Enel-Med S.A.

Enel-Med S.A.

Zdrowie
Duża
 1. Enel-Med S.A.

Praca w Enel-Med - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.  istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Oferujemy pełną obsługę medyczną,  prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED  tworzą 29 wieloprofilowych oddziałów, w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich,  szpital w Warszawie, a także 4 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja.  W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

 

Enel-med to także miejsce pracy ponad 4000 pracowników, którym zapewniamy rozwój kompetencji na najwyższym poziomie poprzez uczestniczenie w różnorodnych projektach, tworząc wspólnie świadome i zdrowe społeczeństwo.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Enel-Med w liczbach

1600

placówek partnerskich

1800

lekarzy w 60 specjalizacjach

5300

obsługiwanych firm

700 tys.

obsługiwanych pacjentów

4000

zatrudnionych pracowników

Kariera w Grupie Enel-Med - zarobki, benefity, rozwój pracowników

W codziennej pracy kierujemy się wartościami firmy, czyli:

 • Pasja - Lubimy to, co robimy, dlatego poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów, pracowników i kontrahentów,
 • Szacunek - Budujemy otwarte i partnerskie relacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie docenić różnorodności ludzi, z którymi współpracujemy,
 • Wiarygodność - robimy to, co obiecujemy, zadania realizujemy w terminie i zgodnie z ustaleniami,
 • Siła - Nasz zespół to profesjonaliśc,i


Każdy oddział ma własny budżet na potrzeby integracyjne, dlatego kierownik placówki może dobierać jej formy indywidualnie do potrzeb konkretnego zespołu.
Specjaliści administracyjni są w zdecydowanej większości zatrudniani na umowach o pracę, rzadziej zlecenie.

Personel medyczny może liczyć na elastyczne zatrudnienie w ramach umów zlecenie lub kontraktowych.

Systemy wynagrodzeń zależą od grupy stanowisk - np. obsługa klienta może liczyć na premie/prowizje.

Dbamy o naszych pracowników, dlatego wszystkim oferujemy:

 • 3 różne systemy motywacyjne w zależności od grupy,
 • kartę sportową,
 • opiekę medyczną w najlepszej sieci medycznej w Polsce,
 • nowoczesne narzędzia pracy,
 • bilety do kina, teatru, na koncerty, mecze,
 • weekendowe wyjazdy dla najlepszych,
 • indywidualne ustalanie celów zawodowych,
 • konferencje, szkolenia, kursy,
 • realne ścieżki awansu,
 • udział w akcjach, np. 2 godziny dla rodziny, Różowa Wstążka,
 • profesjonalne wdrożenie dla nowozatrudnionych pracowników
 • członkostwo w drużynie biegowej – Enel-Sport Runners Team.
Ponadto dla lekarzom zapewniamy:

 • możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
 • elastyczny system zatrudnienia.
Za organizację szkoleń, np. produktowych lub obsługowych, odpowiada Zespół Szkoleń, który nie tylko wdraża nowych pracowników, ale także zajmuje się retreningami obecnych pracowników.

Oprócz tego dysponujemy budżetami na szkolenia profesjonalne i medyczne. Dla lekarzy organizujemy szkolenia w ramach Klubu Lekarza, służące stałemu podnoszeniu wiedzy.
Szczególną uwagę poświęcamy także obsłudze klienta - o której jakość dbamy ze wsparciem zewnętrznych partnerów - a także menedżerom, którzy uczestniczą w programach liderskich.
Dla pracowników obsługi klienta ustalone są jasne ścieżki awansu, związane ze stażem pracy i indywidualnymi umiejętnościami.

Oprócz tego, wiele stanowisk w firmie obsadzanych jest w ramach rekrutacji wewnętrznych, a nie zewnętrznymi kanałami. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć w firmie miejsce odpowiednie dla siebie.

"Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. to renomowana spółka z wieloletnią tradycją dająca pewność zatrudnienia. Pracownicy mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a Call Center służy jako punkt wyjścia do planowania swojej kariery. Mogę robić to, co lubię - pomagać innym. W firmie panuje wspaniała, koleżeńska atmosfera pomagająca tworzyć jeden, silny zespół." Karolina Kozioł-Nieścior, Młodszy Konsultant Call Center

 

 

"Rozwijam się w Enel-Med, ponieważ mam wpływ na moją pracę. Mogę realizować swoje pomysły, tworzyć nowe procesy obsługowe oraz usprawniać już istniejące. Pracuję w zgranym zespole. Cały czas się uczę i nie wiem, co to jest nuda i stagnacja, choć czasami marzę o takim tygodniu. To wszystko daje mi poczucie satysfakcji oraz sukcesu zawodowego."Monika Sławek, Menedżer Wsparcia Sprzedaży

 

 

"Po pierwsze, praca w Enel-Med stwarza mi ogromną możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy medycznej. Po drugie, dobro oraz zadowolenie Pacjenta są dla mnie największą motywacją i dają mi poczucie osobistej satysfakcji. Dodatkowo w naszej firmie, każdy pracownik za swoje zaangażowanie jest doceniany, a atmosfera i dbałość o pracownika są istotnym elementem kultury pracy. Dzięki temu mogę realizować swoje ambicje zawodowe. Jestem dumna, że reprezentuję profesjonalną oraz innowacyjną firmę, która tak dynamicznie się rozwija." Marzena Jerzak, Specjalista ds. Obsługi Klienta

 

 

Enel-med jest Członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.  

 

Gwiazda Jakości Obsługi – przyznawana firmom, które kierują się w biznesie następującymi wartościami: jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż. 

 

 

Enel-med wyróżniony 3 miejscem w kategorii medycyna w rankingu Universum Most Attractive Employers Poland 2019. Jest to już 4. rok z rzędu, kiedy pozostajemy w czołówce w tej kategorii. Celem badania przeprowadzanego przez Universum Global jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych pracodawców dla młodych osób. To największe na świecie tego rodzaju badanie, w którym udział bierze ponad 1,5 miliona studentów i młodych profesjonalistów z ponad 60 krajów. W Polsce, w 2019 roku, w badaniu wzięło udział ponad 18 000 studentów z 71 polskich uczelni. 

 

Już po raz trzeci enel-med został wyróżniony tytułem: Najlepszy Pracodawca Gazety Finansowej. 

 

Wyróżniene godłem “Friendly Workplace” redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagroda przyznawana jest pracodawcom, którzy szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. Szczególnie została zauważona możliwość rozwoju zawodowego, rekrutacje i awanse wewnętrzne. 

 

 

Rodzinna Marka Roku – Jakość i Zaufanie 2019 jest kolejnym wyróżnieniem nadanym enel-med w uznaniu wysokich standardów obsługi oraz niezawodnych, nowoczesnych rozwiązań. W ramach tego projektu rokrocznie nagradza się godne polecenia usługi i produkty z kategorii przydatnych w codziennym życiu rodzinnym. Wyróżniane są w nim podmioty realizujące swoje usługi na najwyższym poziomie, z troską o zmieniające się potrzeby odbiorców. 

Enel-Med rekrutacja - krok po kroku

1
Analiza CV. Na początku przeanalizujemy wszystkie aplikacje, które do nas spłynęły. Jeżeli Twoje kompetencje będą odpowiadać naszym wymaganiom, skontaktujemy się z Tobą.
2
Spotkanie rekrutacyjne z osobą z Departamentu Personalnego. Chcemy Cię bliżej poznać, ale chcemy też, żebyś dowiedział się więcej o nas. Zapytamy Cię o doświadczenie i osiagnięcia.
3
Rozmowa z Menadżerem. Kolejnym etapem będzie spotkanie z Twoim potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Jeżeli masz pytania dotyczące pracy w Enel-Med to dobry moment, żebyś je zadał.
4
Zatrudnienie. Witaj na pokładzie! Jeżeli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, spotkamy się z Tobą i wspólnie omówimy szczegóły Twojego zatrudnienia.

Enel-Med rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

Przed spotkaniem przeczytaj jeszcze raz swoje CV. Będzie Ci się łatwiej zaprezentować na rozmowie. Na niektórych stanowiskach możemy Cię poprosić o rozwiązanie zadań praktycznych.
Osoby aplikujące na stanowiska medyczne będą musiały otrzymać potwierdzenie swoich kompetencji od osoby odpowiedzialnej merytorycznie za dany oddział.

Oferty pracy Enel-Med, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Joanna Kwaśniewska

Starszy Specjalista ds. HR i marki pracodawcy

Chcesz wiedzieć więcej o tym, co może zaoferować Ci Enel-Med? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.3 60

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Enel-Med?

Dodaj komentarz poniżej