Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Raiffeisen Polbank Opinie

Raiffeisen Polbank

Bankowość / Warszawa

Praca w Raiffeisen Polbank - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Raiffeisen Polbank to bank uniwersalny, który jest obecny na polskim rynku od 1991 roku. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, głównie z polskiej klasy średniej i do niej aspirujących, małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw. Klientów o najwyższych wymaganiach obsługujemy w ramach bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen.

 • Grupa Raiffeisen Polbank Polska

  W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Polbank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. Z naszych usług korzysta 700 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 300 placówek na terenie całej Polski.

Poznaj bliżej Raiffeisen Polbank!

W 2012 roku została przeprowadzona fuzja Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG, w wyniku której powstał Raiffeisen Polbank.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest czterokrotnym laureatem nagrody Top Employers Polska.

Należymy do austriackiej Grupy Raiffeisen, a naszym wyłącznym akcjonariuszem pozostaje Raiffeisen Bank International.

Raiffeisen Polbank — benefity, rozwój, kariera

 • Pracownikom oferujemy bogaty pakiet benefitów. Główne jego elementy to:

  • prywatna opieka medyczna,
  • system kafeteryjny ofertujący m.in karty sportowe, bilety do kina, biletu do teatru, vouchery weekendowe,
  • grupowy program ubezpieczeniowy,
  • telefon służbowy wraz z limitem (benefit uzależniony od zaszeregowania stanowiska),
  • zabawa i upominki świąteczne dla dzieci pracowników.
 • Oferta rozwojowa w banku skierowana jest do wszystkich stanowisk menedżerskich i specjalistycznych. Koncentrujemy się na rozwijaniu mocnych stron naszych pracowników przy uwzględnieniu realizacji strategicznych celów organizacji. W naszych programach opieramy się na wartościach oraz misji i wizji banku.

  Pracownicy uczestniczą również w warsztatach produktowo - sprzedażowych przygotowywanych i prowadzonych przez trenerów wewnętrznych. Zakres merytoryczny szkoleń dotyczy m.in. wiedzy produktowej, systemów bankowych, funkcjonujących procesów, standardów biznesowych, wdrażanych/wzmacnianych modeli sprzedaży oraz modeli doradczych.

  Bank posiada także platformę szkoleń e-learning, która umożliwia udostępnianie pracownikom szkoleń i testów wiedzy w formie elektronicznej.

  Ponadto tworzymy środowisko pracy umożliwiające rozwój poprzez udział w wielu projektach realizowanych w banku oraz Grupie RBI.

Rekrutacja krok po kroku w Raiffeisen Polbank

 • Aplikacja. Ogłoszenia zamieszczamy na naszej stronie internetowej, w prasie, portalach internetowych czy w serwisach Biur Karier. Jeżeli znajdziesz takie, które Cię interesuje - nie czekaj, aplikuj!

 • Wywiad telefoniczny. Podczas rozmowy będziemy się chcieli dowiedzieć więcej o Tobie i Twoim doświadczeniu. Zadawaj pytania - z chęcią na nie odpowiemy.

 • Rozmowa kwalifikacyjna. Opowiemy Ci więcej o nas i o stanowisku, na które aplikowałeś. Zapytamy Cię również o Twoje osiągnięcia i kompetencje.

 • Testy/Zadania rekrutacyjne. W zależności od stanowiska możemy Cię poprosić o udział w Assessment Center lub wypełnienie testów merytorycznych, osobowościowych czy językowych.

 • Decyzja. Niezależnie od wyniku rekrutacji każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną wraz z podziękowaniem za udział w rekrutacji.

Oferty pracy Raiffeisen Polbank, na które możesz zaaplikować:

Justyna Brzeźnicka

HR Business Partner
Justyna Brzeźnicka Raiffeisen Polbank

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Raiffeisen Polbank? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

4.5

Pracowałeś w Raiffeisen Polbank?

Podziel się opinią poniżej.