Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
ING praca opinie

ING Bank Śląski

Bankowość / Katowice / >8200

Praca w ING - co musisz wiedzieć?

  • Profil firmy

    ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 54 tysiące pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie.

  • Przewagi konkurencyjne

    Inspirujemy naszych klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dajemy narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie. Stale się doskonalimy.

  • Najważniejsze nagrody

    • Międzynarodowy znak Top Employers (przyznany po raz siódmy) - 2016
    • Srebrny Listek CSR przyznany przez tygodnik POLITYKA - 2016
    • Złoty Bank przyznany przez Puls Biznesu oraz Bankier.pl za najwyższą jakość obsługi oraz nagroda Złotego Bankiera za najlepszy bank w mediach społecznościowych - 2016

Dlaczego warto robić karierę w ING?

  • Praca z nowoczesnymi produktami i procesami

    Jesteśmy innowacyjni. Tworzymy i wdrażamy nowe rozwiązania w bankowości.

  • Nowoczesne narzędzia komunikacji

    W codziennej komunikacji korzystamy z nowoczesnych technologii.

  • Bogata oferta działań rozwojowych

    Pracownicy wszystkich szczebli organizacji mają dostęp do zróżnicowanych narzędzi rozwoju kariery.

  • Współpraca z ekspertami w swojej dziedzinie

    Nasz zespół tworzą specjaliści z pasją realizujący swoje zadania.

Praca w ING - kluczowe liczby

  • Mamy ponad 4,1 mln klientów.

  • Zatrudniamy ponad 8200 pracowników.

  • W całej Polsce posiadamy ok. 391 placówek.

  • Nasi pracownicy w 2015 r. przepracowali 4099 godzin w związku z Wolontariatem.

ING zarobki, benefity, rozwój pracowników

  • Jednym z ważniejszych aspektów pracy w naszej organizacji jest dbałość o atmosferę pracy.

    Zwracamy się do siebie po imieniu i cenimy otwartość. Do współpracy zapraszamy osoby, które spełniają wymogi merytoryczne danego stanowiska, ale są także otwarte na współpracę oraz wymianę poglądów i doświadczeń.
  • Stosujemy przejrzystą politykę wynagrodzenia opartą na analizie trendów rynkowych.
  • Naszym pracownikom oferujemy benefity pozapłacowe, w tym m.in:

    • Dzień wolontariatu,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Udogodnienia dla rodziców,
    • Pracowniczy program emerytalny,
  • E-learning, tradycyjne szkolenia, czaty z ekspertami, webinary czy konferencje tematyczne – to tylko niektóre z działań oferty rozwojowej dostępnej dla pracowników Banku. Promujemy indywidulane sposoby nabywania nowej wiedzy i umiejętności. Udostępniamy wiele narzędzi multimedialnych dostępnych w wybranym przez pracownika momencie. Stawiamy na działania w środowisku pracy.

    Organizujemy staże i mini-staże w różnych jednostkach naszego banku. Zapewniamy wsparcie przełożonych, jak również certyfikowanych coachów i mentorów. Oferujemy pracownikom możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i inspirujących wykładach. Wymiana wiedzy i doświadczeń, to codzienność w naszej organizacji.

    Dbamy by każdy pracownik otrzymał to, co niezbędne do realizacji zadań na jej/jego stanowisku pracy. Zapewniamy różne pakiety działań rozwojowo-szkoleniowych, m.in.:

    • Portal onboarding i szkolenia e-learningowe dla nowych pracowników,
    • Program rozwojowy dla nowych menedżerów,
    • System szkoleń dedykowanych sieci detalicznej,
    • Specjalistyczne programy wiedzowo-kompetencyjne dla sieci korporacyjnej.

Rekrutacja krok po kroku w ING

  • Selekcja aplikacji.

  • Rozmowa kwalifikacyjna.

  • Zadania dodatkowe: testy logicznego i analitycznego myślenia,testy umiejętności, próbki pracy, assessment center, weryfikacja znajomości języka.

  • Spotkanie z przełożonym.

  • Wyniki rekrutacji.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w ING?

  • Zastanów się, jakie informacje chcesz przekazać rekruterowi. Przeanalizuj, które z Twoich doświadczeń i posiadanych kompetencji są najistotniejsze z punktu widzenia oferty, na którą aplikujesz.

  • Bądź przygotowany na to, że podczas spotkania zostaniesz zapytany o kwestie merytoryczne oraz o Twoje dotychczasowe doświadczenia. Rekruter może poprosić Cię o przytoczenie przykładów konkretnych sytuacji z Twojej dotychczasowej praktyki.

  • Zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania finansowe i przygotuj sobie pytania, które chciałbyś zadać.

  • Podczas rozmowy bądź sobą i autentycznie odpowiadaj na pytania.

Praca w ING opinie pracowników:

"Co lubię w swojej pracy? Współpracę z wieloma profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy nie uznają stwierdzenia „nie da się”, śmiało można stwierdzić, że są pasjonatami i nieustannie dążą do wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań, nie tylko z dziedziny IT, które mają za zadanie pracownikom i klientom banku ułatwić codzienne działanie." Paweł, Menedżer Zespołu IT

"Lubię swoją pracę w ING Bank dlatego, że łączy moje zainteresowania z obowiązkami zawodowymi. Jej charakter wymaga ode mnie skrupulatności i dokładności , ale nie sprawia, że jest ona monotonna. Ba, jest bardzo twórcza! Lubię w niej to, że pracując w ramach obszaru danego projektu mam kontrolę nad danym zadaniem od początku do końca." Piotr, Inżynier Testów

"Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji sprawia, że spełniam się w tym co robię. Daje mi to ogromną motywację do realizowania kolejnych celów. Każdy dzień pracy w ING to kolejne wyzwania. Tutaj nie ma czasu na nudę i rutynę. Zaangażowanie i wiara w to co się robi to gwarancja sukcesu. Dziś wiem, że wybrałam najlepszą dla siebie drogę, którą będę dalej podążać." Ania, Starszy Doradca Klienta Detalicznego

Oferty pracy ING, na które możesz zaaplikować:

Masz pytania dotyczące pracy w ING?

Odwiedź naszą zakładkę kariera!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

3.7

Chcesz zapytać ING o oferty pracy?