1. Sygnity

Praca w Sygnity - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy obecni na polskim rynku IT od 25 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu łatwiej nam zrozumieć potrzeby klientów i branż, z których pochodzą. Wiemy, że jednym z najcenniejszych zasobów jest czas, dlatego szybko przystosowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości.

Co wyróżnia Sygnity?

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych ekspertów oraz rozwiązań IT. Dysponujemy kompetencjami, które pozwalają nam nie tylko odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, ale też wyprzedzać ich oczekiwania. Naszymi partnerami biznesowymi są np.: HP, IBM, SAP, DELL, CISCO, ORACLE czy Microsoft.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Sygnity bliżej!

Od 1991 roku zrealizowaliśmy ponad 8000 projektów!

W 1995 r. jako jedna z pierwszych firm informatycznych byliśmy notowani na GPW w Warszawie.

Powstaliśmy z połączenia ComputerLandu i Grupy Emax.

Kariera w Sygnity - atmosfera, benefity, możliwości rozwoju

W naszych zespołach najbardziej cenimy proaktywność i inicjatywę. Umożliwiamy pracownikom wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań. Tworzymy kulturę pracy zespołowej wśród otwartych, kreatywnych i życzliwych ludzi. W Sygnity będziesz miał możliwość realizacji ambitnych zadań. Pracujemy nad różnorodnymi, ciekawymi i kompleksowymi wdrożeniami IT w kluczowych sektorach gospodarki. Dlatego nasi pracownicy mają zdobywania doświadczenia przy realizacji innowacyjnych i technologicznie zaawansowanych projektów.

 

Wszyscy pracownicy Sygnity mogą skorzystać z dedykowanego pakietu świadczeń:

  • karta MultiBenefit i szeroki dostęp do platformy My Benefit,
  • prywatna opieka medyczna, której zakres pracownik dostosowuje do własnych potrzeb,
  • pożyczki mieszkaniowe i zapomogi,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • ubezpieczenie na życie z możliwością wyboru jednego z pięciu wariantów ubezpieczenia,
  • specjalna oferta Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego dedykowana pracownikom, współpracownikom oraz członkom ich rodziny.
Naszym pracownikom zapewniamy:

  • specjalistyczne szkolenia IT (m.in. metodologia i języki programowania, najnowsze produkty IT i narzędzia zewnętrznych dostawców),
  • szkolenia z zakresu kompetencji miękkich (m.in. prezentacje i wystąpienia publiczne, kreatywność, negocjacje i umiejętności sprzedażowe).


Duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności zarządzania projektami i poznanie metodyk projektowych takich jak: Agile PM czy Prince2. Dzięki pracy w Sygnity, będziesz mógł brać udział w różnorodnych projektach co pomoże Ci rozwinąć Twoje kompetencje i umiejętności. Nasi pracownicy mają również możliwość uczestniczenia w szkoleniach oferowanych przez naszych partnerów biznesowych (m.in. Microsoft, IMB, HP, CISCO, ORACLE, SAP, DELL).

Rekrutacja krok po kroku w Sygnity

1
Aplikacja na wybraną ofertę pracy lub stażu. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Kariera. Możesz również wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@sygnity.pl lub staze@sygnity.pl.
2
Rozmowa telefoniczna z rekruterem. Porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach. Zweryfikujemy wstępnie Twoją znajomość technologii wymaganych na danym stanowisku.
3
Spotkanie z rekruterem i menedżerem. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twojej motywacji do dołączenia do Sygnity oraz Twoich największych sukcesach zawodowych. Zapytamy w jakich obszarach chciałbyś się dalej rozwijać. W przypadku wybranych stanowisk organizujemy sesję Assessment Center.
4
Złożenie oferty pracy lub stażu. Jeżeli pozytywnie przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji, złożymy Ci ofertę pracy lub stażu. Przedstawimy Ci również oferowane przez nas warunki, a następnie wspólnie ustalimy termin Twojego pierwszego dnia w Sygnity.

Oferty pracy Sygnity, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Dominika Derda

Specjalista ds. Rekrutacji

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w Sygnity.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.3 4

Pracowałeś w Sygnity?

Podziel się opinią poniżej.