ING

ING

Bankowość
Duża
 1. ING

Praca w ING - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 54 tysiące pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie.

Przewagi konkurencyjne

Inspirujemy naszych klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dajemy narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie. Stale się doskonalimy.

Najważniejsze nagrody

 • Międzynarodowy znak Top Employers (przyznany po raz siódmy) - 2016
 • Srebrny Listek CSR przyznany przez tygodnik POLITYKA - 2016
 • Złoty Bank przyznany przez Puls Biznesu oraz Bankier.pl za najwyższą jakość obsługi oraz nagroda Złotego Bankiera za najlepszy bank w mediach społecznościowych - 2016

Praca w ING - kluczowe liczby

Mamy ponad 4,1 mln klientów.
Zatrudniamy ponad8200 pracowników.
W całej Polsce posiadamy ok. 391 placówek.
Nasi pracownicy w 2015 r. przepracowali 4099 godzin w związku z Wolontariatem.

Kariera w ING - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Jednym z ważniejszych aspektów pracy w naszej organizacji jest dbałość o atmosferę pracy.

Zwracamy się do siebie po imieniu i cenimy otwartość. Do współpracy zapraszamy osoby, które spełniają wymogi merytoryczne danego stanowiska, ale są także otwarte na współpracę oraz wymianę poglądów i doświadczeń.
Stosujemy przejrzystą politykę wynagrodzenia opartą na analizie trendów rynkowych.
Naszym pracownikom oferujemy benefity pozapłacowe, w tym m.in:

 • Dzień wolontariatu,
 • Prywatna opieka medyczna,
 • Udogodnienia dla rodziców,
 • Pracowniczy program emerytalny,
E-learning, tradycyjne szkolenia, czaty z ekspertami, webinary czy konferencje tematyczne – to tylko niektóre z działań oferty rozwojowej dostępnej dla pracowników Banku. Promujemy indywidulane sposoby nabywania nowej wiedzy i umiejętności. Udostępniamy wiele narzędzi multimedialnych dostępnych w wybranym przez pracownika momencie. Stawiamy na działania w środowisku pracy.

Organizujemy staże i mini-staże w różnych jednostkach naszego banku. Zapewniamy wsparcie przełożonych, jak również certyfikowanych coachów i mentorów. Oferujemy pracownikom możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i inspirujących wykładach. Wymiana wiedzy i doświadczeń, to codzienność w naszej organizacji.

Dbamy by każdy pracownik otrzymał to, co niezbędne do realizacji zadań na jej/jego stanowisku pracy. Zapewniamy różne pakiety działań rozwojowo-szkoleniowych, m.in.:

 • Portal onboarding i szkolenia e-learningowe dla nowych pracowników,
 • Program rozwojowy dla nowych menedżerów,
 • System szkoleń dedykowanych sieci detalicznej,
 • Specjalistyczne programy wiedzowo-kompetencyjne dla sieci korporacyjnej.

"Co lubię w swojej pracy? Współpracę z wieloma profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy nie uznają stwierdzenia „nie da się”, śmiało można stwierdzić, że są pasjonatami i nieustannie dążą do wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań, nie tylko z dziedziny IT, które mają za zadanie pracownikom i klientom banku ułatwić codzienne działanie." Paweł, Menedżer Zespołu IT

"Lubię swoją pracę w ING Bank dlatego, że łączy moje zainteresowania z obowiązkami zawodowymi. Jej charakter wymaga ode mnie skrupulatności i dokładności , ale nie sprawia, że jest ona monotonna. Ba, jest bardzo twórcza! Lubię w niej to, że pracując w ramach obszaru danego projektu mam kontrolę nad danym zadaniem od początku do końca." Piotr, Inżynier Testów

"Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji sprawia, że spełniam się w tym co robię. Daje mi to ogromną motywację do realizowania kolejnych celów. Każdy dzień pracy w ING to kolejne wyzwania. Tutaj nie ma czasu na nudę i rutynę. Zaangażowanie i wiara w to co się robi to gwarancja sukcesu. Dziś wiem, że wybrałam najlepszą dla siebie drogę, którą będę dalej podążać." Ania, Starszy Doradca Klienta Detalicznego

Rekrutacja krok po kroku w ING

1
Selekcja aplikacji.
2
Rozmowa kwalifikacyjna.
3
Zadania dodatkowe: testy logicznego i analitycznego myślenia,testy umiejętności, próbki pracy, assessment center, weryfikacja znajomości języka.
4
Spotkanie z przełożonym.
5
Wyniki rekrutacji.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w ING?

Zastanów się, jakie informacje chcesz przekazać rekruterowi. Przeanalizuj, które z Twoich doświadczeń i posiadanych kompetencji są najistotniejsze z punktu widzenia oferty, na którą aplikujesz.
Bądź przygotowany na to, że podczas spotkania zostaniesz zapytany o kwestie merytoryczne oraz o Twoje dotychczasowe doświadczenia. Rekruter może poprosić Cię o przytoczenie przykładów konkretnych sytuacji z Twojej dotychczasowej praktyki.
Zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania finansowe i przygotuj sobie pytania, które chciałbyś zadać.
Podczas rozmowy bądź sobą i autentycznie odpowiadaj na pytania.

Oferty pracy ING, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Masz pytania dotyczące pracy w ING?

Napisz na rekrutacja@ingbank.pl!

Odwiedź naszą zakładkę Kariera - https://www.ingbank.pl/o-banku/kariera i dowiedz się więcej o pracy w ING!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.2 40

Chcesz zapytać ING o oferty pracy?

Dodaj komentarz poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: