Getin Noble Bank S.A.

Getin Noble Bank S.A.

Bankowość
Duża
 1. Getin Noble Bank S.A.

Praca w Getin Noble Bank — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Getin Noble Bank jest bankiem z większościowym polskim kapitałem. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz samorządów. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, której Klientami są osoby oczekujące sprawdzonych produktów finansowych oraz uproszczonych procedur. W ramach marki Noble Bank świadczone są usługi w zakresie Private Bankingu — poza dedykowanymi produktami finansowymi, Noble Bank oferuje także doradztwo w zakresie nieruchomości, inwestycji, wsparcia prawno-podatkowego oraz art bankingu.

Nasz zespół

Nasz zespół liczy kilka tysięcy pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm działań. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników Getin Noble Bank i budować karierę w naszych strukturach, zapraszamy Cię na naszą stronę: https://www.getinbank.pl/kariera.

Poznaj Getin Noble Bank bliżej

„ZŁOTY BANKIER” 2018

Zajęliśmy drugie miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. 

PRZYJAZNY BANK NEWSWEEKA 2018 - zostaliśmy (ponownie!) wyróżnieni w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka i znaleźliśmy się w gronie liderów jakości obsługi.

Bank uplasował się na podium aż w trzech kategoriach – zajął drugie miejsce w kategoriach „Banki w Internecie” oraz „Bankowość mobilna” oraz trzecie miejsce w kategorii „Bank dla Kowalskiego”. W rankingu oceniane były jakość i funkcjonalność poszczególnych usług świadczonych przez banki.

Solidny Pracodawca Roku 2018

Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii ogólnopolskiej w 2018 r., przyznawane przedsiębiorstwom i instytucjom najrzetelniejszym pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. 

Kariera w Getin Noble Bank — benefity, sylwetka kandydata

Pracownicy Getin Noble Bank, bez względu na wymiar etatu, mogą korzystać z benefitów oraz świadczeń dofinansowywanych z Funduszu Socjalnego.

 

Te benefity to:

 • prywatna opieka medyczna,
 • karta Multisport,
 • pożyczki na cele mieszkaniowe,
 • bezzwrotna pomoc dla osób w trudnej sytuacji materialnej,
 • wypłata środków w ramach organizowanych akcji (na przykład na Boże Narodzenie),
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

 

Naszym pracownikom oferujemy prowadzenie konta bankowego na atrakcyjnych warunkach z rozszerzonym zakresem opieki medycznej w porównaniu do pakietu standardowego. Pracownicy Banku mogą skorzystać z pracowniczej oferty kredytowej, pożyczek, kont osobistych i innych produktów bankowych, a także z wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach (tzw. Carbenefit).

 

Główne centrale Getin Noble Bank znajdują się:

 • w Warszawie (ul. Przyokopowa 33, ul. Postępu 18a)
 • we Wrocławiu (ul. Gwiaździsta 66)
 • w Katowicach (ul. Uniwersytecka 18).

 

Dodatkowo posiadamy rozległą sieć oddziałów własnych oraz Placówek Partnerskich.

Ich szczegółowy wykaz dostępny jest tutaj: https://www.getinbank.pl/oddzialy#/placowki

 

 

 

 

Pracownicy Getin Noble Bank mogą podnosić swoje kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe poprzez:

 • szkolenia wewnętrzne z umiejętności twardych i miękkich, m.in z obsługi MS Excel, zarządzania sobą w czasie, profesjonalnych wystąpień publicznych, prowadzenia negocjacji i wielu innych tematów,
 • szkolenia zewnętrzne,
 • szkolenia e-learningowe,
 • udział w konferencjach branżowych i tematycznych,
 • poprzez on-the-job-trainings, podejmując się nowych, pełnych wyzwań zadań.

Getin Noble Bank angażuje się w działania o charakterze charytatywnym.

 

Naszymi priorytetami w tym obszarze są pomoc pracownikom i ich rodzinom w trudnej sytuacji, pomoc na rzecz dzieci i zwierząt z lokalnych społeczności, pomoc podopiecznym placówek, z którymi współpracę rozpoczęli/zainicjowali pracownicy banku, wsparcie ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa.

 

Przykładowe akcje i inicjatywy, które organizujemy i wspieramy to:

 

• Bieg Fair Play – charytatywna impreza biegowa, w czasie której wspieramy dzieci naszych pracowników z poważnymi problemami zdrowotnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.biegfairplay.pl.

• Getin Crew – ogólnopolska akcja krwiodawstwa prowadzona przy współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Fundacją Jolanty i Leszka Czarneckich.

• Zostań Świętym Mikołajem – świąteczna zbiórka prezentów dla podopiecznych z ośrodków pomocy i domów dziecka z terenu całej Polski.

• Koco-Paka dla futrzaka – zbiórka żywności i artykułów dla zwierzaków,, którą w 2018 roku połączyliśmy z obchodami Światowego Dnia Zwierząt.

• Wielkanocna zbiórka żywności i produktów długoterminowych – coroczna zbiórka produktów żywnościowych i środków czystości.

 

 

 

Atmosfery w Getin Noble Bank S.A.? Tego nie można opisać słowami - to trzeba przeżyć! :) Fundamentem wszystkich naszych działań są cztery wartości: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, WSPÓŁPRACA, SZACUNEK, PORZĄDEK. Odzwierciedlają one nasze zasady jako instytucji godnej zaufania oraz jako odpowiedzialnego pracodawcy. Wspieramy inicjatywy, które pozwalają naszym Pracownikom rozwijać ich kreatywność, zdolności, talenty oraz pasje.

 

Przykładem takich akcji są m.in.:

 • FedEx Day – wydarzenie organizowane przez Departament IT, w ramach którego w ciągu 24 godzin zespoły biorące udział w tej inicjatywie dostarczają prototyp działającej aplikacji, wprowadzającej usprawnienia dla Klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Do tej pory odbyły się dwie edycje FedEx Day, a w planach mamy już kolejne edycje.
 • Get in Change – program, dzięki któremu nasi pracownicy mogą zgłaszać pomysły usprawniające funkcjonowanie wewnętrznych systemów, aplikacji, które wpływają na obsługę naszych Klientów i ofertę produktową.

 

W Getin Noble Bank podążamy za trendami i stosujemy dress code, który pozwala łączyć swobodę i własny styl z profesjonalizmem. Stylizacje do biura dobieramy w zależności od zadań oraz sytuacji biznesowej: inaczej ubieramy się do pracy w Oddziale i na spotkania z Klientami, inaczej, kiedy cały dzień pracujemy przy biurku sam na sam z własnymi myślami i komputerem. Casual Friday? Niektórzy z nas mogą mieć go u nas codziennie! 😊 Nasz klucz do sukcesu i profesjonalnego wizerunku bez względu na sytuację to schludność, estetyka i wyczucie.

 

Rekrutacja w Getin Noble Bank krok po kroku

Przebieg procesu rekrutacji może się różnić w zależności od specyfiki stanowiska. W Getin Noble Bank najczęściej prowadzimy rekrutację według następującego schematu:

1
Złożenie aplikacji.

 Składasz aplikację na wybrane stanowisko, przekazując swoje CV poprzez stronę Kariera w Getin Noble Banku, zewnętrzne portale z ogłoszeniami o pracę lub bezpośrednio kontaktując się ze specjalistą ds. rekrutacji

2
Wstępna weryfikacja / selekcja aplikacji.

 Specjalista ds. rekrutacji przeprowadza wstępną weryfikację Twojej aplikacji. Zwraca uwagę na Twoje wykształcenie oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe.

3
Pierwszy kontakt telefoniczny.

 Specjalista ds. rekrutacji kontaktuje się z Tobą, żeby zweryfikować Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy.

4
Spotkanie.

 Jeśli Twój profil jest odpowiedni dla danego stanowiska, a my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania, specjalista ds. rekrutacji proponuje Ci spotkanie osobiste.

5
Weryfikacja umiejętności.

 Podczas spotkania weryfikowane są Twoje umiejętności istotne z punktu widzenia wybranego stanowiska. Weryfikacja może mieć różne formy: tradycyjnej rozmowy lub zadań do wykonania. W zależności od procesu rekrutacji, w spotkaniu najczęściej uczestniczy specjalista ds. rekrutacji i potencjalny przyszły przełożony.

6
Informacja zwrotna.

 Specjalista ds. rekrutacji udziela Ci informacji zwrotnej na temat wyników procesu rekrutacji w formie telefonicznej lub mailowej.

7
Oferta pracy.

 Zostaje Ci złożona oferta współpracy. Po jej przyjęciu, otrzymujesz zaproszenie na oficjalny pierwszy dzień pracy, który wprowadzi Cię w życie naszej organizacji.

Rozmowa kwalifikacyjna w Getin Noble Bank - jak się przygotować?

Wskazówki przydatne w czasie procesu rekrutacji w Getin Noble Bank S.A.:

Zbierz informacje o naszej firmie.

Zrób listę pytań, które chciałbyś zadać podczas rekrutacji.

Rekruter na pewno zada Ci pytania związane z Twoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, osiągnięciami i planami dalszego rozwoju.

Zadbaj o właściwy strój - dzięki temu poczujesz się pewniej

Przygotuj wcześniej dokumenty, które chcesz ze sobą zabrać na rozmowę, a podczas rozmowy dbaj o odpowiedni język ciała

Rozmowa rekrutacyjna zazwyczaj ma cztery etapy:

Pytania dotyczące życiorysu, wykształcenia i praktyki zawodowej.

Pytania odnoszące się do poziomu wiedzy istotnej dla danego stanowiska.

Pytania dotyczące osobowości.

Pytania o powody wyboru firmy, do której aplikujesz.

Oferty pracy Getin Noble Bank, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Marlena Raczuk

HR Specialist

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Getin Noble Bank? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 1

Masz opinię o pracy w Getin Noble Bank?

Podziel się nią na forum poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: