Getin Noble Bank S.A.

Getin Noble Bank S.A.

Bankowość
Duża
 1. Getin Noble Bank S.A.

Praca w Getin Noble Bank — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy bankiem z większościowym polskim kapitałem, a naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, a zamożnych Klientów Bankowości Osobistej oraz Private Banking obsługujemy w ramach marki Noble Bank. Z naszych usług można korzystać w rozległej sieci oddziałów, za pośrednictwem Contact Center, bankowości internetowej oraz poprzez aplikację mobilną.

Nasz zespół

Nasz zespół liczy kilka tysięcy pracowników. Świetną atmosferę, rozwój i wyzwania mamy w standardzie, dlatego nasz team idealnie uzupełnią zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które stawiają pierwsze kroki w świecie bankowości. Liczysz się Ty i Twoje zaangażowanie, bo każdy z nas jest inny, ale wszyscy tworzymy jeden Getin Noble Bank! Jeśli chcesz do nas dołączyć, odwiedź naszą stronę: https://www.getinbank.pl/kariera i aplikuj!

Idealne CV do pracy w Getin Noble Bank S.A. przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Getin Noble Bank bliżej

„ZŁOTY BANKIER” 2019

Zajęliśmy trzecie miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”

PRZYJAZNY BANK NEWSWEEKA 2019

W prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka zajęliśmy drugie miejsce w kategorii Bankowość Mobilna.

Wyróżnienia dla najlepszych Pracodawców

Solidny Pracodawca Roku 2019 – otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii ogólnopolskiej w 2019 r., przyznawane przedsiębiorstwom najrzetelniejszym pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Best Quality Employer 2019 – otrzymaliśmy wyróżnienie przyznawane pracodawcom, którzy przestrzegają dobrych praktyk w polityce zatrudniania, efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi oraz pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę wewnątrz firmy.

Kariera w Getin Noble Bank — benefity, sylwetka kandydata

Pracownicy Getin Noble Bank, bez względu na wymiar etatu, mogą korzystać z benefitów oraz świadczeń dofinansowywanych z Funduszu Socjalnego. Te benefity to:

 

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • prywatna opieka medyczna
 • platforma kafeteryjna MyBenefit
 • Karta Multisport
 • Ubezpieczenie na życie
 • pracownicza oferta produktów bankowych
 • program dzielenia się wiedzą SMART
 • Fun Cluby

 

Główne centrale Getin Noble Bank znajdują się:

 • w Warszawie (ul. Przyokopowa 33, ul. Postępu 18a)
 • we Wrocławiu (ul. Gwiaździsta 66)
 • w Katowicach (ul. Uniwersytecka 18).

 

Dodatkowo posiadamy rozległą sieć oddziałów własnych oraz Placówek Partnerskich.

Ich szczegółowy wykaz dostępny jest tutaj: https://www.getinbank.pl/oddzialy#/placowki

 

 

 

 

Pracownicy Getin Noble Bank mogą podnosić swoje kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe poprzez:

 • szkolenia wewnętrzne z umiejętności twardych i miękkich, m.in z obsługi MS Excel, zarządzania sobą w czasie, profesjonalnych wystąpień publicznych, prowadzenia negocjacji i wielu innych tematów,
 • program dzielenia się wiedzą ekspercką wewnątrz organizacji (SMART),
 • szkolenia e-learningowe,
 • udział w konferencjach branżowych i tematycznych,
 • poprzez on-the-job-trainings, podejmując się nowych, pełnych wyzwań zadań.

 

Getin Noble Bank angażuje się w działania o charakterze charytatywnym.

 

Naszymi priorytetami w tym obszarze są pomoc pracownikom i ich rodzinom w trudnej sytuacji, pomoc na rzecz dzieci i zwierząt z lokalnych społeczności, pomoc podopiecznym placówek, z którymi współpracę rozpoczęli/zainicjowali pracownicy banku, wsparcie ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa.

 

Przykładowe akcje i inicjatywy, które organizujemy i wspieramy to:

 

• Bieg Fair Play – charytatywna impreza biegowa, w czasie której wspieramy dzieci naszych pracowników z poważnymi problemami zdrowotnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.biegfairplay.pl.

• Getin Crew – ogólnopolska akcja krwiodawstwa prowadzona przy współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Fundacją Jolanty i Leszka Czarneckich.

• Zostań Świętym Mikołajem – świąteczna zbiórka prezentów dla podopiecznych z ośrodków pomocy i domów dziecka z terenu całej Polski.

• Koco-Paka dla futrzaka – zbiórka żywności i artykułów dla zwierzaków,, którą w 2018 roku połączyliśmy z obchodami Światowego Dnia Zwierząt.

• Wielkanocna zbiórka żywności i produktów długoterminowych – coroczna zbiórka produktów żywnościowych i środków czystości.

 

 

 

Atmosfera w Getin Noble Bank S.A.? Tego nie można opisać słowami - to trzeba przeżyć! :) Wspieramy inicjatywy, które pozwalają naszym Pracownikom rozwijać kreatywność, zdolności, talenty oraz pasje.

 

Przykładem takich akcji są m.in.:

 • FedEx Day – wydarzenie organizowane przez Departament IT, w ramach którego w ciągu 24 godzin zespoły biorące udział w tej inicjatywie dostarczają prototyp działającej aplikacji, wprowadzającej usprawnienia dla Klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych. 
 • Get in Change – program, dzięki któremu nasi pracownicy mogą zgłaszać pomysły usprawniające funkcjonowanie wewnętrznych systemów, aplikacji, które wpływają na obsługę naszych Klientów i ofertę produktową.

 

W Getin Noble Bank podążamy za trendami i stosujemy dress code, który pozwala łączyć swobodę i własny styl z profesjonalizmem. Stylizacje do biura dobieramy w zależności od zadań oraz sytuacji biznesowej: inaczej ubieramy się do pracy w Oddziale i na spotkania z Klientami, inaczej, kiedy cały dzień pracujemy przy biurku sam na sam z własnymi myślami i komputerem. Casual Friday? Niektórzy z nas mogą mieć go u nas codziennie! 😊 Nasz klucz do sukcesu i profesjonalnego wizerunku bez względu na sytuację to schludność, estetyka i wyczucie.

 

Rekrutacja w Getin Noble Bank krok po kroku

Przebieg procesu rekrutacji może się różnić w zależności od specyfiki stanowiska. W Getin Noble Bank najczęściej prowadzimy rekrutację według następującego schematu:

1
Krok 1 - Rozmowa telefoniczna rekrutera z wybranymi kandydatami

 - po złożeniu aplikacji, rekruter przeprowadzi wstępną weryfikację CV. Zwróci uwagę na Twoje wykształcenie oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Z kandydatami, którzy przejdą ten proces pozytywnie, skontaktujemy się telefonicznie. W czasie rozmowy zapytamy o Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy.

2
Krok 2 – Spotkanie z udziałem menadżera

 – jeśli Twój profil jest odpowiedni dla danego stanowiska, a my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania, zaproponujemy Ci spotkanie osobiste. Podczas spotkania rekruter wspólnie z potencjalnym przyszłym przełożonym zweryfikuje Twoje umiejętności istotne z punktu widzenia wybranego stanowiska. Weryfikacja może mieć różne formy: tradycyjnej rozmowy lub zadań do wykonania.

3
Krok 3 – Oferta pracy/informacja zwrotna

 - Udzielimy Ci informacji zwrotnej na temat wyników procesu rekrutacji w formie telefonicznej lub mailowej. Jeśli spełniliśmy swoje oczekiwania na wszystkich etapach, złożymy Ci ofertę współpracy. Po jej przyjęciu, zaprosimy Cię na oficjalny pierwszy dzień pracy, który wprowadzi Cię w życie naszej organizacji.

Rozmowa kwalifikacyjna w Getin Noble Bank - jak się przygotować?

Wskazówki przydatne w czasie procesu rekrutacji w Getin Noble Bank S.A.:

Zbierz informacje o naszej firmie.

Zrób listę pytań, które chciałbyś zadać podczas rekrutacji.

Rekruter na pewno zada Ci pytania związane z Twoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, osiągnięciami i planami dalszego rozwoju.

Zadbaj o właściwy strój - dzięki temu poczujesz się pewniej

Przygotuj wcześniej dokumenty, które chcesz ze sobą zabrać na rozmowę, a podczas rozmowy dbaj o odpowiedni język ciała

Rozmowa rekrutacyjna zazwyczaj ma cztery etapy:

Pytania dotyczące życiorysu, wykształcenia i praktyki zawodowej.

Pytania odnoszące się do poziomu wiedzy istotnej dla danego stanowiska.

Pytania dotyczące osobowości.

Pytania o powody wyboru firmy, do której aplikujesz.

Oferty pracy Getin Noble Bank, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Marlena Raczuk

HR Specialist

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Getin Noble Bank? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.7 6

Masz opinię o pracy w Getin Noble Bank?

Podziel się nią na forum poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży