Grupa LUX MED

Grupa LUX MED

Zdrowie
Duża
 1. Grupa LUX MED

Grupa LUX MED - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Od 26 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Zapewniamy im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla klientów indywidualnych i pojedyncze świadczenia. 

Grupa LUX MED należy do Bupa

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Bupa obsługuje ponad 30 mln klientów i zatrudnia blisko 90 tysięcy osób w 190 krajach.

Idealne CV do pracy w Grupa LUX MED przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Grupę LUX MED!

Działamy w całej Polsce!

Blisko 200 placówek własnych i ponad 2 500 placówek partnerskich.

Zatrudniamy ponad 14 000 pracownikow

W tym ponad 6 000 lekarzy oraz 2 200 pielęgniarek i położnych. 

Wspieramy naszych pacjentów

Zaufało nam już ponad 1 800 000 osób. 

Kariera w Grupie LUX MED - benefity

Dzielimy się tym, co najlepsze. 

 

Nasz zespół stale się rozwija oraz podnosi swoje kwalifikacje. Ta postawa jest naturalną konsekwencją tego, że zdrowie i opieka nad pacjentami są naszą wspólną pasją. Wspieramy wszystkich pracowników na każdym szczeblu kariery w doskonaleniu umiejętności zawodowych oraz kompetencji miękkich. Bogaty program szkoleń, wpisujący się w realizację naszych strategicznych celów, obejmuje m.in. zewnętrzne konferencje i szkolenia specjalistyczne, jak i rozwój kompetencji menadżerskich. Promujemy naszych pracowników umożliwiając im udział w wewnętrznych rekrutacjach, programach rozwojowych i talentowych.

 

Jednym z najważniejszych celów naszej organizacji jest dzielenie się wiedzą. Dlatego stworzyliśmy autorski program Akademii edukacyjnych Grupy LUX MED.  Stwarza on możliwości stałego aktualizowania wiedzy. Odbywające się cyklicznie Akademie Grupy LUX MED to szansa nie tylko na doskonalenie kwalifikacji, ale także okazja do bezpośredniej wymiany doświadczeń i integracji pracowników z całej Polski.

 

Bierzemy udział w nowatorskich projektach, również międzynarodowych. Mamy możliwość udziału w międzynarodowych programach rozwojowych, wymiany wiedzy i doświadczenia podczas corocznych spotkań ekspertów  czy bieżącej, codziennej współpracy z kolegami ze 190 krajów, w których działa Bupa.

 

Jesteśmy liderem wdrożeń nowoczesnych rozwiązań informatycznych w ochronie zdrowia. Wszystkie nasze placówki działają w ramach zintegrowanego systemu, wprowadzamy też wiele nowoczesnych narzędzi digital dla naszych pacjentów.

 

 

 

 

Nauka języka angielskiego

Każdy pracownik może uczestniczyć w dofinansowanym kursie języka angielskiego.

 

Karta Multisport

Wszystkim pracownikom oferujemy kartę Multisport , dzięki czemu mają dostęp do ogromnej bazy placówek sportowych w całym kraju.

 

Ubezpieczenia

Każdy pracownik ma możliwość wykupienia pakietów ubezpieczenia na bardzo preferencyjnych, wynegocjowanych przez firmę warunkach.

 

Opieka medyczna

Po okresie próbnym otaczamy opieką medyczną wszystkich naszych pracowników oraz członków rodzin na bardzo preferencyjnych warunkach – umożliwiając im dostęp do profesjonalistów branży, naszych kolegów i koleżanek.

 

Projekty i konkursy prozdrowotne dla pracowników

Organizujemy wiele projektów i programów z dziedzin zdrowego odżywiania, zdobywania wiedzy o zdrowiu. Dla osób lubiących „zdrową konkurencję” regularnie organizujemy konkursy z nagrodami o tematyce prozdrowotnej, także dla naszych najmłodszych – dzieci naszych pracowników.

 

 

Od lat opiekujemy się pacjentami, ale też edukujemy i uwrażliwiamy na to, co najważniejsze – dbanie o zdrowie swoje i najbliższych. 

 •  Jesteśmy Głównym Partnerem Medycznym PKOI. Opiekujemy się uczestnikami wydarzeń sportowych i kulturalnych. 
 • Prowadzimy akcję edukacyjną „Umiem Pomóc”, dzięki której pod okiem ekspertów Akademii Ratownictwa LUX MED młodzież uczy się udzielania pierwszej pomocy. 
 • Od kilku lat prowadzimy ONKONAWIGATOR, kampanię edukacyjną na rzecz czujności onkologicznej Lekarzy, Pielęgniarek i Pacjentów. 
 • W ramach programu „Chroń Dziecięce Uśmiechy” wspólnie z Wrigley, PCK i Polskim Towarzystwem Stomatologicznym organizujemy bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla najmłodszych. 
 • Przy współpracy z Orange stworzyliśmy bezpłatne aplikacje mobilne: „Pierwsza Pomoc” oraz „Zdrowie Prosta Rzecz”. 

 

Specjalnie dla naszych pracowników, współpracowników oraz członków ich rodzin stworzyliśmy Fundację LUX MED im. dr Joanny Perkowicz. Dzięki niej możemy pomóc tym, którzy z uwagi na stan zdrowia (wskutek choroby lub wypadku) znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

 

 

Łączy nas bogactwo doświadczeń i kompetencji, ale także wartości, postawy i przekonania.

 

Nasz zespół tworzą ludzie wywodzący się z różnych miejsc i pokoleń, reprezentujący rozmaite zawody oraz różnorodną wiedzę. 

 

Cenimy komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Prowadzimy projekty edukacyjne i wspierające work–life balance.

 

Chcemy wspólnie tworzyć najlepsze dla nas miejsce pracy, dlatego systematycznie prowadzimy badania opinii pracowników. 

 

Słuchamy sugestii i wdrażamy pomysły, którymi zainspirowali nas sami pracownicy.

Obecnie Grupa LUX MED to:

 • lider w dziedzinie opieki ambulatoryjnej, 194 ambulatoria w tym 123 pod marką LUX MED. i 24 pod marką Medycyna Rodzinna / Grupa LUX MED,
 • jeden z największych prywatnych dostawców zaawansowanej diagnostyki - posiadamy 33 placówki oferujące klientom badania z zakresu miedzy innymi tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego,
 • 7 szpitali, w tym  szpital specjalizujący się w zaawansowanej ortopedii Carolina Medical Centre, szpital chirurgii plastycznej LUX MED Puławska oraz 5 szpitali onkologicznych działających pod marką MAGODENT,
 • stomatologia LUX MED - jesteśmy największym dostawcą usług stomatologicznych w Polsce, 
 • medycyna estetyczna (wydzielone gabinety w 8 lokalizacjach).

 

Od połowy 2012 r. działalność w zakresie opieki ambulatoryjnej prowadzimy pod dwiema głównymi markami: LUX MED oraz Medycyna Rodzinna. W ramach Grupy LUX MED działają także: LUX MED Diagnostyka, Carolina Medical Center, Magodent, Endoterapia, Tabita i MegaMed. 

 

Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, a MegaMed opiekę ambulatoryjną i chirurgię jednego dnia. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. W 2010 r. na warszawskim Ursynowie otwarty został wieloprofilowy Szpital LUX MED, z którego usług można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W grudniu 2013 r. do Grupy LUX MED dołączyła Carolina Medical Center –  jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie. W 2015 r. częścią Grupy został Magodent, specjalizujący się głównie w onkologii, a na początku 2016 r. Eurodental – sieć placówek specjalizujących się w stomatologii.

 

Wierzymy w work-life balance. Równowaga między pracą i życiem osobistym, aktywny styl życia, regularne badania i odpowiednie nawyki na co dzień to najlepszy przepis na zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego wspieramy naszych pracowników we wprowadzaniu prozdrowotnych rozwiązań, zapewniając dobrą atmosferę, elastyczny czas pracy, udogodnienia dla pracujących rodziców, promocję aktywności, profilaktyki i odpowiedniego zarządzania energią.

 

Zachęcamy pracowników do aktywnego trybu życia na co dzień. Kibicujemy tym, dla których sport jest wielką pasją. W naszych szeregach są zapaleni biegacze, żeglarze, triathloniści i narciarze. Cieszymy się też, że coraz więcej osób dojeżdża do pracy rowerem – to ukłon nie tylko w stronę zdrowia i samopoczucia, ale także ważnej dla nas ekologii.

W komunikacji wewnętrznej kładziemy duży nacisk na promocję prozdrowotnych postaw: dbałość o ruch, zbilansowaną dietę i profilaktykę. Tłumaczymy, jak wiele możemy zyskać, dokonując drobnych zmian w zarządzaniu swoją energią i codziennych nawykach.

 

Inwestujemy w ten sposób nie tylko w zdrowie naszych pracowników, ale i przyszłość naszej firmy. Pracownicy stają się też ambasadorami zdrowego życia w swoich rodzinach i grupach towarzyskich.

 

Nasze działania na rzecz pracowników doceniają niezależne organizacje. W ostatnim czasie otrzymaliśmy prestiżowe nagrody takie jak: 

 

          

 

                    

 

 

Rekrutacja krok po kroku w Grupie LUX MED

1

Aplikacja. Jeśli znajdziesz ofertę pracy, która Cię zainteresuje i jest zgodna z Twoimi kompetencjami, prześlij nam swoje CV. Zespół profesjonalnych rekruterów z uwagą rozpatruje aplikacje wszystkich osób, które interesują się pracą w LUX MED. 

2

Rozmowa telefoniczna. Jeżeli Twoje CV nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do dalszych etapów procesu rekrutacji.

3

Rozmowa rekrutacyjna. Kolejnym krokiem będzie bezpośrednie spotkanie z nami. To ważny element – spotkanie z przyszłym Pracownikiem, a dla Ciebie z potencjalnym Pracodawcą. Bądź sobą, pamiętaj, że nawet rozmowa o pracę może być przyjemnym oraz rozwijającym doświadczeniem, a przede wszystkim okazją do wzajemnego poznania się.

4

Rozmowa z Hiring managerem. Na dalszych etapach procesu do rozmowy dołączy Twój potencjalny przyszły przełożony – to świetna okazja, by poznać szefa oraz zadać nam nawet najbardziej wnikliwe pytania o oferowaną rolę.

5

Informacja zwrotna. Nawet jeśli nie otrzymasz od nas oferty zatrudnienia zadbamy o to, byś uzyskał informację zwrotną oraz podziękowanie za udział w procesie rekrutacji.

Oferty pracy w Grupie LUX MED

Skontaktuj się z Grupą LUX MED

Masz więcej pytań?

Napisz na rekrutacja@luxmed.pl!

W trakcie całego procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, by proces rekrutacji przebiegał profesjonalnie oraz pozostawiał jak najlepsze wrażenie na każdej osobie zainteresowanej pracą u nas.

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.4 73

Znasz Grupę LUX MED?

Podziel się opinią!