Eurofins GSC Poland

Eurofins GSC Poland

Biotechnologia
Średnia
 1. Eurofins GSC Poland

Praca w Eurofins - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Eurofins jest światowym liderem w przeprowadzaniu badań w zakresie nauk o życiu, a w ciągu ostatnich 20 lat był jedną z najszybciej rozwijającących się firm na świecie dzięki wprowadzanym innowacjom w technologii oraz usługach.

Jesteśmy aktualnie światowym liderem w zakresie badań laboratoryjnych środowiska, żywności, farmaceutyków, kosmetyków, jak również w zakresie nauk rolniczych w ramach kontraktowej organizacji badawczej CRO (Contract Research Organisation). 

 

Znajdujemy się także w światowej czołówce firm świadczących usługi w ramach zaawansowanych testów materiałów, genomiki, medycyny sądowej, produktów konsumenckich oraz badań klinicznych.

Rośniemy razem z pracownikami!

Nasza organizacja ciągle się rozwija, dlatego nasi pracownicy mają możliwość sprawdzenia się w różnych rolach oraz zespołach. W zależności od potrzeb pracowników mogą oni rozwijać kompetencje liderskie, menedżerskie czy specjalistyczne.
Idealne CV do pracy w Eurofins GSC Poland przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Eurofins!

W 2018 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma.

Jesteśmy obecni w 47 krajach.

Obecnie Eurofins liczy ponad 45.000 pracowników.

Kariera w Eurofins — sylwetka kandydata, benefity, dla studentów

Studentom oraz absolwentom oferujemy możliwość odbycia praktyk i staży przez cały rok.

 

OFERTA PRAKTYK DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW To oferta skierowana do studentów oraz uczniów, którzy szukają miejsca do odbycia obowiązkowych praktyk zawodowych w ramach swoich Uczelni Wyższych bądź Szkół Technicznych. Zachęcamy do aplikowania przed okresem letnim (lipiec-wrzesień). Profil praktyk:

 • Praktyki w jednym z naszych laboratoriów w Malborku bądź Katowicach,
 • Możliwość odbycia praktyk w ramach stanowisk Laborant chemiczny lub Mikrobiolog w segmentach żywieniowym lub środowiskowym.

OFERTA STAŻY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW To oferta skierowana do Absolwentów lub Studentów ostatnich lat studiów II stopnia. Co oferujemy:

 • Staż w ramach Centrum Kompetencyjnego w Katowicach – Eurofins Poland GSC sp. z o.o.,
 • 6-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę,
 • Objęcie firmowymi benefitami,
 • Gwarancja międzynarodowego środowiska pracy,
 • Opieka menedżerska podczas trwania stażu,
 • Realna możliwość przedłużenia współpracy.

Warunki kwalifikujące do rozmowy rekrutacyjnej:

 • Dobra znajomość j. angielskiego,
 • Wyższe wykształcenie,
 • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,
 • Doskonałe umiejętności analityczne oraz zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań.

Oferta stażowa dotyczy Eurofins GSC Poland w Katowicach. Uczestnicy mogą się rozwijać w ramach takich działów jak HR, Globalne Zakupy Strategiczne, Master Data, IT, Finance & Controlling. Po odbyciu 6-miesięcznego stażu, oprócz nabycia praktycznych umiejętności, najlepsi mają szansę na rozwój w strukturach Eurofins.

Nasze biuro znajduję się w samym centrum Katowic w biurowcu Katowice Business Point (ul. Ściegiennego 3).

 

EUROFINS TO... nieustające pasmo wyzwań, cudowni ludzie i niepowtarzalna atmosfera.

 

 

DNA Eurofins jest wyjątkowe – każdego dnia w naszej międzynarodowej sieci laboratoriów przeprowadzamy badania w zakresie nauk o życiu, czyniąc świat lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Nasza wiedza i najnowocześniejsze technologie wykonywania testów nigdy nie były bardziej pożądane. Dlatego też naszą misją stało się budowanie możliwie najlepszych zespołów na całym świecie. Robimy to poprzez zatrudnianie – i później inspirowanie – najbardziej utalentowanych ludzi z całego świata. Czy masz w sobie DNA Eurofins?

 

 

 

 

Życie tutaj wygląda inaczej. Nikomu nie wyznaczamy ścieżki kariery, lecz tworzymy środowisko, w którym możesz podejmować własne decyzje i brać na siebie więcej odpowiedzialności w miarę, jak osiągasz kolejne sukcesy, dzięki czemu z kolei możesz się rozwijać i robić szybkie postępy. Wspieramy niezależnych myślicieli, którzy kwestionują obecny stan rzeczy i nie przyjmują typowych koncepcji rynkowych oraz tych praktykowanych w firmie jako jedynych słusznych, jeśli mogą znaleźć lepsze rozwiązania. Jednak bycie niezależnym nie oznacza pracy w pojedynkę: we wszystkich krajach działamy razem jak zespół, ponieważ w ten sposób jesteśmy silniejsi i skuteczniejsi. W merytokratycznym Eurofins sukcesy są nagradzane. Wspieramy pracowników i stwarzamy możliwość rozwoju na międzynarodowej ścieżce kariery.

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze.

 

Rekrutacja krok po kroku w Eurofins

1
Przesłanie aplikacji. Ogłoszenia o aktualnie otwartych procesach rekrutacyjnych można znaleźć na naszej stronie w zakładce Kariera - aktualne oferty pracy. Jeśli jesteś zainteresowany daną ofertą, aplikuj, przesyłając CV na zamieszczony pod ofertą adres mailowy.
2

Rozmowa telefoniczna o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach wobec przyszłego pracodawcy. 

3

Spotkanie z managerem oraz osobą z zespolu rekrutacji. 

Pierwszą częścią spotkania są testy, których forma zależy od stanowiska. Podczas testów sprawdzimy Twoje predyspozycje do pracy w naszej firmie. W drugiej części porozmawiamy o Twoich umiejętnościach oraz doświadczeniu. Zapytamy Cię o informacje, które zawarłeś w dokumentach aplikacyjnych.

4
Decyzja. Finalna decyzja.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną w Eurofins

Poznaj Naszą firmę, historię, rynek na którym działamy oraz czym możemy się pochwalić.

Pomyśl o swoich mocnych stronach i przykładach, kiedy pomogły Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym.

Oferty pracy w Eurofins, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 85

Pracowałeś w Eurofins?

Podziel się opinią poniżej.