SpyroSoft

SpyroSoft

IT
Średnia
 1. SpyroSoft

Praca w SpyroSoft — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Spyrosoft to autentyczna i nowoczesna firma zajmująca się inżynierią oprogramowania od 2016 roku. Pomagamy klientom przełożyć ich pomysły na rzeczywistość, rozpoznając ich problemy i tworząc skuteczne oraz przemyślane rozwiązania dla sektorów motoryzacyjnego, geospatial, industry 4.0, employee education i finansowego. 

 

Shaping technology, together

 

Do Spyrosoft trafiliśmy z wielu różnych miejsc, bo łączy nas entuzjazm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dopóki nie upewnimy się, że doskonale zaprojektowane i jeszcze lepiej zaimplementowane. W ten sposób się uczymy, a przeszkody szybko zamieniamy w kolejne sukcesy. Ufamy sobie na tyle, że po powrocie do domu po prostu odpoczywamy, a kolejny dzień zaczynamy od świeżych pomysłów i dobrej kawy. 😉

Jednak nie samą pracą człowiek żyje

Meet-upy technologiczne, szkolenia, wewnętrzne warsztaty, Community of Interest oraz Community of Practice to specjalne inicjatywy, stworzone od ekspertów dla ekspertów. Staramy się, by każdy mógł skorzystać z wiedzy współpracowników lub się nią podzielić w roli mentora lub prelegenta. Co miesiąc organizujemy Monthly Catch-up, żeby upewnić się, że wszyscy są na bieżąco z wydarzeniami z życia firmy. 

 

Więcej o Spyrosoft znajdziesz na stronie: www.spyro-soft.com

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

SpyroSoft w liczbach

Ponad 450 osób

60% pracowników z polecenia

Rotacja poniżej 5%

Kariera w SpyroSoft — atmosfera, benefity, zarobki, biura, rozwój, wartości

Jesteśmy firmą, której daleko do sformalizowanej atmosfery, tak częstej w dużych korporacjach.

 

Mimo szybkiego wzrostu i ok. 350 pracowników na pokładzie, nadal wszyscy dobrze się znamy i staramy się utrzymywać rodzinną atmosferę — tak, jak na samym początku po założeniu SpyroSoft.

 

Nie mamy co prawda casual friday, ale... przez cały tydzień nikt nie jest zobowiązany do żadnego oficjalnego dress code’u.

 

Jeśli do nas dołączysz, możesz oczekiwać następujących benefitów:

 

 • Praca zdalna jeden dzień w tygodniu,
 • Indywidualny program rozwoju pracowników — budżet szkoleniowy dla każdego pracownika,
 • Samodzielny wybór sprzętu, na którym będziesz pracować,
 • Indywidualne lekcje języka dla każdego,
 • Elastyczne godziny pracy,
 • Prywatna opieka medyczna,
 • Dofinansowanie do karty Multisport,
 • Pakiet relokacyjny (wsparcie finansowe lub służbowe mieszkanie na pierwszy miesiąc),
 • Nielimitowana ilość kawy, herbaty,
 • Dzień owocu dwa razy w tygodniu.

 

 

Stawiamy na sprawiedliwość finansową — zarobki są skorelowane bezpośrednio z doświadczeniem i umiejętnościami pracownika. Każde stanowisko ma określone widełki, które dostosowujemy do kandydata.

Wrocławskie biuro SpyroSoft znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pl. Teatralnym 8 we Wrocławiu, niedługo jednak będziemy przenosić się na pl. Nowy Targ, również w centrum Wrocławia (niedaleko Rynku). Biuro w Krakowie znajduje się przy ulicy Jana Dekerta 24, natomiast biuro białostockie przy ulicy Handlowej 6G.

 

 

 

Każdy pracownik ma przewidziany budżet szkoleniowy, który może wykorzystać przez cały rok na zajęcia językowe, udział w szkoleniach oraz konferencjach. Wysokość budżetu zależy od doświadczenia i stanowiska (od 2 do 4 tysięcy złotych rocznie).

 

Dodatkowo każdemu z pracowników technicznych pomaga w rozwoju kompetencji i planowaniu kariery Career Development Manager. Mamy również Line Managerów, którzy zarządzają zespołem CDM-ów. 

 

Mamy też oczywiście Project Managerów, odpowiadających za zadania projektowe i realizację celów projektowych. To daje nam trzy “dedykowane” osoby, których zadaniem jest wsparcie działań pracownika, zarówno w sprawach technicznych, jak i organizacyjnych oraz rozwojowych.

 

Udział w przedsięwzięciu z misją — chcemy być w awangardzie transformacji do gospodarki cyfrowej i jednocześnie nie tracić kontaktu z lokalnym środowiskiem.

 

Wpływ na rzeczywistość — wszyscy pracownicy są informowani o szczegółach działalności firmy, współdecydując o wielu kwestiach (np. wyborze lokalizacji biura).

 

Poczucie przynależności — ważna jest dla nas identyfikacja pracownika z firmą,  a także relacje z przełożonymi oraz współpracownikami.  

 

Rozwój zawodowy — możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach. 

 

Poczucie bezpieczeństwa — bezpieczeństwo bierze się z posiadania wiedzy o tym, co się dzieje w firmie. Informujemy  pracowników o wszystkich aspektach działalności, łącznie np. z finansowymi. SpyroSoft to firma stabilna, o świetnych wynikach finansowych, co gwarantuje stałość zatrudnienia w czasie.

 

Poczucie wolności i niezależności — oferujemy pracownikom możliwość pracy zdalnej oraz dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb (przychodzenie później jest ok, o ile zostaniesz tyle, ile potrzeba i wykonasz swoją pracę).

 

Indywidualne podejście do rozwoju kariery — wsparcie Career Development Managerów i Line Managerów.

Rekrutacja w SpyroSoft krok po kroku

1
Aplikacja.

Sprawdź nasze nowe oferty i zaaplikuj przez stronę Career albo bezpośrednio do nas – nie czekaj, aż rekruter znajdzie Ciebie i napisze do Ciebie na LinkedIn.

2
Screening.

Umawiamy się na screening – ma on na celu przedstawienie firmy oraz szczegółów pracy na danym stanowisku. Dopytamy również o oczekiwania  kandydata.

3
Rozmowa kwalifikacyjna.

Umówienie weryfikacji technicznej ze specjalistą (w przypadku pozytywnej weryfikacji rozmowa z Line Managerem i lub Project Managerem).

4
Decyzja.

W przypadku zarówno zatrudnienia jak i jego braku staramy się zawsze dostarczyć odpowiednią informację/feedback kandydatowi.

Rozmowa kwalifikacyjna w SpyroSoft — jak się przygotować?

Jeszcze raz przeanalizuj swoje dokumenty aplikacyjne – będzie Ci łatwiej opowiadać o doświadczeniu i umiejętnościach, które posiadasz. 

Z pewnością zapytamy Cię o oczekiwania dotyczące pracy, więc zastanów się np. jakie projekty chcesz realizować w ramach wybranego stanowiska. 

Poszukaj informacji o naszej firmie i o tym, czym się zajmujemy. 

Bądź przygotowany na to, że część rozmowy będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Przygotuj się pod kątem technicznym, ponieważ standardem w SpyroSoft jest weryfikacja techniczna prowadzona przez osobę techniczna po naszej stronie.

Oferty pracy w SpyroSoft, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Agata Orlik

Head of Recruitment at SpyroSoft

Chcesz zapytać o pracę w SpyroSoft? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.6 20

Podziel się opinią o pracy w SpyroSoft na forum poniżej