Kramel

Kramel

FMCG
Duża
 1. Kramel

Praca w Kramel — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy istniejącą od 1989 roku, działającą w branży FMCG, ogólnopolską firmą zajmującą się dystrybucją produktów impulsowych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się mianem największej firmy vansellingowej w Polsce. Zatrudniamy około 500 osób. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski, posiadając kilkadziesiąt oddziałów.

 

Co ważne, nie jesteśmy korporacją, a firmą rodzinną, dzięki czemu człowiek jest dla nas zawsze najważniejszy, a zadowolenie naszych klientów oraz współpracowników stanowi wartość samą w sobie.

 

Więcej o nas

Zatrudniamy około 500 osób na terenie całej Polski, w tym głównie Vansellerów, Przedstawicieli Handlowych oraz Merchandiserów.

Mamy 3 główne oddziały – siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim, 2 magazyny w Warszawie i Płocku oraz kilkadziesiąt depo-magazynów na terenie całego kraju.

 

Jesteśmy największa firmą vansellingową w Polsce, a także certyfikowanym dystrybutorem firmy Mars Wrigley Confectionery.

 

Kramel w liczbach

Spółka Kramel istnieje od 1989 roku

Zatrudniamy ponad 500 pracowników

Obsługujemy około 30 000 klientów

Kariera w Kramel — co musisz wiedzieć?

W naszej firmie masz realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia — oferujemy pensję podstawową + rozbudowany system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników. 

 

Oprócz wynagrodzenia oferujemy między innymi:

 • dofinansowanie do karty MultiSport
 • bilety do kina
 • konkursy z nagrodami dla najlepszych
 • spotkania integracyjne
 • preferencyjne warunki Ubezpieczenia Grupowego
 • odzież służbową
 • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon).

Jesteśmy przekonani, że proces wdrożenia oraz późniejszego szkolenia jest kluczowy dla rozwoju pracownika. Dokładamy wszelkich starań, aby po początkowym, trzymiesięcznym okresie wprowadzenia nowy pracownik był w pełni przygotowany do realizowania celów zawodowych. Dołączając do nas:

 

 • odbędziesz dwudniowe szkolenie wprowadzające w siedzibie firmy (zapewniamy zakwaterowanie i pełne wyżywienie), podczas którego będziesz miał okazję poznać zarówno wszelkie procedury, jak i pracowników, z którymi będziesz w przyszłości w stałym kontakcie
 • pod okiem Twojego przełożonego odbędziesz dwutygodniowy proces wdrożenia, podczas którego stopniowo będziesz zdobywał wiedzę i umiejętności niezbędne na Twoim stanowisku pracy
 • podczas okresu próbnego, a także po jego upływie będziesz w regularnym kontakcie ze swoim przełożonym, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże z ewentualnymi trudnościami.

 

Jesteśmy firmą rodzinną i zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę w codziennej pracy odgrywa atmosfera. 

 

Dlatego:

 • stawiamy na relacje partnerskie 
 • dialog i rozmowa są dla nas kluczowe
 • człowiek jest dla nas najważniejszy, nie osiągany przez niego wynik.

 

Rozmowa kwalifikacyjna w Kramel krok po kroku

Ze względu na dynamiczny charakter naszej działalności, od momentu wysłania przez Ciebie CV do momentu zatrudnienia w naszej firmie nie mija więcej niż 2 tygodnie, a sam proces rekrutacji przebiega według jasno określonego schematu:

1

Aplikacja przesłanie do nas Twojego CV i zgłoszenie chęci udziału w procesie rekrutacji.

2

Selekcja kandydatów — analiza nadesłanych CV i wybranie kandydatów do pierwszego etapu rekrutacji.

3

Kontakt – telefoniczny kontakt z wybranymi kandydatami i zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne.

4

Spotkanie rekrutacyjne — spotkanie twarzą w twarz, czyli nasze pytania do Ciebie i Twoje pytania do nas. Będziesz miał okazję opowiedzieć nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu oraz dowiedzieć się czym dokładnie się zajmujemy.

5

Wybranie kandydatów do drugiego etapu — zaproszenie wybranych kandydatów do drugiego etapu. Kontakt ze wszystkimi bez względu na decyzję.

6

Drugi etap rekrutacji — dzień próbny, czyli praca wspólna z przyszłym przełożonym oraz doświadczonym Vansellerem/Merchandiserem. To okazja do lepszego poznania siebie nawzajem, rozwiania ewentualnych wątpliwości, a przede wszystkim poznania specyfiki pracy na Twoim stanowisku.

7

Wybranie najlepszego kandydata — zaproszenie wybranego kandydata do współpracy. Kontakt ze wszystkimi kandydatami bez względu na decyzję.

Wskazówki dla kandydata

Podejrzewasz, że przez brak doświadczenia Twoje CV często nie jest analizowane przez rekruterów, a przez to nie jesteś zapraszany na rozmowy rekrutacyjne? U nas doświadczenie nie jest konieczne – to my Cię wszystkiego nauczymy!

ZAANGAŻOWANIE – PRACOWITOŚĆ – AMBICJA. Te trzy cechy są niezbędne, aby osiągnąć sukces w naszej organizacji.

 

Jeżeli jesteś osobą, która potrafi dążyć do celu, lubi nowe wyzwania, jest kreatywna, przedsiębiorcza i komunikatywna, to stajesz przed wielką szansą, aby do nas dołączyć.

Przed spotkaniem zajrzyj na naszą stronę internetową (www.kramel.pl) – tam znajdziesz więcej informacji na temat tego, czym się zajmujemy, a także czym jest vanselling i merchandising. 

Przyjdź do nas z uśmiechem na twarzy, a stres zostaw za drzwiami. Będąc sobą, masz największe szanse, by nas do siebie przekonać!  

Oferty pracy w Kramel, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Kamila Braszak

Specjalista ds. Public Relations

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 1

Podziel się opinią o pracy w Kramel

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: