowe. Obecnie funkcjonuje ponad 130 tego typu placówek, a docelowo zwiększymy tę liczbę do 200.

Naszym pracownikom umożliwiamy wybór między ścieżką menedżerską lub ekspercką. Każda osoba, która jest gotowa do podnoszenia swoich kwalifikacji, ma wyznaczane jasno sprecyzowane cele w zakresie sprzedaży, jakości obsługi, wiedzy merytorycznej i umiejętności potrzebnych na nowym stanowisku. Ponadto ma dostęp do specjalistycznych szkoleń.

Przykładowa ścieżka kariery w sprzedaży:

Alior Bank praca opinie

Biura Centrali znajdują się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Pomimo geograficznych odległości, tworzymy sprawnie działający i zgrany zespół profesjonalistów, dla których praca w bankowości jest pasją i otwiera możliwości ciągłego rozwoju zawodowego.

Wiemy, że od rozwoju wiedzy i umiejętności naszych pracowników zależy rozwój całej organizacji. Dlatego osobom nastawionym na naukę i intensywny rozwój swoich kompetencji, umożliwiamy wybór indywidualnej ścieżki kariery.

Alior Bank praca opinie

T-Mobile Usługi Bankowe to efekt współpracy pomiędzy Alior Bankiem i największym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. W ramach tego projektu oferujemy niepowtarzalną szansę rozpoczęcia kariery zawodowej w bankowości i zdobycia cennego doświadczenia również osobom, które nie miały wcześniej styczności z branżą finansową.

 

Gdzie możesz pracować i czym będziesz się zajmować?

 

Placówki stacjonarnej sieci sprzedaży w salonach T-Mobile (cała Polska)

 

Aktywna sprzedaż produktów finansowych z oferty Alior Banku (od kredytu gotówkowego, poprzez konta osobiste i oszczędnościowe, limit w rachunku bieżącym, lokaty oraz karty kredytowe) na terenie salonów T-Mobile. Aktywne pozyskiwanie klientów salonu, analiza potrzeb i proponowanie adekwatnych produktów finansowych, budowanie relacji.

 

Praca w Contact Center T-Mobile Usługi Bankowe (Kraków)

 

 • Infolinia – odbieranie połączeń przychodzących, rozwiązywanie problemów technicznych oraz pomoc przy zgłoszeniach klientów dotyczących produktów i usług oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowa premia za sprzedaż produktów bankowych podczas telefonicznej rozmowy z klientem.

 

 • Zespół Sprzedaży Zdalnej – sprzedaż produktów T-Mobile Usługi Bankowe poprzez kanał telefoniczny oraz w Internecie. Praca z klientami głównie w połączeniach wychodzących, w oparciu o założone cele sprzedażowe.

 

 • Zespół BackOffice – podejmowanie działań mających na celu zwiększenie wykorzystania potencjału sprzedażowego w obsługiwanych wnioskach kredytowych. Zapewnianie najwyższych standardów procesów realizowanych w ramach Contact Center T-Mobile Usługi Bankowe.

 

 • Zespół Monitoringu i Weryfikacji Kredytowej – monitoring procesów realizowanych w Contact Center T-Mobile Usługi Bankowe: weryfikacja poprawności przeprowadzonych przez konsultantów rozmów, prowadzenie działań wspierających i rozwojowych. Nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami Banku.

 

 • Help Desk – obsługa telefoniczna i bieżące wsparcie pracowników sieci placówek T-Mobile Usługi Bankowe, trenerów T-Mobile oraz liderów Contact Center w pełnym zakresie wiedzy o produktach i obsługi technicznej. Nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami Banku.

 

Co zyskasz podejmując pracę w T-Mobile Usługi Bankowe?

 

 • Wdrożenie: kompleksowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy, obejmujące umiejętności sprzedażowe oraz wiedzę o produktach bankowych.

 

 • Wynagrodzenie: złożone z gwarantowanej podstawy oraz premii uzależnionej bezpośrednio od osiąganych wyników pracy. Premia nie ma górnego pułapu: otrzymasz prowizję za każdy sprzedany produkt.

 

 • Dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, świadczenia dla rodziców małych dzieci.

 

 • Rozwój: indywidualne ścieżki rozwoju, dające realną szansę  awansu w ramach struktury T-Mobile Usługi Bankowe. Oferujemy również wiele stanowisk w Centrali Banku – wspierających cały projekt, m.in. w obszarach:  produktów bankowych, systemów IT, wsparcia sprzedaży czy CRM.

 

 

Aktualne oferty pracy w T-Mobile Usługi Bankowe znajdziesz na: https://www.t-mobilebankowe.pl/kariera

 

Rekrutacja krok po kroku w Alior Banku

1
Analiza i selekcja wybranych aplikacji. Spośród wysłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej odpowiadają oczekiwaniom związanym z danym stanowiskiem. Pomagają nam w tym przede wszystkim formularze zgłoszeniowe, które wypełniasz przed wysłaniem swojego CV.
2

Rozmowa rekrutacyjna z osobą z działu HR. Gdy Twoja aplikacja spełni nasze oczekiwania, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie telefonicznej, Skype lub na spotkanie w naszym biurze. Ocenimy Twoją motywację i predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Ty za to możesz zadać pytania o kulturę organizacji lub możliwości rozwoju.

3
Spotkanie z przyszłym przełożonym lub dyrektorem oddziału. W czasie spotkania, ocenimy Twoją wiedzę merytoryczną, zapyta o dotychczasowe osiągnięcia oraz chęci rozwoju w jego zespole. Dla Ciebie to czas, aby dopytać o szczegóły pracy na wybranym stanowisku.
4

Informacja zwrotna. Osoba z działu HR, do dwóch tygodni po spotkaniu, skontaktuje się z Tobą w celu przekazania naszej decyzji rekrutacyjnej i poznania Twojej opinii na temat procesu rekrutacji.

5
Witamy w Alior Banku. Spotkamy się, uzgodnimy i wspólnie zaakceptujemy warunki zatrudnienia. Następnie dostaniesz informacje potrzebne do rozpoczęcia pracy w Alior Banku. Gratulujemy!

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Alior Banku?

Wyszukaj kilka informacji na temat Banku i stanowiska na które aplikujesz. Przygotuj CV i nie zapomnij o uwzględnieniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych!

Przygotuj się na kilka pytań badających Twoje kompetencje i doświadczenie zawodowe – przeczytaj swoje CV, przypomnij sobie, jaka była Twoja rola i osiągnięcia w poszczególnych miejscach zatrudnienia, czego Cię to nauczyło.
Przygotuj CV w języku polskim ze wszystkimi niezbędnymi informacjami: poprawne dane kontaktowe, daty rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz główne obowiązki w opisie doświadczenia zawodowego, uzyskane stopnie edukacji.
Przed rozmową spisz nurtujące Cię kwestie. Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania :)

Oferty pracy Alior Banku, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ilona Plewa

Specjalista ds. Pozyskiwania Talentów

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Alior Banku? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.9 39

Pracowałeś w Alior Banku?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży