Apleona HSG

Apleona HSG

Nieruchomości
Duża
  1. Apleona HSG

Praca w Apleona HSG — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Apleona HSG (dawniej Bilfinger HSG Facility Management) jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management oferującą kompleksową obsługę nieruchomości. Wspieramy technicznie i infrastrukturalnie obiekty biurowe, przemysłowe, logistyczne, centra handlowe i inne na terenie całego kraju. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Apleona.

 

Obsługujemy wiodących Klientów korporacyjnych oraz największe i najnowocześniejsze obiekty komercyjne, logistyczne i przemysłowe w Polsce.

Co nas wyróżnia?

Każdy z naszych Pracowników, poprzez zaangażowanie w wykonywaną pracę, ma decydujący wkład w sukces całej firmy. Budując prestiż i kompetencję naszej organizacji, kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę. Będąc częścią międzynarodowej Grupy Apleona opieramy się na wypracowanych i sprawdzonych procedurach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak polityka szkoleniowa, polityka rekrutacji, polityka świadczeń socjalnych czy dofinansowania nauki. 

 

Jasno określone zasady postępowania i konsekwentne ich stosowanie, budują kulturę opartą na otwartości, szacunku dla drugiego człowieka i sprawiedliwym traktowaniu wszystkich pracowników. 

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Apleona HSG

Zatrudniamy w Polsce blisko 900 osób i ponad 20 000 na świecie.

W Polsce obsługujemy obiekty o łącznej powierzchni ponad 5 500 000 m2

Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach.

Kariera w Apleona HSG — benefity

Naszym Pracownikom oferujemy:

 

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowo-rekreacyjnych (OK System) ;
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, świadczenia Świąteczne, zapomogi losowe i socjalne);
  • Lekcje języka angielskiego.

 

 

Jako pracodawca dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników organizując im szkolenia branżowe podnoszące ich kompetencje zawodowe.  Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie wykwalifikowani pracownicy stanowią naszą przewagę konkurencyjną.   

 

Każdego roku w naszej firmie odbywają się płatne staże i praktyki, dzięki którym młodzi ludzie, pod okiem naszych doświadczonych Pracowników zdobywają pierwsze doświadczenia zawodowe. Współpracujemy ze szkołami technicznymi w Warszawie i Wrocławiu natomiast nabór na Staże i Praktyki jest otwarty i każda zainteresowana osoba może aplikować.

 

Praktyki oraz Staże organizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Starachowicach, Łodzi i Katowicach.

Manufacturing Excellence Awards 2016 & 2017 

Award in the category "Supplier of the Year in the Field of Maintenance" at the 4th Gala Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards. 

 

cid:image004.png@01D2F3DE.9E9CEF60

 

Hall of Fame Awards 2017

 

Award in the category „Facility Management Company” in CEE Europe. 

 

cid:image001.jpg@01D36399.6D7533E0

 

 

Eurobuild Awards 2018 

 

Award in the category „Facility Management Company of the Year” in Poland.

 

Rekrutacja w Apleona krok po kroku

1

Ogłoszenie rekrutacyjne. W przypadku nowej  rekrutacji zamieszczamy informacje na portalach rekrutacyjnych takich jak praca.pl, pracuj.pl lub Olx lub na portalach branżowych — w zależności od stanowiska, na jakie prowadzimy rekrutacje. W każdym ogłoszeniu staramy się zamieścić szczegółową informację o zadaniach na danym stanowisku oraz o oczekiwaniach managerów. Aplikować można poprzez link przekierowujący do formularza rekrutacyjnego gdzie prosimy o odpowiedź na kilka krótkich pytań związanych z  prowadzoną rekrutacją. Kandydatów aplikujących na stanowiska techniczne prosimy o zamieszczanie w CV informacji o posiadanych uprawnieniach SEP wraz z datami ich ważności oraz na temat typów obsługiwanych instalacji budynkowych.

2

Analiza CV. Wszystkie aplikacje są wstępnie analizowane przez pracowników Działu HR a następnie przekazywane Managerom. Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z potrzebami danego stanowiska skontaktujemy się  z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

 

3

Spotkanie rekrutacyjne. W trakcie spotkania z pracownikiem działu HR lub Managerem będziemy mogli poznać Twoje aspiracje i doświadczenia zawodowe oraz oczekiwania a także przekażemy więcej informacji o naszej firmie i stanowisku pracy. Jest to również czas na pytania od Kandydatów, na które chętnie odpowiemy. 

4

Decyzja. Informację o chęci zatrudnienia przekazujemy osobiście jeszcze na etapie spotkania rekrutacyjnego lub w późniejszym czasie, podczas rozmowy telefonicznej. Pracownik, który przyjmie ofertę pracy dostaje list intencyjny z ustalonymi warunkami zatrudnienia. Wszyscy Pozostali Kandydaci dostają informację zwrotną z działu HR. 

Oferty pracy w Apleona HSG, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Marcin SIlski

HR Manager w Apleona HSG Poland

Chcesz zapytać o pracę w Apleona HSG? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.3 45

Podziel się opinią o pracy w Apleona HSG na forum poniżej

Poznaj innych prcodawców z tej branży

Vantage Developement
Vantage Developement
Wrocław

Vantage Development to firma deweloperska, której projekty obejmują nieruchomości mieszkalne, biurowe i komercyjne. Zobacz, jak aplikować do Vantage Development.

Nieruchomości
Średnia
PFR Nieruchomości
PFR Nieruchomości
Warszawa

PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków.

Nieruchomości
Mała
Metrohouse
Metrohouse
Cała Polska

Interesuje Cię rozwój w branży nieruchomości? Sprawdź, co może Ci zaoferować Metrohouse!

Nieruchomości
Średnia
Knight Frank
Knight Frank
Warszawa

Knight Frank specjalizuje się w doradztwie nieruchomościowym. To niezależna i międzynarodowa firma działająca lokalnie. Zobacz, jak wygląda praca w Knight Frank.

Nieruchomości
Duża
Home Broker
Home Broker
Cała Polska
Wiesz, że Home Broker jest największym w Polsce pośrednikiem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i największym brokerem rynku pierwotnego?
Nieruchomości
Duża
Freedom Nieruchomości
Freedom Nieruchomości
Olsztyn
Freedom Nieruchomości to sieć biur nieruchomości licząca 40 oddziałów i ponad 300 osób w strukturze.
Nieruchomości
Mała
Domiporta
Domiporta
Warszawa

Domiporta.pl jest platformą integrującą wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców i agencje pośrednictwa. 

Nieruchomości
Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield
Cała Polska

Cushman & Wakefield działa w branży nieruchomości. Jest liderem wśród firm zajmujących się zarządzaniem inwestycjami, leasingiem, rynkami kapitałowymi, wycenami itp.

Nieruchomości
Duża
Colliers
Colliers
Warszawa
Jeżeli jesteś pasjonatem rynku nieruchomości, Colliers to miejsce dla Ciebie!
Nieruchomości
Średnia
Business Link
Business Link
Warszawa

Business Link to operator powierzchni biurowej premium, zajmujący się projektowaniem, tworzeniem i obsługą przestrzeni do pracy. 

Nieruchomości
Średnia