Grupa Hasco

Grupa Hasco

Zdrowie
Średnia
 1. Grupa Hasco

Praca w Grupie Hasco - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o polski kapitał. Na rynku funkcjonujemy już od ponad trzydziestu lat.

Nasza misja

Łączymy ponad trzydziestoletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami. Priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego od samego początku działalności firma stawia na innowacyjność, badania i rozwój.

Najważniejsze nagrody

 • PPF Hasco-Lek S.A.: Solidny Pracodawca roku 2019
 • PPF Hasco-Lek S.A. Solidna Firma 2018, wyróżnienie Diamentem Solidności
 • PPF Hasco-Lek S.A.: Przedsiębiorstwo Fair Play 2003-2018
 • CBR Novasome Sp. z o.o.: Diamenty Forbesa 2016
 • CBR Novasome Sp. z o.o.: Gepardy Biznesu 2015
 • Superbrands 2017/2018 dla IBUM
 • Superbrands 2015/2016 dla Ulgix
Idealne CV do pracy w Grupa Hasco przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Ciekawostki o Grupie Hasco

Współpracujemy z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu

Pomysłodawcą utworzenia i kierownikiem Zakładu Farmacji Przemysłowej na UM we Wrocławiu jest dr Stanisław Han – prezes naszej firmy. Wsparliśmy też powstanie kierunku Chemia Medyczna na uczelni.

Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie

Naszym celem jest kompleksowa ochrona zdrowia. Oprócz produkcji i dystrybucji farmaceutyków oraz prowadzenia prac badawczych opiekujemy się również pacjentami w naszych dwóch placówkach medycznych we Wrocławiu.

Fundacja „HASCO-LEK”

Fundacja powstała z inicjatywy naszych pracowników. Od początku istnienia, angażujemy się w różnorodne projekty, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. Przez 10 lat działalności udzieliliśmy wsparcia o łącznej wartości 2 182 015,90 zł.

Zaczynaliśmy od kosmetyków

W pierwszych latach po założeniu koncentrowaliśmy się głównie na produkcji kosmetyków. Dopiero w 1991 roku pojawiły się w naszym portfolio produkty lecznicze.

Gramy Fair Play!

W 2003 roku zostaliśmy odznaczeni certyfikatem Fair Play. Od tego czasu, certyfikat jest przyznawany firmie każdego roku.

Rynki zagraniczne

Nasze produkty trafiają do 30 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Izraela, Austrii, Litwy, Norwegii, Bułgarii czy Rosji.

Kariera w Hasco - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Nasze produkty i usługi cechują się najwyższą jakością dlatego, że pracują u nas najlepsi specjaliści. Stawiamy na zaawansowaną technologię, sprawną organizację pracy i nieustanny rozwój. Doceniamy wiedzę i doświadczenie. Bardzo ważne są dla nas talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Jesteśmy dużą organizacją, dlatego z nami możesz zaplanować swoją karierę w obszarze zawodowym najbardziej dopasowanym do Twoich predyspozycji. Zatrudniamy pracowników m.in. w strukturach produkcyjnych i laboratorium, w działach związanych z handlem, marketingiem, prawem, IT, czy administracją, a także w placówkach służby zdrowia.

 

 

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, oferujmy m.in.:

 • dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, a także wczasów w naszym własnym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie,
 • dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach,
 • w siedzibie głównej pracownicy mają dostęp do stołówki, codziennie zaopatrywanej w zestawy świeżych dań śniadaniowych i obiadowych,
 • udział w firmowych imprezach integracyjno-kulturalnych,
 • finansowanie udziału pracowników w ogólnopolskich oraz lokalnych imprezach sportowych, w tym biegach oraz meczach piłki nożnej,
 • możliwość udziału w akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację „HASCO-LEK”,
 • dostęp do firmowej biblioteki oferującej książki oraz czasopisma biznesowe i ogólnorozwojowe.


Ważne są dla nas nie tylko relacje czysto biznesowe. Każdego roku organizujemy spotkania integracyjne, podczas których nasi pracownicy mają możliwość lepszego poznania się oraz okazję do świetnej, wspólnej zabawy.
Tworzymy zaawansowane programy rozwojowe, zarówno dla specjalistów, jak i osób zarządzających zespołami.

Dzięki pracy trenerów wewnętrznych na bieżąco diagnozujemy potrzeby szkoleniowe naszych pracowników i umożliwiamy doskonalenie umiejętności oraz zdobywanie nowych kompetencji. Proponujemy także szkolenia specjalistyczne, organizowane przez trenerów zewnętrznych i dopasowane do indywidualnych wymagań. Nasi pracownicy mogą również liczyć na wsparcie członków swoich zespołów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Weź udział w naszym programie praktyk/staży i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe

 

Naszą ofertę kierujemy do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów. Szczególnie chętnie zgłaszają się do nas osoby studiujące na kierunkach: biotechnologia, chemia, farmacja. Posiadamy także inne działy, w których możesz zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności.

 

Jeśli chciałbyś odbyć praktyki/staże w naszym przedsiębiorstwie, prześlij swoją aplikację bezpośrednio przez formularz online. Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci odpowiednie miejsce, skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.

 

Sprawdź, co możemy zaproponować na starcie Twojej kariery:

 • praktyki możesz odbyć w dowolnie wybranym obszarze Spółki, zgodnym z Twoim kierunkiem studiów,
 • czas trwania i program praktyk ustalimy z Tobą indywidualnie,
 • praktyki są organizowane niezależnie od pory roku, po to, żebyś mógł z nich skorzystać bez względu na tryb studiowania,
 • każdy praktykant/stażysta posiada opiekuna, pod okiem którego będzie mógł realizować ciekawe zadania.

 

Rekrutacja w Grupie Hasco krok po kroku

1
Zaaplikować do nas możesz korzystając z formularza rekrutacyjnego (dostępnego przy każdym ogłoszeniu). Nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Wejdź na wyślij nam swoje CV i skorzystaj z gotowego formularza.
2
Z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze oczekiwania, kontaktujemy się telefonicznie. Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie i powody aplikowania do naszej firmy.
3
Chcemy Cię lepiej poznać i sprawdzić Twoje predyspozycje wymagane na danym stanowisku. Zaprosimy Cię na spotkanie spotkanie z naszymi pracownikami działu HR. Gdy zaistnieje taka konieczność, poprosimy Cię również o wypełnienie testów kompetencyjnych.
4
Kolejny krok to spotkanie z pracownikiem Działu HR oraz przedstawicielem działu, do którego aplikujesz. Weryfikujemy Twoje kompetencje do pracy na wybranym stanowisku.
5
Na ostatnim etapie zapraszamy Cię do współpracy z nami lub informujemy dlaczego nie wybraliśmy właśnie Ciebie. Każdy zaproszony kandydat zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną!

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w Grupie Hasco?

W dokumentach aplikacyjnych powinieneś umieścić tylko prawdziwe informacje. W trakcie ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej ułatwi Ci to autoprezentację i pozwoli skupić się na Twoich realnych umiejętnościach i wiedzy.
Umieść w dokumentach aplikacyjnych klauzulę dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez tego nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
Pochwal się nam. Napisz o swoich sukcesach i ciekawych projektach, a gdy opisujesz szkolenia, napisz ile trwały.
Podczas analizy zgłoszenia zwrócimy uwagę na estetykę, dopasowanie kwalifikacji zawodowych do stanowiska i organizacji oraz kreatywność.

Oferty pracy Grupie Hasco, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ewelina Drabko

Kierownik Działu HR

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Grupie Hasco? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 43

Pracowałeś w Grupie Hasco?

Podziel się opinią poniżej.