Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Profitroom Opinie

Profitroom

IT/Usługi / Poznań / ok. 100 pracowników

Praca w Profitroom - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i software houseów. Naszymi klientami są najczęściej luksusowe hotele nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Tworzymy unikalne strony internetowe, system rezerwacyjny oraz dbamy o marketing hoteli w Internecie.

 • Co wyróżnia Profitroom?

  Profitroom jest w 100% polską firmą. W ostatnich latach zyskaliśmy zaufanie cenionych marek hoteli niezależnych, apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi w Niemczech, obsługujemy już ponad 2000 obiektów w różnych zakątkach świata.

W jakich obszarach specjalizuje się Profitroom?

Marketing

Od samego początku działamy także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy Hoteli i Apartamentów.

Technologia

Jesteśmy liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów.

Design

Pasjonujemy się projektowaniem efektywnych sprzedażowo stron rezerwacyjnych. Nasz design był wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych konkursach.

Profitroom - atmosfera, benefity

 • Naszymi klientami są najczęściej luksusowe hotele nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie - obecnie obsługujemy ponad 2000 obiektów! Tworzymy unikalne strony internetowe, system rezerwacyjny oraz dbamy o marketing hoteli w Internecie. Nasze działania zostały wielokrotnie docenione w międzynarodowych konkursach, wyznaczając nowe trendy na rynku hotelarskim.

  Dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, dlatego po pracy organizujemy wspólne wyjścia naszych zespołów. Do tej pory braliśmy udział w m.in. imprezach integracyjnych, szlachetnej paczce, paintballu, szkoleniu kitesurfingowym czy wyjazdach na narty. Po godzinach pracy organizujemy również turnieje w gry konsolowe, komputerowe czy też planszowe, co spotyka się z dużym zainteresowaniem.

  profitroom praca opinie

 • Wysokość i struktura wynagrodzenia w Profitroom jest uzależniona od stanowiska. Na niektórych stanowiskach pensja jest stała, na innych pracownik otrzymuje podstawę + prowizję (np. w sprzedaży), jeszcze na innych podstawę + premię, zależną od efektów pracy. Wynagrodzenie jest zwykle zależne od doświadczenia i faktycznych umiejętności.

  profitroom praca opinie

 • Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji,
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w centrum Poznania,
  • Kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania,
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus,
  • Codzienne dostawy owoców do biura,
  • Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne,
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych.


  profitroom praca opinie

 • Rozwój pracowników jest dla nas bardzo ważny, bo wiemy, że to oni są podstawą sukcesu Profitroom. Każdemu zapewniamy możliwość awansu – nie tylko pionowego, ale również poziomego. Jeżeli pracownik zadecyduje, że chce się rozwijać w innym obszarze niż dotychczas, zrobimy wszystko, żeby mu to umożliwić. Jesteś w dziale Supportu, a chcesz przejść do IT? Powiedz nam o tym! :)

  Organizujemy szkolenia wewnętrzne, a także zewnętrzne. Słuchamy naszych pracowników i chcemy im zapewnić jak najlepsze możliwości w zakresie rozwoju kompetencji miękkich oraz twardych. Jesteśmy również Premiowanym Partnerem Google, więc pracownicy Profitroom mają dostęp do szkoleń oferowanych przez Google.

Rekrutacja krok po kroku w Profitroom

 • Wyślij aplikację. Wejdź na naszą stronę - w zakładce kariera znajdziesz aktualne oferty pracy. Nie czekaj, aplikuj!

 • Wywiad telefoniczny. Podczas tego etapu będziemy chcieli porozmawiać o Twojej motywacji, oczekiwaniach i dostępności.

 • Rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce. Możemy Cię poprosić o wykonanie zadania rekrutacyjnego, albo sprawdzić Twoją znajomość języków. Przy rekrutacjach na wyższe stanowiska możemy Cię zaprosić na kolejne etapy.

 • Dołącz do zespołu. Bez względu na wynik procesu, przekażemy Ci informację zwrotną. Jeżeli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, zaprosimy Cię do współpracy. Przed rozpoczęciem pracy wspólnie ustalimy szczegóły zatrudnienia :)

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Profitroom?

 • Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, czym się zajmujemy.

 • Jeżeli aplikujesz na stanowisko sprzedażowe, to zapoznaj się z produktami, które sprzedajemy.

Oferty pracy Profitroom, na które możesz zaaplikować:

Martyna Staszewska

Headhunter
Martyna Staszewska Profitroom

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Profitroom? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

4.3

Pracowałeś w Profitroom?

Podziel się opinią poniżej.