Coloplast Business Centre Sp. z o.o.

Coloplast Business Centre Sp. z o.o.

Zdrowie
Duża
 1. Coloplast Business Centre Sp. z o.o.

Praca w Coloplast – Wszystko, co musisz wiedzieć

Profil firmy

Profil firmy

Coloplast opracowuje produkty i dostarcza usługi ułatwiające życie osobom z dolegliwościami o bardzo osobistym charakterze. W Coloplast Business Centre świadczymy wsparcie z zakresu księgowości, IT, administracji zamówień, dokumentacji medycznej czy marketingu. Szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości.

 

Wspierając codzienną pracę Coloplast na całym świecie, czynimy łatwiejszym życie naszych pacjentów.

Praca w Coloplast

Zachęcamy naszych pracowników do kreowania siebie, szukania nowych ścieżek, o których wcześniej nawet by nie śnili i sprawiamy, żeby stało się to realne. A wszystko to w bardzo rodzinnej i przyjaznej atmosferze, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

Zostań częścią naszego centrum, dołącz do firmy uznanej za the Most beLOVEd SSC in Szczecin w 2018 roku!

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Sukcesy Coloplast

The Most beLOVEd SSC/ BSC in Szczecin 2018

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Szczecin w kategorii Usług Nowoczesnych 2018

Nagroda „Gazela 2018” w 19. edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm organizowanego przez Puls Biznesu

Trzykrotna nominacja do CEE Shared Services and Outsourcing Awards w kategorii SSC roku

Nagroda w konkursie „Pracodawca Roku” w kategorii największych przedsiębiorstw w regionie organizowanym przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości (2019)

Laureat “Diamentów Forbesa” 2020

Kariera w Coloplast – benefity, sylwetka kandydata

Tak, Coloplast jest korporacją 😊 ale o szczególnej atmosferze, z której słyniemy na rynku. Można ją nazwać określeniem „Family Feeling”, co znaczy, że stanowimy jedną dużą rodzinę. Brzmi górnolotnie? Może dla niektórych. Dla nas znaczy to tyle, że się szanujemy, traktujemy po partnersku, celebrujemy wspólnie sukcesy i różne okazje typu urodziny, rocznice, awanse itp. Nie mamy „dress code’u” i wszyscy jesteśmy ze sobą na „Ty”, niezależnie od wieku, stażu czy stanowiska jakie zajmujemy. Jemy wspólnie lunch’e lub chociaż pijemy razem kawę 😊 pomagamy sobie i się wspieramy, a nie rywalizujemy ze sobą. Pytamy co u kogo słychać, bo… najzwyczajniej w świecie się lubimy 😊

 

Pracujemy w firmie Coloplast, ponieważ chcemy zmieniać życie naszych użytkowników. Niezależnie od tego, czy projektujemy instrukcje użytkowania, zapewniamy doskonałe wsparcie sprzedaży czy zajmujemy się pełną księgowością, jesteśmy tutaj, ponieważ nam zależy. A wszystko budujemy na stabilnych i niezmiennych fundamentach, jakimi są nasze wartości:

Bliskość… by lepiej rozumieć potrzeby innych

Pasja… by wprowadzać realne zmiany i czynić życie innych lepszym

Szacunek i odpowiedzialność… by prowadziły nas na co dzień.

 

W Coloplast pracownicy korzystają z takich benefitów jak:

 • orywatna opieka medyczna Medicover (pracownik + członkowie rodziny),
 • karta rekreacyjno-sportowa Fitprofit lub karta Calypso (do obu opcji można dołączyć osobę towarzyszącą),
 • dofinansowanie do komunikacji miejskiej,
 • miejsca parkingowe w biurowcu,
 • dofinansowanie do posiłków – karta restauracyjna Edenred,
 • ubezpieczenie grupowe,
 • dofinansowanie do okularów,
 • wczasy pod gruszą,
 • karty świąteczne,
 • okazjonalna pula biletów do kina,
 • świeże owoce i warzywa raz w tygodniu,
 • w zależności od zespołu możliwość pracy z domu oraz rozpoczęcia pracy w elastycznych godzinach,
 • zniżka na kursy językowe.

 

 

Siedziba Coloplast mieści się w biurowcu Piastów Office Center, który jest biurowcem klasy A oferującym powierzchnie biurowe najwyższej jakości. W bliskim sąsiedztwie znajdują się dworce PKP, PKS oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej. Piastów Office Center położony jest obok największej arterii Szczecina, przy jednej z głównych dróg miasta, co pozwala na łatwe dotarcie wszystkim odwiedzającym z Polski oraz zagranicy.

 

Pracownicy Coloplast mogą korzystać z wielu udognień stworzonych w naszej przestrzeni biurowej, które zostały specjalnie dla nich przgotowane m. in. klimatyzowane pomieszczenia, relaxing room, w pełni wyposażona kuchnia czy też biurka z regulowaną wysokością. Na terenie kompleksu biurowego znajduje się wiele dodatkowych udogodnień takich jak: restauracja, kafeteria, siłownia, usługi medyczne, bankomat oraz rowery miejskie.

 

Coloplast dba o rozwój pracowników na wielu płaszczyznach. Staramy się zapewnić pracownikom dostęp do szkoleń i kursów nie tylko z zakresu wykonywanej pracy, ale dajemy także możliwość podnoszenia kwalifikacji z innych obszarów, by móc następnie rozwijać ich w innych działach naszej firmy. Funkcję tę spełnia Coloplast Academy. Jest to pakiet uniwersalnych szkoleń wewnętrznych dla pracowników, m.in. z efektywnej komunikacji, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, dawania i przyjmowania feedbacku, zarządzania projektami lub też z zaawansowanych funkcji programów pakietu MS Office. Są także profilowane cykle szkoleń dla chętnych, np. IT Academy, Accounting Academy oraz Marketing Academy.

 

Firma Coloplast zaprojektowała również unikalny program szkoleń wewnętrznych w systemie blended-learning, gwarantujący szybkie zapoznanie się pracownika z firmą oraz jej standardami i zasadami (m. in. za pomocą e-learningów).

 

Pomagamy naszym pracownikom „rosnąć wraz z organizacją”, dlatego dajemy im możliwości awansu pionowego lub poziomego (w ramach swojego teamu lub w innych departamentach). Możemy pochwalić się wysokim współczynnikiem przejść wewnętrznych – 25% wszystkich naszych rekrutacji zamykamy kandydatami z wewnątrz organizacji. Co znaczy, że dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju w innych działach, zgodnie z naszą ulubioną zasadą - „Create yourself!”. 

 

 

Firma Coloplast jest otwarta na osoby młode, które stawiają swoje pierwsze kroki w karierze. Zespoły administracyjne oraz księgowe w naszym centrum mają w swoich strukturach stanowiska niewymagające doświadczenia, a jedynym wymogiem jest znajomość języka angielskiego oraz, w przypadku części pozycji, studia kierunkowe.

 

Nowy pracownik Coloplast, który dopiero zdobywa pierwsze doświadczenia zawodowe, ma możliwość czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów z zespołu oraz rozwijać swoje kompetencje dzięki proponowanym w naszej firmie szkoleniom oraz akademiom złożonym z serii spotkań (np. Akademia IT, Akademia Księgowości, Akademia Marketingu).

 

W Coloplast podejmujemy się wielu działań z obszaru CSR.

 

Akcje charytatywne. Wśród naszych pracowników aktywnie działa grupa wolontariacka (Voluntary Group), organizująca regularne akcje charytatywne, jak np. „Szlachetna Paczka”, coroczne zbieranie funduszy na wsparcie wybranej osoby potrzebującej, rodziny lub organizacji, wyprzedaż sprzętu IT (z której środki są przeznaczone na cele społeczne). Poza zbieraniem funduszy, pomagamy także „własnymi rękoma” np. poprzez akcję „Helping Hands”, w której oferujemy swój czas innym. W ramach tej akcji malowaliśmy pokoje w lokalnej placówce opiekuńczo-wychowawczej, innym razem grupą pracowników spędziliśmy wieczór w Domu Kombatanta grając w gry planszowe z seniorami. Razem z fundacją „Ubrania do Oddania” nasi pracownicy zbierali ubrania, których nie używają, które następnie zostały przeliczone z kg na PLN. Na rozpoczęcie roku szkolnego przygotowaliśmy podopiecznym Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie 10 wyprawek szkolnych. Poza wsparciem osób potrzebujących, nasi pracownicy troszczą się również o zwierzęta. W Coloplast organizowane są regularnie zbiórki karmy, koców i akcesoriów niezbędnych schroniskom dla zwierząt. 

 

Edukowanie najmłodszych. W ramach atrakcji dla najmłodszych, co roku na jesień organizowane jest rzeźbienie w dyniach. Wydarzenie obejmuje takie atrakcje, jak wycinanie i malowanie dyni, malowanie twarzy czy zadania kreatywne dla dzieci. Dodatkowo będziemy organizować zimowe wypiekanie pierniczków.

 

Pro-ekologiczne działania. Coloplast jako firma świadoma ekologicznie została doceniona certyfikatem ISO 14001. W Coloplast Business Centre dbamy o segregację śmieci, umacniając dobre nawyki wśród pracowników. Aby szerzyć naszą ideę również poza miejscem pracy, wzięliśmy udział w akcji #trashtag, zbierając śmieci w okolicy Jeziora Głębokiego. Udało nam się uzbierać prawie 20 worków pełnych śmieci. Poza tym skwapliwie raportujemy ilość wydrukowanego papieru. Co roku pracownicy wraz z rodzinami mają możliwość uczestnictwa w akcji sadzenia drzew w leśnictwie Sosnowo. Akcja ma na celu oddanie naturze zużytych przez nas (w formie papieru) drzew, a także edukację młodych pokoleń dbałości o tereny zielone. Rocznie pracownicy Coloplast sadzą 300-400 nowych drzew, co stanowi minimum dwukrotność liczby drzew niezbędnych do zrekompensowania liczby zużytego papieru.

 

Promocja zdrowego stylu życia. Promujemy nawyki dnia codziennego, takie jak dojeżdżanie do pracy rowerem lub komunikacją miejską. W tym celu dofinansowujemy bilety ZDiTM, a nasz prezes, dając dobry przykład, dojeżdża do pracy rowerem lub w razie mniej sprzyjających warunków pogodowych – komunikacją miejską.

 

Przestrzeganie norm etycznych. Ważną zasadą naszej firmy jest przestrzeganie biznesowych norm etycznych zawartych w dokumencie „Coloplast BEST” (Coloplast Business Ethical Standards). Jedną z głównych zasad jest współpraca z firmami, które spełniają najwyższe standardy etycznego zachowania i produkują swoje towary w sposób nieszkodzący środowisku. Każdy pracownik, zleceniobiorca czy podwykonawca współpracujący z Coloplast, zobowiązuje się przestrzegać zasad określonych w „Coloplast BEST”. Jest to nasz Kodeks Postępowania, którym kierujemy się dążąc do doskonałości w etycznym prowadzeniu firmy. Co więcej, Coloplast ma globalną i niezależną infolinię ds. etyki, która umożliwia pracownikom i innym osobom zgłaszanie naruszeń naszego Kodeksu Postępowania. 

 

Rekrutacja w Coloplast krok po kroku

To najczęściej tylko 4 proste kroki.

1
APLIKACJA.

 Znajdź intersującą Cię ofertę i zaaplikuj online. Pamiętaj, by załączyć CV w języku angielskim. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w ciągu 4 tygodni, prawdopodobnie Twoja aplikacja nie została uwzględniona w tym procesie rekrutacyjnym.

2
TELEFON OD REKRUTERA.

 Jeśli Twoja aplikacja przejdzie pomyślnie wstępną selekcję, skontaktujemy się z Tobą, by umówić krótką rozmowę telefoniczną.

3
ROZMOWA REKRUTACYJNA.

 Zaprosimy Cię do biura Coloplast na spotkanie, podczas którego poznasz rekrutera i team leadera działu, do którego aplikujesz. Możemy także przeprowadzić skype interview.

W przypadku niektórych procesów zostaniesz poproszony o wykonanie testów lub uczestnictwo w dodatkowej rozmowie kwalifikacyjnej.

 

4
OFERTA PRACY.

 Gratulacje! To właśnie Ciebie chcemy zaprosić do współpracy w Coloplast. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by przedstawić Ci warunki zatrudnienia oraz zaprosić na podpisanie dokumentów. Prawda, że proste? 😊

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Coloplast?

Stres jest reakcją, która bardzo często pojawia się u kandydatów przed ważnymi wydarzeniami takim jak np. rozmowa kwalifikacyjna. Istnieje wiele technik radzenia sobie z takim napięciem. Nie zapomnij o paru podstawowych zasadach a na pewno wypadniesz świetnie!

Przygotuj się do rozmowy.

 Aby poczuć się pewnie przed rozmową, zastanów się nad pytaniami, które mogą się pojawić podczas spotkania. Oswój się z odpowiedziami i je przećwicz. Wiedza na temat przyszłego pracodawcy może okazać się również mile widziana a przede wszystkim pozwoli Ci czuć się pewniej.

Pracuj nad swoim wizerunkiem.

 Kultura osobista, pogodne usposobienie oraz pewność siebie pomogą Ci zbudować profesjonalny wizerunek. Pamiętaj, pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz.

Odpocznij dzień przed rozmową.

 Postaraj się znaleźć czas na relaks i odprężenie dzień przed zaplanowaną rozmową kwalifikacyjną. Świeży umysł pozwoli Ci zaprezentować się jeszcze lepiej.

Weź głęboki oddech, postaraj się opanować emocje i uśmiechnij się.

 W końcu wyselekcjonowaliśmy Cię z grona kilkunastu innych kandydatów i zaprosiliśmy do naszego biura, ponieważ chcemy się lepiej poznać 

Staw czoła stresowi.

 Pamiętaj, że ze stresem można najlepiej walczyć, stawiając mu czoła. Jeśli borykasz się z takim problemem, najlepszą metodą będzie oswojenie się z trudnymi okolicznościami, jakie towarzyszą poszukiwaniu pracy. Umawiaj się więc na rozmowy kwalifikacyjne, a na pewno pokonasz swój lęk.

Oferty pracy w Coloplast, na które możesz aplikować

Coloplast – Kontakt do firmy

Monika Przybysz

Recruitment Coordinator

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Coloplast? Napisz do mnie.

LinkedIn

Tomasz Przybylski

Junior Recruitment Specialist

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Coloplast? Napisz do mnie.

LinkedIn

Joanna Jaszewska

Recruitment Specialist

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Coloplast? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.4 9

Masz opinię o pracy w Coloplast?

Podziel się nią na forum poniżej