Moje konto

Netguru

IT
Średnia
 1. Netguru

Praca w Netguru - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu oprogramowania aplikacji webowych, mobilnych oraz serwisów internetowych 💻 Założona w 2008 roku przez Wiktora Schmidta, Kubę Filipowskiego i Adama Zygadlewicza spółka obecnie zatrudnia ponad 180 osób.

Dlaczego Netguru?

Netguru wyróżnia się przede wszystkim unikalną kulturą pracy, możliwością nawet całkowitej pracy zdalnej, transparentną komunikacją z zespołem i klientami, dostępem do najnowszych narzędzi, a także zaangażowaniem pracowników w społeczność związaną z IT 🙌

Najważniejsze nagrody

Netguru dwukrotnie znalazło się w top 5 najszybciej rozwijających się firm w centralnej Europie według rankingu "Deloitte Fast 50" 🏆

Siedziba i oddziały Netguru

Główna siedziba Netguru mieści się w Poznaniu. Chociaż firma posiada biura jeszcze w sześciu polskich miastach, zarówno jej pracownicy, jak i klienci rozsiani są po całym świecie 🌎

Co wyróżnia Netguru?

Realizujemy projekty bez przerwy

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 160 projektów. Ciągle szukamy nowych możliwości i wyzwań!

Ciągle się rozwijamy

W 2015 roku pracę w Netguru otrzymało ponad 100 osób. Cały czas poszukujemy osób z pasją, które dołączą do naszego zespołu!

Działamy globalnie!

Pracujemy z klientami z 5 stref czasowych. Sieć rowerów miejskich w Nowym Jorku działa dzięki aplikacji stworzonej przez naszych developerów.

Kariera w Netguru - zarobki, benefity, szkolenia i integracja

Pracownicy mogą dowolnie wybrać pomiędzy dwiema formami współpracy - Umowa o Pracę lub Umowa o Współpracę (B2B).

Jakie zarobki zaoferujemy Ci w Netguru?

Developerzy:

 • Juniorzy - 3500 zł. Netto na B2B
 • Regular Devs - 6500-8500 zł. Netto na B2B
 • Seniorzy - powyżej 10500 zł. Netto na B2B


Quality Assurance Specialists:

 • Juniorzy - 3600 zł. brutto na UoP
 • Regular QAS’ - 5200-7200 zł. Brutto na UoP
 • Seniorzy - powyżej 7200 zł. Brutto na UoP


Project Managerowie:

 • Juniorzy - 3600 zł. Brutto na UoP
 • Regular PMs - 5500-7000 zł. Brutto na UoP
 • Seniorzy - powyżej 7000 zł. Brutto na UoP
 • Budżet rozwojowo-konferencyjny (2000 złotych na rok),
 • Karta Multisport,
 • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
 • Dofinansowanie lekcji angielskiego (50%),
 • MacBook i akcesoria do własnej dyspozycji,
 • Możliwość pracy zdalnej w dowolnym wymiarze,
 • Elastyczny czas pracy,
 • Dofinansowanie do obiadów (50%),
 • Śniadania, przekąski i napoje dostępne w biurach,
 • Wyjazdy integracyjne 2 razy do roku,
 • Chillout space w biurach (Play Station, piłkarzyki i inne),
 • iPad za polecenie pracownika,
 • Wewnętrzne szkolenia i cotygodniowe webinary.
Atmosfera pracy jest mocno nieformalna: nie obowiącują sztywne zasady ani dress code. Do biura można przyjść ze swoim zwierzakiem, nie trzeba pracować przy biurku: można usiąść na wygodnej pufie, a wolnej chwili pograć w piłkarzyki lub na konsoli. Ważne jest dla nas, żebyśmy czuli się w biurze tak samo dobrze, jak w domu.

Raz na dwa miesiące organizowane są tak zwane team dinnery, w czasie których spotykamy się wspólnie w Poznaniu i spędzamy razem czas na różnych aktywnościach. Wspólnie uczestniczyliśmy np. w warsztatach robienia sushi, warsztatach barmańskich, byliśmy też w parku linowym. Dwa razy do roku organizowane są też całoweekendowe wyjazdy integracyjne, które rozpoczynają się zawsze od hakatonu, czyli wspólnego maratonu kodowania.
Pracownicy mają dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, dzięki którym są w stanie budować aplikacje webowe i mobilne najwyższej jakości. Cały team projektowy jest zaangażowany w komunikację z klientami, głównie start-upowymi. Wspieramy też edukację i dzielenie się wiedzą - pracownicy mają możliwość przeprowadzenia warsztatów, prelekcji lub webinarów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

W Netguru można przejść - niezależnie od specjalizacji - ścieżkę kariery od juniora do seniora, ponadto istnieje też szansa zostania liderem zespołu. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie tutaj!

"Lubię pracować w Netguru ze względu na ludzi, kulturę i tempo wzrostu organizacji, który motywuje nas do ciągłego rozwijania siebie. To naprawdę satysfakcjonujące obserwować ludzi dookoła, którzy zaczynają jako zupełnie początkujący i stają się bardzo doświadczonymi programistami, menadżerami, testerami i tak dalej. Organizacja i ludzie definiują się każdego dnia na nowo. Nigdy się nie nudzę." Bartosz Pranczke

 

"Pracuję w Netguru prawie rok i to doświadczenie nie mogło być lepsze. Czuję się spełniona kiedy w końcu udaje mi się rozwiązać jakiś komunikacyjny kryzys czy rozwikłać trudne zadanie. Na dodatek mam świetną liderkę, która czasem opowiada o swoim psie zamiast pracować (i wrzuca zdjęcia!). Atmosfera w biurze jest świetna, choć w deszczowe dni wolę pracować z domu." Greta Gryz

 


“Netguru przez lata zmieniło się niesamowicie - większe projekty, większe sukcesy i większe wyzwania. To, co się nie zmieniło, to świetny zespół!” Adam Nowak


 

Netguru rekrutacja - krok po kroku

1

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Wybierz ofertę, która Cię interesuje i zaaplikuj bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy.

2
Jeżeli Twoje kompetencje będą odpowiadały naszym wymaganiom, poprosimy Cię o wykonanie krótkiego zadania. Chcemy sprawdzić jak myślisz i rozwiązujesz problemy.
3
Następnie zaprosimy Cię na rozmowę. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i damy Ci do rozwiązania zadanie "z życia wzięte" :).
4
Rozmowa z jednym z naszych team leaderów to kolejny etap. Chcemy Cię lepiej poznać zanim będziemy mogli podjąć współpracę.
5
Witaj na pokładzie! Po pozytywnym przejściu procesu ustalimy z Tobą szczegóły współpracy.

Rozmowa kwalifikacyjna w Netguru - co powinieneś wiedzieć?

Przy każdej rekrutacji najwżniejsze jest dla nas aby kandydat posiadał świetne umiejętności komunikacyjne i bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (część lub całość rozmowy rekrutacyjnej zawsze odbywa się po angielsku.
Doświadczenie w bezpośredniej komunikacji z klientem i na stanowisku, w którym język angielski był używany na co dzień to duże atuty.
Bardzo doceniamy także zainteresowanie nowymi technologiami i zaangażowanie w społeczność IT, jak i chęć podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji.
Podczas spotkania skupiamy się na doświadczeniu kandydatów, ich oczekiwaniach, rozmawiamy o sytuacjach i zadaniach, z którymi mogliby się spotkać pracując na tym stanowisku
Szczególnie dbamy o to, aby rozmowa przebiegała w miłej i nieformalnej atmosferze.

Oferty pracy Netguru, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Marianna Pruchniak

Recruitment Manager

Chcesz zapytać o szczegóły oferty Netguru? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 202

Chcesz zapytać Netguru o szczegóły ofert pracy?

Dodaj komentarz poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: