Moje konto
List motywacyjny geodeta - wzór, przykłady i 5+ porad

List motywacyjny geodeta - wzór, przykłady i 5+ porad

Tutaj znajdziesz wzór listu motywacyjnego geodety, wskazówki jak zwrócić uwagę pracodawcy oraz kreator CV i listu motywacyjnego online.

Chcesz zrobić wrażenie na pracodawcy i pokazać, że naprawdę zależy Ci na stanowisku? Oprócz CV powinieneś napisać również list motywacyjny geodety. Ten dokument, często pomijany przez wielu kandydatów, to świetna szansa na to, by pokazać swoją motywację i szczegóły doświadczenia zawodowego.

 

Jak wygląda list motywacyjny geodety i o czym musisz pamiętać?

 

W tym artykule znajdziesz:

 • wzór listu motywacyjnego geodety
 • porady, dzięki którym Twój list motywacyjny wyróżni się na tle dokumentów innych kandydatów
 • kreator CV i listu motywacyjnego, w którym napiszesz te dokumenty online i pobierzesz w PDF.

 

Chcesz napisać list motywacyjny? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

cv i list motywacyjny

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora:

 

Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko!

 

Stwórz list motywacyjny teraz

 

List motywacyjny geodeta (wzór)

 

Miejscowość, data

 

Twoje imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Imię i nazwisko adresata

Stanowisko adresata

Nazwa firmy

Adres firmy

 

Szanowny Panie / Szanowna Pani / Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością aplikuję na stanowisko geodety w Państwa firmie. Wierzę, że moje doświadczenie, wiedza i kompetencje przełożą się na Państwa sukces.

 

Dlaczego uważam, że sprawdzę się na stanowisku geodety?

 

 • Mam ponad 5-letnie doświadczenie w pracach związanych z obsługą geodezyjną budów, dlatego znacznie szybciej wdrożę się w obowiązki w Państwa firmie. Skrócony zostanie również czas szkoleń (oraz zmniejszone ich koszty).

 • Jestem osobą samodzielną, sumienną i odpowiedzialną. Posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód. Dzięki temu będę mógł w pełni zarządzać swoją pracą i czasem, a Państwa obowiązki będą ograniczone jedynie do weryfikacji mojej pracy.

 • Jestem bardzo skrupulatny i dokładny jeśli chodzi o opracowywanie dokumentacji geodezyjnej. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas, a także uniknąć problemów związanych z drobnymi, a często kluczowymi błędami w dokumentacji.

 

Chętnie spotkam się z Państwem osobiście, aby opowiedzieć więcej o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach, a także odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

Z poważaniem,

Twoje imię i nazwisko

 

 

Chcesz napisać list motywacyjny? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne szablony do uzupełnienia i praktyczne podpowiedzi. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Jak napisać skuteczny list motywacyjny geodety?

 

Nawet jeśli masz wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie, musisz również zadbać o wymogi formalne oraz wygląd swojego listu motywacyjnego geodety.

 

O czym musisz pamiętać?

 

List motywacyjny geodeta — jak zadbać o jego skuteczność?

 

 1. Poprawnie wpisz swoje dane kontaktowe.

 

W liście motywacyjnym geodety powinny znaleźć się Twoje imię i nazwisko, profesjonalny adres e-mail oraz numer telefonu. Podając dane adresata, postaraj się zaadresować dokument do konkretnej osoby — np. właściciela firmy lub rekrutera. Nie zapomnij o adresie firmy i uważaj na literówki!

 

 1. List motywacyjny geodety dopasuj do oferty pracy.

 

Przed napisaniem listu motywacyjnego dokładnie zapoznaj się z wymaganiami w ogłoszeniu. W pierwszej kolejności opisz te kwalifikacje, doświadczenia czy też osiągnięcia, które w największym stopniu zainteresują pracodawcę.

 

 1. Skup się na tym, co wniesiesz do firmy.

 

W liście motywacyjnym geodety nie chodzi o samo wypisanie kwalifikacji. Musisz pokazać pracodawcy, w jaki sposób wykorzystasz je w codziennej pracy. Postaraj się przekonać go, że popchniesz jego firmę do przodu.

Wskazówka: Sprawdź, na jakie zarobki możesz liczyć i gdzie szukać pracy geodety: Geodezja: praca. Jak zostać geodetą? [+Zarobki i uprawnienia]

 1. Nie kopiuj CV geodety.

 

List motywacyjny nie powinien wyglądać jak kopia CV. Postaraj się rozbudować suche fakty z życiorysu zawodowego. Możesz podać przykłady sytuacji, w których wykorzystałeś swoje kompetencje miękkie i twarde. List motywacyjny to szansa na pokazanie swojej ludzkiej twarzy.

 

 1. Pamiętaj o szczegółach.

 

Na początku i końcu listu motywacyjnego powinny znaleźć się zwroty grzecznościowe. Dokument nie powinien być dłuższy niż 3/4 strony A4. Preferowany pracodawców format listu motywacyjnego to PDF. Na samym dole dokumentu umieść klauzulę do listu motywacyjnego. Chyba że dodałeś już wcześniej klauzulę CV.

 

Więcej dowiesz się z naszego poradnika: Jak napisać list motywacyjny?

 

Musisz napisać również CV? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz CV w 5 minut tutaj.

 

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj.

 

Może Cię zainteresować także: List motywacyjny do urzędu

 

Masz dodatkowe pytania, jak napisać list motywacyjny geodety? Możesz je zadać w komentarzu poniżej.

Oceń mój artykuł: list motywacyjny geodeta
Średnia: 5 (1 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Wojciech Martyński
Ekspert kariery, autor ponad 100 artykułów InterviewMe z poradami dotyczącymi pisania CV i listu motywacyjnego, rozmów kwalifikacyjnych oraz poszukiwania pracy. Swoją wiedzą dzielę się również odpowiadając na pytania w komentarzach.
Linkedin

Podobne artykuły