SAP

SAP

IT
Średnia
  1. SAP

Praca w SAP - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Znajdujemy się w samym centrum obecnej rewolucji technologicznej. Jako lider rynku aplikacji biznesowych SAP pomagamy firmom ograniczać szkodliwe skutki zbytniej złożoności systemów, a także tworzy nowe możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji.

SAP w Polsce

SAP Polska jest liderem polskiego rynku aplikacji biznesowych. Liczba klientów, którzy skorzystali w Polsce z rozwiązań SAP przekroczyła 1,5 tys. Ponadto funkcjonuje tutaj szeroka sieć partnerska - ponad 50 partnerów uczestniczy w programie SAP PartnerEdge.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej SAP!

Z naszych usług skorzystało ponad 1,5 tys. klientów.

Działamy w Polsce od 1995 roku.

Ponad 50 partnerów uczestniczy w programie SAP PartnerEdge.

Kariera w SAP — Warszawa, Gliwice, benefity

SAP Warszawa To Centrala firmy w Polsce, siedziba Zarządu SAP Polska i centrum dowodzenia dla Polski, a w wielu przypadkach również dla całego regionu CEE. Pracuje tutaj zespół niemal 150 ekspertów w dziedzinie zarządzania oraz wsparcia sprzedaży, a także HR, finansów i IT. SAP Hybris w Gliwicach SAP Hybris umożliwia firmom zrewolucjonizowanie sposobu nawiązywania relacji z klientami, wprowadzenie innowacji w zakresie prowadzonej działalności i uproszczenie wykorzystywanej technologii. Pomagamy wiodącym światowym organizacjom w przekształceniu ich działalności w odpowiedzi na zmieniające się środowisko rynkowe i oczekiwania klientów. Zapewniamy wyjątkową jakość obsługi, pomagamy w rozwoju modeli biznesowych firm oraz wprowadzaniu oferty na nowe rynki. W naszym biurze w Gliwicach pracuje ponad 250 specjalistów rozwoju oprogramowania i wsparcia aplikacji. Dołącz do nas!

  • Bonusowy system kafeteryjny (Multibenefit)
  • Opieka medyczna
  • Dopłaty do posiłków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Rekrutacja krok po kroku w SAP

1
Rozmowa telefoniczna. Jeśli Twoje kompetencje będą odpowiadały wymaganiom na danym stanowisku umówimy się z Tobą na krótką rozmowę. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoich oczekiwaniach i dlaczego zdecydowałeś się do nas aplikować.
2
Spotkanie rekrutacyjne. W zależności od typu stanowiska, może być zorganizowane w kilku wariantach: spotkanie z HR, testy techniczne, spotkanie z Managerem, spotkanie z Zespołem. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, osiągnięciach i opowiemy Ci więcej o nas.
3
Decyzja. Jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacyjny skontaktujemy się z Tobą i złożymy Ci ofertę, a następnie wspólnie omówimy warunki zatrudnienia.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w SAP?

Podsumuj swoje priorytety zawodowe i przeczytaj jeszcze raz naszą ofertę (temu służy również rozmowa telefoniczna z rekruterem).
Przygotuj konkretne przykłady swoich zadań i osiągnięć, a także pytania do nas.
Zbierz informacje o firmie, jej strategii i liniach produktowych.
Zaktualizuj swoją wiedzę o aktualnych trendach rynkowych.

Oferty pracy w SAP, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Anna Janista

MEE Recruiter

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w SAP.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.3 3

Pracowałeś w SAP?

Podziel się opinią poniżej.