Credit Agricole

Credit Agricole

Bankowość
Duża
 1. Credit Agricole

Praca w Credit Agricole - co musisz wiedzieć

Profil firmy

Credit Agricole zatrudnia w Polsce już 4500 pracowników. Jesteśmy częścią dużej grupy finansowej, która dziala w 49 krajach.

 

Oferujemy szeroką gamę produktów bankowych dla klientów indywidualnych, małych i średnim firm, rolników oraz korporacji. Jesteśmy lidererm wśród firm zajmujących się kredytami konsumenckimi.

Credit Agricole - kariera

Siłą naszego Banku jako pracodawcy jest różnorodność. Oferujemy pracę dla profesjonalistów z różnych dziedzin

 

Nie musisz mieć doświadczenia w branży bankowej. Dla nas ważne jest to, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie lub chcesz i umiesz szybko uczyć się nowych rzeczy.

 

Poznaj bliżej Credit Agricole

Ponad 100 lat tradycji

11 tysięcy punktów sprzedaży

52 mln Klientów na całym świecie

Kariera w Credit Agricole - benefity, atmosfera, praktyki

W Credit Agricole dbamy o naszych pracowników. Zapewniamy i między innymi takie benefity, jak:

 

 • karta Multisport,
 • prywatna opieka medyczna,
 • szkolenia,
 • coaching,
 • system premiowy,
 • nowoczesne narzędzia pracy.

Dzielmy się wiedzą

 

Ważne jest, aby dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. W związku z tym od lat prowadzimy program DZIELMY SIĘ WIEDZĄ. W Credit Agricole pracownicy przekazują swoje umiejętności sobie nawzajem - w ten sposób tworzymy zespoły, które efektywnie pracują i rozwijają się w tym samym czasie.

 

 

Akademia rozwoju doradcy i Akademia rozwoju managera

 

Uczestnicząc w szkoleniach zdobędziesz wiedzę i praktykę biznesową. Nasze programy szkoleniowe oparte są na rozwoju określonych kompetencji poprzez umiejętność uczenia się zarówno z sukcesów, jak i porażek. 

 

 

PowerOn – dbamy o naszą energetyczną równowagę.

 

Staramy się aktywnie spędzać czas poza pracą oraz dzielić się z innymi naszymi zainteresowaniami oraz hobby. Organizujemy dla pracowników różne warsztaty m.in. zarządzania własną energią, poszukiwania  work life balance, las w słoiku, malowanie ceramiki czy warsztaty fotograficzne. Ważne jest, abyśmy nawzajem się inspirowali! 

 

 

 

CENTRALA          

Wspieramy wszystkie linie biznesowe i dbamy o ich rozwój. U nas możesz rozwinąć skrzydła  w  HR, marketingu, audycie, ryzyku, windykacji, obsłudze klienta, administracji, compliance i innych.

 

CONTACT CENTER

Misją obszaru Contact Center jest budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z Klientami banku, którzy kontaktują się z nami poprzez telefon, internet czy sms. Dbamy o satysfakcję klientów, którzy  oczekują od nas wysokiej jakości  rozmów i profesjonalnej obsługi  produktów bankowych.

 

 

IT

Wykorzystuje potencjał nowoczesnych technologii w dostarczaniu i kształtowaniu konkurencyjnej oferty produktowej Banku. Zapewnia strategiczną i operacyjną efektywność funkcjonowania procesów i organizacji IT

 

 

To nowe wyzwania każdego dnia, w codziennej pracy szczególnie ważne są dla nas długoterminowe relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi, profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa.

 

Naszym pracownikom umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji poprzez liczne szkolenia. Posiadamy blisko 450 placówek bankowych i partnerskich, 300 biur kredytowych i ponad 12 tysięcy punktów sprzedaży partnerów.  Nasi pracownicy mają jasno określone ścieżki kariery:

 

 • Młodszy doradca klienta
 • Doradca klienta
 • Starszy doradca klienta
 • Doradca klienta indywidualnego/biznesowego/agrobiznesowego
 • Starszy doradca indywidualnego/biznesowego/agrobiznesowego
 • Dyrektor placówki bankowej
 • Dyrektor zespołu placówek
 • Dyrektor regionu

 

Career Ahead to dwuletni program rozwojowy dla studentów studiów magisterskich i absolwentów do 2 lat po studiach. Rekrutację do programu  rozpoczynamy na przełomie listopada i grudnia, a praca rozpoczyna się w styczniu.

 

Płatne staże i praktyki w różnych obszarach banku dające studentom i absolwentom możliwość sprawdzenia się w praktycznym działaniu. Rekrutację prowadzimy przez cały rok.

   

First@CA skierowany jest do studentów (III,IV,V rok) i świeżo upieczonych absolwentów. Daje szansę odbycia dwu- lub trzymiesięcznej praktyki.

 

Czas trwania: czerwiec – wrzesień

 

Rekrutacja krok po kroku w Credit Agricole

Analiza dokumentów aplikacyjnych. Sprawdzimy, czy nasze oczekiwania względem idealnego kandydata pokrywają się z informacjami w Twoim CV. 

Rozmowa rekrutacyjna. Pracownik Zespołu Rekrutacji porozmawia z Tobą na temat Twoich doświadczeń, osiągnięć i kwalifikacji. 

Spotkanie z wykorzystaniem narzędzi wspierających proces rekrutacji. Możesz spodziewać się testów umiejętności, testów wiedzy oraz Assessment center.

Rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym. 

Oferty pracy w Credit Agricole, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Chcesz pracować w Credit Agricole?

Sprawdź nasze oferty tutaj: https://www.credit-agricole.pl/kariera

Twoja opinia o Credit Agricole bardzo się przyda.

Komentuj, pytaj, pisz na forum poniżej.

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 6