Nethone

Nethone

IT
Średnia
 1. Nethone

Praca w Nethone – wszystko, co musisz wiedzieć

Profil firmy

Nethone dostarcza oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania Know Your Users™ (KYU), które umożliwiają sprzedawcom internetowym kompleksowe zrozumienie ich użytkowników i zapobieganie popełnianiu przez nich defraudacji środków w kanałach online. Korzystając z odpowiednio wytrenowanych modeli uczenia maszynowego, Nethone wykrywa i zapobiega  oszustwom popełnianym przy użyciu kart płatniczych, oraz chroni przed ATO, czyli nieuprawnionym przejęciem dostępu do kont użytkowników.

 

Firma została założona w 2016 roku przez specjalistów w dziedzinie Data Science, ekspertów ds. bezpieczeństwa IT oraz doświadczonych menedżerów, i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej. Na globalną skalę, współpracuje z branżą e-commerce, digital goods, podróżniczą i finansową.

Nethone to:

Unikalny produkt - pracując z nami masz rzeczywisty wpływ na rozwój innowacyjnego rozwiązania i jego sukces.

Świetna lokalizacja - nasze biuro mieści się w samym sercu Warszawy, bezpośrednio nad Halą Koszyki!

Zaawansowane technologie - nasz produkt tworzymy używając technologii takich jak Python, JavaScript, PostgreSQL.

Zgrany zespół - ponad 60 osób na pokładzie.

Poznaj zespół Nethone!

Nasz zespół tworzą pasjonaci nowych technologii, a jednocześnie eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa IT czy Data Science. Staramy się zachować płaską strukturę, dzięki czemu każdy członek zespołu jest tak samo zaangażowany w projekt i rozwój naszego produktu. Taka struktura idealnie dostosowuje się do dynamicznego rozwoju i ekspansji na zagraniczne rynki.

“Cieszę się, że mogę być częścią organizacji, która działa w myśl zasady społecznej odpowiedzialności i przynosi wartość ludziom na całym świecie.”

Dorota Uszyńska - Senior Business Development Specialist 

 

“Nethone daje mi możliwość rozwoju w wielu różnych obszarach, dzięki czemu mam realny wpływ na rozwój firmy i jej markę na globalnym rynku pracy.”

Aleksandra Kott - People & Culture Generalist

“Podoba mi się rozwijanie produktu, który wyróżnia się wśród konkurencji wysoką jakością technologii, z jakich korzystamy. W pracy codziennej w Nethone bardzo cenię współpracę technicznych i nie technicznych zespołów i duży nacisk na budowanie wspólnego zrozumienia tego, nad czym wspólnie pracujemy.”

Anna Sternicka - Product Manager of Product End Team

  

“Cieszę się, że mogę rozwijać tak interesującą i użyteczną technologię, a jednocześnie - dzięki elastycznemu wymiarowi pracy - mieć czas dla rodziny.”

Marcin Bychawski - Tech Lead of Product End Team

Kariera w Nethone

 • Elastyczne godziny pracy - każdy dostosowuje je do własnych potrzeb 
 • 26 dni urlopu (niezależnie od stażu pracy) + 100% płatne chorobowe
 • Prywatna opieka medyczna Medicover
 • Dofinansowanie kart sportowych Multisport i Multiactive
 • Wewnętrzny program motywacyjny wspierający wymianę wiedzy i wspólnych pasji
 • Cotygodniowe śniadania integracyjne
 • Regularne AMA z CEO
 • Chillroom z Playstation, Nintendo Switch oraz grami planszowymi
 • Zniżki do teatru 
 • Wyjścia integracyjne
 • Dog-friendly office
 • Ponad 7 platform edukacyjnych do dyspozycji pracowników

 

 • Nethone Personal Development Path (PDP) Program - nasz wewnętrzny program rozwoju dla członków zespołu.
 • Happiness Check-ins - kwartalne indywidualne spotkania z CEO Nethone. Ich celem jest zebranie opinii na temat satysfakcji z pracy i stałe usprawnianie wewnętrznych procesów.
 • Feedback sessions z Team Leaderem - regularne spotkania pomiędzy Team Leaderem a pracownikiem podczas których Team Leader dzieli się swoim feedbackiem oraz określa z każdym członkiem zespołu jego indywidualną ścieżkę rozwoju w Nethone.
 • Szkolenia wewnętrzne - organizujemy szkolenia wewnętrzne służące wymianie wiedzy wewnątrz firmy. Szkolenia związane są zarówno z działalnością firmy, jak i poszerzeniem zainteresowań poza pracą.
 • Możliwość rozwoju w ramach szkoleń zewnętrznych - każdy pracownik ma możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia zewnętrzne i konferencje, które poszerzą jego wiedzę i kompetencje.
 • Biblioteczka firmowa 

 

Wiemy, że dobra atmosfera i kultura pracy podnoszą jej efektywność. W związku z tym stale staramy się spędzać wspólnie czas również poza biurem - każdy zespół ma do dyspozycji budżet integracyjny, przynajmniej raz na kwartał organizujemy też większą imprezę firmową, i raz w roku wyjazd integracyjny, dzięki czemu mamy możliwość poznać się nie tylko ramach codziennych obowiązków. 

 

W Nethone stawiamy też na komunikację, dlatego mamy szereg inicjatyw, które pozwalają nam na wymianę pomysłów, opinii na różnych poziomach firmy. Mamy spotkania AMA z naszym zarządem, Nethone Improvement Board (NIB), podczas, podczas które Nethonersi dzielą się swoimi pomysłami i inicjatywami, Question box z pytaniami i sugestiami do naszego leadershipu oraz regularne feedback sessions z Team Leadrami.

 

Na co dzień mówimy do siebie po imieniu, nie mamy "dress codu" i zachowujemy nieformalną atmosferę, która ujawnia się również co tydzień przy piątkowych wspólnych śniadaniach. 

Rekrutacja w Nethone krok po kroku

Aplikacja

Zaaplikuj i pozwól nam się poznać! Nawet jeśli nie zdecydujemy się na rozważenie Twojej kandydatury, wrócimy do Ciebie z informacją.

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

Nasz zespół People & Culture skontaktuje się z Tobą w celu umówienia 30-minutowej rozmowy telefonicznej. Dzięki niej dowiesz się więcej o naszym produkcie i stanowisku, a my będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać. 

 

Zadanie rekrutacyjne

Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do wykonania zadania rekrutacyjnego. Pokaże Ci ono z jakiego typu obowiązkami będziesz mieć styczność w codziennej pracy. 

 

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie ma na celu poznanie potencjalnego Team Leadera, który jednocześnie przeprowadzi z Tobą rozmowę techniczną, żeby dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. 

 

Mamy doświadczenie w prowadzeniu spotkań za równo w biurze , jak i w 100% zdalnie!

Decyzja

Po spotkaniu potrzebujemy około 2 tygodni na podjęcie decyzji o współpracy. Bez względu na wynik, nasz zespół skontaktuje się z Tobą i przekaże feedback.

Witamy na pokładzie!

Co powinieneś wiedzieć na rozmowę rekrutacyjną w Nethone

Zajrzyj na naszą stronę internetową i spróbuj dowiedzieć się trochę o branży. Zabezpieczenia antyfraudowe to specyficzny i rzadki produkt, a jego znajomość nie jest powszechna. Oczywiście, podczas procesu rekrutacji nasz zespół postara się jak najlepiej wytłumaczyć jego działanie, jednak zachęcamy Cię do samodzielnego zgłębienia wiedzy. Pomocne będą wpisy z naszego firmowego bloga.

Przygotuj pytania, które chciałbyś nam zadać, zarówno w zakresie naszej firmy, zespołu, jak i warunków współpracy.

Oferty pracy w Nethone, na które możesz aplikować

Bądź na bieżąco z Nethone!

Nethone – Kontakt

Aleksandra Kott

Recruitment & Employer Branding Specialist

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.3 26

Masz opinię o pracy w Nethone?

Podziel się nią na forum poniżej