Profitroom

Profitroom

IT
Średnia
 1. Profitroom

Praca w Profitroom - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i software houseów. Naszymi klientami są najczęściej luksusowe hotele nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Tworzymy unikalne strony internetowe, system rezerwacyjny oraz dbamy o marketing hoteli w Internecie.

Co wyróżnia Profitroom?

Profitroom jest w 100% polską firmą. W ostatnich latach zyskaliśmy zaufanie cenionych marek hoteli niezależnych, apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi w Niemczech, obsługujemy już ponad 3500 obiektów w różnych zakątkach świata.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

W jakich obszarach specjalizuje się Profitroom?

Marketing

Od samego początku działamy także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy Hoteli i Apartamentów.

Technologia

Jesteśmy liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów.

Design

Pasjonujemy się projektowaniem efektywnych sprzedażowo stron rezerwacyjnych. Nasz design był wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych konkursach.

Kariera w Profitroom - atmosfera, benefity

Naszymi klientami są najczęściej luksusowe hotele nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie - obecnie obsługujemy ponad 3500 obiektów! Tworzymy unikalne strony internetowe, system rezerwacyjny oraz dbamy o marketing hoteli w Internecie. Nasze działania zostały wielokrotnie docenione w międzynarodowych konkursach, wyznaczając nowe trendy na rynku hotelarskim. Dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, dlatego po pracy organizujemy wspólne wyjścia naszych zespołów. Do tej pory braliśmy udział w m.in. imprezach integracyjnych, szlachetnej paczce, paintballu, szkoleniu kitesurfingowym czy wyjazdach na narty. Po godzinach pracy organizujemy również turnieje w gry konsolowe, komputerowe czy też planszowe, co spotyka się z dużym zainteresowaniem.

 

Wysokość i struktura wynagrodzenia w Profitroom jest uzależniona od stanowiska. Na niektórych stanowiskach pensja jest stała, na innych pracownik otrzymuje podstawę + prowizję (np. w sprzedaży), jeszcze na innych podstawę + premię, zależną od efektów pracy. Wynagrodzenie jest zwykle zależne od doświadczenia i faktycznych umiejętności.

 

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

 • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji,
 • Pracę w międzynarodowym środowisku,
 • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w centrum Poznania,
 • Prywatną opiekę medyczną,
 • Ubezpieczenie grupowe,
 • Indywidualny budżet szkoleniowy 1000+ rocznie,
 • Kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania,
 • Akademię Profitroom,
 • Dopłaty do karty MultiSport Plus,
 • Codzienne dostawy owoców do biura,
 • Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne.

profitroom praca opinie

Rozwój pracowników jest dla nas bardzo ważny, bo wiemy, że to oni są podstawą sukcesu Profitroom. Każdemu zapewniamy możliwość awansu – nie tylko pionowego, ale również poziomego. Jeżeli pracownik zadecyduje, że chce się rozwijać w innym obszarze niż dotychczas, zrobimy wszystko, żeby mu to umożliwić. Jesteś w dziale Supportu, a chcesz przejść do IT? Powiedz nam o tym! :)

Organizujemy szkolenia wewnętrzne, a także zewnętrzne. Słuchamy naszych pracowników i chcemy im zapewnić jak najlepsze możliwości w zakresie rozwoju kompetencji miękkich oraz twardych. Jesteśmy również Premiowanym Partnerem Google, więc pracownicy Profitroom mają dostęp do szkoleń oferowanych przez Google.

Rekrutacja krok po kroku w Profitroom

1

Wyślij aplikację. Wejdź na naszą stronę - w zakładce kariera znajdziesz aktualne oferty pracy. Nie czekaj, aplikuj!

2
Wywiad telefoniczny. Podczas tego etapu będziemy chcieli porozmawiać o Twojej motywacji, oczekiwaniach i dostępności.
3
Rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce. Możemy Cię poprosić o wykonanie zadania rekrutacyjnego, albo sprawdzić Twoją znajomość języków. Przy rekrutacjach na wyższe stanowiska możemy Cię zaprosić na kolejne etapy.
4
Dołącz do zespołu. Bez względu na wynik procesu, przekażemy Ci informację zwrotną. Jeżeli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, zaprosimy Cię do współpracy. Przed rozpoczęciem pracy wspólnie ustalimy szczegóły zatrudnienia :)

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Profitroom?

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, czym się zajmujemy.
Jeżeli aplikujesz na stanowisko sprzedażowe, to zapoznaj się z produktami, które sprzedajemy.

Oferty pracy Profitroom, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Marcin Buszewicz

Recruitment Specialist

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Profitroom? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 23

Pracowałeś w Profitroom?

Podziel się opinią poniżej.