Colliers

Colliers

Nieruchomości
Średnia
  1. Colliers

Praca w Colliers - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiadamy sieć biur w 68 krajach zatrudniającą 15 000 pracowników. Oferujemy pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Doradzamy najemcom, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom na całym świecie.

Colliers w Polsce

W Polsce działamy od 1997 roku i posiadamy biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Zatrudniamy łącznie ponad 200 specjalistów. Budujemy relacje z klientami w oparciu o doświadczenie, szybkość działania i zaufanie.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Jak się pracuje w Colliers?

Rowerem do biura

W podziemnym parkingu biurowca Metropolitan, w którym pracujemy, znajdziesz miejsca postojowe dla rowerów i łazienki z prysznicem. Lubimy, kiedy jesteś w dobrej formie!

Każde biurko może być Twoje!

Większość stanowisk to „hot desk” z monitorem i dostępem do Internetu. Jeśli któreś jest wolne, podłączaj swojego laptopa i do dzieła!

Pracujesz, jak lubisz

W Colliers cenimy punktualność i pilnujemy, by nasze zadania realizowane były na czas. Ale wiemy też, że umiesz zarządzać swoim czasem. Dlatego w uzgodnieniu ze współpracownikami możesz w razie potrzeby pracować z domu.

Kariera w Colliers - zarobki, benefity, dla studentów

W Colliers chcemy przyciągać osoby, które są kreatywne, przedsiębiorcze i nie lubią poddawać się rutynie. Nasi pracownicy odnoszą sukces, ponieważ lubią to, co robią i są pasjonatami rynku nieruchomości. Poważnie podchodzą do swojej pracy, ale sami nie traktują siebie zbyt poważnie.

Nasze biuro to nowoczesna, otwarta dla każdego pracownika przestrzeń z wydzielonymi miejscami do spotkań, pracy cichej i zespołowej oraz strefą relaksu. Możesz do niego zajrzeć już teraz – zapraszamy Cię na spacer 360°.

Posiłki spożywamy w dużej, w pełni wyposażonej kuchni. Przysiądź się do stołu – tu spotkasz pracowników z różnych działów i zaczniesz budować nowe relacje. Dwa razy w tygodniu w kuchni pojawiają się owoce dla naszych pracowników.

Biuro Colliers mieści się w Warszawie w budynku Metropolitan, który posiada certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use. Zużywamy mniej energii i wody, zaś wszystkie komputery w biurze, a także papier, na którym drukujemy mają eko-certyfikaty. Oprócz tego segregujemy odpady.
Wiemy, że ważna jest równowaga pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Dlatego naszym pracownikom możemy zaproponować:

  • Pakiet Multikafeteria – karta wstępu do klubów fitness, bony zakupowe, bony do kina i teatru, zniżki na wyjazdy i wiele więcej – Ty decydujesz.
  • Opiekę zdrowotną - abonament zapewni Ci szybki dostęp do usług medycznych.
  • Spotkania i imprezy integracyjne - kilka razy do roku spędzamy wspólnie czas, nie myśląc o pracy!
  • Aktywność sportową – uczestniczymy w zawodach i towarzyskich spotkaniach sportowych.
  • Udogodnienia dla rodziców - w Colliers pamiętamy, że w życiu często wypełniamy kilka ról społecznych jednocześnie, dlatego oferujemy między innymi 6 dodatkowych dni urlopu na dziecko dla rodzica, 3 miesiące etatu o mniejszym wymiarze czasu pracy dla kobiety ciężarnej. Ponadto masz możliwość przyprowadzenia do biura swoje pociechy. U nas dzieciaki są zawsze mile widziane!
Od samego początku zaangażujemy Cię w bieżące projekty, przy których będziesz pracować z profesjonalistami rynku nieruchomości. Dzięki temu szybko poznasz od środka międzynarodowe środowisko biznesowe. Zaoferujemy Ci także wsparcie i wskazówki do rozwoju.

Wskażemy Ci mentora, czyli osobę, dzięki której lepiej poznasz firmę i która chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Możesz umówić się ze swoim opiekunem na lunch i otrzymać wiele cennych informacji i wskazówek.

Nowe kompetencje zdobędziesz nie wychodząc z biura. W godzinach pracy regularnie odbywają się tzw. Brainy Days – warsztaty i szkolenia dla chętnych, prowadzone przez ekspertów zewnętrznych i tych zatrudnionych w Colliers. Wiedzę możesz też zdobywać samodzielnie – masz dostęp do platformy e-learningowej.

Rekrutacja krok po kroku w Colliers

1

Przesłanie aplikacji. Aktualne oferty pracy zamieszczamy w zakładce Oferty Pracy. Jeśli znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy bądź praktyk - postępuj zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w ogłoszeniu. Zazwyczaj będzie to przesłanie na podany adres e-mail Twojego CV w języku polskim, angielskim lub w obu językach - w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz.

2
Analiza i selekcja aplikacji. Odpowiadamy na każdą nadesłaną aplikację. Nadesłane aplikacje analizowane są pod kątem zgodności z zamieszczoną ofertą oraz profilem idealnego kandydata. Z kandydatami wybranymi w procesie wstępnej selekcji, kontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia spotkania.
3
Rozmowa kwalifikacyjna. Spotkasz się z dyrektorem działu People Services oraz pracownikiem działu, do którego prowadzony jest proces rekrutacyjny. Będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenia zawodowe, wykształcenie oraz oczekiwania jakie wiążesz ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Opowiemy też o stanowisku, dziale i naszej firmie. Rozmowa będzie przeprowadzona w języku polskim i języku angielskim.
4
Zadania rekrutacyjne i dodatkowe etapy. Proces rekrutacji na poziomie spotkań z wybranymi kandydatami, będzie się składał z od 2 do 4 etapów. Chcemy bardzo dokładnie poznać Twoje kompetencje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. Możemy Cię poprosić o rozwiązanie zadania mającego sprawdzić Twoją znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office.
5
Informacja zwrotna. Podczas rekrutacji kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami, którzy uczestniczyli w spotkaniach, żeby przekazać im informację zwrotną. Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji skontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować Ci pracę i poinformować o dalszych krokach.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Colliers?

Dużą wagę przykładamy do punktualności – zadbaj o to, by przybyć 5-10 minut przed godziną umówionego spotkania. Jeśli z jakiegoś powodu nie dojedziesz na czas - poinformuj nas o tym.
Dobrze przygotuj się do rozmowy – przemyśl swoje doświadczenie zawodowe i wykształcenie oraz to dlaczego chciałbyś u nas pracować.
Pamiętaj o schludnym i odpowiednim do sytuacji stroju – pierwsze wrażenie robi się tylko raz.
Przed spotkaniem dowiedz się jak najwięcej o naszej firmie oraz o stanowisku, na które aplikujesz.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, więc nie bój się zadawać pytań.

Oferty pracy Colliers, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Alicja Gutowska

HR Specialist

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Colliers? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.2 21

Pracowałeś w Colliers?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Vantage Developement
Vantage Developement
Wrocław

Vantage Development to firma deweloperska, której projekty obejmują nieruchomości mieszkalne, biurowe i komercyjne. Zobacz, jak aplikować do Vantage Development.

Nieruchomości
Średnia
PFR Nieruchomości
PFR Nieruchomości
Warszawa

PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków.

Nieruchomości
Mała
Metrohouse
Metrohouse
Cała Polska

Interesuje Cię rozwój w branży nieruchomości? Sprawdź, co może Ci zaoferować Metrohouse!

Nieruchomości
Średnia
Knight Frank
Knight Frank
Warszawa

Knight Frank specjalizuje się w doradztwie nieruchomościowym. To niezależna i międzynarodowa firma działająca lokalnie. Zobacz, jak wygląda praca w Knight Frank.

Nieruchomości
Duża
Home Broker
Home Broker
Cała Polska
Wiesz, że Home Broker jest największym w Polsce pośrednikiem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i największym brokerem rynku pierwotnego?
Nieruchomości
Duża
Freedom Nieruchomości
Freedom Nieruchomości
Olsztyn
Freedom Nieruchomości to sieć biur nieruchomości licząca 40 oddziałów i ponad 300 osób w strukturze.
Nieruchomości
Mała
Domiporta
Domiporta
Warszawa

Domiporta.pl jest platformą integrującą wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców i agencje pośrednictwa. 

Nieruchomości
Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield
Cała Polska

Cushman & Wakefield działa w branży nieruchomości. Jest liderem wśród firm zajmujących się zarządzaniem inwestycjami, leasingiem, rynkami kapitałowymi, wycenami itp.

Nieruchomości
Duża
Colliers
Colliers
Warszawa
Jeżeli jesteś pasjonatem rynku nieruchomości, Colliers to miejsce dla Ciebie!
Nieruchomości
Średnia
Business Link
Business Link
Warszawa

Business Link to operator powierzchni biurowej premium, zajmujący się projektowaniem, tworzeniem i obsługą przestrzeni do pracy. 

Nieruchomości
Średnia