Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Pfizer Opinie

Pfizer Polska

Farmaceutyka / Warszawa

Praca w Pfizer - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  W Pfizer zajmujemy się badaniami biomedycznymi, na które przeznaczamy ok. 7 mld dolarów rocznie. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Nasze produkty są dostępne w ponad 150 krajach – 9 z 50 najczęściej przepisywanych na świecie leków to właśnie preparaty Pfizer.

 • Pfizer lubi dzielić się wiedzą

  Koncentrujemy się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale dzielimy się również wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzimy szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażujemy się w realizację programów profilaktycznych. Wierzymy, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji.

Za co pracownicy cenią Pfizer?

Duże możliwości rozwoju

Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia

Odpowiedzialność i samodzielność

Innowacyjne podejście do form dotarcia do klienta

Szanse na role regionalne, czasowe oddelegowania i pracę w zespołach projektowych

Pfizer - atmosfera, benefity, rozwój

 • Kulturę organizacyjną Pfizer charakteryzuje pojęcie „własności”. Dzięki niej podejmujemy działania na rzecz naszej kariery i firmy. To my i nasza kultura organizacyjna dajemy Pfizer przewagę konkurencyjną. Ona również skłania nas do zaangażowania się w otwarty dialog, który nazywamy Straight Talk i zachęca, aby cenić różnorodność i traktować się wzajemnie z szacunkiem. Za jej sprawą realizujemy obietnicę daną pacjentom i osiągamy nasz cel: bycie wiodącą, innowacyjną firmą biofarmaceutyczną.

  Każdego roku odbywa się spotkanie wszystkich pracowników połączone z galą Super Pfizer, podczas której przyznajemy nagrody dla pracowników za ich osiągnięcia w różnych kategoriach. Przyznajemy również nagrody jubileuszowe za staż pracy. Organizujemy spotkania cykliczne pracowników sprzedaży, Dzień Kultury organizacyjnej, Dzień Diversity&Inclusion, Dzień Wolontariatu, integracyjno-szkoleniowe wyjazdy działowe, jak również wiele akcji prozdrowotnych, biegi, mecze etc.
 • Wynagrodzenie składa się z pensji zasadniczej oraz premii rocznej lub kwartalnej w zależności od stanowiska i regulaminu. Premia zależna jest od wyników indywidualnych i wyników poszczególnych jednostek biznesowych. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od doświadczenia, kompetencji i umiejętności. Wyceniając stanowisko bierzemy pod uwagę wiele czynników: m.in. doświadczenie, wykształcenie, umiejętności czy dopasowanie do profilu stanowiska. Ważne są dla nas oczekiwania kandydata, bo zależy nam, aby pensje były motywujące i konkurencyjne.

  Oferujemy różne formy zatrudnienia, ale preferujemy umowę o pracę. Pracownicy mają możliwość pracy z domu zgodnie z obowiązującą procedurą.Po okresie próbnym istnieje możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony lub określony w zależności od potrzeb biznesowych i jakości współpracy.
 • Naszym pracownikom oferujemy benefity takie jak:

  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość korzystania z karty Multisport,
  • codziennie świeże owoce,
  • prezenty na święta,
  • elastyczny czas pracy,
  • opcje na akcje dla osób na kluczowych stanowiskach.


  Ponadto organizujemy spotkania edukacyjne dla pracowników o różnej tematyce, np. akademia bezpiecznej jazdy, profilaktyka chorób, szkolenia z pierwszej pomocy, dzień edukacji o niepełnosprawnościach, akcja zdrowy kręgosłup itp.
 • W Pfizer masz możliwość szybkiego zdobywania wiedzy i doświadczenia w codziennej pracy, jak również możliwość wymiany doświadczeń w pracy w różnorodnych zespołach projektowych. Dzięki strukturze matrycowej, każdy ma szansę na współpracę międzynarodową. Pracownicy mają dużą samodzielność i odpowiedzialność.

  Każdy departament dysponuje swoim budżetem szkoleniowym i realizuje szkolenia dla pracowników biura oraz przedstawicieli w zależności od indywidualnych potrzeb biznesowych i rozwojowych. Dysponujemy własnym portalem szkoleniowym, oferujemy liczne szkolenia e-learningowe oraz program mentoringu.

  Ścieżki rozwoju zależne są od specyfiki stanowiska, oferujemy możliwość rozwoju w strukturze poziomej i pionowej, oferujemy czasowe oddelegowania na inne stanowiska w ramach organizacji lokalnej jak i międzynarodowej.

Rekrutacja krok po kroku w Pfizer

 • Przygotuj aktualne cv i list motywacyjny w wymaganym w ogłoszeniu języku i wyślij swoją aplikację przez globalny system rekrutacyjny lub przez lokalne portale pracy.

 • Pracownik działu HR (Talent Acquisition) dokona selekcji aplikacji i weryfikacji pod kątem wymaganego doświadczenia, kompetencji, umiejętności etc. Jeśli Twoja aplikacja będzie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

 • Rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się w siedzibie naszej firmy lub telefonicznie. Pierwszą rozmowę zazwyczaj przeprowadza pracownik działu HR (Talent Acquisition).

 • Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna z menadżerem zatrudniającym czyli Twoim potencjalnym bezpośrednim przełożonym.

 • W zależności od rodzaju stanowiska, możesz być zaproszony dodatkowo na rozmowę z menadżerem drugiego szczebla i/lub część praktyczną np. business case.

 • Po pomyślnym zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji, zapada decyzja o wyborze kandydata, któremu złożymy ofertę pracy.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Pfizer?

 • W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zostaniesz poproszony o przedstawienie swoich kompetencji i dotychczasowych doświadczeń zawodowych.

 • Proces rekrutacji może potrwać kilka tygodni, gdyż jest to czas poświęcony na staranne dobranie pracowników, którzy będą w przyszłości rozwijać się w strukturach naszej firmy.

 • Chcemy pozyskać pracowników, którzy mają wysoką motywację do działania, jak również są przygotowani na proces ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 • Cenimy elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian.

Praca w Pfizer - opinie pracowników:

„Nigdy wcześniej nie pracowałam w dużej korporacji. Czy bałam się rozpocząć pracę w Pfizer? Oczywiście! Obawy minęły jednak już pierwszego dnia po przekroczeniu progu firmy. Ludzie, których poznałam od razu dali mi poczuć panującą tu, przyjazną atmosferę. Kultura pracy w Pfizer jest na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy wobec siebie szczerzy, otwarci i pomocni. Mój bezpośredni przełożony bardzo mnie wspiera i inwestuje w mój rozwój. Zauważa obszary, które chcę rozwijać i stwarza do tego możliwości. Realizuję tu swoje zawodowe marzenia.” Magda Rydzińska – Senior Multichannel Communication Specialist

„Praca w Pfizer to dla mnie przede wszystkim możliwość ciągłego rozwoju i realizacji zawodowych aspiracji. Jestem w firmie od trzech lat i czuję, że nieustannie zdobywam wiedzę, nowe doświadczenia, a codzienna praca daje mi dużo satysfakcji. W firmie bardzo doceniam work-life balance, który w naturalny sposób mogę zachować, otwartość mojego Managera, relacje w moim Zespole i mnogość projektów, do których mogę dołączyć. Pfizer to także ekspozycja na współpracę międzynarodową, która daje okazję zdobycia doświadczenia w pracy w globalnym zespole.” Ewelina Kadaj Lipka - Medical Quality Oversight Manager

„Praca w Pfizer daje możliwość rozwoju i realną szansę na awans. Zaczynałem od stanowiska analitycznego Inventory Planning Specialist. Miałem możliwość zdobywania wiedzy z różnych obszarów firmy, a także uczestniczyłem w licznych szkoleniach. Po zaledwie 3 latach od zatrudnienia w Pfizer, objąłem stanowisko Manager Business Operations&Channels w dziale Onkologii, w którym aktualnie pracuję.” Andrzej Stefaniuk – Manager Business Operations&Channels

„W firmie Pfizer pracuję od trzech lat. To co najbardziej cenię sobie w pracy w Pfizer, to przede wszystkim świetni i pełni pozytywnej energii ludzie, z którymi współpracuję. Pełna wsparcia, ale jednocześnie skoncentrowana na działaniu atmosfera, różnorodność zadań oraz współpraca w międzynarodowym środowisku sprawiają, że można tu rozwijać swoje umiejętności każdego dnia.” Aleksandra Rogalska – Sr Business Analytics&Insight Analyst

Oferty pracy Pfizer, na które możesz zaaplikować:

Sylwia Bielecka

Talent Acquisition Manager CEE
Sylwia Bielecka

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Pfizer? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0