Vorwerk Polska

Vorwerk Polska

Handel
Średnia
 1. Vorwerk Polska

Praca w Vorwerk Polska - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy spółką sprzedażową, działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie, zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów, o wysokiej jakości – m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold czy kosmetyków Jafra. Sprzedaż realizowana jest przez Przedstawicieli Handlowych, którzy współpracują z firmą w oparciu o własną działalność gospodarczą. Pracownicy etatowi zapewniają rozwój biznesu, odpowiadając m.in. za takie obszary jak marketing, administracja, IT, czy zarządzanie.

Co wyróżnia Vorwerk Polska?

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą - 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1995 roku. Wiodącym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.
Idealne CV do pracy w Vorwerk Polska przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Vorwerk!

Grupa Vorwerk zatrudnia ponad
649 000 osób na całym świecie. Z Vorwerk Polska związanych jest ponad 120 pracowników etatowych oraz ponad
3 tysięcy Przedstawicieli Handlowych.

W 2014r. firma Vorwerk Polska została uhonorowana Laurem Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta/Klienta 2004-2014 dla marki Thermomix®.

W 2017r. książka „Dobry Smak na każdym poziomie” autorstwa firmy Vorwerk Polska została uhonorowana nagrodą Gourmand International za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii książka korporacyjna.

W 2016 roku firma Vorwerk Polska otrzymała Godło Najwyższa Jakość QI.

Urządzenie Thermomix® TM5 firmy Vorwerk otrzymało nagrodę ***KidZone Star*** 2017!

Vorwerk działa w ponad 70 krajach na całym świecie - w Polsce od 22 lat.

Kariera w Vorwerk Polska - atmosfera, benefity, rozwój

Vorwerk jest firmą rodzinną. Dlatego w Vorwerk liczą się ludzie – stawiamy na otwartą komunikację oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku do drugiego człowieka.

Pracownicy mogą odpocząć i porozmawiać przy filiżance świeżo mielonej kawy. Celebrujemy również imieniny i nikogo już nie dziwią przepiękne bukiety kwiatów oraz słodkie poczęstunki. Co roku integrujemy się podczas takich wydarzeń jak:

 • Świąteczne spotkania firmowe,
 • Dzień Kobiet,
 • Dzień Chłopaka.


Po godzinach pracy regularnie odbywają się spotkania integracyjne, podczas których można miło spędzić czas w luźnej atmosferze. Wspólnie angażujemy się w działalność charytatywną. Co roku wspólnie przygotowujemy posiłki podczas Dnia Ludzi Bezdomnych. Od wielu lat wspieramy SOS Wioski Dziecięce. Z inicjatywy naszych pracowników dołączyliśmy także do Biegu Firmowego, podczas którego możemy wspólnie pomóc innym, a także spędzić czas w sportowej atmosferze.

Pracowników Vorwerk Polska łączy pasja do kulinariów. Podczas pracy możemy wcielić się w rolę testerów i wydać swoją opinię na temat przygotowywanych potraw, których przepisy pojawią się w książkach kucharskich dedykowanych urządzeniu Thermomix®.

Wysokość wynagrodzenia, jakie oferujemy naszym pracownikom zależy od rodzaju stanowiska oraz doświadczenia zawodowego. Dbamy o to, aby oferować naszym pracownikom wynagrodzenia atrakcyjne w stosunku do innych ofert na rynku pracy.

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny, kolejna na czas określony. Trzecia umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Nasi pracownicy dopasowują godziny pracy do zajęć i obowiązków rodzinnych – rozpoczynamy dzień między godziną 7:00, a 9:00 – zależnie od potrzeb i preferencji.

Wszystkim pracownikom Vorwerk Polska zapewniamy:

 • Prywatną opiekę medyczną,
 • Grupowe ubezpieczenie na życie,
 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – dofinansowanie do aktywności sportowych, kultury,
 • Szkolenia i warsztaty, a także spotkania z interesującymi ludźmi,
 • Świeżo mieloną kawę,
 • Udział we wspólnych działaniach wolontaryjnych,
 • Atrakcyjne dofinansowanie do zakupu okularów,
 • Udogodnienia dla rodziców,
 • Treningi biegowe przygotowujące do zawodów,
 • Work – life balance.


W zależności od stanowiska pracownicy mają dodatkowo możliwość korzystania z takich benefitów jak:

 • Elastyczne godziny pracy,
 • Home office,
 • Telefon służbowy,
 • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.


Możliwości rozwoju w Vorwerk Polska:

 • szkolenia językowe oraz merytoryczne - ukierunkowane na rozwój określonych kompetencji;
 • awanse – promujemy rekrutacje wewnętrzne na stanowiska równorzędne (awans poziomy), jak również wyższe (awans pionowy);
 • projekty – umożliwiamy udział w projektach lokalnych lub międzynarodowych w roli członka grupy projektowej lub kierownika projektu;
 • ambitne zadania – rozwijamy kompetencje, dzięki zaangażowaniu w różnorodne zadania i obowiązki.


Rekrutacja krok po kroku w Vorwerk Polska

1
Wysłanie CV. Jeżeli znajdziesz ofertę, która jest dla Ciebie odpowiednia, wyślij do nas swoją aplikację. Przeanalizujemy Twoje CV pod kątem zdobytych doświadczeń i kompetencji wymaganych na wybranym stanowisku.
2
Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami. W zależności od stanowiska trwa od 15 min do 1 godziny. Jest to wstępny etap podczas którego dopytamy Cię o informacje zawarte CV oraz poprosimy o pogłębienie wybranych doświadczeń.
3
Rozmowa kwalifikacyjna. Trwa od 1 do 2 godzin i jest na niej obecny Twój potencjalny przełożony. Chcemy bliżej poznać Twoje doświadczenia, a także dowiedzieć się co sprawiło, że jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do zespołu Vorwerk Polska. Jeśli na danym stanowisku oczekiwana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, zaprosimy Cię do krótkiej rozmowy w tym języku. W przypadku niektórych stanowisk odbywa się ponowne spotkanie – tzw. drugi etap. Będzie to okazja do zmierzenia się z zadaniami, które możesz spotkać w pracy na danym stanowisku.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w Vorwerk Polska?

Przeanalizuj swoje doświadczenia pod kątem pracy na stanowisku, które Cię interesuje.
Zapoznaj się z naszą działalnością, kulturą organizacyjną – wiele informacji możesz znaleźć na naszej stronie internetowej oraz w social media.
Zastanów się, czy masz do nas pytania – jakie informacje pomogą Ci na lepsze poznanie Vorwerk Polska jako przyszłego pracodawcy.

Oferty pracy Vorwerk Polska, na które możesz zaaplikować:

Vorwerk — Kontakt do firmy

Eliza Wiśniewska

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Vorwerk Polska? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 191

Pracowałeś w Vorwerk Polska?

Podziel się opinią poniżej.