Wyborowa Pernod Ricard

Wyborowa Pernod Ricard

FMCG
Średnia
 1. Wyborowa Pernod Ricard

Praca w Wyborowa Pernod Ricard - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Wyborowa Pernod Ricard zajmuje się marketingiem oraz sprzedażą wszystkich międzynarodowych marek Grupy Pernod Ricard obecnych na polskim rynku oraz produkcją polskich marek wódki z portfolio Grupy. W naszej ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany, m.in. whisky Ballantine’s, Chivas Regal i Jameson, wódki Absolut, Wyborowa i Pan Tadeusz oraz produkty z innych kategorii takich jak Havana Club, Malibu, Olmeca , Mumm czy wina Campo Viejo i Jacob’s Creek.

Siedziba i oddziały

Siedziba Wyborowa Pernod Ricard mieści się w designerskim biurze w sercu Warszawy. Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zapraszamy Cię na wirtualny spacer - kliknij tutaj. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są Poznaniu oraz w Zielonej Górze. Pernod Ricard to ponad 80 oddziałów na całym świecie, zatrudniających łącznie 18500 pracowników.
Idealne CV do pracy w Wyborowa Pernod Ricard przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Wyborowa Pernod Ricard w liczbach

Grupa Pernod Ricard to numer 1 w sprzedaży alkoholi premium i prestiżowych.

Posiadamy 33 marki alkoholi w portfolio Wyborowa Pernod Ricard.

W Polsce zatrudniamy blisko 400 pracowników w Wyborowa Pernod Ricard.

Zatrudniamy ponad 18 500 pracowników na całym świecie.

80 spółek dystrybucyjnych Grupy Pernod Ricard działa w 4 regionach świata.

96 zakładów produkcyjnych Grupy Pernod Ricard funkcjonuje na całym świecie.

Kariera w Wyborowej Pernod Ricard - zarobki, benefity, rozwój pracowników

W Wyborowa Pernod Ricard tworzymy wyjątkową kulturę organizacją, każdy z naszych pracowników jest kreatorem Conviviality – naszej serdecznej i życzliwej atmosfery pracy. Zapewniamy komfortowe, stabilne miejsce pracy, w którym staramy się tworzyć dobre relacje oparte na zaufaniu, współpracy i poszanowaniu indywidualności każdego z pracowników.

Liczy się dla nas poczucie wspólnego celu ale też sposób w jaki go osiągamy. Dlatego skupiamy ludzi z różnymi pasjami i zainteresowaniami, którzy lubią ze sobą pracować. A Twój indywidualny styl i cechy mogą sprawić, że praca w Wyborowa Pernod Ricard stanie się jeszcze lepsza.

Pracujemy z markami premium na szczególnym rynku jakim jest sprzedaż produktów alkoholowych. Mamy duże doświadczenie w pracy z nowymi technologiami i w świecie digital. Organizujemy masę eventów: od imprez muzycznych (np. na marce Absolut) poprzez pokazy mody po udział w wydarzeniach kulturalnych.
Duch przedsiębiorczości. Oczekujemy go od każdego naszego pracownika. Kształtuje w nas wysoką odpowiedzialność za obszary, którymi się zajmujemy. Dzięki inicjatywie i odwadze do podejmowania ryzyka, udaje nam się wprowadzać innowacje i odnosić sukcesy.

Globalny zasięg, lokalny wymiar. Jesteśmy globalnym graczem, ale jesteśmy też silnie osadzeni w lokalnej rzeczywistości. Wszędzie tam, gdzie działamy, nie tylko szanujemy lokalną kulturę, ale też mamy autonomię i możliwości działania. Międzynarodowy zasięg i relacje pomiędzy poszczególnymi oddziałami dają nam dostęp do unikalnego know-how i możliwości działania na ogromną skalę.

Serdeczna atmosfera. Pracujemy w dobrej atmosferze z nastawieniem na współpracę. Staramy się tworzyć dobre relacje, oparte na zaufaniu i poszanowaniu indywidualności każdego z pracowników. Liczy się dla nas poczucie wspólnego celu oraz to, w jaki sposób go osiągamy. Odnosimy się do siebie nawzajem ze zrozumieniem i życzliwością. Skupiamy ludzi z różnymi pasjami i zainteresowaniami, którzy lubią ze sobą pracować!

Perspektywiczne miejsce pracy. Zapewniamy komfortowe, stabilne miejsce pracy. Skala naszego działania daje możliwości udziału w interesujących projektach oraz rozwoju kariery w kraju i za granicą. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników.

Silne marki z kategorii premium. Mamy w portfolio znane, lubiane przez konsumentów i rozpoznawalne globalnie marki. Jako pracownicy jesteśmy ich ambasadorami, jesteśmy z nich dumni. Ich sukces ma korzenie w długoletniej tradycji, którą z dbałością pielęgnujemy, nie zapominając o budowaniu ich obecności na rynku.

Ty. Do uzupełnienia idealnego koktajlu możliwości niezbędny jesteś TY. Niezbędnym składnikiem jest to co wnosisz. To twój osobisty urok i cechy indywidualne dodadzą to „coś” co sprawi, ze kultura Wyborowa Pernod Ricard będzie jeszcze pełniejsza.

wyborowa praca opinie

Jakie benefity oferujemy naszym pracownikom?

 • Pracownicy Wyborowa Pernod Ricard są objęci kompleksową opieką medyczną w sieci Luxmed oraz ubezpieczeniem na życie Pramerica. Obydwa benefity można rozciągnąć na rodzinę po atrakcyjnych stawkach.
 • W zależności od stanowiska otrzymujemy konieczne narzędzia pracy iPhony, iPady, komputery czy samochody służbowe klasy premium.
 • W WPR działa program ILoveSport, który promuje aktywną formę spędzania czasu i premiuje nagrodami najbardziej zaangażowanych.
 • Prowadzenie aktywnego trybu życia ułatwia dofinansowanie do Karty MultiSport, którą oferujemy naszym pracownikom.
 • Co miesiąc organizujemy sprzedaż pracowniczą, podczas której można po okazyjnych cenach zakupić nasze produkty, a w okresie świątecznym obdarowujemy naszych pracowników koszami naszych produktów.
 • Wspieramy celebrację urodzin naszych pracowników, którzy z tej okazji otrzymują prawdziwego francuskiego szampana Mumm.
 • W Wyborowej jesteśmy mistrzami w organizacji eventów różnej maści, od imprez muzycznych, poprzez pokazy mody po sponsoring festiwali filmowych. Na każde z tych wydarzeń można zdobyć bilety.
 • Co 2 miesiące w każdej z naszych lokalizacji (Warszawa, Poznań i Zielona Góra) organizujemy Happy Friday gdzie nasi pracownicy mogą zaprosić gości i spędzić niezapomniany wieczór związany z którąś z naszych marek.
 • Wieczór kobiecy i Wieczór w teatrze w Warszawie to możliwość ciekawego spędzenia czasu poza pracą.
 • Dbamy o przyszłość naszych pracowników – po okresie roku pracy będziemy comiesięcznie przelewać dodatkowe środki finansowe na Twój III filar.
 • Komfort pracy jest dla nas bardzo ważny dlatego prowadzimy program Elastyczne Biuro, który umożliwia pracę z domu, elastyczny czas pracy i krótszy dzień pracy w wakacje.
 • Dbamy o zdrowie i komfort naszych pracowników dlatego stworzyliśmy Program Benefitów I Smile. Program skupia się na trzech sferach życia pracowników: zdrowiu, rodzinie i przyjaciołach oraz rozwijanych pasjach. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i dodawaniem do programu nowych elementów :).


To wszystko tworzy naszą codzienność, z której jesteśmy najbardziej dumni, bo przyjemnie pracuje się wśród ludzi, którzy przychodzą do pracy z pozytywnym nastawieniem :).
W Wyborowa Pernod Ricard wierzymy, że rozwój jest naturalną potrzeba człowieka. Dlatego:

 • Silnie wspieramy rozwój kompetencji biznesowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
 • Wspieramy indywidualne programy rozwojowe dla grup pracowników, np. program rozwoju kompetencji sprzedażowych Rozwój Procentuje.
 • Oferujemy szkolenia w formie e-learningu.
 • Nowym Managerom oferujemy program, który obejmuje szkolenia z zakresu zarządzania, couching i bezpośrednie wsparcie mentora z poziomu Członka Zarządu.
Chcesz zdobyć doświadczenie w globalnej firmie i poznać koktajl nowych możliwości? Zaaplikuj na Staż w Wyborowa Pernod Ricard i przekonaj się jak on smakuje!

Prowadzimy dwa programy stażowe: „Dobry Start Procentuje” w biurze w Warszawie i „Zaprocentuj w Wyborowej” w naszych zakładach produkcyjnych w Zielonej Górze i Poznaniu. Co zyskasz?

 • Płatny staż trwający 12 miesięcy,
 • Wyjątkową przygodę w świecie marek premium o bogatej historii,
 • Samodzielność w realizacji powierzonego Ci projektu,
 • Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie,
 • Wsparcie Opiekuna Merytorycznego, który zadba o Twój rozwój oraz Opiekuna HR, który zapozna Cię ze sposobem pracy i kulturą organizacji,
 • Pracę w serdecznej atmosferze wśród ludzi z pasją,
 • Elastyczne godziny pracy.


Więc jeśli:

 • Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów wyższych,
 • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2 wg. CEFR,
 • Płynnie posługujesz się programem Excel, Power Point,
 • Świetnie organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety,
 • Masz umiejętności analityczne, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością,
 • Masz pozytywne nastawienie i jesteś zaangażowana/y,
 • Masz dużą energię do działania i chętnie wychodzisz z inicjatywą,


To czekamy właśnie na Ciebie! :) Zobacz szczegóły ofert stażowych tutaj.
 • przedsiębiorczych ludzi, którzy chcą odpowiedzialności za powierzane im zadania,
 • ludzi dla których praca to też pasja,
 • serdecznych i życzliwych osób, które razem z nami będą tworzyć na naszą kulturę Conviviality,
 • otwartych na nowości, zmiany, nowe technologie.

Rekrutacja krok po kroku w Wyborowa Pernod Ricard

1
Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami to wejdź na naszą stronę z ofertami pracy i zaaplikuj na ofertę, która Ci się podoba.
2
Wszystkie nadesłane zgłoszenia analizujemy nie tylko pod kątem stażu pracy. Zwracamy uwagę na ciekawą osobowość, zainteresowania, dodatkowe aktywności czy sposób prezentacji CV.
3
Jeżeli będziesz spełniał nasze wymagania, to zaprosimy Cię na spotkanie z Managerem działu docelowego i przedstawicielem Działu Personalnego. Dowiemy się więcej o Tobie i opowiemy Ci więcej o nas.
4
W zależności od stanowiska możemy poprosić Cię o referencje lub rozwiązanie testu (osobowościowego lub technicznego).
5
Bez względu na wynik przekażemy Ci informację zwrotną. Powiemy Ci jakie elementy musisz rozwinąć, aby w przyszłości móc dołączyć do naszego zespołu.

Oferty pracy Wyborowa Pernod Ricard, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Monika Marczak

HR Business Partner

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Wyborowa Pernod Ricard? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 37

Pracowałeś, albo byłeś na rozmowie w Wyborowa Pernod Ricard?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Wyborowa Pernod Ricard
Wyborowa Pernod Ricard
Warszawa
Zobacz, jak możesz rozwinąć swoją karierę z Wyborowa Pernod Ricard!
FMCG
Średnia
Unilever Polska Sp. z o.o.
Unilever Polska Sp. z o.o.
Cała Polska

Unilever jest jednym ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych, produkuje i sprzedaje około 400 marek w ponad 190 krajach. Sprawdź, co oferuje praca w Unilever!

FMCG
Duża
Tarczyński
Tarczyński
dolnośląskie
Tarczyński S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin. Poznaj Tarczyński S.A.!
FMCG
Średnia
Mieszko
Mieszko
Warszawa
Mieszko specjalizuje się w produkcji wyrobów cukierniczych, w szczególności pralin czekoladowych.
FMCG
Średnia
Kramel
Kramel
Cała Polska

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży FMCG. Współpracujemy z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej.

FMCG
Duża
Kompania Piwowarska
Kompania Piwowarska
Cała Polska
Zobacz jakie umiejętności zdobędziesz dzięki pracy w Kompanii Piwowarskiej!
FMCG
Duża
Kaufland
Kaufland
Cała Polska

Kaufland to sieć supermarketów znana w Polsce już prawie 20 lat. Zobacz, co oferuje Kaufland jako pracodawca. 

FMCG
Duża
JTI Polska sp. z o.o.
Warszawa

JTI to wiodący, międzynarodowy producent z branży tytoniowej działający w 130 krajach na całym świecie. Sprawdź, co oferuje praca w JTI!

FMCG
Duża
Iglotex
Iglotex
Cała Polska
IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym.
FMCG
Duża
Polecany
DANONE
DANONE
Cała Polska

DANONE jest wiodącym światowym koncernem spożywczym. Firma zbudowana jest na czterech liniach biznesowych: podstawowe produkty nabiałowe, wczesne życie, woda i żywienie medyczne.

FMCG
Duża