Grupa NEUCA

Grupa NEUCA

Zdrowie
Duża
  1. Grupa NEUCA

Praca w Grupie NEUCA - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle rozwijamy synergiczne biznesy.

Grupa NEUCA stawia na innowacje

Jesteśmy firmą innowacyjną – prowadzimy liczne projekty startupowe i wprowadzamy na rynek zdrowia nowe rozwiązania. Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach. Wszystkie nasze działania realizowane w ramach strategii są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek. Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Grupę NEUCA!

Niemal 5000 pracowników w całej Polsce.

Ponad 30 spółek o różnym profilu działalności.

Ponad 25 lat na rynku.

Ponad 7 miliardów złotych przychodów.

Średnia wieku w naszej firmie to 35 lat.

86% naszych pracowników ma wykształcenie średnie bądź wyższe.

Kariera w Grupie NEUCA - zarobki, benefity, możliwości dla studentów

Każdego dnia staramy się tworzyć przyjazną, rodzinną atmosferę pracy. Wierzymy, że dobra energia wyzwala większe pokłady kreatywności!

Wszyscy mówimy do siebie po imieniu. Nie zdziw się także, gdy od pierwszego dnia pracy będziesz słyszał "cześć" na korytarzu!

Menadżerowie nie tworzą zbędnego dystansu - praca na różnych szczeblach organizacji jest u nas codziennością! Wszyscy szanujemy się za kompetencje i wiedzę, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Cenimy otwartość! Naszym głównym narzędziem do komunikacji wewnętrznej jest firmowy portal społecznościowy. Tutaj liczy się szczerość, własne zdanie i bycie sobą!

Mamy nieformalny styl pracy - spotykamy się "w lesie" lub "na plaży", odpoczywamy w strefach relaksu i nie mamy dresscode'u.

Rodzina jest dla nas bardzo ważna, dlatego organizujemy eventy umożliwiające spotkania pracowników i ich rodzin.

Grupa NEUCA to połączenie przyjaznej atmosfery z poważnym i bardzo rozwojowym działaniem biznesowym. Branża farmaceutyczna i szerzej - rynek ochrony zdrowia, daje duże możliwości rozwoju ze względu na ogromną dynamikę zmian. Nasi pracownicy mają realny wpływ na podejmowane decyzje. Wielość biznesów wchodzących w skład Grupy NEUCA zapewnia różnorodność zadań oraz projektów, w których rozwijać się mogą osoby z bardzo różnymi kompetencjami.

grupa neuca praca opinie

Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii wypłacanej za realizację postawionych przed pracownikiem celów. Formę zatrudnienia dostosowujemy do aktualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni - w zależności od stanowiska i wykonywanych obowiązków możliwa jest zarówno praca stacjonarna, zdalna jak i w terenie oraz praca na część etatu.

Dodatkowo pracownicy mają dostęp do szeregu benefitów pozapłacowych takich jak:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • karta umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych,
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń.


grupa neuca praca opinie

W Grupie NEUCA mamy wewnętrzny Dział Szkoleń i Rozwoju Personelu, który zajmuje się koordynowaniem szkoleń dla wszystkich pracowników Grupy. Każdy departament ma do dyspozycji własny budżet szkoleniowy, zarządzany zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Stawiamy na inwestowanie w naszych pracowników, dlatego prowadzimy także programy rozwojowe wewnątrz firmy takie jak HIPOkamp (program dla najlepszych pracowników), NEUkubator (projekt, w którym można rozwinąć swój pomysł na start-up) oraz LIDERon (program dla kadry menedżerskiej).

Każde stanowisko ma ustaloną, własną ścieżkę rozwoju. Pracownicy spotykają się ze swoim przełożonym na półrocznej ocenie kompetencji podczas której mają możliwość jej weryfikacji i wytyczenia kierunku dalszego rozwoju. Dodatkowo w ramach poszerzania kompetencji mają możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych/wewnętrznych oraz zdobyć dofinansowanie na studia podyplomowe/kursy. Pracownicy mają również możliwość brania udziału w szeregu rekrutacji wewnętrznych czy udziału w projektach.

grupa neuca praca opinie

W Grupie NEUCA prowadzimy dedykowany studentom, roczny projekt rozwojowy - Projekt Udana Kariera. Poza tym oferujemy również praktyki, które są bezpłatne oraz staże, które dają konkretne czynności do wykonania (odpowiedzialność) oraz wynagrodzenie. Wielu studentów uczestniczących w Projekcie Udana Kariera bądź odbywających praktyki/staże staje się naszymi pracownikami etatowymi.

grupa neuca praca opinie

Rekrutacja krok po kroku w Grupie NEUCA

1
Aplikacja. Pracownik Działu HR oceni Twoją aplikację pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi w ofercie. Z kandydatami spełniającymi w największym stopniu nasze oczekiwania, skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, która jest pierwszym etapem rekrutacji.
2
Rozmowa rekrutacyjna. Podczas rozmowy będziesz mieć okazję nie tylko na zaprezentowanie swojej osoby, ale też na dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami oraz zadanie pytań dotyczących pracy na danym stanowisku.
3
Testy/spotkanie z przełożonym. Trzecim etapem rekrutacji jest, w zależności od typu stanowiska, rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym, bądź udział w Assessment Centre (Ośrodek Oceny). Podczas Assessment Centre, prowadzonego zgodnie z najwyższymi standardami, w obiektywny sposób przeszkoleni asesorzy ocenią Twoje kompetencje.
4
Przedstawienie warunków zatrudnienia. Po pozytywnym „przejściu” wszystkich etapów rekrutacji czeka Cię rozmowa na temat warunków zatrudnienia. Niezależnie od wyników rekrutacji, w przeciągu 2 tygodni od rozmowy lub Assessment Centre otrzymasz informację zwrotną.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Grupie NEUCA?

Na rozmowie rekrutacyjnej zweryfikujemy Twoje doświadczenie, umiejętności i kompetencje niezbędne do pracy na danym stanowisku.
Ze względu na to, że jesteśmy polską firmą, rozmowa odbywa się w języku polskim. Rozmowę prowadzi menedżer obszaru wraz z dedykowanym przedstawicielem działu personalnego.
Co do zasady nie wymagamy zabierania ze sobą czegokolwiek na rozmowę. Wyjątkiem są sytuacje w których częścią procesu rekrutacji jest wykonanie zadania np. prezentacji/analizy etc. Wówczas podczas zaproszenia na spotkanie, prosimy o zabranie materiałów na rozmowę.
Proces rekrutacji jest projektowany pod konkretny profil kandydata, którego aktualnie poszukujemy.

Oferty pracy Grupy NEUCA, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Martyna Michałowska

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju personelu

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Grupie NEUCA? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 70

Pracowałeś w Grupie NEUCA?

Podziel się opinią poniżej.