1. XSolve

Praca w XSolve - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Działamy na międzynarodowym rynku usług IT od 2004 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 160 projektów dla klientów od Nowego Jorku przez Paryż po Dubaj. Przy wspólnej pracy ponad 80 osób, z których wiedzy i doświadczenia korzystamy na co dzień, tworzymy wysokiej jakości aplikacje webowe czerpiąc z filozofii zwinnego zarządzania.

Co wyróżnia XSolve?

Jesteśmy zgranym zespołem developerów, który tworzy przemyślane rozwiązania. Łączymy świetny backend z doskonałym usability. Nasza filozofia to ciągły rozwój, szkolenie się i uczenie innych. Wierzymy w Agile, kochamy Open Source. Z naszych usług skorzystali m.in.: BlaBlaCar, Holiday Taxis, Corel, Harvard Business Review, ING, TVN, Tauron.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej XSolve

Ponad 12 lat doświadczenia.

164 przeprowadzone projekty.

25 certyfikatów Professional Scrum Master.

Kariera w XSolve - zarobki, benefity, możliwości dla studentów

Naszym kandydatom oferujemy przejrzyste warunki wynagradzania. Już w ogłoszeniu znajdziesz informacje o swoich potencjalnych zarobkach. Wszystko zależy od lokalizacji, do której aplikujesz oraz Twojego doświadczenia, ale nie bój się negocjować! :) U nas możesz sobie wybrać formę współpracy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie - jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości. Przykładowe wynagrodzenia to:

JavaScript Developer
Warszawa
medium: 7 000 – 11 000 PLN net (B2B)
Gliwice
medium: 6 000 – 9 000 PLN net (B2B)

PHP Developer
Warszawa
medium: 6 000 – 9 000 PLN net (B2B)
senior: 9 000 – 13 000 PLN net (B2B)
Gliwice
medium: 5 000 – 7 500 PLN net (B2B)
senior: 7 500 – 11 000 PLN net (B2B)

QA Engineer
Warszawa
medium: 6 500 – 10 000 PLN net (B2B)
senior: 10 000 – 14 500 PLN net (B2B)
Gliwice
medium: 5 500 – 8 500 PLN net (B2B)
senior: 8 500 – 12 000 PLN net (B2B)

QA Business Analyst
Warszawa
medium: 6 000 – 9 000 PLN net (B2B)
senior: 9 000 – 13 000 PLN net (B2B)
Gliwice
medium: 5 000 – 7 500 PLN net (B2B)
senior: 7 500 – 11 000 PLN net (B2B)

Frontend Developer
Warszawa
medium: 6 000 - 9 200 PLN net (B2B)
senior: 9 200 - 13 300 PLN net (B2B)
Gliwice
medium: 5 000 – 7 700 PLN net (B2B)
senior: 7 700 – 11 100 PLN net (B2B)

JAVA Developer
Gliwice
medium: 6 000 – 9 000 PLN net (B2B)
senior: 9 000 – 13 000 PLN net (B2B)

Przede wszystkim zależy nam na tym, by móc realizować swoje pasje i po prostu czuć się tu dobrze. W ramach benefitów oferujemy więc Ci:

  • Budżet rozwojowy
  • Płatny urlop przy umowie b2b
  • Wyjazdy na konferencje, wydarzenia branżowe
  • Premię roczną uzależnioną od wyników finansowych firmy
  • Kafeteryjny system benefitów (w tym opieka medyczna, lekcje języka angielskiego, MultiSport, wydarzenia kulturalne)
  • Aneks kuchenny do Twojej dyspozycji wraz z nielimitowaną kawą i herbatą
  • Świeże owoce w każdy poniedziałek, obiady w każdy czwartek
  • Piłkarzyki, dostęp do naszej kawiarni, baru, sali kinowej, pokojów relaksu
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia, drinki z XSolve i Playa Party

 

 

Chociaż nie jesteśmy już start-up'em, udało nam się zachować start-up'ową kulturę organizacji :) Pracujemy w open space, co sprzyja integracji oraz znacznie ułatwia komunikację i współpracę.

 

W naszej kulturze brak korporacyjnych zasad, jesteśmy elastyczni i dajemy naszym pracownikom duży zakres swobody. Dbamy o to, by w ciągu dnia znajdowali chwilę czasu na relaks. Mogą odprężyć się podczas gry w piłkarzyki czy postrzelać z nerf'ów :) Przede wszystkim jednak swoboda ta znajduje swoje odzwierciedlenie w dużym zakresie decyzyjności, jaką ma każdy pracownik. Mamy tutaj płaską strukturę oraz samozarządzające się zespoły, co uczy naszych pracowników odpowiedzialności oraz jest wyrazem naszego zaufania do nich.

 

Bardzo ważny jest dla nas proces wymiany wiedzy w zespole. Każdy jego członek może liczyć na wsparcie ze strony innych pracowników, jeśli tylko go potrzebuje. To również sprzyja budowaniu silnych i zgranych zespołów.

 

Często organizujemy wewnętrzne inicjatywy, takie jak wyjazdy integracyjne, obiady czwartkowe, wspólne wypady na piwo. Zależy nam na budowaniu trwałych i dobrych relacji między pracownikami w XSolve.

 

 

Jedną z naszych podstawowych wartości jest ciągły rozwój. Oto, w jaki sposób udaje nam się ją realizować:

 

Indywidualny budżet szkoleniowy dla każdego pracownika.

Każdy pracownik otrzymuje roczną pulę pieniężną, którą może dysponować według własnego uznania. Sam decydujesz, na jaką formę rozwoju chcesz ją przeznaczyć. Może być to zarówno kurs specjalistyczny, jak i wyjazd na konferencje lub studia podyplomowe.

 

Indywidualnie dobrana ścieżka kariery. Wierzymy, że realizując zadania, które Cię interesują, możesz osiągnąć więcej. Dajemy Ci więc możliwość zmiany projektu, czy technologii, w sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

 

Bezpłatne warsztaty i szkolenia wewnętrzne. Organizujemy cykliczne inicjatywy rozwojowe, jak np. Xlaby czy Agile Hacki, podczas których możesz zdobywać nową wiedzę od swoich kolegów, ale też i dzielić się własnymi praktykami!

 

Chaptery tematyczne, piątki z XSolve. Nasze zespoły organizują cykliczne spotkania tematyczne, podczas których dyskutują na temat najnowszych technologii, dzielą się swoimi pomysłami, ale też chwalą ciekawymi rozwiązaniami, jakie udało im się ostatnio wypracować w projekcie. :)

 

Bazy wiedzy. Ciągła wymiana wiedzy jest dla nas czymś tak naturalnym, jak oddychanie. :) Dzieje się to więc nieustannie za pomocą naszych baz danych na Confluence, BaseCamp, czy też podczas spontanicznych dyskusji na Slacku. :) Przeczytałeś ciekawy artykuł? Znalazłeś promocję na nowy e-book? Nie krępuj się podzielić nim z kolegami z pracy! :)

 

 

Rekrutacja w XSolve krok po kroku

1
Analiza CV. W pierwszej kolejności przeanalizujemy Twoją aplikację pod kątem wymagań zawartych w ogłoszeniu. Następnie skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, by ustalić z Tobą dalsze kroki w rekrutacji :) Otrzymasz od nas wiadomość bez względu na charakter naszej decyzji.
2
Rozmowa z nami. Kolejnym etapem jest rozmowa z nami lub zadanie rekrutacyjne (wybór należy do Ciebie). Spotkanie może odbyć się u nas w biurze lub zdalnie i będzie dotyczyło Twojego doświadczenia zawodowego. Przede wszystkim jednak, jest to okazja dla Ciebie, byś mógł poznać nas lepiej i zadać wszelkie nurtujące Cię pytania o prowadzone przez nas projekty oraz charakter naszej codziennej pracy.
3
Zadanie rekrutacyjne. Jeśli rozmowa pójdzie dobrze, poprosimy Cię o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Na jego wykonanie przewidujemy 7 dni kalendarzowych. Następnie przeanalizuje je jeden z naszych Specjalistów i otrzymasz od nas Arkusz ze szczegółową informacją zwrotną.
4
Drugie spotkanie. Przedostatnim etapem jest rozmowa z Head of People lub Head of Engineering. Czasami zapraszamy też innych członków zespołu, z którymi będziesz miał okazję współpracować. Chcemy Cię lepiej poznać i ostatecznie zweryfikować, czy Twoje oczekiwania są zbieżne z naszymi. :)
5
Decyzja.Teraz już pozostaje tylko ostateczna decyzja i określenie warunków współpracy! :)

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w XSolve?

Spotkanie rekrutacyjne z nami to nie tylko rozmowa o Twoim doświadczeniu, ale też okazja by poznać nas bliżej! Nie bój się więc pytać nas o realizowane projekty, chętnie też oprowadzimy Cię po naszym biurze. :)
Kolejność etapów może się trochę różnić od tego przedstawionego powyżej. To od Ciebie zależy, czy najpierw wolisz się spotkać z nami w biurze, czy rozwiązać zadanie rekrutacyjne.
Na pierwszym spotkaniu obecna jest przynajmniej jedna osoba, której zadaniem jest sprawdzenie Twojej wiedzy merytorycznej. Warto więc przed spotkaniem zrobić sobie małą powtórkę na temat technologii zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Oferty pracy XSolve, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Magdalena Plasun

Candidate Care Specialist

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w XSolve? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.9 10

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracy w XSolve?

Dodaj komentarz poniżej.