SpyroSoft

SpyroSoft

IT
Średnia
 1. SpyroSoft

Praca w SpyroSoft — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

SpyroSoft to wrocławska firma zajmująca się inżynierią oprogramowania, jeden z liderów wrocławskiego rynku technologicznego. Zatrudnia ok. 350 osób w 3 polskich miastach, jak też w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych – do tej skali firma doszła w ok. 2 lata od rozpoczęcia działalności.

 

Wyróżnia się tym, że zatrudnia  najlepszych specjalistów z branży, a na stanowiskach managerskich znajdziesz osoby wyłącznie z backgroundem technicznym – co pozwala idealnie zrozumieć potrzeby klientów jak i pracowników. Mimo bardzo szybkiego rozwoju w organizacji nadal najważniejszymi są: relacje wewnątrz firmy oraz budowanie atmosfery przyjaznej pracownikowi.

Jak pracujemy?

Nasze zespoły wspierają klientów na każdym etapie powstawania oprogramowania – od projektu interfejsu graficznego aż do utrzymania produktu.

 

Zgromadziliśmy na pokładzie ok. 350 specjalistów we Wrocławiu, Krakowie i Białymstoku.

Idealne CV do pracy w SpyroSoft przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

SpyroSoft w liczbach

Wzrost o 190 osób w 2018

60% pracowników z polecenia

Rotacja poniżej 5%

Kariera w SpyroSoft — atmosfera, benefity, zarobki, biura, rozwój, wartości

Jesteśmy firmą, której daleko do sformalizowanej atmosfery, tak częstej w dużych korporacjach.

 

Mimo szybkiego wzrostu i ok. 350 pracowników na pokładzie, nadal wszyscy dobrze się znamy i staramy się utrzymywać rodzinną atmosferę — tak, jak na samym początku po założeniu SpyroSoft.

 

Nie mamy co prawda casual friday, ale... przez cały tydzień nikt nie jest zobowiązany do żadnego oficjalnego dress code’u.

 

Jeśli do nas dołączysz, możesz oczekiwać następujących benefitów:

 

 • Praca zdalna jeden dzień w tygodniu,
 • Indywidualny program rozwoju pracowników — budżet szkoleniowy dla każdego pracownika,
 • Samodzielny wybór sprzętu, na którym będziesz pracować,
 • Indywidualne lekcje języka dla każdego,
 • Elastyczne godziny pracy,
 • Prywatna opieka medyczna,
 • Dofinansowanie do karty Multisport,
 • Pakiet relokacyjny (wsparcie finansowe lub służbowe mieszkanie na pierwszy miesiąc),
 • Nielimitowana ilość kawy, herbaty,
 • Dzień owocu dwa razy w tygodniu.

 

 

Stawiamy na sprawiedliwość finansową — zarobki są skorelowane bezpośrednio z doświadczeniem i umiejętnościami pracownika. Każde stanowisko ma określone widełki, które dostosowujemy do kandydata.

Wrocławskie biuro SpyroSoft znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pl. Teatralnym 8 we Wrocławiu, niedługo jednak będziemy przenosić się na pl. Nowy Targ, również w centrum Wrocławia (niedaleko Rynku). Biuro w Krakowie znajduje się przy ulicy Jana Dekerta 24, natomiast biuro białostockie przy ulicy Handlowej 6G.

 

 

 

Każdy pracownik ma przewidziany budżet szkoleniowy, który może wykorzystać przez cały rok na zajęcia językowe, udział w szkoleniach oraz konferencjach. Wysokość budżetu zależy od doświadczenia i stanowiska (od 2 do 4 tysięcy złotych rocznie).

 

Dodatkowo każdemu z pracowników technicznych pomaga w rozwoju kompetencji i planowaniu kariery Career Development Manager. Mamy również Line Managerów, którzy zarządzają zespołem CDM-ów. 

 

Mamy też oczywiście Project Managerów, odpowiadających za zadania projektowe i realizację celów projektowych. To daje nam trzy “dedykowane” osoby, których zadaniem jest wsparcie działań pracownika, zarówno w sprawach technicznych, jak i organizacyjnych oraz rozwojowych.

 

Udział w przedsięwzięciu z misją — chcemy być w awangardzie transformacji do gospodarki cyfrowej i jednocześnie nie tracić kontaktu z lokalnym środowiskiem.

 

Wpływ na rzeczywistość — wszyscy pracownicy są informowani o szczegółach działalności firmy, współdecydując o wielu kwestiach (np. wyborze lokalizacji biura).

 

Poczucie przynależności — ważna jest dla nas identyfikacja pracownika z firmą,  a także relacje z przełożonymi oraz współpracownikami.  

 

Rozwój zawodowy — możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach. 

 

Poczucie bezpieczeństwa — bezpieczeństwo bierze się z posiadania wiedzy o tym, co się dzieje w firmie. Informujemy  pracowników o wszystkich aspektach działalności, łącznie np. z finansowymi. SpyroSoft to firma stabilna, o świetnych wynikach finansowych, co gwarantuje stałość zatrudnienia w czasie.

 

Poczucie wolności i niezależności — oferujemy pracownikom możliwość pracy zdalnej oraz dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb (przychodzenie później jest ok, o ile zostaniesz tyle, ile potrzeba i wykonasz swoją pracę).

 

Indywidualne podejście do rozwoju kariery — wsparcie Career Development Managerów i Line Managerów.

Rekrutacja w SpyroSoft krok po kroku

1
Aplikacja.

Sprawdź nasze nowe oferty i zaaplikuj przez stronę Career albo bezpośrednio do nas – nie czekaj, aż rekruter znajdzie Ciebie i napisze do Ciebie na LinkedIn.

2
Screening.

Umawiamy się na screening – ma on na celu przedstawienie firmy oraz szczegółów pracy na danym stanowisku. Dopytamy również o oczekiwania  kandydata.

3
Rozmowa kwalifikacyjna.

Umówienie weryfikacji technicznej ze specjalistą (w przypadku pozytywnej weryfikacji rozmowa z Line Managerem i lub Project Managerem).

4
Decyzja.

W przypadku zarówno zatrudnienia jak i jego braku staramy się zawsze dostarczyć odpowiednią informację/feedback kandydatowi.

Rozmowa kwalifikacyjna w SpyroSoft — jak się przygotować?

Jeszcze raz przeanalizuj swoje dokumenty aplikacyjne – będzie Ci łatwiej opowiadać o doświadczeniu i umiejętnościach, które posiadasz. 

Z pewnością zapytamy Cię o oczekiwania dotyczące pracy, więc zastanów się np. jakie projekty chcesz realizować w ramach wybranego stanowiska. 

Poszukaj informacji o naszej firmie i o tym, czym się zajmujemy. 

Bądź przygotowany na to, że część rozmowy będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Przygotuj się pod kątem technicznym, ponieważ standardem w SpyroSoft jest weryfikacja techniczna prowadzona przez osobę techniczna po naszej stronie.

Oferty pracy w SpyroSoft, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Agata Orlik

Head of Recruitment at SpyroSoft

Chcesz zapytać o pracę w SpyroSoft? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.7 7

Podziel się opinią o pracy w SpyroSoft na forum poniżej